» »

Dokazi o bioterorizmu (prašičja gripa)

Dokazi o bioterorizmu (prašičja gripa)

««
3 / 33
»»

imagodei ::

PacificBlue,

ti in dokaz1 sta zgubila stik z resničnostjo. Morda sta celo ena in ista oseba - ne vem in me niti ne zanima.

Nima smisla več zgubljat časa z vama. Sem mislil še kaj daljšega in pametnega napisat, pa nima niti najmanjšega smisla.
- Hoc est qui sumus -

XsenO ::

ampak genocid s strani farmacevtskih podjetij.


Pride grdo grda bolezen

1. podjetje naredi cepivo, ki je v resnici smrtnonostno
2. ?
3. Profit!

Nevem zakaj, mi se tukaj računica ne izide...


@ imagodei:
Zakaj pa misliš, da sem jim predlagal naj pokličeta na 05 373 44 00 za strokovno pomoč ;)
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()

PacificBlue ::

Glej, če praviš, da neka zapoved o cepljenju vsega prebivalstva proti gripi velja mi prosim že enkrat pokaži to objavo v slovenskem Uradnem listu.


Če je možno to v Grčiji, ne vem zakaj ne bi bilo tudi pr nas:

V Grčiji bodo proti virusu nove gripe cepili celotno prebivalstvo, je danes napovedal tamkajšnji minister za zdravje Dimitris Avramopulos. Vendar zaenkrat ni jasno, ali se ukrep nanaša tudi na več kot milijon registriranih in neregistriranih priseljencev, predvsem iz Albanije, Bolgarije in Romunije, poroča francoska tiskovna agencija AFP.


http://www.dnevnik.si/novice/zdravje/10...
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

bluefish ::

dokaz1: še vedno čaka na cifre smrtnosti bolezni in cepiv zanje. PB je sicer podal primer za eno, vendar ti trdiš, da je tega polno. Torej?

PacificBlue ::

PacificBlue,

ti in dokaz1 sta zgubila stik z resničnostjo. Morda sta celo ena in ista oseba - ne vem in me niti ne zanima.

Nima smisla več zgubljat časa z vama. Sem mislil še kaj daljšega in pametnega napisat, pa nima niti najmanjšega smisla.


Mene ne moreš prepričat v nasprotno, pa ne da bi bil nor ampak preveč časa se ukvarjam z tem,da vem kako deluje think thank teh ljudi. Pa mi lahk napišeš karkoli hočeš v zvezi s tem,ko ti bom argumetiral da nimaš prav.
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

PacificBlue ::

Pride grdo grda bolezen

1. podjetje naredi cepivo, ki je v resnici smrtnonostno
2. ?
3. Profit!

Nevem zakaj, mi se tukaj računica ne izide...


Ker ti manjka še preveč dejstev, da bi lahko razumel celotno sliko, na žalost...zato je pa tudi situacija takšna kot je, da se obnašamo kot ene neumne ovce.
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

PacificBlue ::

Sicer pa še niti en ni omenil Haig-Kissinger depopulation policy, pa ste zaboga že slišali za njega,da ste tako pametni?
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

d0rK ::

Pacific, prosim da tele trditve podkrepis s kaksnim filmckom iz Oniona drugace nicemur ne verjamem!

bluefish ::

Slišali smo, a žal nič o teh dveh stričkih skupaj ne piše. Le tole: Kissinger @ Wikipedia

PacificBlue ::

Pacific, prosim da tele trditve podkrepis s kaksnim filmckom iz Oniona drugace nicemur ne verjamem!


Jaz tudi na tvojem mestu ne bi verjel samemu sebi..sicer pa te stvari so na internetu, ali pa če uporabim Thomasa.. moje besede ireverziabilno najdi prek googla.
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

bluefish ::


Jaz tudi na tvojem mestu ne bi verjel samemu sebi..sicer pa te stvari so na internetu, ali pa če uporabim Thomasa.. moje besede ireverziabilno najdi prek googla.
Evo, tole potrjuje mojo prejšnjo trditev o odnosu teoretikov do ovac.
Namesto, da bi sami morali dokazati svoje trditve, pričakujejo, da bomo to delali mi.

imagodei ::

Tkole,

teoretiki zarote očitno nimate dovolj miselne kapacitete, da bi našli Zakon o nalezljivih boleznih.

Ta zakon velja v Sloveniji in kolikor sem ga na hitro preletel kaže, da v posebnih primerih, ko to zelo ogroža javnost, lahko zoper okuženo osebo odredijo prisilno zdravljenje. Če so izpolnjeni pogoji, to pomeni tudi cepljenje.

Obvezno cepljenje je predpisano za otroške bolezni in še nekatere druge, starši pa lahko svoje otroke v določenih primerih izvzamejo iz programa cepljenja.

