» »

Dokazi o bioterorizmu (prašičja gripa)

Dokazi o bioterorizmu (prašičja gripa)

««
2 / 33
»»

imagodei ::

dokaz1> "kaj pa če bi se malce odtegnili od Tv-ja in odvisnih medijev in začeli malo brati. "

Kaj pa? "Neodvisne" knjige? A vsebine le-teh pa ne odobrijo iluminatiji - a niso oni prisotni v vseh porah družbe? A niso oni hudci? Kako sploh lahko karkoli neoporečnega pride na knjižne police?

Kaj pa, če ravno vi, ki kao ne gledate televizije in odvisnih medijev, berete sranje, ki ga je potrdil grand master od iluminatijev?
- Hoc est qui sumus -

XsenO ::

kaj pa če bi se malce odtegnili od Tv-ja in odvisnih medijev in začeli malo brati.


Popolnoma neodvisni mediji ne obstajajo, saj tudi najbolj obskurni blogger, ki bo pisal novice bo imel eno svojo agendo/resnico.
Aja pa prosim link to tistega zakon, kot vsi že sprašujemo, drugače pa za tvoje in seveda naše zdravje raje utihni in zapri računalnik, saj boš vsaj tako nekako pomagal svetu.
1 + 1 = 1

rndm2008 ::

Dokaz1, kje si prebral, da se lahko po mednarodno sprejetem zakonu prične prisilno cepljenje? Hudo dvomim. Kolikor vem, je ravno obratno, obstaja mednarodno sprejet kodeks, po katerem se nikogar ne more prisiliti v kakršnokoli zdravljenje.
Poleg tega so par dni nazaj Američani objavili, da cepiva ne bo dovolj za vse Američane. Če je to res, potem prisilna cepljenja nekako niso logična.

Zanimivo je pa, kako večina tule ignorira dejstvo, da je Baxter sprožil postopek za patent za cepivo v avgustu 2008. Se pravi, slabo leto pred pričetkom testiranj v sredini julija letos. In se še vedno najdejo naivneži, ki verjamejo, da je tala gripa nastala spontano. Itak, da.

Tisti spomladanski fiasko Baxterja z razpošiljanjem "eksperimentalne" kombinacije virusov H3N2 (običajna gripa) in H5N1 v Avstrijo in od tam na Češko, v Nemčijo in k nam, je, zdi se, pozabljen kot nesreča. Šur. Biosafety level 3, skupek postopkov in pravil, katerega je zavezan spoštovati Baxter pri ravnanju s temi snovmi, bi moral onemogočati takšno "nesrečo". Obstaja kup varovalk, ki tak spodrsljaj preprečujejo. Ampak nesreče se pač dogajajo, kajnede? Se pravi, ena največjih farmacevtskih korporacij, ki dela s potencialno najbolj nevarnimi snovmi za zdravje ljudi, se ne drži varnostnih postopkov, izmažejo pa se z opravičilom, da je šlo za napako, pomoto? In vi jim verjamete???
No, potem ni razloga, da jim ne bi verjeli tudi, da bo (je) zdravilo, ki se testira, nenevarno in učinkovito, je tako?

Nič bati, če se vam od cepiva slučajno kaj zgodi, itak ne boste imeli koga tožiti, saj je ameriška administracija že vnaprej podelila imuniteto farmacevtskim firmam, ki bodo izdelovale ta cepiva. Zaenkrat naj bi to bila Baxter in Novartis. Če fašete kakšno čudno avtoimunsko zadevo, boste lahko tožili kar sami sebe. Ampak, ker je vaša vera v dobrohotnost elit itak tako neomajna, najbrže verjamete tudi, da ni nobenega tveganja za vaše zdravje, ko bodo to svinjarijo špricnili v vas. No ja, saj mora po eni strani biti kar prijetno živeti v takšnem mehurčku nevednosti.
AE911TRUTH
All Hail Thermal Expansion!

