» »

motoristi na mejnem prehodu

motoristi na mejnem prehodu

««
8 / 16
»»

janezvalva ::

tt1024 je izjavil:

O moj bog, kok ste butthurt, ker 2 motorista v množici 500 avtomobilov gresta mimo vas. Sem motorist, sicer eden od unih ki res spostujem omejitve. V zakonu piše da na mejnem prehodu npr. Motorist lahko prehitu stoječo kolono. Vam pa polagam na srce, da v usnjenem kombinezonu res ni prijetno čakati na žgočem soncu in upam, da mi oprostite, če vas v koloni pred mejnim prehodom prehitim medtem ko vi buljite v vaše telefone v klimatiziranem avtu. Aja pa še to, prav ali ne, v 95% primerov mi na meji policist samo pomaha, naj grem skozi, tako da zaradi motoristov res ne čakate uro več na meji.

pa dej motorist, skenslaj se.
ne, ni milosti.
v glavnem, naslednji ko te prehiti po desni, sam z bejzbol batom po čeladi, pa adijo.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

z3ro ::

Sicer se mi še ni zgodilo da bi me kjerkoli prehitel(i) motorist(i) ker grem vedno na morje dovolj zgodaj in na lokalnem mejnem prehodu, da nimam pred sabo nobenega..na cestninskih je kdaj malenkost guzva vendar se mi še ni zgodilo da bi me motoristi prehitevali...ampak...če bi se mi to dogajalo konstantno bi me motilo. Briga me, če je zunaj 35 stopinj in če je "ubogi" motorist prešvican brez klime..sam se je odločil da gre na pot z motorjem in da nima udobja avtomobila.

Comandante ::

Briga me, če je zunaj 35 stopinj in če je "ubogi" motorist prešvican brez klime..sam se je odločil da gre na pot z motorjem in da nima udobja avtomobila.

Briga me, ce kradem cas ubogemu vozniku avtomobila, sam se je odlocil, da se odrece prakticnosti enoslednega vozila, in ne more prehiteti kolone ;)

V bistvu je preprosto, lahko izberemo - vec udobja in malo vec cakanja, ali pa manj udobja, ampak manj cakanja. Ni to super?

starfotr ::

V primeru, da bi 100 % voznikov bilo voznikov enoslednih vozil ali bi potem vsi strpno čakali v koloni ali bi v neskončnost prehitevali eden drugega?

z3ro ::

Seveda je super, jaz nisem tip cloveka ki bi se kregal zaradi tega z motoristi, pravim samo da motilo bi me pa. Se bo pa našel nekdo, ki ga bo to toliko motilo da bo delal pizdarije (kreganje, pretepanje, namerno odpiranje vrat,...)

DostMam ::

Comandante je izjavil:

...V bistvu je preprosto, lahko izberemo - vec udobja in malo vec cakanja, ali pa manj udobja, ampak manj cakanja...


V bistvu je to cinična posplošitev zagovornika ravnanja motoristov. Ni tako preprosto. Nihče med motoristi ne gre v nakup motorja zaradi možnosti, da pred mejnim prhodom ali mitnico prehiti kolono. Tisti, ki izbirajo motor ali avto preden se odpravijo ne pot, ne izberejo prvega samo iz tega razloga. Pravzaprav je to le ena od posledic odločitve, na katero na koncu motorist z veseljem pristane. Pri izberi avtomobila namesto motorja pa gre za cel kup drugih faktorjev (potniki, prtljaga, tudi klima). Ni tako preprosto.

Če pa JE preprosto, če izberem motor samo zato, da se prerinem pred mejnim prehodom, potemtakem moram premisliti o samopašnosti, egoizmu in o tem kaj sploh počnem na cesti.

