» »

Težave "podnajemnikov", ki to nista

Težave "podnajemnikov", ki to nista

Ben Dover ::

Horas je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

hipertija je izjavil:

Odlično,

potem bom ostal kar na tej lokaciji, ker mi po vaši razlagi pripada polovica bajte, ker pač slučajno pri starših stanujem že 28 let in sem najemnik in me ne moreta zabrisati ven. Pa seveda s pravicami: kaditi ganđo, zaparkirati naš parking, feštati, imeti đanki kolege, smetiti, ne plačevati stroškov itd.


Ufff ti si pa malo zakompleksan, kaj te moti če kadi travo??? WTF?


ubistvu so uporabniki trave (in ostalih drog) zakompleksanci!


Oh Horas, ti si pa res zadnji, ki bi lahko sodil.. Bolje da pusti travo in začne butat šnops, pol bo šele veselica! :))

BTW je uživanje Marihuane popolnoma legalno, tako da STFU, fant je star 21 let, časi se spreminjajo in nekoga zaradi tega označit za đankija je smešno..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

Miki N ::

Mah po mojem je najbolje, da vse skupaj zažgeš po pomoti.

Sicer bo ta predrkavanje tvoj lajf dokler se ne boste vsi skupaj postarali. Ne boš šel naprej.

c3p0 ::

- "Najemnike" seznani z novimi pravili. Ne rabiš bit drakonski, neka normala za mirno sobivanje, (položnice plačujeta?). Če se strinjata, OK. Če ne, takoj na zadnjo točko.

- Če pride do kršitev teh pravil (tu si upam stavit, da je sine totalni jebiveter in se ne bo sposoben držat), sledi opozorilo. Če ne zaleže:

- Začneš postopek izselitve.

PS: upam, da v pogodbi nimata vpisane služnosti. V tem primeru se ju ne boš nikoli rešil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

hipertija ::

nobene služnosti ni! :) Tako bomo naredili, kot ste predlagali
Prekle za kurnk

m0LN4r ::

Taksni pogovori ne vodijo nikamor, pogosto so pa samo zacasna resitevn in se bo vse vrnilo nazaj prej ali slej. Lahko cez eno leto, lahko cez 5, pocasi, da ko bos opazil bo se spet too late.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

hipertija ::

Ja ampak seznanjena bosta z novimi pravili, kar je vsekakor prav. Če se teh pravil ne bosta držala, bosta seznanjena s tem, kaj sledi.

Tako kot ste pravilno ugotovili, sta propalice, brez denarja. In ja - pripeljejo se z avtom ali motorjem BREZ tablic, tako da ne rabim preverjati in ugotavljati, če so avti neregistrirani. To seveda kvari mojo integriteto in je v nasprotju s tem, za kar se trudim v življenju.

No evo, link do slike, da dobite občutek o čem govorim in če sem še vedno takšen zmaj in high class lastnik. Če je tole komentatorjem, ki ste me napadali, kakšen zmaj sem - normalno, ste sami smradi in gnoji.
https://ibb.co/6gDtNd9
Prekle za kurnk

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hipertija ()

m0LN4r ::

Upam, da resis zadevo cim prej. Jaz samo omenim, da smo imeli podnajemnico, ki je kao pucala in kadila, ampak stanovanje, ko smo prisli po enem letu je bilo crno. Pucamo ga ze 3. al 4. rundo, pa se kr smrdi, kot kadilnica, pohistvo, parket ima siv sloj katrana na seb, na vratih se je naredil crn lepljiv okvir katrana, bela okna so siva, vse povrsine so sive. Luftamo ze 2-3 tedne.
Ampak ona je pucala je rekla, pa luftala. Tus kabina je rumenozelena po celem, spodaj 2cm debeli crni robovi od dima. Mizo so zazgal, verjetno kaj igrali z ognjem in zlico, nato so mizo olupli in z lepilnim trakom polepli.

