» »

Gorenjski volk samotar

Gorenjski volk samotar

««
12 / 12
»
»»

Bwaze6 ::

kuall je izjavil:

zdej če ni še nič naredil ampak samo fantaziral to ni noben zločin in kazni sploh dobiti ne bi smel po moje. fantazija je druga stvar. med fantazijo in akcijo je velik korak - zavest. jaz bom že vedel. :D


Mogoče pa tudi tebi obisk psihiatra enkrat tedensko ne bi škodil?

Raptor F16 ::

kuall je izjavil:

iskreno kesanje nima dost smisla. to je v genih. že neštetokrat se je izkazalo, da so naredili napako, ko so psihota prehitro spustili iz zapora. zdej če ni še nič naredil ampak samo fantaziral to ni noben zločin in kazni sploh dobiti ne bi smel po moje. fantazija je druga stvar. med fantazijo in akcijo je velik korak - zavest. jaz bom že vedel. :D


Mislim... narobe je ker je prišel tako daleč, da je poskusil uvozit orožje s črnega trga. Zdaj njegov nenehen krog misli ki se je samo poglabljal bi bilo treba na neki točki z mentorsko pomočjo že prej prekinit. Ampak tukaj so vsi pedagogi pogrnili po celi črti ker se stiske ignorirajo.

S časom bi moral to prerasti pa tudi doma ga očitno niso niti vzpodbudili da bi se mogoče prijel kakega dela ki bi bilo cenjeno. Če te ljudje okoli samo tlačijo, ignorirajo in ti nihče ne prizna tvoje lastne vrednosti potem lahko postopoma samo propadaš.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

TESKAn ::

Hm, Hypathia se vleče nazaj, od 'satanista' smo prišli do 'dajmo mu še eno priložnost, če se je iskreno pokesal'. Nazadnje, ko je šlo tako, se je izkazalo, da je bil storilec 'desničar'.
Hja, malo za šalo, od daleč res nekoliko spominja na Urbanijo :)).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Hypathia ::

In kaj je tvoja rešitev? Če človek naredi tovrstno napako, se ga zapre v keho in vrže ključe proč?
Dejstvo je, da tip simpatizira s satanizmom, dejstvo je tudi, da se človek lahko spremeni, vendar mora za to imeti voljo.
Na katerega "desničarja" ciljaš pa pojma nimam.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

DostMam ::

Hypathia ima prav. Tako se je tudi sodišče odločilo. Verjetno bo dobil strokvno vodstvo (tisto: enkrat tedensko). Mulc je zabluzil, k sreči naredil malo škode in drago bo plačal.

Ben Dover ::

mulc je končno dobil to kar rabi, psihiatra, lepo da so mu dali še eno možnost, čeprav bo za vedno nosil pečat, good luck.

zobnik ::

Ne bo, njega še najmanj skrbi to kar bi večina najbolj.

Raptor F16 ::

Hypathia je izjavil:

In kaj je tvoja rešitev? Če človek naredi tovrstno napako, se ga zapre v keho in vrže ključe proč?
Dejstvo je, da tip simpatizira s satanizmom, dejstvo je tudi, da se človek lahko spremeni, vendar mora za to imeti voljo.
Na katerega "desničarja" ciljaš pa pojma nimam.


Saj ste vi namigovali na dosmrtni zapor.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

c3p0 ::

Likalnik je izjavil:


Fant je naredil napako, da si je vse podrobno zapisoval...in pisal dnevnik na to temo...na podlagi tega so potem prišli do zaključka...kaj vse bi še naredil, če ne bi pisal dnevnika...nikoli noben ne bi izvedel zakaj točno oziroma kakšne namene ima z kupljeno pištolo.

pač takih stvari si ne smeš zapisovati ampak si jih moraš zapomniti...šele takrat ti zelo težko kar koli dokažejo


Saj bi lahko pisal, po želji do nezavesti. Offline prenosnik, kriptiran disk... Se pa "bojim", da je bolj omejene sorte.

Hypathia je izjavil:


Dejstvo je, da tip simpatizira s satanizmom, dejstvo je tudi, da se človek lahko spremeni, vendar mora za to imeti voljo.
Na katerega "desničarja" ciljaš pa pojma nimam.


U, s satanizmom?! Teh horrortzu. Sem mislil, da si bolj načitan. Satanisti načeloma ne podpirajo masovnih pobojev, gre za kar miroljubno ločino krščanstva. Če pogledaš kak zgodnji intervju LaVeya, govori povsem smiselne stvari.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

12c0 ::

Bwaze6 je izjavil:

kuall je izjavil:

zdej če ni še nič naredil ampak samo fantaziral to ni noben zločin in kazni sploh dobiti ne bi smel po moje. fantazija je druga stvar. med fantazijo in akcijo je velik korak - zavest. jaz bom že vedel. :D


Mogoče pa tudi tebi obisk psihiatra enkrat tedensko ne bi škodil?



Ven se vleče zaradi svoje izjave:

kuall je izjavil:

Jaz imam še vedno po 30 letih željo se maščevat glavnemu pezdetu, ki se je spravljal name v 1. razredu. Mogoče pa nekoč. :)
««
12 / 12
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Posest orožja (strani: 1 2 3 453 54 55 56 )

Oddelek: Problemi človeštva
2762520031 (12073) gruntfürmich
»

Imate orožje (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
820209678 (24993) gruntfürmich
»

uporaba strašilne pištole v silobranu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6217089 (10283) kr3ten

Več podobnih tem