Comandante ::

Tudi to je posplosevanje. Jaz vozim kulturno, defenzivno, nesebicno, in sem generalno prijazen do drugih. Ko sem v avtu, se vedno umikam motoristom. Ko sem na motorju, se peljem mimo. Ce ima kdo s tem tezave je to njegov problem, ne moj. Jaz se ne bom zaradi tega z nikomer tepel, ne glede na to kako mocno si nasprotna stran to zeli:))

Ne, resno, klimo na 19°C, Pink Floyde ali Dire Straitse na radio, pa uzivajte v umirjeni voznji. Ni potrebno eksplodirati zaradi vsake malenkosti, ki vas zmoti.

AndrejS ::

@janezvalva predno ti stopiš z avtomobila z bajzbol palco - sem jaz že preko meje.

nekikr ::

Ko sem v avtu, se vedno umikam motoristom.

Zelo prijazno od tebe, ampak problem ne tiči tu. Četudi bi ti revčka, ki mu je vroče, ker se ne zna odpraviti na svoj hobi ob primerni uri, spustil naprej, je v tri ure dolgi koloni precej vozil, ki ga pa ne bi. Ampak motorista to ne zanima kaj dosti, ker se pelje mimo in zahteva strpnost.

Ne, resno, klimo na 19°C, Pink Floyde ali Dire Straitse na radio

Otroka ne bi poslušala muzike dodatne pol ure ne glede na izvajalca. Tudi jaz je ne bi, bi raje sedel ob obali na kavici kot v pregretem avtu. Jaz tudi ne grem s kolesom na najhujši klanec ob 14 popoldne ko je zunaj prijetnih 37°C in 90% vlage, prestavim hobi na zgodnejšo/poznejšo uro. Zakaj motorist ne razume te preproste logike?

stara mama ::

Ko se pelješ ni vroče. Ko stojiš je.
Ko greš zvečer/zjutraj ni hladno. Ko se pelješ pa je.
Zakaj nestrpnež v avtu ne razume te otročje logike?

Invictus ::

Naj si motorist namontira klimo, pa bo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

AndrejS ::

Te pa ne hodite z avti preko meje - pa ostanite doma - pa ne delajte gužve

Machete ::

Šel sem na službeno pot čez mejo, čakal sem 1 uro, na eni postaji je bil tip, ki je brez milosti preverjal papirje in vsak avto mrcvaril 5 minut. Teoretično je vsak motorist, ki me je prehitel, meni podaljšal čakanje za nekaj minut. 10 motoristov.. 20 minut sigurno. Naslednjič bom samo vrata odprl. Spustil b edino nosečo žensko na motorju. Ostali zavaljeni dedci, pa so sami izbrali drjasanje v usnju na 35 °C. Ni moj problem, da se moram zaradi tega 1h kasneje vrniti k družini, kot bi se brez zavaljenih vrivačev.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Invictus ::

Zadnji čas, da gre Hrvaška v Šengen. Kdaj je že plan? Vem, da že precej zapravljajo na ta račun...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

AndrejS ::

@machete Lepo ti bo motorist vrata zvil - upam da tako , da jih več ne boš mogel zapreti - potem pa čakaj da pride policija in se postopek konča - potem pa dalje v vrsto z odprtimi vrati - kjer ti bodo na meji prepovedali nadaljno vožnjo zaradi neizpravnega vozila

stjan ::

Sama nestrpnost vas je. Toliko sovraštva in hudobije ni v nobeni drugi temi.
Kam gre ta svet?
Če misliš komu odpreti vrata pred motorjem pomisli, da ima motor lahko 300 kg, motorist še 100 kg in da lahko pade na tebe v avtu.
Če bi meni nekdo odprl vrata in mi zaprl pot, bi pač padel na njega, pa verjetno bi med klatenjem po zraku padla še kakšna orokavičena roka na kakšen lep obrazek.

Čudi me tudi to, da nihče v avtomobilu pri izsiljevanju prednosti motoristom ali vožnje v škarje ne pomisli, da lahko tudi on utrpi poškodbe.

Imate prav, sem nekulturen, hudoben itd, sem pač star in vsega naveličan.
ok, čez mejo že 1 leto nisem šel :)

Machete ::

Nisem tako zloben, kot ti kratek, da me resno vzameš. Odprta vrata so metafora, za gonite se u k. in čakajte kot vsi ostali.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

nekikr ::

Sama nestrpnost vas je. Toliko sovraštva in hudobije ni v nobeni drugi temi.