V drugih primerih se pač odloča, ali je za zatiranje širjenja bolezni treba tudi cepiti.

Moje laično mnenje je, da če kakih 5 mandeljcev v Sloveniji misli, da jih želijo farmacevtske kompanije zastrupiti, pač ne predstavlja posebnega tveganja in jih ne bodo prisilno cepili proti prašičji gripi. Če pa bodo kazali pretirane znake preganjavice, pa lahko končajo na podaljšanem bivanju v kakšni drugi zdravstveni ustanovi.
- Hoc est qui sumus -

imagodei ::

PacificBlue,

ne, da bi imel še kakšno željo komunicirat s tabo, pa vendar, odgovor na tole:
> "Mene ne moreš prepričat v nasprotno, pa ne da bi bil nor ampak preveč časa se ukvarjam z tem,da vem kako deluje think thank teh ljudi. Pa mi lahk napišeš karkoli hočeš v zvezi s tem,ko ti bom argumetiral da nimaš prav."

Tebi bi lahko argument padel na glavo, pa ga ne bi prepoznal. Tako da, imej vsaj toliko spodobnosti, da ne govoriš o argumentih, prav?
- Hoc est qui sumus -

PacificBlue ::

Evo, tole potrjuje mojo prejšnjo trditev o odnosu teoretikov do ovac.
Namesto, da bi sami morali dokazati svoje trditve, pričakujejo, da bomo to delali mi.


Ne,meni je itak že vseeno, tukaj sem samo zaradi moje dobre volje...imej to raje za blagoslov:)

Moje laično mnenje je, da če kakih 5 mandeljcev v Sloveniji misli, da jih želijo farmacevtske kompanije zastrupiti, pač ne predstavlja posebnega tveganja in jih ne bodo prisilno cepili proti prašičji gripi. Če pa bodo kazali pretirane znake preganjavice, pa lahko končajo na podaljšanem bivanju v kakšni drugi zdravstveni ustanovi.


Zaradi mene se lahko kamot cepite,lahko tudi večkrat,samo da se mi ne bo potem kdo oglašal zakaj ni zvedel resnice, zakaj je cepivo smrtonosno in povzroča več težav, kot rešitev. Da pa nekateri mastno služijo na nas ovcah je pa itak vseeno...show must go on.
Tebi bi lahko argument padel na glavo, pa ga ne bi prepoznal. Tako da, imej vsaj toliko spodobnosti, da ne govoriš o argumentih, prav?


Se pa lahk pogovarjama o dejstvih:)...
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

PaX_MaN ::

Zaradi mene se lahko kamot cepite,lahko tudi večkrat,samo da se mi ne bo potem kdo oglašal zakaj ni zvedel resnice, zakaj je cepivo smrtonosno in povzroča več težav, kot rešitev.

Kdo se bo pa oglašal, če je, kot praviš, njihov cilj itak "pobit use povrst"?

pecorin ::

PacificBlue:
Zaradi mene se lahko kamot cepite,lahko tudi večkrat,samo da se mi ne bo potem kdo oglašal zakaj ni zvedel resnice, zakaj je cepivo smrtonosno in povzroča več težav, kot rešitev. Da pa nekateri mastno služijo na nas ovcah je pa itak vseeno...show must go on.


ce ne bo tako kot zdaj razlagas, bos priznal da bluzis?
saj bomo ze hitro izvedeli, ce je bilo to res ali ne.

XsenO ::

Jaz še vedno čakam tisto veliko katastrofo, ki bi se morala zgoditi letos februarja ali konec januarja.
1 + 1 = 1

BigWhale ::

Se eden izmed dokazov, da je res nekaj na tem:

rndm2008 ::

Imago, pamet Illuminatov je zate zagotovo nedosegljiva. Nobeno presenečenje. Še marsikatera druga je taka. Celo na tem forumu, celo v tej temi je kakšna. Nisi absolviral niti osnovnih konceptov, saj vse kaže, da ne zmoreš dojeti niti, da za določeno sfero ljudi denar že zdavnaj ni več končni cilj, ampak le sredstvo za dosego moči, posledično pa kontrolo resursov. Pravi boj je v resnici vedno bil boj za resurse. In dandanes za resurse tekmuje sedem milijard ljudi. Ko boš sposoben dojeti, da obstajajo ljudje, ki so mnenja, da je ta številka nevzdržna in da imajo določeni med njimi tudi potencial in voljo, da jo zreducirajo, boš pamet Illuminatov sicer ne ravno dojel, bo pa to nek začetek. Mala šola, no.
Dr. Pianka - Dr. Death. Ta je morda res le ekstravertiran ekscentrik, njegove ideje pa so odmevne in šokantno pozitivno sprejete. Zdej pa samo narediš miks enega takega Pianke in kakšnega Rumsfelda ali Cheneya, pa je. Si je to tako težko predstavljati? Za vas, ki vam je normalno, da se nebotičniki simetrično, v prostem padu podirajo od požara, je verjetno res. Pa ker je NIST napisal tako.

