» »

Ptičja gripa H10N3 preskočila na človeka

1 2
3
»

zmaugy ::

Haha, ne me basat, imortela? In je prepovedana kako točno? Si prepričan?
Saj ti je jasno, da čakam tvoj odgovor, ane? ... >:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

49106 ::


Pa kako bi jaz lahko imel kakšen vpliv, saj veš tako butast etc. pa to? Spet se negiraš:))


In zakaj butec ne more imeti vpliva. Ponavadi so butci v priviligiranem položaju ravno zato, ker imajo vpliv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmaugy ::

49106 je izjavil:


Pa kako bi jaz lahko imel kakšen vpliv, saj veš tako butast etc. pa to? Spet se negiraš:))


In zakaj butec ne mroe imeti vpliva. Panavadi so lahko butci v priviligiranem položaju ravno zato, ker imajo vpliv.

Hahaha, kakšne ti stresaš, smeha polna kapa…:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

49106 ::


Hahaha, kakšne ti stresaš, smeha polna kapa


Raje povej, zakaj butec ne more imeti vpliva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmaugy ::

49106 je izjavil:


Hahaha, kakšne ti stresaš, smeha polna kapa


Raje povej zakaj butec ne more imeti vpliva?

Na to vprašanje lahko poskusiš ti podati odgovor. Postopek, po katerem boš prišel do njega, vključuje introspekcijo…>:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

49106 ::


Na to vprašanje lahko poskusiš ti podati odgovor. Postopek, po katerem boš prišel do njega, vključuje introspekcijo >:D


Jaz ne projiciram, zato te tudi sprašujem. To je tvoja naloga, tako projiciranje kot zagovor nebuloz, ki si jih izjavil. Tako kot imaš lahko bogate butce ima lahko tudi vplivne butce. Res ne vidim razloga, zakaj butec ne more biti vpliven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

SuperKripto ::

zmaugy je izjavil:

Haha, ne me basat, imortela? In je prepovedana kako točno? Si prepričan?

direktorica spanskega farmacevtskega podjetja mu je povedala, da je pri njih prepovedan za izdelavo, to se ne pomeni, da ga ti osebno ne smes proizvajat.

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

SuperKripto je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Haha, ne me basat, imortela? In je prepovedana kako točno? Si prepričan?

direktorica spanskega farmacevtskega podjetja mu je povedala, da je pri njih prepovedan za izdelavo, to se ne pomeni, da ga ti osebno ne smes proizvajat.

Cel kup izdelkov vsebuje ekstrakt imortele. Lahko jih kupiš. Domnevna politika nekega podjetja nima veze z ničemer. Drugače pa imortela raste tudi na Hrvaškem.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

SuperKripto ::

ja to je tudi povedal, da dolocena podjetja uvazajo 100 procentno cisto etericno olje in ga potem mesajo, na koncu jim ostane kaksen procent etericnega olja, na etiketo pa napisejo da je100 procentov, ker jim zakon to dovoljuje. Seveda 1 procent ni isto kot 100 procentov. Vprasanje koliko je tist procent zdravilen, ce ga mesajo z vsem mogocim. Seveda, politika podjetja nima vpliva, zato ste vsi tukaj najbrz vedeli vse o tej rastlini pa namest sinteticnih zdravil se zdravite z omenjeno rastlino, ce verjames. noben ne kupuje od farmacevtov. Itak.

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

49106 je izjavil:


Na to vprašanje lahko poskusiš ti podati odgovor. Postopek, po katerem boš prišel do njega, vključuje introspekcijo >:D


Jaz ne projiciram, zato te tudi sprašujem. To je tvoja naloga, tako projiciranje kot zagovor nebuloz, ki si jih izjavil. Tako kot imaš lahko bogate butce ima lahko tudi vplivne butce. Res ne vidim razloga, zakaj butec ne more biti vpliven.

Vidiš, kako očitno se motiš?
1. Ti meni ne daješ nalog. Si malo pomešal.
2. Vplivni ljudje (v pomenu besede, kot se običajno razume), so ponavadi pametnejši od svoje okolice, ker drugače ne bi mogli biti vplivni. Dejmo tukaj izključit razne dediče imperijev, ane?

Sicer pa to niti ni pomembno, dejstvo je, da sem sam brez uporabe zvez prišel do zdravstvenih storitev v času ukrepov. In ne furam mercedesa ali bemfe, nimam letala ali jahte in nisem del lokalnega jet seta.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

SuperKripto ::

zmaugy, v tvojo iskrenost verjamem kot v bozicka in dedka mraza. Seveda je lahko resnicen, ce verjames.

zmaugy ::

SuperKripto je izjavil:

ja to je tudi povedal, da dolocena podjetja uvazajo 100 procentno cisto etericno olje in ga potem mesajo, na koncu jim ostane kaksen procent etericnega olja, na etiketo pa napisejo da je100 procentov, ker jim zakon to dovoljuje. Seveda 1 procent ni isto kot 100 procentov. Vprasanje koliko je tist procent zdravilen, ce ga mesajo z vsem mogocim. Seveda, politika podjetja nima vpliva, zato ste vsi tukaj najbrz vedeli vse o tej rastlini pa namest sinteticnih zdravil se zdravite z omenjeno rastlino, ce verjames. noben ne kupuje od farmacevtov. Itak.