XsenO ::

Retorično vprašanje: Kaj pa je sploh zdravega na tem svetu?
1 + 1 = 1

ahac ::

Zanimivo je pa, kako večina tule ignorira dejstvo, da je Baxter sprožil postopek za patent za cepivo v avgustu 2008. Se pravi, slabo leto pred pričetkom testiranj v sredini julija letos. In se še vedno najdejo naivneži, ki verjamejo, da je tala gripa nastala spontano. Itak, da.


A to cepivo deluje samo proti prašičji gripi ali tudi drugim oblikam?

Pa še to.
A so jo leta 1918 tudi v laboratoriju razvil?
1918 flu pandemic

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

imagodei ::

Zanimivo, ane, kako je cepljenje proti kozam, pa škrlatinki in celi seriji otroških bolezni, nenazadnje proti otroški paralizi, v zadnjem stoletju prispevalo k zvišani stopnji preživetja... Ljudje ne umiramo več zaradi davice, stekline, encefalitisov...

Vsako leto se lahko cepimo proti različnim sevom sezonske gripe, t.j. proti različnim HxNy...

Ampak cepivo proti H1N1 bo pa pobilo polovico svetovnega prebivalstva. Postopek izdelave in serum, v katerem bodo oslabljeni H1N1, je očitno tako izjemno drugačen od ostalih cepiv, da vam ne da spat... Ne samo, da je drugačen - saj je jasno, da z leti tehnologija izdelave napreduje - očitno je bolj nevaren, kot bolezen sama.

V bistvu zgleda, da so se iluminatiji preselili v pogrebništvo in pričakujejo velike dobičke preko tega.

Sicer mi ni jasno, kako je to boljša ekonomska računica kot to, da se infiltriraš v neko veliko trgovsko podjetje, kjer ljudje za časa življenja vsak dan hodijo k tebi in ti suma sumarum pustijo 1000x več denarja, kot ga dobiš za pogreb - samo hej, jaz sem samo navaden zemljan. Pamet iluminatijev je zame nedosegljiva.
- Hoc est qui sumus -

ahac ::

Pamet iluminatijev je zame nedosegljiva.


Ne samo tebi. Očitno so vsi znanstveniki in zdravniki tolk neumni, da ne vidjo kaj se dogaja.


Še dobro, da imamo na internetu ljudi, ki jim je vse jasno! :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Karaya 52 ::

Po prebranem sem se odločil za cepljenje. onion_press

dokaz1 ::

Preberite si malo uradne strani World Healt Organization in United Nations.



Regionalni plan za Ameriko:

The present regional plan of pandemic influenza vaccination falls under the activities of PAHO (Pan American Health organization)). Therefore, countries must be prepared to administer the vaccine, if nessesary.

http://www.paho.org/english/ad/fch/im/I...

dokaz1 ::

In kdo pravi, da znanstveniki ne vedo, kaj se dogaja. laboratorijske raziskave so omejene znotraj Novartisa, Baxter-ja in drugih, tako da nadzirajo sami sebe. Obstajajo linki, ki to dokazujejo. neodvisnih znanstvenikov v njihovih laboratorijih na žalost ni!

bluefish ::

Obstajajo linki, ki to dokazujejo.
Domnevam, da ti linki vodijo od obskurnih blogov zafrustriranih brezposelnih.

dokaz1 ::

Obstajajo linki, ki to dokazujejo.
Domnevam, da ti linki vodijo od obskurnih blogov zafrustriranih brezposelnih.


na žalost ne

ta link se da odpreti s te strani, ki pa je uradna

http://www.who.int/topics/vaccines/en/

bluefish ::

Kakorkoli obrneš, razvitih je bilo že ogromno raznoraznih cepiv, pa zaradi tega ljudje niso množično umirali. Ne vem, zakaj bi bilo tokrat kaj drugače.

dokaz1 ::

še enkrat , ker nekateri spet razmišljajo v napačni smeri.
Illuminatiji ne rabijo denar, ker je praktično ves denar v njihovi lasti. Rabijo moč in totalni nadzor sveta. Ne razmišljajte več s to logiko ker ne boste daleč prišli.

seti ::

Po mojem mnenju,ki pa je lahko tudi napačno,je najbolše cepivo za zdravo in dolgo živlene,nezakisano telo,in manj žrtja.

ahac ::

In kdo pravi, da znanstveniki ne vedo, kaj se dogaja.