Skratka kar hocem rect, ona je po njenih besedah pucala, in njej se zdi spucano. Faking parket se lepi od katrana in je crn, z zida so visele pol meterske crne pajcevine. Jaz mocno dvomim, da bomo to zrihtali nazaj tako kot je bilo.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

hipertija ::

Sreča je, da v tej hiši ne bo nihče živel, če ju spokam, se bo pa hiša samo še podrla oz. k večjemu jo celo sperem in počakam da se sama podre :)
https://ibb.co/6gDtNd9
Prekle za kurnk

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hipertija ()

m0LN4r ::

hipertija je izjavil:

Ja ampak seznanjena bosta z novimi pravili, kar je vsekakor prav. Če se teh pravil ne bosta držala, bosta seznanjena s tem, kaj sledi.

Tako kot ste pravilno ugotovili, sta propalice, brez denarja. In ja - pripeljejo se z avtom ali motorjem BREZ tablic, tako da ne rabim preverjati in ugotavljati, če so avti neregistrirani. To seveda kvari mojo integriteto in je v nasprotju s tem, za kar se trudim v življenju.

No evo, link do slike, da dobite občutek o čem govorim in če sem še vedno takšen zmaj in high class lastnik. Če je tole komentatorjem, ki ste me napadali, kakšen zmaj sem - normalno, ste sami smradi in gnoji.
https://ibb.co/6gDtNd9
Uff, ja. Te povsem razumem. Ce so mladi, jim bo mogoce kaka vzgojna pomagala, da ksebi pridejo. Ena dve konkretni delovni akciji pa se to da v red spravit, ampak ce ni efekta in interesa iz njihove strani se ne matraj na dolgi, ker ko ne bos tja gledal, ne bo nic boljse.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

hipertija ::

Nisem sploh tip človeka, da bi se z nekom prepiral in ga napadal, sem pa zmeraj želel rad in disciplino, ter neko minimalno mejo normale!
https://ibb.co/6gDtNd9 če pogledate tole sliko, se vem tole ne zdi đanki plac? oprostite mi, ampak tole je greznica.
Prekle za kurnk

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hipertija ()

m0LN4r ::

To so alkoholiki+ pa se kaj bolj trdega, pa kaksni mutni posli se tu sklepajo po mojem.
Travarje poznam, tudi starejse in imajo stanovanja zrihtana v nulo, boljse kot marsikateri cistuni.

PS: Verjetno jim nihce nikol ni zatezil, pa so se razpasli, v smislu, tu se pa lahko dela kaj ce.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

hipertija ::

PS: Verjetno jim nihce nikol ni zatezil, pa so se razpasli, v smislu, tu se pa lahko dela kaj ce.

Točno tako je bilo, sedaj sem pa prišel jaz, se je pa pač za 180 stopinj obrnalo in bom kot lastnik vztrajal, da bo zadeva tako, kot mora bit. Kaj se je vse tu dogajalo, nočem vedit.
Prekle za kurnk

m0LN4r ::

Kok stari klientel pa je to in kako so mentalno? So razumni ali so ze totalno zabluzeni v svojem svetu?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

hipertija ::

K sreči je razumen in saj pravim, niti se nismo še vsedli konkretno dol, vprašal sem pa zato, da vem naprej kakšne vse so možnosti.
Prekle za kurnk

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hipertija ()

m0LN4r ::

Jaz bi se odvisno kako tiktakajo zmenil, da se prostor komplet sprazni, namestil vrece za smeti, kar je za na odpad na odpad. Seveda bi omenil, da ko koncajo dobijo eno gajbo za nagrado in se delovna akcija zakljuci z rundo cevapov.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

hipertija ::

Ta prostor je prazen in spucan, počistil sem ga na lastno pest, kar je napaka, ampak sem rabil prostor, da smo pospravili osnovne zadeve nekam.

Isti svinjak je pa pred hišo, kar je definitivno trenutno težava.
Prekle za kurnk

m0LN4r ::

Uff ja, to si mal zajebal, ampak okej. Mas leverage, da jim pokazes, decki tak hocem met, prosil bi vas za pomoc, seveda z nagrado pa roka. To vedno bolj pali, kot pa direkt biti "karen"
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

fikus_ ::

Hipertija, najprej se odloči kaj bi rad (enkrat pišeš o izselitvi, potem pospravlljanje, samo tetin sin ti hodi v napoto, . . . ).