Jaz sem ti očitno iz glave lahko precej povedal o tej rastlini, ane? Vsekakor ni “prepovedana”, kot si bombastično trdil na začetku, ane? Sicer si potem to trditev malo razredčil (“iz 100 % na 1 %”), ane? Vidiš vzorec?

SuperKripto je izjavil:

zmaugy, v tvojo iskrenost verjamem kot v bozicka in dedka mraza. Seveda je lahko resnicen, ce verjames.

Tvoja verodostojnost se je izkazala v trditvi:

Proizvajalec izdelkov iz divjih rastlin je povedal, da so nekatere zdravilne rastline med top 5 prepovedanih v farmaciji.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

SuperKripto ::

Vzel si izven konteksta, ce bi bila na splosno prepovedana, kot ti govoris, potem clovek na videoposnetku ne bi proizvajal izdelkov iz te rastline. Dej mal logike , pa mal zacni razmisljat , ne samo manipulirat z besedami.

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

SuperKripto je izjavil:

Vzel si izven konteksta, ce bi bila na splosno prepovedana, kot ti govoris, potem clovek na videoposnetku ne bi proizvajal izdelkov iz te rastline. Dej mal logike , pa mal zacni razmisljat , ne samo manipulirat z besedami.

Piši resnicoljubno in manj bombastično, namesto da se v dveh stavkih ustreliš v lastno koleno.
In ne, smeti od videov, ki jih postate razni zagovorniki zarotnih izmišljotin, ne grem gledat. Škoda mojega časa.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

49106 ::



Vidiš, kako očitno se motiš?
1. Ti meni ne daješ nalog. Si malo pomešal.
2. Vplivni ljudje (v pomenu besede, kot se običajno razume), so ponavadi pametnejši od svoje okolice, ker drugače ne bi mogli biti vplivni. Dejmo tukaj izključit razne dediče imperijev, ane?


Daje te konformizem in s tem si dodobra nakazal, zakaj pogosto zmotno razmišljaš.

1. Ne samo, da sem ti dal nalogo, še opravil si jo ;)
2. Vplivni ljudje, so ponavadi pametnejši, a to ne pomeni, da se ne najdejo butci med njimi, zato je tvoja prvotna izjava, kako bi ti, butec, lahko imel vpliv, napačna.

SuperKripto ::

zmaugy je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Vzel si izven konteksta, ce bi bila na splosno prepovedana, kot ti govoris, potem clovek na videoposnetku ne bi proizvajal izdelkov iz te rastline. Dej mal logike , pa mal zacni razmisljat , ne samo manipulirat z besedami.

Piši resnicoljubno in manj bombastično, namesto da se v dveh stavkih ustreliš v lastno koleno.

Ja, to je tudi moj namen. Pri tebi pa clovek dobi obcutek, da imas doloceno agendo in isces, kako bi nasprotno mislece zmanipuliral z besedami ali kakorkoli drugace obrnil sebi v prid.

49106 ::

IMO nima agende, zgolj takšen je, kot sem bil jaz pred cca 10 leti. Na podlagi preklih izkušenj, čislanja in iztopanja iz okolice je "sprejel", da je vseved, medtem je razvil napol božji kompleks, kar nakazuje vzdevek (enako je veljalo zame) in mu je zato še toliko težje priznati zmoto. Lahko, da bo zrastel oziroma spustil (primernejša beseda, da ne bi kdo mislil ascend v boga) ali pa bo ostal isti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmaugy ::

49106 je izjavil:



Vidiš, kako očitno se motiš?
1. Ti meni ne daješ nalog. Si malo pomešal.
2. Vplivni ljudje (v pomenu besede, kot se običajno razume), so ponavadi pametnejši od svoje okolice, ker drugače ne bi mogli biti vplivni. Dejmo tukaj izključit razne dediče imperijev, ane?


Daje te konformizem in s tem si dodobra nakazal, zakaj pogosto zmotno razmišljaš.

1. Ne samo, da sem ti dal nalogo, še opravil si jo ;)
2. Vplivni ljudje, so ponavadi pametnejši, a to ne pomeni, da se ne najdejo butci med njimi, zato je tvoja prvotna izjava, kako bi ti, butec, lahko imel vpliv, napačna.

1. Odgovarjam zgolj če in ko se mi zahoče. Se pravi se motiš.
2. Motiš se spet, kot ponavadi.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

49106 ::

49106 je izjavil:




1. Ne samo, da sem ti dal nalogo, še opravil si jo ;)
2. Vplivni ljudje, so ponavadi pametnejši, a to ne pomeni, da se ne najdejo butci med njimi, zato je tvoja prvotna izjava, kako bi ti, butec, lahko imel vpliv, napačna.