Poleg tega, Imago, vsaj jaz osebno nikjer nisem napisal, da nas mislijo pomoriti ravno s tem cepivom in to ravno zdaj. Pravim le, da je ne le sumljivo, ampak naravnost smrdi dejstvo, da je bil postopek za pridobitev patenta sprožen precej pred izbruhom bolezni. In vi, sheeple, si pred tem pač zatiskate oči. Še vedno niti en od vas na to ni odgovoril. Enostavno ignorirate. Klasični debatni nivo slo-tech intelektualne elite - ko ti kakšen fakt ni všeč, ga ignoriraj. Dalje, smrdi tudi dejstvo, da je Baxter v svet spustil nevarno snov kljub vsem varnostnim protokolom, potem pa se izmazal z, jasno, edino možno razlago, da je prišlo do "napake". Pa da ne pozabimo, prvih nekaj dni ali do še kakšen teden po "napaki" Baxter sploh ni hotel pojasniti, kako je do tega prišlo in so se skrivali za "poslovnimi skrivnostmi". Potrebovali so kar nekaj časa, da so prišli na dan z obrazložitvijo, ki je bila itak edina možna: "Napaka je bila!" Ja, kaj pa naj bi rekli?? "Jep, ujeli ste nas, vse smo vas hoteli, če že ne hinrihtat, pa vsaj za teden dni spravit v posteljo." Ampak slo-tech intelektualna elita tudi ta incident da na "ignore listo". Zrelo, zrelo.

Ahac, tale gripa ni ista kot leta 1918. Je pa tako - virusi gripe so si pač med seboj precej podobni, zato nekatere simptome prašičje gripe lahko blaži tudi recimo Tamiflu, ki izvorno sploh ni narejen zanjo. Tale prašičja zadeva je kombinacija, kakršne še nikoli ni bilo. In Baxter je vseeno že leto prej vedel, da se bo pojavila.

Kseno - kljub retoričnemu vprašanju, "kaj pa je sploh zdravo?" bom vseeno odgovoril - tale cepiva, ki nam jih oktobra nameravajo prodati, brez dvoma niso. Sicer se pa z njimi itak ne misliš cepiti, navkljub trdni veri, da so nenevarna in lahko le koristijo, je res, Kseno? Se pravi, tvoje sporočilo je: folk, vi se kar cepite, nobene nevarnosti ni za vas, jaz se pa ne bom, ker je ta gripa itak premalo nevarna. Gre to tako? Zakaj bi se potem cepil kdorkoli? Ali si imel v mislih le stare, otroke in nosečnice? Sama dobrota te je.
Pa še eno retorično zate, Kseno: ti vedno verjameš vse, kar prebereš v časopisih in vse, kar na tiskovkah sporoči vlada? Meni že izgleda tako. In za take pač uporabljam izraz sheeple. Te žali? Me en klinc briga, če je en pubertetni šmrkavec užaljen.

Karaja, ti se pa le cepi, sedaj, ko si se tako podrobno informiral na slo-techu! Madonca, če pa slovenska intelektualna elita ne bo vedela, kako se ravnati, potem nam pa res ni pomoči! Karaja, ti odstopim še svojo dozo, itak jih bo za Slovence le 650.000. Ti samo tam povej, da ti prepuščam svojo injekcijo, pa naj ti kar dve naenkrat dajo. Go for it, man!
Bluefish, zate velja enako. Bo še najbolje, da se prijaviš že kar za testiranja. Saj gre za nenevarno snov, ne? Pohiti, da boš varen. Nobena NWO agenda ti ne bo mogla nič, ko boš naphan s skvalenom!

Kit, ravno sem še opazil tvoj donesek k temi, ki je, seveda, na pričakovanem nivoju. Posmeh, dragi moj, je le odraz nemoči (joj, pa kolikokrat že videno tule). S tem razkrivaš le samega sebe in svojo zagato, poba. Ampak, kot rečeno, na tem nivoju smo tebe in večino slo-tech intelektualne elite že videli in ne pričakujemo, da ga boš kmalu presegel. Zato tudi tebi isto kot ostalim - le čimprej po cepivo, najbolje, da se že kar danes postaviš v vrsto.
AE911TRUTH
All Hail Thermal Expansion!

BigWhale ::

rndm, jaz se proti tetanusu nisem cepljen, pa ti mislis, da bom sedaj tekal po cepivo za gripo? Ah joj ...

imagodei ::

rndm,

kdo te bo bral. Nisem absolviral osnovnih pojmov... Tam nekje sem nehal. Opletaš z nekimi visokoletečimi izrazi - eh no, zaključke potegni sam.

