» »

Facebook bo izbrisal neresnične navedbe o cepivih

Facebook bo izbrisal neresnične navedbe o cepivih

Slo-Tech - Facebook je sporočil, da bo še zaostril svojo politiko zoper škodljive objave na platformi, ki je bila še pred enim letom izjemno medla. Brisati nameravajo objave, ki vsebujejo neresnične trditve o cepivih, denimo o večkrat ovrženi teoriji, da cepiva povzročajo avtizem, in da je varneje dobiti covid kakor se cepiti proti njemu.

Izvršni direktor Mark Zuckerberg je kot velik zagovornik svobode govora dolgo vztrajal, da na Facebooku razen zakonsko prepovedanih objav in objav, ki vodijo do neposredne nevarnosti za telo, omejitev skorajda ne bo. A v letu 2020 je Facebook začel intenzivneje patruljirati po platformi. Oktobra so onemogočili nakup oglasov, ki so promovirali neresnice in zavajanja o cepivih. Decembra so dodali, da bodo odstranili objave s trditvami, ki so v nasprotju s podatki Svetovne zdravstvene organizacije (WHO) ali pristojnih državnih agencij. Po januarskem napadu na kapitol, je tedanjega ameriškega predsednika odstranil s platforme.

Z novo politiko bodo prizadete tudi neplačane objave uporabnikov, a za razliko od decembrske akcije se to pot ne bo omejil le na covid, temveč na vsa cepiva. Predhodno so takšne objave le poslali niže v algoritmih, torej se uporabnikom niso tako pogosto prikazovale med novicami, sedaj pa jih bodo preprosto pobrisali. Facebook ne bo sam odločal, kaj ne drži, temveč je v sodelovanju z WHO in pristojnimi inštituti sestavil seznam napačnih in zavajajočih trditev. Vodja oddelka za zdravje pri Facebooku Kang-Xing Jin dodaja, da je zaupanje v cepiva ključno, zato so zagnali največjo kampanjo za širjenje točnih informacij o cepivih. Facebook bo ministrstvom za zdravje, nevladnim organizacijam in Združenim narodom omogočil promocijo vsebin o cepivih v vrednosti 120 milijonov dolarjev (dobropis za sponzorirane objave). Facebook bo tudi proaktivno deloval pri promociji cepljenja, denimo z informiranjem uporabnikom o najbližjih cepilnih mestih. Podobne akcije izvajajo tudi drugi ponudniki, denimo Google Maps.

Facebook ima od lani tudi poseben nadzorni odbor, ki nadzoruje uredniško politiko in odloča v posebej pomembnih primerih, kot je denimo odstranitev bivšega ameriškega predsednika s platforme. V enem izmed primerov (kjer je sicer razsodil, da mora Facebook izbrisano objavo obnoviti) je odbor ugotovil, da so pravila o dezinformacijah in neposredni nevarnosti ohlapna, in priporočil, da pripravijo nove standarde za obravnavo zdravstvenih dezinformacij. Nova politika je odgovor na ta priporočila.

176 komentarjev

«
1
2 3 4

Dri3r ::

Krasni novi svet.
dri3r

kamiKaZaA ::

+1 še kako drži

Res drvimo v krasni novi svet. Klaus Schwab: "You will own nothing and you will be happy."

Torej naprej nas bodo utišali in vzeli svobodo govora. Kasneje pa zaplenili vso lastnino in bomo živeli v najemu vsega. Krasni novi svet bo ta "The Great Reset". Neka različica danapnjega Kitajskega sistema z nadzorom na vsakem koraku in nadgradnjo komunizma, kjer ne bomo imeli lastništva. Vso lastništvo bo imelo peščica bogatašev. Super!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

endelin ::

Sem vedel, da bo pod demokrati konec s svobodo govora. Nisem se zmotil.

vostok_1 ::

Rekel sem nekaj mesecev nazaj, da bodo ob mass rolloutu cepiv začeli brisati vsa nasprotna mnenja.
I wasn't wrong.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

O Bog, svet se ruši v temeljih, kje pa bojo zdaj :D dobili vse informacije...!?
/s
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Kayzon ::

endelin je izjavil:

Sem vedel, da bo pod demokrati konec s svobodo govora. Nisem se zmotil.