Ah, ja. Vsi znanstveniki, biologi, kemiki, zdravniki, politiki... vedo! In čisto vsi so 100% na strani teh firm.
That makes perfect sense!
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

dokaz1 ::

Kakorkoli obrneš, razvitih je bilo že ogromno raznoraznih cepiv, pa zaradi tega ljudje niso množično umirali. Ne vem, zakaj bi bilo tokrat kaj drugače.


So umirali, samo da tega očitno ne veš, vendar ne vem kaj si ti predstavljaš pod množično? 500.000, milijon ali milijarda ljudi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dokaz1 ()

dokaz1 ::

In kdo pravi, da znanstveniki ne vedo, kaj se dogaja.


Ah, ja. Vsi znanstveniki, biologi, kemiki, zdravniki, politiki... vedo! In čisto vsi so 100% na strani teh firm.
That makes perfect sense!


Narobe si me razumel. Znanstveniki znotraj teh laboratorijev in ne vsi znanstveniki!

bluefish ::

Rabijo moč in totalni nadzor sveta. Ne razmišljajte več s to logiko ker ne boste daleč prišli.
Ampak spet, kaj jim koristi cepivo za gripo, ki je manj smrtna od običajne sezonske? Kako lahko s tem kontrolirajo svet?
Bolj smiselno bi bilo, če bi razvili cepivo zanjo in to potem dajali v majhnih količinah.

bluefish ::

So umirali, samo da tega očitno ne veš, vendar ne vem kaj si ti predstavljaš pod množično? 500.000, milijon ali milijarda ljudi?
Pri vsakem cepivo recimo več, ali pa vsaj blizu cifre, kot pa bi jih umrlo brez njega.

imagodei ::

dokaz1> "Obstajajo linki, ki to dokazujejo. neodvisnih znanstvenikov v njihovih laboratorijih na žalost ni! "

Kakšni linki? Neodvisni linki? Bejž no, neodvisnih znanstvenikov ni, informirani, zanesljivi neodvisni linki pa so?

WTF?
- Hoc est qui sumus -

dokaz1 ::

Ampak spet, kiveliaj jim koristi cepivo za gripo, ki je manj smrtna od običajne sezonske? Kako lahko s tem kontrolirajo svet?
Bolj smiselno bi bilo, če bi razvili cepivo zanjo in to potem dajali v majhnih količinah.


Če bi si ta elita želela preživeti je smiselno, da ne izpustijo kakšnega zares smrtonosnega virusa. Dovolj je, da drugi mislijo, da je nevaren in da se zato cepijo s smrtonosnim cepivom.
In še nekaj. Lažje je kontrolirati 1 milijardo ljudi kot pa 7 milijard.

dokaz1 ::

So umirali, samo da tega očitno ne veš, vendar ne vem kaj si ti predstavljaš pod množično? 500.000, milijon ali milijarda ljudi?
Pri vsakem cepivo recimo več, ali pa vsaj blizu cifre, kot pa bi jih umrlo brez njega.


To pa vsekakor!

paljer ::

Dve uri nazaj smo jaz in ostali zahtevali besedilo zakona, na katerega se je skliceval, pa ga še vedno ni. Tako da ne pričakovati, da bo svoje nadaljnje blodnje kakor koli argumentiral.

bluefish ::

Dovolj je, da drugi mislijo, da je nevaren in da se zato cepijo s smrtonosnim cepivom.
Kako potemtakem kontroliraš množico, če jih cepiš z domnevno smrtonosnim cepivo in predvidiš izid?

