» »

Prisilno cepljenje

Prisilno cepljenje

««
14 / 14
»
»»

kamiKaZaA ::

Gambino je izjavil:

Gambino je izjavil:

burner1 je izjavil:

Gambino je izjavil:



Dve mladi nosečnici sta se okužili s covidom, je bil potreben nujen carski rez, da so rešili otroka. Mamici sta umrli. Toliko o tem, kako nedolžen je ta virus, znanka dela v porodnišnici Ljubljana.
Kolega frizer se je zajebaval, da je covid stoletna prevara, dokler ni fasal in za dva meseca obležal, klical zdravnika, da mu da protibolečinske tablete, drugače bo znorel. Najbolje mu je bilo takrat, ko je spal.
V družini mi je umrla teta, nekaj čez 60 let, sicer je imela sladkorno, ampak dejstvo je, da jo je pokončal covid.
Sodelavec še sedaj nima vonja in okusa pa je od tega več kot pol leta.
Sodelavka od žene, nekaj čez 30 let je preležala doma, shujšala za 10kg, počutje je še sedaj po nekaj mesecih za en k...

Saj res, corona, to ni nič, to je kar nekaj, cepljenje je neumnost, ja seveda, govorijo ...


Ne laži in ne zavajaj! Moja dela v Lj porodnišnici ravno na carskih rezih in teh dveh primerov zagotovo ni bilo. Ali te tvoj vir zavaja ali pa si si preprosto izmislil...


Glavna medicinska sestra v ljubljanski porodnišnici je moja sorodnica in če tvoja tam dela, celo nadrejena tvoji in ve vse, kar se tam dogaja. In ne ne lažem! Tako da raje bodi tiho laževi!


Evo pa še LINK pa še en primer je bil takšen.

Kdo sedaj laže, kdo, laževi lažnivec!!!!

Ma pusti tega trola lažnjivega. Če bi njegova delala v tej porodnišnici, si ne bi novega računa odpiral danes zjutraj, ampak bi napisal iz svojega obstoječega. Ampak potem bi ga še prej dobili na laži, ker bi preleteli njegova sporočila in videli, da je v drugih temah pisal, da dela nekje drugje...

c3p0 ::

Goody je izjavil:


Se gremo stavit, da boš jeseni potreboval pct tudi za poslovno kosilo? Že danes v nekatera podjetja brez pct nimaš vstopa. Krka recimo. Cepi se cepec. Jeba ja.


PCT mora veljat za vse, tudi za cepce.

Goody ::

c3p0 je izjavil:

Goody je izjavil:


Se gremo stavit, da boš jeseni potreboval pct tudi za poslovno kosilo? Že danes v nekatera podjetja brez pct nimaš vstopa. Krka recimo. Cepi se cepec. Jeba ja.


PCT mora veljat za vse, tudi za cepce.


Kaj?

snezak21 ::

Goody je izjavil:

snezak21 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Se vsak test ne pozabit.

Da te razocaram pri tvoji privoscljivosti... za poslovne stvari testov ne rabis. Ne za kavo znotraj lokala, ne za kosilo znotraj lokala, ne za prebivanje v hotelu, ne za nakup smucarske karte... Jeba ja :))


Se gremo stavit, da boš jeseni potreboval pct tudi za poslovno kosilo? Že danes v nekatera podjetja brez pct nimaš vstopa. Krka recimo. Cepi se cepec. Jeba ja.

Zares si skoraj upam stavit, da bom jeseni jaz lahko sploh sel na poslovno kosilo v gostilno, medtem ko ti, ceprav cepljen, ne bos mogel.
Glede Krke... se pravi je 100% njihovih delavcev cepljenih? Uhmm... malo dvomim. Drugace pa se je vsaj se prejsni teden (mogoce je danes drugace) dalo priti k njim na sestanek brez PCT, in to je informacija iz prve roke ;)

Goody ::

O, kako nakladaš, pravilo o pct imajo že kakšen mesec. Povsem oz prve roke. V Ločno ne moreš brez tega. Pa ker očitno ne veste kaj pct pomeni - prebolel, cepljen ali testiran.

belimato ::

snezak21 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Se vsak test ne pozabit.

Da te razocaram pri tvoji privoscljivosti... za poslovne stvari testov ne rabis. Ne za kavo znotraj lokala, ne za kosilo znotraj lokala, ne za prebivanje v hotelu, ne za nakup smucarske karte... Jeba ja :))


V Sloveniji ne, druge pa ja. Pa ja res ne boš šel v Slovenju smučat? :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: belimato ()

snezak21 ::

Meni je dokaj jasno kaj PCT pomeni. In prejsni teden sem bil brez tezav na sestanku pri njih brez prebolelosti, cepljenja ali testiranja. Mogoce je pa uveljavljanje tega pogoja odvisno od tega, kdo koga rabi in ce oni potrebujejo tebe, tega pogoja ne postavljajo. Kaj pa vem ;)

stara mama ::

Kdaj bojo plačljivi hitri testi?

Gambino ::

stara mama je izjavil:

Kdaj bojo plačljivi hitri testi?


Druga polovica avgusta se mi zdi.

