» »

Vaše izkušnje na cepilnem mestu za covid-19

Vaše izkušnje na cepilnem mestu za covid-19

multivac ::

V slogu sosednjih tem, zanima me, kako je zgledal potek vašega cepljenja?
Slišim namreč vse sorte poročil.
Napišite prosim iskreno kako je potekalo na cepilnem mestu. Kaj ste podpisali, kaj so/ste govorili itd.?
  • predlagalo izbris: Bwaze6 ()

zmist ::

Peli smo si:



Pa ignorirali trolanje nekega bednega multivac-a in odpiranje novih tem, da potesi svojo nepomembnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

wajdouc ::

Prišel, špiknili, odšel. V zdravstvenem nisem bil niti 30 sekund.

martincek1 ::

Prvo cepljenje z AZ v vojašnici v Kranju: Natempirano do sekunde, prišel, parkiral, po označeni poti do sprejemnega mesta, tam opravil v 15 sekundah in takoj na stol, dobil cepivo, potem pa še na stol za 15 minut. Brez ene pripombe.

Drugo cepljenje s Pfizerjem na Gospodarcu: Brez posebne gužve, kakšno minuto za izpolnitev ene forme, potem čakal v vrsti minuto, vse ostalo pa enako kot pri prvem odmerku. Edino plačal sem nekaj za parkirišče zunaj, verjetno bi kje dobil zastonj ampak no big deal.

Zgodovina sprememb…

zmist ::

No in najbolj pomembno, da se ti ne bojo tresle halce, niti cutil nisem. Insulinke uporabljajo pa najtanse igle.

Je pa res, da se bos zdaj malo nacakal, na zacetku ni bilo vrst, zdaj so se pa malo nabrale.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

multivac ::

martincek1 je izjavil:

Prvo cepljenje z AZ v vojašnici v Kranju: Natempirano do sekunde, prišel, parkiral, po označeni poti do sprejemnega mesta, tam opravil v 15 sekundah in takoj na stol, dobil cepivo, potem pa še na stol za 15 minut. Brez ene pripombe.

Drugo cepljenje s Pfizerjem na Gospodarcu: Brez posebne gužve, kakšno minuto za izpolnitev ene forme, potem čakal v vrsti minuto, vse ostalo pa enako kot pri prvem odmerku. Edino plačal sem nekaj za parkirišče zunaj, verjetno bi kje dobil zastonj ampak no big deal.


Kakšne formularje si to izpolnjeval?

zmist ::

Ne mu dajati materiala, da bo siril svoj scaremongering po ostali populaciji. Naj se gre cepit pa bo sam ugotovil.

Tisti, ki ga se ne poznate, gre za pravega antivaxerskega trola, ki ga je strah cepiva in poizkusa vse kar se spomni, da bi druge preprical v svojo agendo.

S tem, da mu odgovarjate samo pomagate k lockdownu cez zimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

</head> ::

Nekaj je bilo za podpisat. Nisem bral kaj, je bilo pa zanimivo, da je bil Bill Gates podpisan spodaj...

Horas ::

seveda da niste brali jadniki eni. boli vas sam da dobite kao preverjeno cepivo. ovce beeee
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

multivac ::

Iskreno povedano me zanima ja, kaj točno ste podpisovali.
Pa ne pišem za namen zbiranja antivaxxerske propagande, me iskreno zanima kaj podpišeš, potrdiš?

Eni pravijo, da niso nič, drugi da so nekaj tam podpisovali.
Kaj pa je tu skrivnostnega?