Me zanima kako bi ti odreagiral, če bi se v trgovini pred tabo vrinil en, pa potem še en in potem še en, da bi potem ti čakal 15 minut dlje. Ne, ne bi jih ti spuščal, ampak bi se kar vrnili pred tebe. Bi bili pa v usnje odeti sredi poletja. To bi bilo ok?

Strpnost je super, če se jo gremo vsi. Če jo zahteva in s prekrškom izsili samo ena stran pa to ni več to.

49106 ::

Če vas toliko moti, se zmenite in vozite tako, da takšno prehitevanje ni možno (eden voznik skrajno levo, drug skrajno desno).

UganiKdo ::

Zakaj? Saj nismo tako govedo kot presvicani zqvaljenci nq motorjih?

solatko ::

Ste pa nekateri res polni problemov.
Sicer pa tistim, ki bi se kar tepli zaradi takih stvari, večina motoristov je v boljši kondiciji, kot večina voznikov, tudi reflekse imajo boljše, koga bo bolj bolelo pa razmislite sami, udarec z golo roko po čeladi ali mehko orokavičena roka na nos in zobe za povratno, ki ni prepovedana.
Delo krepa človeka

Machete ::

Dobro skrivajo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

UganiKdo ::

solatko je izjavil:

Ste pa nekateri res polni problemov.
Sicer pa tistim, ki bi se kar tepli zaradi takih stvari, večina motoristov je v boljši kondiciji, kot večina voznikov, tudi reflekse imajo boljše, koga bo bolj bolelo pa razmislite sami, udarec z golo roko po čeladi ali mehko orokavičena roka na nos in zobe za povratno, ki ni prepovedana.

Ko to razlaga dementni psihopat, ki drugega kot vsesplosnega krsenja prometnih (od katerih jih pol sploh ne pozna) se lahko samo smejes.

Ja verjamem da norci kot si ti vidijo resitev samo v fizicnem obracunqvanju.

z3ro ::

solatko je izjavil:

večina motoristov je v boljši kondiciji, kot večina voznikov, tudi reflekse imajo boljše


Tole je pa brezvezna izjava..zakaj bi to držalo?

solatko ::

UganiKdo - S tem nisem začel jaz in tistemu ki je začel z palicami za basseball in odpiranjem vrat, po stari navadi, nisi nič rekel, na moj post pa si takoj skočil. Povej raje kaj v moji trditvi ne drži, razen, če si prepričan, da napadeni motorist na bo vsekal nazaj.
Pa nehaj že uživati preparate, ki ti škodijo.
Za predpise, ki jih ne poznam (sem prepričan, da večina voznikov ne pozna niti tistih, ki so nujni, glede na dogajanja na cestah) pa imam v predalu vedno s seboj najnovejšo knjižico s CPP.>:D

z3ro - Če bi kdaj vozil težko motorno kolo na daljših relacijah, bi vedel o čem govorim. Ravno zaradi problemov povezanih s tem, sem pred dvemi leti, ključe motorja obesil na klin.
Delo krepa človeka

aky ::

Utk ::

aky je izjavil:

Policija pravi, da je vožnja mimo dovoljena.

A.

Vožnja mimo po desni. Daj mi pokaži kako se to naredi s pravim motorjem.

UganiKdo ::

solatko je izjavil:

UganiKdo - S tem nisem začel jaz in tistemu ki je začel z palicami za basseball in odpiranjem vrat, po stari navadi, nisi nič rekel, na moj post pa si takoj skočil. Povej raje kaj v moji trditvi ne drži, razen, če si prepričan, da napadeni motorist na bo vsekal nazaj.
Pa nehaj že uživati preparate, ki ti škodijo.
Za predpise, ki jih ne poznam (sem prepričan, da večina voznikov ne pozna niti tistih, ki so nujni, glede na dogajanja na cestah) pa imam v predalu vedno s seboj najnovejšo knjižico s CPP.>:D

z3ro - Če bi kdaj vozil težko motorno kolo na daljših relacijah, bi vedel o čem govorim. Ravno zaradi problemov povezanih s tem, sem pred dvemi leti, ključe motorja obesil na klin.