Pozanimaj se pri očetu, na osnovi kakšnega dogovora prebivajo not.

Vsekakor imaš pravico zahtevat najemnino, nimaš pa pravice kogarkoli na lastno pest preganjat, mu omejevat pravice, . . . , ker nimaš nepremičnine v svoji posesti.

Ko boš vedel kaj hočeš, stopi do odvetnika.

hipertija ::

Lepo sem napisal:
- moti me nered in neresnost in vse ostalo kar je zapisano in videno lepo na sliki
- na forum sem se obrnil za primer, če se mojstra ne mislita držati pravil, ki jih bom postavil, ko se vsedemo dol in pomenimo

nikogar ne mislim naganjat, ker se generalno gledano pozdravljamo in si nismo v laseh, ampak ko zadeve zaostriš, se pri vsakemu pokaže pravi jaz. Nisem od včeraj in vem kako to gre, ko stopiš na rep.

noter prebivajo na podlagi nobenega dogovora, ampak je tam stanoval sin oz. moj stric skupaj z družino in se je nato pred leti odselil na svoje, od takrat ta dva pač stanujeta tam. Ni nobenega dogovora. Star foter ju pač ni vrgu iz bajte, ker je dobričina.
Prekle za kurnk

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hipertija ()

fikus_ ::

Njun nered in neresnost je njuna stvar, dokler imata v posesti nepremičnino. Kako dale okrog seže njuna posest, tudi nimate dogovorjeno, ali pač?

Močno dvomim, da se boš lahko dogovoril za zadeve, ki te motijo, vsaj dolgoročno ne bo držalo.

Tako da obrni se na odvetnika tudi za ureditev sedanjih razmer, morebitnega dajanja v najem, najemnine, obsega posesti, . . . Ko boste to imeli rešeno, boste lahko sobivali ali ob neupoštevanju dogovorjenega potem lahko greš na sodišče.

mamstrok ::

Nisem bral vsega, ampak ko naročiš odklop elektrike, noben ne bo več dolgo časa notri.

hipertija ::

Ali pa interneta, ki gre ven iz moje bajte, in pa ko bom prekopal nepremičnino in pomotoma prebil cev za vodo, ki je ne bom flikal, ampak samo zabil s spojko.
Prekle za kurnk

HappyPills ::

Več kot očitno jih hočeš nagnat in nekaj drugega narest z nepremičnino. Nič narobe pač to kot lastnih hočeš. Naredi tak da boš to izvedel. Prej ko boš začel prej bo rešeno.

fikus_ ::

Zgleda da iščeš prepir. In če sta/so posestniki dovolj pametni, boš še plačeval za svoja nespametna dejanja. Potem preostane samo to, kdo ima bolj debelo kožo, ko si boste nagajali.

Utk ::

Če rezimiramo, tvoj dedek je dal tebi vse, staro in novo hišo, tvoj bratranec, ki bi moral dobit polovico (tudi nove hiše, ker jo je postavil dedek), ni dobil pa nič. S tem, da bi si upal trdit, da je vsaj tvoj stric imel prste vmes tudi pri novi hiši, če že ne tudi ta tvoj bratranec in teta.
Mislim, da bi tu moral še nekdo drug odpret temo...kako ga je bratranec zjebal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Invictus ::

Bratranec ni upravičen do nujnega deleža...

Zdaj, če ima OP vse urejeno preko papirjev, si lahko bratrnec vse skuapj zatakne nekam...

Bolj problematična je teta, ki je neposredna dedinja.

Nisi povedal, kako si dobil to v trajno last. Darilna Pogodba?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Utk ::

Ja, teta kot "bivša žena" ni v vrsti, prej je pravi stric, ampak z njo si itak niti ni v žlahti. Z bratrancem si pa je. Tete ni zajebal, bratranca je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

hipertija ::

Invictus je izjavil:

Bratranec ni upravičen do nujnega deleža...

Zdaj, če ima OP vse urejeno preko papirjev, si lahko bratrnec vse skuapj zatakne nekam...