Tako to pocnejo komunisti.

endelin ::

zmaugy je izjavil:

O Bog, svet se ruši v temeljih, kje pa bojo zdaj :D dobili vse informacije...!?
/s

Danes Vostok, jutri ti! Tko gre to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

DeeJay ::

Pravilno. Laži in zavajanja je treba izkoreninit.
Don't f with me.

zmaugy ::

endelin je izjavil:

zmaugy je izjavil:

O Bog, svet se ruši v temeljih, kje pa bojo zdaj :D dobili vse informacije...!?
/s

Danes Vostok, jutri ti! Tko gre to.


Neeee!!!

:)):D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

111111111111 ::

Se strinjam. Teoretiki, tipa Vostok, delajo preveč škode.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

vostok_1 ::

---
Eno vprašanje za vse. Pa pustimo teorije zarote pri miru zaenkrat.


A se vam res ne dvigne malo obrv, ko komplet zdravstvena, politična in privatna srenja, praktično brez kritičnega pogleda, zahteva od vas, da konzumirate neko eksperimentalno, slabo testirano reč, ki vas bo rešila pred nečim, ki že v štartu niti ni zares nevarno. In ob tem zahteva, da se vsi registrirate če želite svobodno živeti.

Kot rečeno, tudi če ne bi vedel o Billyju, Fauciju, CCPju itd...bi malo postrani gledal. "Zakaj toliko to silijo?"
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

zmaugy ::

DeeJay je izjavil:

Pravilno. Laži in zavajanja je treba izkoreninit.


Tole je ukrep na kratek rok. Dolgoročno je pa treba malo izboljšat izobraževanje. Znanje je kot...cepivo proti neumnosti...>:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

vostok_1 ::

111111111111 je izjavil:

Se strinjam. Teoretiki, tipa Vostok, delajo preveč škode.


Res je. Na srečo leta 1914 ni bilo nobenih Vostokov, ki bi opozarjali pred bullšitom, ki ga bodo to leto izvedli nad populacijo.

zmaugy je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Pravilno. Laži in zavajanja je treba izkoreninit.


Tole je ukrep na kratek rok. Dolgoročno je pa treba malo izboljšat izobraževanje. Znanje je kot...cepivo proti neumnosti...>:D


Ni mRNA cepiva, ki bi te pozdravilo te nadloge.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

zmaugy ::

Obstaja, zdravilo, obstaja. Reče se mu čas. Enkrat se boš pa ja naveličal in prišel k pameti...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

vostok_1 ::

zmaugy je izjavil:

Obstaja, zdravilo, obstaja. Reče se mu čas. Enkrat se boš pa ja naveličal in prišel k pameti...


Čas?
A to misliš, enkrat ko boš 2m pod zemljo?
Se strinjam, to bo definitivno te pozdravilo in nas odrešilo.

Si se že cepil?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

DeeJay ::

zmaugy je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Pravilno. Laži in zavajanja je treba izkoreninit.


Tole je ukrep na kratek rok. Dolgoročno je pa treba malo izboljšat izobraževanje. Znanje je kot...cepivo proti neumnosti...>:D


Dokler imaš na svetu tolk neizobraženih ljudi, ki verjamejo vsakemu FB "dohtrju", ni druge, kot omejevanje do takih vsebin.
Don't f with me.

endelin ::

So vam že odgovorili v EU zakaj se ne moremo cepiti s Sputnikom? Kao čas šteje.

facepalm ::

vostok_1 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Obstaja, zdravilo, obstaja. Reče se mu čas. Enkrat se boš pa ja naveličal in prišel k pameti...


Čas?
A to misliš, enkrat ko boš 2m pod zemljo?
Se strinjam, to bo definitivno te pozdravilo in nas odrešilo.

Si se že cepil?

Manjko casa, ti bo dalo pameti:)
Prevec prostega casa skodi.
Se sam na sebi opazim posledice zadnjega leta..

zmaugy ::

vostok_1 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Obstaja, zdravilo, obstaja. Reče se mu čas. Enkrat se boš pa ja naveličal in prišel k pameti...