Lažje je kontrolirati 1 milijardo ljudi kot pa 7 milijard.
Ja, kao 6 milijard ljudi bo umrlo samo zaradi cepljenja. Daj, pojdi na zrak.

bluefish ::

To pa vsekakor!
Potemtakem ti ne bo težko našteti bolezni in imena cepiv, ki potrdijo trditev? In prosim konkretno s ciframi in virom.

bluefish ::

Dve uri nazaj smo jaz in ostali zahtevali besedilo zakona, na katerega se je skliceval, pa ga še vedno ni. Tako da ne pričakovati, da bo svoje nadaljnje blodnje kakor koli argumentiral.
Ah, verjetno ne bomo doživeli. Tole je vse, kar je uspel spraviti skupaj:

Preberite si malo uradne strani World Healt Organization in United Nations.



Regionalni plan za Ameriko:

The present regional plan of pandemic influenza vaccination falls under the activities of PAHO (Pan American Health organization)). Therefore, countries must be prepared to administer the vaccine, if nessesary.

http://www.paho.org/english/ad/fch/im/I...

dokaz1 ::

Ja, kao 6 milijard ljudi bo umrlo samo zaradi cepljenja. Daj, pojdi na zrak.


Ne, tega ne trdim. Cepljenje je le ena izmed oblik za zmanjšanje prebivalstva, kar pa se seveda ne bo zgodilo čez noč.

bluefish ::

Ne, tega ne trdim. Cepljenje je le ena izmed oblik za zmanjšanje prebivalstva, kar pa se seveda ne bo zgodilo čez noč.
In se tudi v prejšnjih stotinah let ni, in se verjetno v naslednjih stotinah let ne bo.

dokaz1 ::

Dve uri nazaj smo jaz in ostali zahtevali besedilo zakona, na katerega se je skliceval, pa ga še vedno ni. Tako da ne pričakovati, da bo svoje nadaljnje blodnje kakor koli argumentiral.


Zakoni obstajajo, prebrskaj strani WHO in UN in jih boš zagotovo našel. Da ti bom pa jaz šel iskat kadar se tebi zahoče...
Bo pa zagotovo objavljeno, ker to naj bi bilo že splošno znano. No za nekatere očitno še ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dokaz1 ()

imagodei ::

dokaz1> "Če bi si ta elita želela preživeti je smiselno, da ne izpustijo kakšnega zares smrtonosnega virusa. Dovolj je, da drugi mislijo, da je nevaren in da se zato cepijo s smrtonosnim cepivom."

O, fak... Pa saj ne moreš verjet... Ne bomo jih pobili z virusom, ampak s cepivom.

Ja, a pa si lahko tako deblo?

Mislim, idiotsko. Plain idiotism. Če bi iluminatiji imeli takšno moč, da bi naredili nekaj takega, potem se stvar obrne: razviješ cepivo, cepiš vse svoje privržence, nato pa spustiš patogen med ljudi.


dokaz1> "In še nekaj. Lažje je kontrolirati 1 milijardo ljudi kot pa 7 milijard. "

Predlagam, da nemudoma oblečeš pikčaste gate, ker očitno nimaš 100 pik, če jih ne nosiš. Ljudi se kontrolira z avtoriteto. Mogoče je lažje kontrolirat 10 ljudi kot 1000 ljudi, ko pa številke naraščajo, pa ni bistvene razlike. Ti pa si burkež.
- Hoc est qui sumus -

dokaz1 ::

In se tudi v prejšnjih stotinah let ni, in se verjetno v naslednjih stotinah let ne bo.


Trdi oseba, ki še mednarodnih zakonov o epidemijah in pandemijah ne pozna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dokaz1 ()

imagodei ::

dokaz1> "Zakoni obstajajo, prebrskaj strani WHO in UN in jih boš zagotovo našel. Da ti bom pa jaz šel iskat kadar se tebi zahoče..."