Bolj problematična je teta, ki je neposredna dedinja.

Nisi povedal, kako si dobil to v trajno last. Darilna Pogodba?


bratranec se je zajebal sam, dobil bi vse, če ne bi bil kreten in kot se vidi iz slike, za nepremičnino ni skrbel, še manj za starega ata. Druga stvar, pogodba je preužitna - jaz sem že dobil vse v trajno last, po pogodbi pa sem dolžan skrbeti za starega ata, kar sem napisal v uvodu že. Stric je sicer dedič, vendar po tej pogodbi ni več upravičen do nujnega deleža teh nepremičnin. K večjemu si lahko pride po denar in cote po smrti starega očeta. Pogodba bi bila izpodbitna, če bi naredila tik pred smrtjo, tako pa pogodba že velja skoraj 2 leti, kar pomeni da je nisva sklenila z namenom nekoga goljufati, ampak z namenom, da si zagotovi pomoč in preživljanje do smrti, v zameno za nepremičnino. Zakaj bi bil bratranec do česa odvisen pa ne vem, odločitev je bila na strani starega očeta, ki je sam pristopil do mene, ker je vedel da mu lahko samo jaz zagotovim, kar rabi,.
Prekle za kurnk

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hipertija ()

Ben Dover ::

hipertija je izjavil:

Če je tole komentatorjem, ki ste me napadali, kakšen zmaj sem - normalno, ste sami smradi in gnoji.
https://ibb.co/6gDtNd9


Ok, to pa res izgleda kot đanks place.. :)) Ne vem zakaj ima koš za smeti, haha.
Oprosti, ker sem te malo okrcal včeraj, slika pove več kot 1000 besed..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

Invictus ::

Utk je izjavil:

Ja, teta kot "bivša žena" ni v vrsti, prej je pravi stric, ampak z njo si itak niti ni v žlahti. Z bratrancem si pa je. Tete ni zajebal, bratranca je.

Nič ga ni zajebal, star fotr se je odločil kot se je.

Je že vedel komu mora dati svojo lastnino...

Še 1x, bratranec ni upravičen do nujnih deležev. Ti so samo v prvem kolenu...

Naj pol ne govori teta, ampak strina. To je stričeva žena... In ja, ona ni upravičena do ničesar.

Karkoli bo OP naredil, bo grdo... Ampak ima pa dosti pravne podlage, sploh če ni nekih ne ustnih, ne pisnih dogovorov glede najemnina/lastnine, služnosti, itn...

Bratranec zdaj ne bo plačeval položnic, koga misliš, da vbodo terjali? Lastnika, torej Opa...

Ta zastonjkarska mislenost je globoko zasidrana v slovenski mentaliteti...

OP, samo akcija in vrzi jih ven. Zamere bodo vvsakem primeru...

BTW., je stric kaj podpisal, da se odpoveduje dedovanju poo staremu očetu? Ker če ni, pripravi denar za nujni delež...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

hipertija ::

Po preužitni pogodbi, predmet pogodbe ne obsega več nujnega deleža. Preužitna pogodba je enako, kot bi stari ata prodal nepremičnino nekomu in se lahko dediči v tem primeru obrišejo pod nosom - no saj v bistvu jo je prodal, kajti svojo last je zamenjal za dosmrtno preživljanje, pravico do spodnje etaže itd. kar pomeni, da moram jaz v vseh teh letih (lahko je 1 ali pa še 20-30 let) skrbeti zanj in bom na ta način poplačal dolg, ki ga imam do njega v obliki denarja in pomoči. To da sem vnuk, je zgolj naključje, lahko bi bil nekdo povsem tretji.

Ne bi pisal, pa sem bil pri dveh odvetnikih, na koncu pa pri notarki, ki jo mimogrede bežno poznam oz. je moja zelo dobra kolegica pri njih bila zaposlena in so mi vsi zatrdili, da je to najboljša možna opcija + ker sem vnuk, ni potrebe po plačilu davka. Žal takrat nisem razmišljal o tem, da imam na grbi še dva pacienta.