Argumenti, fantje. To vam manjka. Fejst manjka.
- Hoc est qui sumus -

PacificBlue ::

PacificBlue:
Zaradi mene se lahko kamot cepite,lahko tudi večkrat,samo da se mi ne bo potem kdo oglašal zakaj ni zvedel resnice, zakaj je cepivo smrtonosno in povzroča več težav, kot rešitev. Da pa nekateri mastno služijo na nas ovcah je pa itak vseeno...show must go on.


ce ne bo tako kot zdaj razlagas, bos priznal da bluzis?
saj bomo ze hitro izvedeli, ce je bilo to res ali ne.


Jezus Kristus, pa sploh ti ni potrebno se obešat na moje trditve, stvar je ja jasna, seveda če znaš razmišljati globalno in povezovati dejstva med sabo, in ne to ni tri, štiri, pet dejstev ampak na stotine. In ko boš vse te stvari spoznal in jih znal umestiti v eno celoto boš videl,da slika izgleda čist drugače..vse do tedaj me pa lahk imaš za bedaka, kretena in za slaboumneža. Me prav čisto nič ne moti.
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

ahac ::

Ahac, tale gripa ni ista kot leta 1918. Je pa tako - virusi gripe so si pač med seboj precej podobni, zato nekatere simptome prašičje gripe lahko blaži tudi recimo Tamiflu, ki izvorno sploh ni narejen zanjo. Tale prašičja zadeva je kombinacija, kakršne še nikoli ni bilo. In Baxter je vseeno že leto prej vedel, da se bo pojavila.


Zakaj misliš, da so razvijali zdravilo točno za to določeno verzijo gripe... ko je pa jasno, da lahko eno zdravilo pomaga pri različnih (kar lepo dokazuje Tamiflu)?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

dokaz1 ::



Torej taista organizacija, ki jo tako rad citiraš in govoriš o njenem opozarjanju, sodeluje pri vsem skupaj.

Kaj ni to zanimivo.

Površno bereš, kajti WHO in U.N. nič ne opozarjata na škodljivost cepiv ampak samo način na kakšnega bosta izvršila cepljenje in popolni nadzor nad pandemijo.
Zato ne bit toliko površni!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dokaz1 ()

hamax ::

če znaš razmišljati globalno in povezovati dejstva med sabo, in ne to ni tri, štiri, pet dejstev ampak na stotine.

dokaz1 ::

Tamiflu in ostala zdravila nič ne koristijo ampak ti škodujejo, ker ti znižajo telesno temperaturo!
Nobenih zdravil ne rabiš, da bi se pozdravil od tega "prehlada", ki mu rečejo prašičja gripa.
V Sloveniji je bilo 200 okuženih in noben ni umrl in tudi ne bo dokler ne bo cepljenj.

PacificBlue ::

Argumenti, fantje. To vam manjka. Fejst manjka.



Tile dve študije so bile opravljene glede prevelikega števila svetovnega prebivalstva:


Prva iz leta 79..The Limits to Growth @ Wikipedia

Druga iz leta 1980..The Global 2000 Report

Zdaj pa prvem linku boš opazil ime organizacije the Rome club. Si že sploh kdaj slišal za to organizacijo?

Iz njihove publikacije:

According to the club's publications,the common enemy of humanity is man, so democracy may not be well suited to the tasks ahead



Poleg tega si želiš argumente..dam ti jih lahko še na stotine:

The agenda of depopulation is key to the mind set of the Globalists. Numerous different public figures have publicly expressed their desire to brutally reduce world population. Consider the following.

"In the event that I am reincarnated, I would like to return as a deadly virus, in order to contribute something to solve overpopulation."
Prince Philip, in his Foreword to If I Were an Animal; United Kingdom, Robin Clark Ltd., 1986.

Read many more similar quotes from Prince Philip :

"A total world population of 250-300 million people, a 95% decline from present levels, would be ideal."
Ted Turner, in an interview with Audubon magazine.

National Security Memo 200, dated April 24, 1974, and titled "Implications of world wide population growth for U.S. security & overseas interests," says:

"Dr. Henry Kissinger proposed in his memorandum to the NSC that "depopulation should be the highest priority of U.S. foreign policy towards the Third World." He quoted reasons of national security, and because `(t)he U.S. economy will require large and increasing amounts of minerals from abroad, especially from less-developed countries ... Wherever a lessening of population can increase the prospects for such stability, population policy becomes relevant to resources, supplies and to the economic interests of U.S.

One of the most chilling admissions of deadly intent came from the lips of the late Jacques Cousteau, the sainted environmental icon. In an interview with the UNESCO Courier for November 1991 the famed oceanographer said:

The damage people cause to the planet is a function of demographics — it is equal to the degree of development. One American burdens the earth much more than twenty Bangaladeshes. The damage is directly linked to consumption. Our society is turning toward more and needless consumption. It is a vicious circle that I compare to cancer....