Ti podajaš ene trditve. Menda ne misliš resno, da ti bomo verjeli na besedo? Če se ti ne da sprehodit na spletno stran, kjer se jih menda "zagotovo najde", kaj to pove o tebi? Ali pa o tem, kako zelo verjameš sam svojim virom? Ali pa o tem, kako zelo si nas želiš prepričat?
- Hoc est qui sumus -

XsenO ::

In potem ljudje pravijo, da je Hideo Kojima nakladal s svojimi teorijami globalne zarote....no vsaj njegove so izpadle kolikor tolko verodostojne :P
1 + 1 = 1

dokaz1 ::


O, fak... Pa saj ne moreš verjet... Ne bomo jih pobili z virusom, ampak s cepivom.

Ja, a pa si lahko tako deblo?



No očitno si ti deblo če misliš da te virus lahko ubije. Še virus Hiv te ne ubije, ampak lasten imunski sistem.

imagodei ::

dokaz1> "Trdi oseba, ki še mednarodnih zakonov o epidemijah in pandemijah ne pozna. "

Tudi ti jih ne. Do sedaj jih še nisi bil sposoben citirat.
- Hoc est qui sumus -

PacificBlue ::

O, fak... Pa saj ne moreš verjet... Ne bomo jih pobili z virusom, ampak s cepivom.

Ja, a pa si lahko tako deblo?

Mislim, idiotsko. Plain idiotism. Če bi iluminatiji imeli takšno moč, da bi naredili nekaj takega, potem se stvar obrne: razviješ cepivo, cepiš vse svoje privržence, nato pa spustiš patogen med ljudi.


Britanski nevrologi so ogorčeni, ker niso bili obveščeni o morebitni nevarnosti, ki jo predstavlja cepivo proti novi gripi. Cepivo naj bi namreč povečalo nevarnost za Guillain-Barrejev sindrom (GBS), ki lahko povzroča ne le paralize in težav z dihanjem, temveč tudi smrt. Cepivo naj bi bilo podobno tistemu, ki so ga leta 1976 uporabljali v ZDA med izbruhom svinjske gripe in je povzročilo več smrti kot gripa. Po izbruhu bolezni je bilo cepljenih 40 milijonov Američanov, program pa so opustili, ko so odkrili več kot 100 primerov GBS-ja, 25 ljudi pa je umrlo. Zaradi gripe je umrl en človek.

V Veliki Britaniji so ogorčeni, ker vlada molči o nevarnostih, ki jih predstavlja cepivo. Od septembra naj bi cepili okoli 13 milijonov Britancev. Načrte Londona o pospešenem cepljenju je kritizirala Svetovna zdravstvena organizacija, ki meni, da glede varnosti cepiva ne bi smeli tvegati.


http://www.rtvslo.si/zdravje/smrtonosno...
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Problem vseh teoretikov je, da pričakujejo, da bomo mi iskali dokaze o nasprotnem, kar trdijo oni. Jasno je to povsem zgrešena miselnost in ravno zaradi tega tovrstne teme pristanejo v Loži ali pa gredo v zaklep.

imagodei ::

dokaz1> "No očitno si ti deblo če misliš da te virus lahko ubije. Še virus Hiv te ne ubije, ampak lasten imunski sistem. "

Hehe, dej se pejt nazaj v vrtec igrat. Jaz sem mogoče faliran študent biokemije, ampak to so pa takšne oslarije, da jih niti gimnazijec ne bi smel strešat.
- Hoc est qui sumus -

XsenO ::

Zakoni obstajajo, prebrskaj strani WHO in UN in jih boš zagotovo našel. Da ti bom pa jaz šel iskat kadar se tebi zahoče...
Bo pa zagotovo objavljeno, ker to naj bi bilo že splošno znano. No za nekatere očitno še ne.


101 teoretikov zarote AKA paranoikov: "Jah jaz sem to našel in je živa resnica, če mi ne vrjameš najdi si sam ovca zabita!"
1 + 1 = 1

dokaz1 ::

dokaz1> "Trdi oseba, ki še mednarodnih zakonov o epidemijah in pandemijah ne pozna. "

Tudi ti jih ne. Do sedaj jih še nisi bil sposoben citirat.