Kot sem že napisal, pogodba bi bila izpodbitna, če bi jo sklenila tik pred smrtjo, ker bi v tem primeru šlo za jasen razlog, da se želiva izogniti nujnim deležem, pogodbeno razmerje za "poplačilo" pa bi trajalo samo nekaj dni. Ampak ker je pogodba že nekaj časa je že neizpodbitna.
Prekle za kurnk

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hipertija ()

Mato989 ::

Glede na to da je v veljavi preužitna pogodba je stvar zelo jasna.

1. obema poveš za mizo kako je in kako pričakuješ da bo, ob prvem neskladju režeš vodo, elektriko in internet... pa bodo hitro šli!
2. stopiš do odvetnika in začneš izselitev
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

c3p0 ::

Lahko jo le poskusijo izpodbijati, kar pa ne bo uspešno, torej ni nujnega deleža.

Jure14 ::

Internet? Kakšen internet?
To režeš TAKOJ.
To ni nobena človkova pravica. Itak si že zdaj v prekrku pri operaterju, če svojo linijo še nekomu deliš.

kuall ::

hipertija je izjavil:


https://ibb.co/6gDtNd9

V takih luknjah živijo narkomani.

UganiKdo ::

Kayzon je izjavil:

Meni tudi ni jasno kako je dovoljeno nekomu ziveti v nepremicnini,ki ni v njegovi lasti in da ga ne mores vrzti ven ce krsi recimo hisna pravila ki si jih postavil. Kera banana od drzave.

Ja res beda od drzave, kjer lastnik od najemnikov tvojega kova ne sme zahtevat da si vtaknejo perjanico v rit in kokodakajo kadar so na dvoriscu.

ginekk ::

Kera debata.

En luzerček je V DAR dobil nepremičnino in zdaj mu hodijo v nos ostali luzerčki, ki so imeli tam posest že 20 let pred njim.

UganiKdo ::

hipertija je izjavil:

Ali pa interneta, ki gre ven iz moje bajte, in pa ko bom prekopal nepremičnino in pomotoma prebil cev za vodo, ki je ne bom flikal, ampak samo zabil s spojko.

In bos po hitrem postopku moral popravit, pac s primitici tvojega kova sodisca hitro red naedijo.

Mato989 je izjavil:

Glede na to da je v veljavi preužitna pogodba je stvar zelo jasna.

1. obema poveš za mizo kako je in kako pričakuješ da bo, ob prvem neskladju režeš vodo, elektriko in internet... pa bodo hitro šli!
2. stopiš do odvetnika in začneš izselitev

Lokalni psihopat s butastim nasveti. Taki idiotizmi so recept za to, da bos na sodiscu tako spusil da niti smesno ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

hipertija ::

Omarica je na naši hiši, in gresta dve liniji ven, to pomeni, da plačujeta svoj internet... če ga, lahko da ju tudi izklopijo tu in tam.
Prekle za kurnk

fikus_ ::

Čisto vseeno je ,kje je omarica. Verjetno Telekom, je dobil služnost za to.

In če plačujeta svoj internet, ni tvoja stvar, ali naj ju odklopijo ali ne.

Ne poslušat Matota, narobe uči!

UganiKdo ::

Zakaj si domisljas da lahko karkolinodklopis? Se posebej ce placujejo?

hipertija ::

ginekk je izjavil:

Kera debata.

En luzerček je V DAR dobil nepremičnino in zdaj mu hodijo v nos ostali luzerčki, ki so imeli tam posest že 20 let pred njim.


prvič, nihče ni imel posest 20 let, ker ni njuno ampak od starega ata, drugič, na podlagi česa bi bil luzer? A si videl slučajno sliko??? se ti zdi to normalno? meni ne, če sem čuden, potem pa priznam, sem luzer.
Prekle za kurnk

UganiKdo ::

Seveda si luzer, ce po treh straneh debate se vedno ne loscis med posestjo in lastnistvom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Utk ::

A si videl slučajno sliko??? se ti zdi to normalno? meni ne, če sem čuden, potem pa priznam, sem luzer.