This is a terrible thing to say. In order to stabilize world population, we must eliminate 350,000 people per day. It is a horrible thing to say, but it’s just as bad not to say it.

World-famous microbiologist Sir Macfarlane Burnet, the Nobel prize winner revered as Australia's greatest medical research scientist, secretly urged the government to develop biological weapons for use against Indonesia and other "overpopulated" countries of South-East Asia.


Need more? Pa še niti začel nisem.
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

PaX_MaN ::

Za vas, ki vam je normalno, da se nebotičniki simetrično, v prostem padu podirajo od požara, je verjetno res. Pa ker je NIST napisal tako.

Ni se podrl v prostem padu. Najdi temo, kjer je to obrazloženo ene dvajsetkrat/stran.

Pravim le, da je ne le sumljivo, ampak naravnost smrdi dejstvo, da je bil postopek za pridobitev patenta sprožen precej pred izbruhom bolezni.
[...]
Tale prašičja zadeva je kombinacija, kakršne še nikoli ni bilo. In Baxter je vseeno že leto prej vedel, da se bo pojavila.

Izbruhi so bili že leta 2006 in 2007. Pa šestkrat več jih je bilo...
Eleven outbreaks of H5N1 were reported worldwide in June 2008 in five countries (China, Egypt, Indonesia, Pakistan and Vietnam) compared to 65 outbreaks in June 2006 and 55 in June 2007.

Torej, patent so dali dve leti _po_ prvih izbruhih. Aja, pa če gre za tegale, gre le za navedek teh, proti katerim imajo skupne antigene:
In particular preferred embodiments the composition or
vaccine comprises more than one antigen.....such as[...]


Dalje, smrdi tudi dejstvo, da je Baxter v svet spustil nevarno snov kljub vsem varnostnim protokolom, potem pa se izmazal z, jasno, edino možno razlago, da je prišlo do "napake". Pa da ne pozabimo, prvih nekaj dni ali do še kakšen teden po "napaki" Baxter sploh ni hotel pojasniti, kako je do tega prišlo in so se skrivali za "poslovnimi skrivnostmi". Potrebovali so kar nekaj časa, da so prišli na dan z obrazložitvijo, ki je bila itak edina možna: "Napaka je bila!" Ja, kaj pa naj bi rekli?? "Jep, ujeli ste nas, vse smo vas hoteli, če že ne hinrihtat, pa vsaj za teden dni spravit v posteljo."

Seveda je bila napaka. Če imaš druge informacije, hopla!, na plan z njimi in na sodišče - navsezadnje je en tak primerek dospel tudi v Podalpje. Innocent until proven guilty, pa te fore.

Sicer pa, zahtevana je argumentirana debata.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

imagodei ::

Ko bodo cepljenja, bodo pa ljudje začeli cepat ko muhe?

Sam so počasne pameti teli iluminatiji. Boljš bi bilo - ko so že tako prefrigani in pametni, da so iznašli novo gripo - da bi z bioinženiringom ustvaril kakšno novo varianto sifilisa al kaj takega, pa bi sifilis prodajal kot cepivo. Bi se vsaj imel čas fajn razmnožit, po 10 letih bi pa ljudje začeli množično zbolevat. To bi bil cunning plan. Nihče ne bi povezal cepljenja s sifilisom.

Tko jih bodo pa zdaj hitro odkrili. Dva dni po cepljenju umreš, pa se hitro poveže 1+1. Ko bodo pri nas začeli cepit, bodo v ZDA že množično umiral. Pa se ne bomo cepili, ane.

Zvito, ni kaj.
- Hoc est qui sumus -

imagodei ::

PacificBlue,

kot rečeno, argumenta ne bi spoznal, če bi ti padel na glavo in ti jo prešpičil.

Za začetek poskusi limat linke iz *.edu strani. Samo tam so verjetno vsi skorumpirani, ane?
- Hoc est qui sumus -

WarpedGone ::

da ne zmoreš dojeti niti, da za določeno sfero ljudi denar že zdavnaj ni več končni cilj

Fail na kvadrat.
Denar je končni cilj le za par psihičnih bolnikov, za vse ostale normalne ljudi pa je denar, odkar obstaja, le sredstvo za doseganje ciljev.
Kdo pravzaprav ni "absolviral osnovnih konceptov"? Ja, točno tako, vrli zarotniki...
Zbogom in hvala za vse ribe

PacificBlue ::

Denar je končni cilj le za par psihičnih bolnikov, za vse ostale normalne ljudi pa je denar, odkar obstaja, le sredstvo za doseganje ciljev.