Če bi si prebral dokaze o bioterorizmu (prvi linki na začetku teme), potem bi lahko tudi zasledil. tako da si najprej preber, da boš lahko komentiral!

bluefish ::

Tudi ti si preberi te "dokaze", ker le ti trdijo (recimo za primer prav reč, ki mi je padla ven):

The defendants have created, resourced and sustained a covert bioweapons system for purposes of
mass murder with the help of the
- WHO
- EU
- National research labs such as the CDC
- Vaccine companies
- FEMA
- Homeland Security


Torej taista organizacija, ki jo tako rad citiraš in govoriš o njenem opozarjanju, sodeluje pri vsem skupaj.

Kaj ni to zanimivo.

XsenO ::

@PacificBlue: hmmm a ni RTV medij pod kontrolo NWO, illuminatov, itd.? Kako mu lahko pol verjamemo?

@dokaz1:

Če bi si prebral dokaze o bioterorizmu (prvi linki na začetku teme), potem bi lahko tudi zasledil. tako da si najprej preber, da boš lahko komentiral!



Hmmm stran, ki ima take slike na frontpage, mi ne delujejo zaupanja vredne

1 + 1 = 1

imagodei ::

PacificBlue,

stranski učinki cepiva so nekaj povsem drugega, kot načrtno zastrupljanje prebivalstva. Če je cepivo preveč nevarno, ga je seveda treba vršt v ogenj. Očitno pa sistem deluje - vsekakor boljše, kot leta 1976, ker so informacije pravočasno prišle v prave roke, ane?

Sicer pa - ali si kot otrok kdaj jemal Aspirin?
- Hoc est qui sumus -

ahac ::

In kdo pravi, da znanstveniki ne vedo, kaj se dogaja.


Ah, ja. Vsi znanstveniki, biologi, kemiki, zdravniki, politiki... vedo! In čisto vsi so 100% na strani teh firm.
That makes perfect sense!


Narobe si me razumel. Znanstveniki znotraj teh laboratorijev in ne vsi znanstveniki!



A to je k v James Bondu al pa Austin Powers, ko ima bad guy cel kup ljudi, ki - brez vprašanj - za njega razvijajo nekaj za njegov nor world domination plan?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

bluefish ::

Tako kot WTC, ko so čistilke minirale jašek in vse pisarne, potniki, ki so se poskrili, ladja, ki je izstrelila ogromno raketo,...

bluefish ::

A, pa pozabil sem še na killer-ray iz vesolja, ko je NASA preusmerila satelit.

PacificBlue ::

"No očitno si ti deblo če misliš da te virus lahko ubije. Še virus Hiv te ne ubije, ampak lasten imunski sistem. "

Hehe, dej se pejt nazaj v vrtec igrat. Jaz sem mogoče faliran študent biokemije, ampak to so pa takšne oslarije, da jih niti gimnazijec ne bi smel strešat.


dokaz1 ima prav,virus hiv ni smrtonosen, smrtonosen je aids(ki pride s cepljenjem):

There is still NO patholodgical or etiological process to explain how HIV causes Aids.

Through every form of Media develope a cult like belief that Hiv causes Aids.
2. Then convince everyone through fear and disinformation to get tested. knowing Anyone could test positive for Hiv. Read "Why the "HIV Tests" Can’t Tell You Whether You Have HIV" which is inclosed in this torrent. By Dr. Rodney Richard who's the maker of the E.L.I.S.A. HIV Test.
3. When a person finds out they have the Hiv virus, they become scared. The Stress from thinking they have a death sentence cause's a lowering of the T-Cell count. The Doctor will then prescribe toxic AIDS cocktails that cause's Aids. (The only exception is those that are already using Toxic street drugs which destroys the Immune system)
4. The Aids Cartel is also convincing people "brainwashing" that Aids is being spread by the sharing of needles. Yet go look at the stats in cities where people share there needles compared to cities with needle exchange programs. Where needles are exchanged for fresh needles there are more cases of Aids, because it's the introveinous drug use not the sharing of needles that is destoying the immune system. Stats can be found in the book "Emerging Viruses Aids & Ebola" By Dr. Len Horowitz.
5. The Use of mandatory laws to force people like the nazi into a Holocaust. Except the people will walk to there death voluntarily, due to the cult like belief's brainwashed into them by those resopsible for millions of deaths by toxic drugs. By prescribing Aids Cocktail Medication which say on the Manufacturing Package will destroy the immune System.
6. The result Global Depopulation on a mass scale. Not by HIV, but by Toxic Drugs from the pharamicutical Company. Think it's Conspiracy nonsense?
Turn on your television in the United States and in the Afternoon it's commercials by Law firms asking if you or your love ones have died or health's been permanantly destroyed. Then in the evening pharamicutical commercials saying try our drugs with a person casually noting the side affects of death, cancer, immune System failure, Sleep walking, sleep Driving, Sleep eating, Thoughts of suicide, thought's of killing others, Addiction to Gambling, or uncontrolable sexual eurges, shortness of breath or just stop breathing. The list of deadly symptoms goes on....