Meni se ne zdi normalno, da nekomu slikaš njegov prostor in objaviš na internetu. Morda sem čuden in luzer, ampak to se mi ne zdi normalno.
Pri meni priznam, da bi lahko naredil vsaj 5 podobnih slik. Ker imam pač odprtih kar nekaj "gradbišč". Ko se zaključi, se pospravi, če se stalno nekaj dela, je pa stanje pač takšno. Kaj te to briga? Sej ne živi v tej kleti. Pa tudi če bi, je to njegov problem.

fikus_ ::

Nepremičnine so imeli v posesti osebe, ki so tam prebivale. S tem, da si postal lastnik, še ne pomeni, da teto in njenega sina lahko kar vržeš ven. Imata posest nad tvojo nepremičnino.


Še ankrat, raskiraj nekaj 100€ in se obrni na odvetnika. Najprej se pozanimaj, na podlagi kakšnega dogovora sta notri.

PrimoZ_ ::

hipertija je izjavil:

ginekk je izjavil:

Kera debata.

En luzerček je V DAR dobil nepremičnino in zdaj mu hodijo v nos ostali luzerčki, ki so imeli tam posest že 20 let pred njim.


prvič, nihče ni imel posest 20 let, ker ni njuno ampak od starega ata, drugič, na podlagi česa bi bil luzer? A si videl slučajno sliko??? se ti zdi to normalno? meni ne, če sem čuden, potem pa priznam, sem luzer.


Posest ni enako lastništvo.
Tvoj star ata je bil lastnik hiše, ampak ker jima je tam dovolil bivat sta bila v posesti hiše onadva.

Sedaj ko se je lastništvo preneslo nate, to še ne pomeni da sta onadva izgubila posest.
In če živita tam notri že 20 let, sta potem že 20 le v posesti. In sploh če imata tam prijavljeno stalno prebivališče, boš težko dokazoval, da jima ni bilo dovoljeno prebivati.
Očitno je bilo nekoč vsaj ustno dovoljeno.
To da bivata zastonj zares nič ne spremeni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

hipertija ::

Razumem že od včeraj zvečer kaj želite povedati, seveda. Kljub vsemu pa ne vem, zakaj bi nekomu, ki je najemnik pripadala pravica, da je nedotakljiv in da lahko počne kar hoče + da si pripelje še familijo in mu ne moreš nič.
Prekle za kurnk

kuall ::

dovoljenje za posest se deduje?
najemnik lahko počne kar hoče, seveda, če je v mejah zakona.

UganiKdo ::

hipertija je izjavil:

Razumem že od včeraj zvečer kaj želite povedati, seveda. Kljub vsemu pa ne vem, zakaj bi nekomu, ki je najemnik pripadala pravica, da je nedotakljiv in da lahko počne kar hoče + da si pripelje še familijo in mu ne moreš nič.

Kje pise da je nedotakljiv? Vse kar ti poskusamo dopovedat pa si ocitno prevec omejen da bi razumel je, da jim ne smes enostransko krsit pravic.

PrimoZ_ ::

hipertija je izjavil:

Razumem že od včeraj zvečer kaj želite povedati, seveda. Kljub vsemu pa ne vem, zakaj bi nekomu, ki je najemnik pripadala pravica, da je nedotakljiv in da lahko počne kar hoče + da si pripelje še familijo in mu ne moreš nič.


Tudi to ti je bilo povedano zakaj.
Država meni, da je pravica do strehe nad glavo bolj pomembna od pravice prostega razpolaganja s svojim premoženjem.
Oz. drugače rečeno, če ju ti naženeš na cesto bosta onadva bolj trpela, kot sedaj trpiš ti ko ne moreš prosto razpolagat z delom svoje lastnine.

Socialni čut pa to...
Ne pričakujem da bi Kuall al pa Mato razumela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[najem stanovanja] Obveznosti najemojemalca (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8110011 (7338) poweroff
»

Deložacija (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30368156 (61072) Ishmael
»

Izselitev najemnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8724298 (20865) MrStein
»

Podnajemna pogodba - problem (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26658214 (51807) mojca

Več podobnih tem