A si ti revez dementen sposoben napisat en post brez da lazes kot pes tece?

Odgovarjal si meni in ko bos nasel en post kjer v prometu zagovarjam nasilno psihopatsko obnasanje kot ga prakticiras ti, bom vesel citata.

Ceprav dvomim da v svoji demenci ves kaj je to, glede na to da se enkrat nisi bil sposoben citirat vseh podtikanj, ki mi jih poskusas pripisat.

aky je izjavil:

Policija pravi, da je vožnja mimo dovoljena.

A.

Funkcionalna pismenost ti sporoca, da pojdi nazaj v osnovno solo in se nauci prebrat kaj vec kot naslov.

z3ro je izjavil:

solatko je izjavil:

večina motoristov je v boljši kondiciji, kot večina voznikov, tudi reflekse imajo boljše


Tole je pa brezvezna izjava..zakaj bi to držalo?

Zato ker je to njegova dementna visokost rekla. Zato tudi v sloveniji ne obstajajo primeri kjer bi motoristi povzrocili prometno nesreco. Sami ultra sposobni vozniki z bozjimi rekfleksi. Da o kondiciji spl9h ne govorimo. Ce seveda verjames dementnemu solatku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

fikus_ ::

Zadnjo vrstico pa nihče ne vidi?!

https://pbs.twimg.com/media/E1vDe-sXMAM...
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

UganiKdo ::

pa imam v predalu vedno s seboj najnovejšo knjižico s CPP
ce bi revez potem vsaj brat znal in nebi v vsaki temi o prometu naredil bedaka iz sebe.

solatko ::

UganiKdo - Samo, da si zadovoljen.:D
Delo krepa človeka

z3ro ::

solatko je izjavil:


z3ro - Če bi kdaj vozil težko motorno kolo na daljših relacijah, bi vedel o čem govorim. Ravno zaradi problemov povezanih s tem, sem pred dvemi leti, ključe motorja obesil na klin.

Misliš, da se bo na motorista fizično spravil nekdo, ki se še nikoli v življenju ni pretepal in je načeloma umirjen človek? Ja, eni motoristi vrjamem da so čist spodobno telesno pripravljeni in vse ampak roko na srce je veliko tudi onih zavaljenih, zapuščenih in prepitih - kot so normalno tudi vozniki avtomobilov. Pravim samo, da je ta tvoja izjava delovala kot da voznik avtomobila pa ne more bit fit ter zmožen pretepst enega motorista (pa ne napeljujem na to da se te stvari obračunavajo fizično ampak pravim samo za primer če pride do tega).

nekikr ::

fikus_ je izjavil:

Zadnjo vrstico pa nihče ne vidi?!

https://pbs.twimg.com/media/E1vDe-sXMAM...

Kako naj pa bodo obravnavani? Seveda so vsi enako. Od kolesarja ne bodo zahtevali, da naredi 20 počepov in od motorista, da zaigra Zdravljico na harfo.
Je pa prva točka nemogoča. Motorji so preveliki, avtomobili so preveliki, prostora je premalo.
Druga točka je jasna: vrivanje in zahtevanje strpnosti ni enako "varno in brez oviranja vrniti nazaj na smerno vozišče".
Tretja je pa samoumevna za vse, ki so vsaj na pol naredili tečaj CPP.

fikus_ ::

Po pisanju vidim, da si nestrpen. Umiri se, stres škoduje zdravju?
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

Invictus ::

fikus_ je izjavil:

Zadnjo vrstico pa nihče ne vidi?!

https://pbs.twimg.com/media/E1vDe-sXMAM...

Nihče ne vidi tudi prve, sploh ne motoristi.