Pa še tole:

Da je kar 30 milijonov Američanov na antidepresivih.

30 milijonov pomeni 11 odstotkov Američanov.

Želite še bolj strah vzbujajoče številke? Leta 2008 je bilo v ZDA napisanih 164 milijonov receptov za antidepresive, 25 odstotkov vseh z mamili povezanih primerov na urgencah je zaradi zdravil na recept, 300 odstotkov več smrti je povezanih z zlorabo zdravil na recept kot z zlorabo zakonsko prepovedanih substanc.

Konkretneje? Zdravila na recept so bila usodna za Elvisa Presleyja, Marilyn Monroe, Heatha Ledgerja in nedavno umrlega Michaela Jacksona. Zdravila na recept so tista, ki ubijajo Američane. Za razliko od odvisnosti od heroina in kokaina, ki upada, je zloraba "zakonitih" zdravil v porastu. Od leta 2005 se je število smrti povezanih z njimi podvojilo...

http://www.rtvslo.si/zdravje/americani-...

PacificBlue,

stranski učinki cepiva so nekaj povsem drugega, kot načrtno zastrupljanje prebivalstva. Če je cepivo preveč nevarno, ga je seveda treba vršt v ogenj. Očitno pa sistem deluje - vsekakor boljše, kot leta 1976, ker so informacije pravočasno prišle v prave roke, ane?
Sicer pa - ali si kot otrok kdaj jemal Aspirin?


Če zaradi stranskih učinkov ljudje še kar umirajo, potem to niso več "stranski učinki"., ampak genocid s strani farmacevtskih podjetij.
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

paljer ::

Dve uri nazaj smo jaz in ostali zahtevali besedilo zakona, na katerega se je skliceval, pa ga še vedno ni. Tako da ne pričakovati, da bo svoje nadaljnje blodnje kakor koli argumentiral.


Zakoni obstajajo, prebrskaj strani WHO in UN in jih boš zagotovo našel. Da ti bom pa jaz šel iskat kadar se tebi zahoče...
Bo pa zagotovo objavljeno, ker to naj bi bilo že splošno znano. No za nekatere očitno še ne.


Glej, če praviš, da neka zapoved o cepljenju vsega prebivalstva proti gripi velja mi prosim že enkrat pokaži to objavo v slovenskem Uradnem listu.

bluefish ::

Da je kar 30 milijonov Američanov na antidepresivih.

30 milijonov pomeni 11 odstotkov Američanov.
Kje je tukaj povezava z gripo. Antidepresivi so posledica življenjskega stila in nič drugega. Ni v ozadju nikakršnega skrivnega plana po kontroli ljudi.
««
2 / 33
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Najprej ptičja nato prašičja kaj bo naslednje? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
17715323 (3189) Tr0n

GRIPA & cepljenje

Oddelek: Loža
393380 (1560) 5er-->
»

Novartis podkupoval zaradi podtikanja svojih cepiv in zdravil

Oddelek: Loža
242171 (1579) imagodei

Več podobnih tem