Čas?
A to misliš, enkrat ko boš 2m pod zemljo?
Se strinjam, to bo definitivno te pozdravilo in nas odrešilo.

Si se že cepil?

Kot že nekajkrat povedano, ne da se mi dirkati s tabo proti dnu. Pametnejši odneha.

endelin je izjavil:

So vam že odgovorili v EU zakaj se ne moremo cepiti s Sputnikom? Kao čas šteje.

A Sputnik, ki je bil manj testiran kot Pfizer in Moderna, je pa OK? Hahaha, kako ste zanimivi eni...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

endelin ::

Ne, govorim zakaj je Astra Zeneca OK, Sputnik pa ni OK. Čeprav je baje Zeneca precej shity cepivo. Zakaj ne odobrijo Sputnika? Napačna barva denarja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Invictus ::

Na koncu boste še jokali za Trumpom...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

harvey ::

endelin je izjavil:

Ne, govorim zakaj je Astra Zeneca OK, Sputnik pa ni OK. Čeprav je baje Zeneca precej shity cepivo. Zakaj ne odobrijo Sputnika? Napačna barva denarja?

Lahko greš na Madžarsko, tam je v uporabi.:)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

zmaugy ::

endelin je izjavil:

Ne, govorim zakaj je Astra Zeneca OK, Sputnik pa ni OK. Čeprav je baje Zeneca precej shity cepivo.

Kolikor vem, so Sputnik začeli uporabljati prej, kot so bila dejansko končana testiranja. Ne vem kako je zdaj s tem. Me pa čudi, kako vas to ne moti. Ker Rusija je naenkrat kul...
Ne vem tudi točno, kako je z virusnim vektorjem Sputnika in Evropejci.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

korenje3 ::

endelin je izjavil:

Sem vedel, da bo pod demokrati konec s svobodo govora. Nisem se zmotil.


"svoboda govora" je ameriška produkcija. imajo jo zapisano v ustavi.
Slovenci smo jo prekopirali, kar je dokaj komično, saj "svoboda govora" izhaja iz kavbojskih časov v ameriki. Od takrat pa ustave niso spreminjali.

V civiliziranem svetu so že zdavnej vedeli, da se svoboda govora lahko uporabi kot orožje proti vladi ali ljudstvu samemu.
V primeru covida recimo gre za direktno pozivanje k širnjenju bolezni in množičnega poboja. Tukaj se verjetno svoboda govora konča (vsaj na privatnih internetnih portalih).
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Barakuda1 ::

Kayzon je izjavil:

endelin je izjavil:

Sem vedel, da bo pod demokrati konec s svobodo govora. Nisem se zmotil.


Tako to pocnejo komunisti.



Ne ... tako to počnejo kapitalfašisti
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

endelin ::

harvey je izjavil:

endelin je izjavil:

Ne, govorim zakaj je Astra Zeneca OK, Sputnik pa ni OK. Čeprav je baje Zeneca precej shity cepivo. Zakaj ne odobrijo Sputnika? Napačna barva denarja?

Lahko greš na Madžarsko, tam je v uporabi.:)

Izgleda je Orbanu več do naroda kot pa reptiljancem v Bruslju. On bo poleg EU approved cepiv zrihtal še lepo število doz iz Rusije: win win situacija. Medtem ko bruseljska buržoazija tega noče zaradi kljubovanja... Kdo je tukaj za narod se je treba vprašat. Kdo dela v interesu naroda, kdo v interesu korporacij?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Utk ::

zmaugy je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Pravilno. Laži in zavajanja je treba izkoreninit.


Tole je ukrep na kratek rok. Dolgoročno je pa treba malo izboljšat izobraževanje. Znanje je kot...cepivo proti neumnosti...>:D

Pri tebi ni prijelo ali se nisi niti cepil?

Vodja oddelka za zdravje pri Facebooku Kang-Xing Jin dodaja, da je zaupanje v cepiva ključno, zato so zagnali največjo kampanjo za širjenje točnih informacij o cepivih.