Prehitevati je dovoljeno po desni, ne po levi...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

oemdzi ::

stara mama je izjavil:

Ko se pelješ ni vroče. Ko stojiš je.
Ko greš zvečer/zjutraj ni hladno. Ko se pelješ pa je.
Zakaj nestrpnež v avtu ne razume te otročje logike?

Ja nič, potem pa naj naredijo krožni poligon, da krožite dokler ne pridete na vrsto za prečkanje meje. Še invalide v trgovinah neradi spuščajo naprej, pa si sledji to zagotovo bolj zaslužijo kot eni motoristi na mejnih prehodih.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

MisterM ::

Sploh ni slaba ideja. če nam postaviš pisto pred prehodom, bomo rade volje počakali par ur.

Machete ::

MisterM je izjavil:

Sploh ni slaba ideja. če nam postaviš pisto pred prehodom, bomo rade volje počakali par ur, potem pa šli nazaj v vrsto.

:))
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Comandante ::

Prehitevati je dovoljeno po desni, ne po levi...

Pred hrvasko mejo je praviloma vec kolon, vsaj na vecjih prehodih. Zatorej, ce se peljes med vrstami potem nekoga neizogibno prehitevas po desni.

Meni osebno je vseeno, grem mimo kjer je prostor, ker je v praksi en kurc vazno kje se mimo peljes, glavno da je varno.

msjr ::

V bistvu ima ta tema napačno premiso, problem ni v motoristih, prav tako ni problem v nestrpnih voznikih, problem je da država (kot servis za državljane) v 21. stoletju ne zna poskrbeti, da bi prehod meje potekal tekoče in brez [večjih] zastojev.

To bi bilo popolnoma enostavno, če bi v času, ko prometni koledar napoveduje povečanje prometa naredili vsaj par stvari kot recimo:

- Mejnim prehodom vzpostaviti (če že niso) podatkovne linije z maksimalno možno hitrostjo
- Nabaviti res hitre 2D/QR scannerje (če že imamo QR kodo)
- Dogovoriti se s sosednjo državo o skupnem pregledovanju (to je že bilo oz. je na manjših prehodih, zakaj se je ta dobra praksa ukinila?)
- Povečati število policistov na najbolj obremenjenih prehodih
- Povečati število izmen tako da se prekrivajo (da ni izpadov pri menjavi)
- Dodatno postaviti mobilne postaje za skeniranje dokumentov in če ni dovolj policistov - priučiti ljudi (javna dela, študenti...) za skeniranje. Policist naj bo nadzornik in naj ukrepa pri neobičajnih primerih in nepravilnostih.
- Omogočiti skeniranje več avtomobilov v koloni istočasno (recimo tako da [vsaj po pet] avtomobilov - to je možno na Obrežju - pride diagonalno za hišico in se jih tam pregleda in takoj po pregledu spusti naprej)
- z varnostniki (in/ali policisti), količki, trakovi poskrbeti da je jasno koliko kolon je
- Zadosti zgodaj najaviti katera kolona je za EU in katera za All passports (in se tega tudi držati)
- Narediti timerje - infotable - na več točkah pred prehodom (ljudjem se zmanjša stres, če vedo koliko časa je treba še počakati)
- Deljenje vode in informacij naj ne bo samo akcija 15. julija, ampak pravilo
- ....

Vse skupaj bi stalo manj kot j. ograja, ki jo prerašča plevel in ne služi ničemur kot kurčenju države (oprostite izrazu). Da ne govorimo o drugi nadzorni opremi. To bi tudi Slovenijo postavilo v boljšo luč kot dobro organizirano državo. Ljudje to vidijo in si zapomnijo, mogoče naslednjič pridejo k nam na dopust (če to sploh hočemo, a ne Blejci...).

In potem bi bila tale tema popolnoma nepotrebna, ker nihče motoristov niti ne bi opazil.

Sicer ga pa tovornjakarji še bolj naj..., naj si tistih par nestrpnežev kdaj zapelje čez Obrežje med tednom in šteje tovornjake. To je čisto navadno j... državljanov.

Malcolm_Y ::

msjr - super fajn, tole tvoje pisanje.