This is the same fucking shit.
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

XsenO ::

@random08
Meh bi lahko šel lepo z enostavnim tl:dr, toda v upanju na dodatne ne zabavne prispevke ti bom malo odgovoril.

da je bil postopek za pridobitev patenta sprožen precej pred izbruhom bolezni

Kolkor se spovnem (bilo je nekaj mesecev nazaj od kar sem prelistav tisti patent) je v tistem patentu od Baxterja, ki je bil vložen enkrat lani in sprejet marca letos, bilo govora o raziskavah z virusi tipa H1N1 na splošno in ne samo o prašičjem tipu (katerega btw sploh ni omembe), kot pa nekateri tukaj radi trdijo.


In vi, sheeple, si pred tem pač zatiskate oči. Še vedno niti en od vas na to ni odgovoril. Enostavno ignorirate. Klasični debatni nivo slo-tech intelektualne elite - ko ti kakšen fakt ni všeč, ga ignoriraj.

Ko sem to prebral sem skoraj padel potleh od smeha. Ker vi se sploh ne posložujete te taktike ane?
Še dobro da ste nam posredovali linke do zakonov, za katere smo pred nekaj strani nazaj spraševali


Dalje, smrdi tudi dejstvo, da je Baxter v svet spustil nevarno snov kljub vsem varnostnim protokolom, potem pa se izmazal z, jasno, edino možno razlago, da je prišlo do "napake". Pa da ne pozabimo, prvih nekaj dni ali do še kakšen teden po "napaki" Baxter sploh ni hotel pojasniti, kako je do tega prišlo in so se skrivali za "poslovnimi skrivnostmi"


Niso prvi nebodo niti zadnji, kot hint upam, da ti imeni Černobil in Tri milje povejo dovolj.


Kseno - kljub retoričnemu vprašanju, "kaj pa je sploh zdravo?" bom vseeno odgovoril - tale cepiva, ki nam jih oktobra nameravajo prodati, brez dvoma niso. Sicer se pa z njimi itak ne misliš cepiti, navkljub trdni veri, da so nenevarna in lahko le koristijo, je res, Kseno? Se pravi, tvoje sporočilo je: folk, vi se kar cepite, nobene nevarnosti ni za vas, jaz se pa ne bom, ker je ta gripa itak premalo nevarna. Gre to tako? Zakaj bi se potem cepil kdorkoli? Ali si imel v mislih le stare, otroke in nosečnice? Sama dobrota te je.

Za tole pa samo "UAVVV!". Preprosto retorično vprašanje, ki se je v bistvu nanašalo na to, da dihamo toksičen zrak, pijemo vodo z nevemkakšnimi kemikaljami notri in zobamo aspirine, ki lahko določene ljudi spravijo celo v grob (kot je nekdo prej omenil), se je spremenilo v overkill polaganja besed v ust. Še enkrat "UAVVV!"

Pa še eno retorično zate, Kseno: ti vedno verjameš vse, kar prebereš v časopisih in vse, kar na tiskovkah sporoči vlada? Meni že izgleda tako. In za take pač uporabljam izraz sheeple.

Čaki pa ne moreš postaviti retorično vprašanje pa kar odgovoriti na njega...no če te že zanima si se zmotil. Sam pregledam različne vire in mnenja ljudi(ja tudi take iz katerih se ti in banda napajate) in si iz tega ustvarim mnenje. Na primer za to gripo sem že od samega začetka obračal oči na vso nepotrebno paniko, ki jo je večina medijev sprožila. Hvala bogu so nekateri vsaj zdej opazili, da le ni tako katastrofalno.

Te žali? Me en klinc briga, če je en pubertetni šmrkavec užaljen.

Niti ne, ker na take otročje poskuse provociranja le rečem "Nice try, but you failed!
Anyway pazi, da te kašen agent NWO, je napade iz sence ;)
1 + 1 = 1

PaX_MaN ::


Tile dve študije so bile opravljene glede prevelikega števila svetovnega prebivalstva

Mal' površno, bi rekel.


Zdaj pa prvem linku boš opazil ime organizacije the Rome club. Si že sploh kdaj slišal za to organizacijo?

Čaaaaak maaaaal, Noris, a niso Iluminati za tem??!!


Iz njihove publikacije:
According to the club's publications,the common enemy of humanity is man, so democracy may not be well suited to the tasks ahead

Yes, it's a book full of opinions. Do katerega imajo vso pravico, ni pa to nek trden dokaz, kajšele dejstvo tega, kar hočete dokazati.


Poleg tega si želiš argumente..dam ti jih lahko še na stotine:

Niso argumenti, zgolj mnenja petih ljudi.

The agenda of depopulation is key to the mind set of the Globalists. Numerous different public figures have publicly expressed their desire to brutally reduce world population. Consider the following.
"In the event that I am reincarnated, I would like to return as a deadly virus, in order to contribute something to solve overpopulation."
Prince Philip, in his Foreword to If I Were an Animal; United Kingdom, Robin Clark Ltd., 1986.

Se je model vrnil v obliki smrtonosnega virusa? I think not.