Kitajski način...ne bo deloval in dolgoročno vodi v pogubi. Sej to da širijo točne informacije je v redu, ni pa v redu da brišejo "netočne". Sploh je pa zanimivo ko začnejo brisat sami svoje trditve, ki niso več kul, čeprav so tudi takrat brisali tiste, ki so trdili že prej, da to ni res.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

vostok_1 ::

zmaugy je izjavil:


Kot že nekajkrat povedano, ne da se mi dirkati s tabo proti dnu. Pametnejši odneha.


Nevrjwtno kako ponosen si nase, čeprav si na forumu doživljal same faile.

Ampak ok.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Uporabnik ::

Slo tech bi se lahko distanciral od takih političnih objav, ki samo delijo ljudstvo. Promocija cenzure pač ni ravno na nivoju, ki bi se ga pričakovalo tu.
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

zmaugy ::

@Utk:

Glede na znane informacije, je pri meni prijelo dosti boljše kot pri tebi.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

vostok_1 ::

Zmaugy, si se že cepil ali ne?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zmaugy ::

Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Utk ::

zmaugy je izjavil:

@Utk:

Glede na znane informacije, je pri meni prijelo dosti boljše kot pri tebi.

Mene so naučili, da je demokracija in svoboda govora dobra stvar, fašizem pa slaba. Morda si pa ti hodil v primorsko šolo pred ww2...

zmaugy ::

Utk je izjavil:

zmaugy je izjavil:

@Utk:

Glede na znane informacije, je pri meni prijelo dosti boljše kot pri tebi.

Mene so naučili, da je demokracija in svoboda govora dobra stvar, fašizem pa slaba. Morda si pa ti hodil v primorsko šolo pred ww2...

Hmm, v letalu se ne kriči “bomba”, v kinu se ne kriči “požar”... Še posebej, če nič od tega ne drži. Saj vem, stara šola...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Utk ::

zmaugy je izjavil:

Utk je izjavil:

zmaugy je izjavil:

@Utk:

Glede na znane informacije, je pri meni prijelo dosti boljše kot pri tebi.

Mene so naučili, da je demokracija in svoboda govora dobra stvar, fašizem pa slaba. Morda si pa ti hodil v primorsko šolo pred ww2...

Hmm, v letalu se ne kriči “bomba”, v kinu se ne kriči “požar”... Še posebej, če nič od tega ne drži.

Seveda ne. Najprej je treba vprašat ministra za resnico ali je požar ali ne.

zmaugy ::

Utk je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Utk je izjavil:

zmaugy je izjavil:

@Utk:

Glede na znane informacije, je pri meni prijelo dosti boljše kot pri tebi.

Mene so naučili, da je demokracija in svoboda govora dobra stvar, fašizem pa slaba. Morda si pa ti hodil v primorsko šolo pred ww2...

Hmm, v letalu se ne kriči “bomba”, v kinu se ne kriči “požar”... Še posebej, če nič od tega ne drži.

Seveda ne. Najprej je treba vprašat ministra za resnico ali je požar ali ne.


Ah ja, to morate SDSovci Glanzkopfa vprašat tudi ce si lahko rit obrišete...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

vostok_1 ::

zmaugy je izjavil:

https://slo-tech.com/forum/t780287/p704...


Se torej nisi cepil niti vpisal na listo?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Utk ::

Vidim da si res v šolo hodil pred ww2, ker te že demenca jebe. Še malo prej si pisal, da ne smeš kar zakričat nekaj brez odobritve, zdaj pa očitaš to drugim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

zmaugy ::

Utk je izjavil:

Vidim da si res v šolo hodil pred ww2, ker te že demenca jebe. Še malo prej si pisal, da ne smeš kar zakričat nekaj brez odobritve, zdaj pa očitaš to drugim.