Ampak dokler tega nimamo, so motoristi še vedno egoisteki, ki se vrivajo pred druge, samo zato, ker se lahko. Lederjakna jim te pravice ne daje, zakoni tudi ne.

In vsak tak motorist ukrade celi koloni avtov po nekaj minut, pa je vseeno ali gre za poležavanje na plaži, ali pa karkoli drugega.

Bedno.

Machete ::

@msjr

Jah, žal to ni privat podjetje, kjer bi to bilo logično. Država je rigidna nezainteresirana firma.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

stara mama ::

Malcolm_Y je izjavil:

msjr - super fajn, tole tvoje pisanje.

Ampak dokler tega nimamo, so motoristi še vedno egoisteki....

Vse lepo, nekdo končno napiše nekaj pametnega, vsi se strinjamo..... ampak heck, dajmo spet zrušit vse, in se prepirat na najbolj primitivno možnem nivoju.
Pove dost o tebi.

Malcolm_Y ::

"Vsi se strinjamo"?

Kaj se strinjamo? Da je prehajanje meje organizirano neoptimalno, zato toleriramo egoistične izpade prepoten(tn)ih motoristov, ki bi se mirno lahko peljali v klimatiziranem avtomobilu?


Analogija - če je v merkatorju odprta samo ena blagajna, se bomo kar gnetli in vrivali? Pač, zakaj ne odprejo več blagajn? Se strinjamo?

Zgodovina sprememb…

DostMam ::

Vsi se strinjamo, da je msjr pravilno nameril generalnega krivca. Strinjamo se, da je v svojem razmišljanju deloval proaktivno in predlagal rešitve, ki jim je na prvo žogo težko ugovarjati. Verjetno se strinjamo da, četudi bi država takoj uredila mejne prahode s Hrvaško, se stanje v konicah ne bi bistveno spremenilo.
Bom še jaz proaktiven v iskanju rešitev: lahko na spletni strani predlagam.vladi.si kak pravno podkovan sogovornik sestavi zahtevo, da policijsko ministrstvo do naslednje sezone uredi tiste msjrjeve predloge, ki stanejo 0 €, ter še enega po lastni izbiri. Vsi jo tam podpremo.
Lahko tudi samo počakamo, podpremo Hrvaško pri vstopu v šengen in pogledamo, kako bodo Hrvaški policisti to urejali na svojih zunanjih mejah.

Utk ::

Država je 90% tega problema rešila z vinjetami. Problem s Hrvaško se bo rešil ko bojo šli v šengen. Leto ali dve pred tem delat ne vem kaj, je brez veze.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

MisterM ::

Plenković je zastavil vstop v Shengen do 2024. A zelo verjetno, da bo Slovenija to blokirala zaradi arbitražnega sporazuma. Sem v resnih dvomih, da bo do omenjenega leta situacija rešena, seveda pa je mnogo odvisno od tega, katere vlade bodo na oblasti v tistem času.

AndrejS ::

Dokler ne bo problem meje rešen, se bom še vedno vozil mimo vas revežev v avtomobilih in če mi kateri potrobi mu lepo pomaham.

Kvinta ::

Zanimivo da pa nobenga ne moti ,ko se egoisteki na motorjih vozijo mimo vas v mestih kjer se recimo čaka v križišču ;((
A.C.A.B

stara mama ::

Kvinta je izjavil:

Zanimivo da pa nobenga ne moti ,ko se egoisteki na motorjih vozijo mimo vas v mestih kjer se recimo čaka v križišču ;((

Niso še nikol bli v Italiji recimo, zato se tako pizdakajo nad motorji iz svojih konzerv.
««
8 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prehitevanje kolone (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15221721 (18111) facepalm

Blaznost na slovensko-hrvaški meji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
23638796 (32421) ADIJOOO

Omejitve hitrosti za motoriste (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17331558 (25786) bluefish
»

Loviti ali ne loviti motoriste? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6312487 (10658) strup121
»

prometna nesreca (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8817646 (15108) St235

Več podobnih tem