"A total world population of 250-300 million people, a 95% decline from present levels, would be ideal."
Ted Turner, in an interview with Audubon magazine.

Je na zemlji le 250-300*10^6 ljudi? I think not.

One of the most chilling admissions of deadly intent came from the lips of the late Jacques Cousteau, the sainted environmental icon. In an interview with the UNESCO Courier for November 1991 the famed oceanographer said:

The damage people cause to the planet is a function of demographics — it is equal to the degree of development. One American burdens the earth much more than twenty Bangaladeshes. The damage is directly linked to consumption. Our society is turning toward more and needless consumption. It is a vicious circle that I compare to cancer....

This is a terrible thing to say. In order to stabilize world population, we must eliminate 350,000 people per day. It is a horrible thing to say, but it’s just as bad not to say it.

Kheh, "deadly intent". Ja, ja, šurči kurči!
Šur, tožite ga za podpihovanje sovraštva, sovražnega govora, itd. Ne jokat tle kako smo vsi eni sheeple, pa da ne znamo mislit s svojo glavo.


World-famous microbiologist Sir Macfarlane Burnet, the Nobel prize winner revered as Australia's greatest medical research scientist, secretly urged the government to develop biological weapons for use against Indonesia and other "overpopulated" countries of South-East Asia.

Okej, tole je mal zaskrbljujoče, kak link na "secret message" bi bil dobrodošel. Sam', ne vem, pomoje ga ne bo, ker je, "secret", aveš?


Need more? Pa še niti začel nisem.


Tale začetek je bolj švoh.

PacificBlue ::

Iz njihove publikacije:
According to the club's publications,the common enemy of humanity is man, so democracy may not be well suited to the tasks ahead

Yes, it's a book full of opinions. Do katerega imajo vso pravico, ni pa to nek trden dokaz, kajšele dejstvo tega, kar hočete dokazati.


Ej sorči, ta klub je think thank za svetovno politiko, podobno kot Bilderbergerji, in njihove ideje se refleksirajo v realnosti,moč vsekakor imajo.

In še eden po vaše "ne tako trden dokaz":

|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

XsenO ::

Anyway recimo, če bi sam dela za NWO, illuminate, The evil society unlimited, bi v to cepivo dal kaj ki povzroča sterilnost. Tako bi se lepo populacija zmanjšala brez nepotrebnega zastrupljanja in panike.
1 + 1 = 1

djordjevic ::

Anyway recimo, če bi sam dela za NWO, illuminate, The evil society unlimited, bi v to cepivo dal kaj ki povzroča sterilnost. Tako bi se lepo populacija zmanjšala brez nepotrebnega zastrupljanja in panike.

Lucien Alliance FTW. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

OmegaBlue ::

Anyway recimo, če bi sam dela za NWO, illuminate, The evil society unlimited, bi v to cepivo dal kaj ki povzroča sterilnost. Tako bi se lepo populacija zmanjšala brez nepotrebnega zastrupljanja in panike.

Lucien Alliance FTW. ;)


Ashen actually.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

PaX_MaN ::

Ej sorči, ta klub je think thank za svetovno politiko, podobno kot Bilderbergerji, in njihove ideje se refleksirajo v realnosti,moč vsekakor imajo.

Politiko?
Če sem prav gledal, so večinoma profesorji tega in onega...

In še eden po vaše "ne tako trden dokaz":

NITI ENKRAT NE OMENI BESEDE "DEPOPULATION"!!!
NOW STFU!

XsenO ::

Anyway recimo, če bi sam dela za NWO, illuminate, The evil society unlimited, bi v to cepivo dal kaj ki povzroča sterilnost. Tako bi se lepo populacija zmanjšala brez nepotrebnega zastrupljanja in panike.

Lucien Alliance FTW. ;)


Ashen actually.



Indeed, tipi so znali svoj posel. Škoda le, da so končali v črno luknjo ;)
1 + 1 = 1

djordjevic ::

Anyway recimo, če bi sam dela za NWO, illuminate, The evil society unlimited, bi v to cepivo dal kaj ki povzroča sterilnost. Tako bi se lepo populacija zmanjšala brez nepotrebnega zastrupljanja in panike.

Lucien Alliance FTW. ;)


Ashen actually.


V hipu, ko sem skočil proč od računalnika, se mi je utrnilo, da sem zamočil, pa nisem utegnil pravočasno popraviti svoje dezinformacije. Hvalim za popravek, Omega. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Utk ::

Pa sej so čisto resni znanstveniki rekli, da se jim zelo čudno, da bi tak virus nastal v naravi. Najbrž pa tega ne more nihče dokazat, vsaj ne tako hitro. No, kar se mene tiče je ta virus umeten, pa še marsikater drug, po moje zarad denarja, lahko je pa še kaj drugega. V vsakem primeru bi pa z veseljem takoj nehal vplačevat v to našo zdravstveno, če misli res kupit tolk tamifluja in ne vem česa.