1. Odgovarjam zgolj če in ko se mi zahoče. Se pravi se motiš.
2. Motiš se spet, kot ponavadi.



1. Pozorno preberi kaj sem napisal. Da sem ti dal nalogo, ti si jo opravil...Nisem napisal da ogovarjaš, ko jaz zahtevam ali ko se tebi ne odgovarja. Se res motim?
2. Ti se motiš in to si tudi priznal, ko si napisal ponavadi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmaugy ::

SuperKripto je izjavil:

zmaugy je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

Vzel si izven konteksta, ce bi bila na splosno prepovedana, kot ti govoris, potem clovek na videoposnetku ne bi proizvajal izdelkov iz te rastline. Dej mal logike , pa mal zacni razmisljat , ne samo manipulirat z besedami.

Piši resnicoljubno in manj bombastično, namesto da se v dveh stavkih ustreliš v lastno koleno.

Ja, to je tudi moj namen. Pri tebi pa clovek dobi obcutek, da imas doloceno agendo in isces, kako bi nasprotno mislece zmanipuliral z besedami ali kakorkoli drugace obrnil sebi v prid.


Pri tebi “človek dobi občutek”, da gre za nekritično papagajanje halfbaked idej in trditev, kar v najboljšem primeru kaže na intelektualno lenobo in nezrelost.

49106 je izjavil:

IMO nima agende, zgolj takšen je, kot sem bil jaz pred cca 10 leti. Na podlagi preklih izkušenj, čislanja in iztopanja iz okolice je "sprejel", da je vseved, medtem je razvil napol božji kompleks, kar nakazuje vzdevek (enako je veljalo zame) in mu je zato še toliko težje priznati zmoto. Lahko, da bo zrastel oziroma spustil (primernejša beseda, da ne bi kdo mislil ascend v boga) ali pa bo ostal isti.

Kriza, računalničar, ki misli da je vseved na vseh področjih in si to v ST echochaimberju še ojača, naleti na nekoga, ki ni računalničar in tega z vsemi implikacijami enostavno ne more dojeti…

...and now, time is up. Got some things which are more fun to do. Ta-ta...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

PacificBlue ::

Za immortello lahko uporabite tudi slovensko ime-laški smilj.
Lepo diši, pa vsebuje kariofilen, ki deluje protivnetno, zmanjšuje otekline..
Zelo nezahtevna rastlina.

Mr.B ::

nekikr je izjavil:

zdaj pa jih kar naenkrat skrbi za vsako zivljenje vsakega 100 letnega dedka ali babico?

Vsako življenje šteje. Brez sarkazma. Ampak hecno je, da vpijejo "na mladih svet stoji" in obenem porivajo v prepad vse mlajše in vse družine. Hipotetično pa rešujejo kakšnega na smrt bolnega 90+ letnika. Does not compute.

Razloži. Mladi z znanjem imajo kjub omejitva bajno... Probleme imajo predvem panoge z nizkim doprinosom. Torej zaključek je ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

49106 ::

Kaj imajo mladi bajno? Mladi z znanjem imajo kljub omejitvam čudovit, nenavadno lep.... dokončaj stavek.

Kakšen problem imajo predvsem panoge z nizkim doprinosom? Še bolj me zanima "z nizkim doprinosom" česa? To je že drugi nedokončani stavek, ampak recimo da si mislil panoge z nizko dodano vrednostjo.

Tretji lapsus: kdo za vraga govori o tem ali o financah na splošno? Mladim je življenje oteženo zaradi omejitev, torej zaradi poslabšanega socialnega položaja in ne ekonomskega, kot zmotno misliš ti. Naprimer dve od treh vez med korono propadeta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Horas ::

digitalcek je izjavil:

vnetidebater je izjavil:


enostavno zato ker cepiva ni dovolj za vse in je cilj zaščititi najprej hudo ogrožene skupine ljudi, nato gospodarstvo in nazadnje še otroke.

.


Kaj pa, če je umazani in kaznivi CILJ teh in takih likov, da ne rečem krmninimalcev, na silo cepiti čim večji odstotek svetovnega prebivalstva, in to po možnosti kar vsako leto, po možnosti štirikrat do osemkrat letno, in na ta način doseči tisto DEPOPULACIJO, ki si jo je tako želel Bill Gates leta 2018, ali enkrat takrat?


in pa že drugo leto ali kasneje obvezno cepljenje novorojenčkov! groza kam smo prišli s ttimi cepljenji
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

BigWhale ::

Ok, dost je blo.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dokazi o bioterorizmu (prašičja gripa) (strani: 1 2 3 430 31 32 33 )

Oddelek: Loža
161578553 (49103) softić

Najprej ptičja nato prašičja kaj bo naslednje? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
17715424 (3290) Tr0n
»

Odkrita ranljivost smrtonosnega virusa Ebole

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
346417 (4976) gzibret
»

Ptičja gripa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
12512730 (8805) Tear_DR0P
»

Ptičja gripa v Mariboru (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19314545 (10176) BluPhenix

Več podobnih tem