Goody ::

snezak21 je izjavil:

Meni je dokaj jasno kaj PCT pomeni. In prejsni teden sem bil brez tezav na sestanku pri njih brez prebolelosti, cepljenja ali testiranja. Mogoce je pa uveljavljanje tega pogoja odvisno od tega, kdo koga rabi in ce oni potrebujejo tebe, tega pogoja ne postavljajo. Kaj pa vem ;)


Lažeš da se kadi. Pa saj ste vsi antiwakserji isti. Tudi če bi res vedel kaj pct sploh pomeni, ne bi blentavo spraševal ali je 100% krkašev cepljenih. Lažeš pa še očitno precej neumen si.

belimato ::

Fant je tak poslovnež, da hotele booka na firmo, smučal pa še ni izven Slovenije :|

Goody ::

Je res smešno kako prozorno lažejo za svojo agendo. Krka je vsem poslovnim partnerjem že pred več kot mesecem poslala pogoje za vstop v njihove prostore -pct. Varnostna služba to striktno preverja.

Ben Dover ::

In smo kaj novega izvedeli ali antivaxx club spet samo spama laži in zgodbice za lahko noč? Se mi ne da brst 14 strani, update me. :))

UganiKdo ::

c3p0 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

U zakon! V clanku pise da je to pomemben preboj za zdravljenjevl raka. Ocitno je mnra res prihodnost!

Aja si sam naslov prebral?
Skoda.


U, kak dobro zabijaš, sigurno si glavni na igrišču.
... Kar ne pomeni, da naslov ne drži.

sam kaj ko fb doktorji vec kot naslova niste sposobni prebrat

mailer ::

Tale slotech forum... včasih so se tukaj našli ljudje, ki so dejasnko pogledali obe strani mnenj. Zdaj pa cepilci kriminalizirate zdravlje ljudi, ki so se držali vseh pravil in priporočil za preprečavanje okužb. Najraje bi jih po fašistično cepili prisilno, če pa to ne bo šlo gladko skozi pa na vsak način omejevali življenje, ki jim je zagotovljeno tudi z ustavo in ne samo zdravo pametjo. Vas bodo pa jeseni spet postrigli in vas zaprli kot vse druge, ker bo prišla še novejša in bolj oh in sploh nevarna različica, ki je praktično v enem zamahu odpravila z prastaro gripo. Ko se boste zavedli, da ste ne samo na suho nategnjeni ampak tudi bolj ogroženi, ker virusa niste preboleli po naravni poti in razvili samoimunosti ampak so vam ga spremenjenega vbrizgali bo že prepozno. Boste pa spet lahko stali v vrsti in čakali na nov šus pod pretvezo, da ta je pa res zadnji. Kaj se bo zgodilo, ko se res dokončno pokažejo negativne posledice čez 1 generacijo pa nihče ne ve. Fešta se bo začela v kolikor bodo dejansko prepovedali ljudem vstop v živilske trgovine. Spomnite se na reklamo "ko si lačen si ful drugačen". Tole kar izvajajo sedaj je globalni genocid, ne pa skrb za ljudi. Krivci pa znani, farmacija, politika, mediji.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

stara mama ::

Vas bodo pa jeseni spet postrigli in vas zaprli kot vse druge, ker bo prišla še novejša in bolj oh in sploh nevarna različica

Se še da kje dobit staro verzijo?

(sprašujem za prijatla)

Zgodovina sprememb…

Goody ::

@mailer Težko je brati ljudi, ki brez vsakih argumentov ( če ne štejem debilnih zapisov na fb in raznih spletnih strani v stilu misteriji) pišejo o fašistićnem prisilnem cepljenju (obvezno cepljenje se je skozi zgodovino izkazalo kot civilizacijska pridobitev), o "globalnem genocidu" zaradi teženj po cepljenju in podobno...

jshadlsa232 ::

Goody je izjavil:

@mailer Težko je brati ljudi, ki brez vsakih argumentov ( če ne štejem debilnih zapisov na fb in raznih spletnih strani v stilu misteriji) pišejo o fašistićnem prisilnem cepljenju (obvezno cepljenje se je skozi zgodovino izkazalo kot civilizacijska pridobitev), o "globalnem genocidu" zaradi teženj po cepljenju in podobno...

Brez argumentov? Start paying attention

suhi ::

stara mama je izjavil:

Vas bodo pa jeseni spet postrigli in vas zaprli kot vse druge, ker bo prišla še novejša in bolj oh in sploh nevarna različica

Se še da kje dobit staro verzijo?

(sprašujem za prijatla)
Jaz čakam na Delta Plus GOTY Platinum :D

Goody ::

In ki v vsakem postu primerjajo covid s prehladom ali v najboljšem primeru z gripo. Si ne morem pomagati in si včasih prav zaželim da bi vas osebno ali pa kakšnega najbližjega doletel en resen covid, da bi nehali tako lahkotno opletati z lažmi.

mjtk ::

Miki N je izjavil:

Tole se je večkrat že pojavilo tudi tukaj.

Zakaj se folku preprosto ne plača nekaj malega na šut?


Ravno nasprotno - Cepljenje bi moral biti plačljivo!
Takrat bi se proticepilci pritoževali, zakaj je za plačat, moralo bi biti zastonj!!

Občasno pa bi država imela ob sobotah akcijo "Super Sobota", kjer bi bilo cepljenje po polovični ceni. Trenutni proticepilci bi noč prej kampirali pred cepilnimi centri da dobijo šus.

BigWhale ::

Ok, dost je blo.
««
14 / 14
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihajajo mRNA-cepiva proti gripi (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
96886690 (24878) OutOfTheBox

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj... (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47757808 (53019) RedDrake

Eventuelna lokalizacija zelenega potrdila (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
33231711 (26943) zmist

Resni stranski učinki Covid-19 cepiv (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
30432198 (27976) zmaugy

Več podobnih tem