OmegaBlue ::

Pa sej so čisto resni znanstveniki rekli, da se jim zelo čudno, da bi tak virus nastal v naravi. Najbrž pa tega ne more nihče dokazat, vsaj ne tako hitro. No, kar se mene tiče je ta virus umeten, pa še marsikater drug, po moje zarad denarja, lahko je pa še kaj drugega. V vsakem primeru bi pa z veseljem takoj nehal vplačevat v to našo zdravstveno, če misli res kupit tolk tamifluja in ne vem česa.


Konstantne mutacije virusa v naravi ti pa niso čudne? Se ti ne zdi, da bi bilo veliko bolj smiselno razviti nekaj bolj smrtonosnega, če bi bi mel v mislih dobiček?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

PacificBlue ::

Politiko?
Če sem prav gledal, so večinoma profesorji tega in onega...


Ja Mikhail Gorbachov, Zbignew Brezinksi, Henry Kissinger..????

The Club of Rome commissioned Zbigniew Brzezinski, Carters National Security Advisor, (who also with David Rockefeller formed The Trilateral Commission in 1973), to write The Technetronic Era. This is a post-industrial zero growth plan designed in part to cripple U.S. industry in order to prepare us for the New World Order.

NATO-Club of Rome officials charged with urgent anti-NASA action were Harland Cleveland, Joseph Slater, Claiborne K. Pell, Walter J. Levy, George McGhee, William Watts, Robert Strausz-Hupe (U.S. ambassador to NATO) and Donald Lesh. In May 1967 a meeting was organized by the Scientific and Technological Committee of the North Atlantic Assembly and the Foreign Policy Research Institute. It was called "Conference on Transatlantic Imbalance and Collabora-tion" and it was held at Queen Elizabeth's palatial property in Deauville, France.


In še eden po vaše "ne tako trden dokaz":

NITI ENKRAT NE OMENI BESEDE "DEPOPULATION"!!!
NOW STFU!


You STFU..če se ne bi delal norca bi še mogoče razumel, da govori o "population control" ..Kitajska je tak model Illumninatov in njihov "one child policy".
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

Zgodovina sprememb…

ahac ::

Sej lepo, da ste prestavil temo... ampak se mi zdi, da je tud za Ložo mal premal resna.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

dokaz1 ::

Sej lepo, da ste prestavil temo... ampak se mi zdi, da je tud za Ložo mal premal resna.


Ne bi bil rad na mestu tiste osebe, ki je prestavila temo iz problemov človeštva, ker bo lahko fasal veliko obtožb glede tega ko bodo v Sloveniji po prvih cepitvah začele padati prve žrtve!
če to zate ni resno potem res ne vem kaj je?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dokaz1 ()

XsenO ::

Kitajska je tak model Illumninatov in njihov "one child policy".


Čakaj kaj ti slučajno enačiš kontrolo števila rojstev s genocidom, ki se naj bi zgodil s cepljenjem?
1 + 1 = 1

XsenO ::

Ne bi bil rad na mestu tiste osebe, ki je prestavila temo iz problemov človeštva, ker bo lahko fasal veliko obtožb glede tega ko bodo v Sloveniji po prvih cepitvah začele padati prve žrtve!


Hipotetično rečemo, da se ne bo nič zgodilo a boste potem priznali, da ste spet nasedli internetnih čenčam in ste širili nepotrebno paniko, kot naši priljubljeni skorupirani mediji in da boste nehali širiti neumnosti? sej nekako pričakujem, da bo en od cepljenih na koncu res krepnil, zaradi alergične reakcije na zdravilo in potem bodo dolečeni osebki tukaj pumpali lasten ego do nebes...
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()

dokaz1 ::

Človek,ti misliš da je tle en hec ker imamo nekateri preveč časa ali kaj? A nebi bilo boljše da bi se jaz ukvarjal z nečem drugim in če nebi bil 100% prepričan se tudi z nekaterimi ljudmi nebi toliko matral. Kot je že nekdo povedal je to naša dobra volja z namenom preprečiti v čim večji meri. Poglejte že malo naokrog! Vsak neodvisen medij piše o tem. Illuminati so očitno res pametni, ker vas tako kontrolirajo, da še tako prepričljivim dokazom ne morete verjeti!

T-h-o-r ::

če se cepiš, rabiš 6 dni, da ozdraviš, če se pa ne cepiš, pa 7 :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?
««
3 / 33
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Najprej ptičja nato prašičja kaj bo naslednje? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
17715323 (3189) Tr0n

GRIPA & cepljenje

Oddelek: Loža
393380 (1560) 5er-->
»

Novartis podkupoval zaradi podtikanja svojih cepiv in zdravil

Oddelek: Loža
242170 (1578) imagodei

Več podobnih tem