O šit, si bom moral nova očala kupit...oh wait...morda si jih boš moral pa ti... kje piše kaj o “brez odobritve”?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Utk ::

Ni se ti treba delati, da si neumen. Resno, ni se ti treba.

darkolord ::

vostok_1 je izjavil:

A se vam res ne dvigne malo obrv, ko komplet zdravstvena, politična in privatna srenja, praktično brez kritičnega pogleda, zahteva od vas, da konzumirate neko eksperimentalno, slabo testirano reč, ki vas bo rešila pred nečim, ki že v štartu niti ni zares nevarno. In ob tem zahteva, da se vsi registrirate če želite svobodno živeti.

Kot rečeno, tudi če ne bi vedel o Billyju, Fauciju, CCPju itd...bi malo postrani gledal. "Zakaj toliko to silijo?"
Ker je to, da "niti ni zares nevarno" en velik fake bullshit.



Verjetno umirajo od žeje, ker so kafiči zaprti.

In to kljub 1st world zdravstvenemu sistemu, ki pred smrtjo reši še n-krat toliko ljudi.

Poglej Manaus.

zmaugy ::

Utk je izjavil:

Ni se ti treba delati, da si neumen. Resno, ni se ti treba.

No, a je to tvoj način, kako napišeš “o sranje, zajebal sem”? Malo bolj se bo treba potruditi, če se boš iz te izkušnje hotel česa naučiti...>:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

---
Eno vprašanje za vse. Pa pustimo teorije zarote pri miru zaenkrat.


A se vam res ne dvigne malo obrv, ko komplet zdravstvena, politična in privatna srenja, praktično brez kritičnega pogleda, zahteva od vas, da konzumirate neko eksperimentalno, slabo testirano reč, ki vas bo rešila pred nečim, ki že v štartu niti ni zares nevarno. In ob tem zahteva, da se vsi registrirate če želite svobodno živeti.

Kot rečeno, tudi če ne bi vedel o Billyju, Fauciju, CCPju itd...bi malo postrani gledal. "Zakaj toliko to silijo?"

Za neizobrazena teleta, katerim smo z uradnimi viri debunkali blodnje bazirane na slikicah objavljenih na socialnimi mediji, ja dobro si zacel z blamazo...
Eno vprašanje za vse. Pa pustimo teorije zarote pri miru zaenkrat


vostok_1 je izjavil:

zmaugy je izjavil:


Kot že nekajkrat povedano, ne da se mi dirkati s tabo proti dnu. Pametnejši odneha.


Nevrjwtno kako ponosen si nase, čeprav si na forumu doživljal same faile.

Ampak ok.

Morda bi, aja admini pametni odnehajo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

ajdov2 ::

Tisti, ki zagovarjate to potezo fbja, pomislite kaj bi bilo, če bi se fb odločil da briše vse, kar govori v prid cepljenju. Bi vam še vedno bilo všeč?

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Se strinjam. Teoretiki, tipa Vostok, delajo preveč škode.


Res je. Na srečo leta 1914 ni bilo nobenih Vostokov, ki bi opozarjali pred bullšitom, ki ga bodo to leto izvedli nad populacijo.

zmaugy je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Pravilno. Laži in zavajanja je treba izkoreninit.


Tole je ukrep na kratek rok. Dolgoročno je pa treba malo izboljšat izobraževanje. Znanje je kot...cepivo proti neumnosti...>:D


Ni mRNA cepiva, ki bi te pozdravilo te nadloge.

Da obstaja lista mrna cepiv. Sem preprican da si bil z njimi ze cepljen. Verjetno je zaradi kozmicnih sevanj bilo defektno, zato pa te blodnje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Utk ::

zmaugy je izjavil:

Utk je izjavil:

Ni se ti treba delati, da si neumen. Resno, ni se ti treba.

No, a je to tvoj način, kako napišeš “o sranje, zajebal sem”? Malo bolj se bo treba potruditi, če se boš iz te izkušnje hotel česa naučiti...>:D

Ti se veseliš tega, da se bo brisalo vse kar ni "res". Torej mora obstajat nekdo, ki bo odločal kaj je "res". Vem, komplicirano, tako kot ena plus ena.

globoko grlo ::

Hehehe fantje, vi se kr tolažte in se cepte, boste mogoče lahko šli na 1 izlet več, končal boste pa ravno tako v gulagu!

Zakaj vas ne moti, da je WHO spremenil definicijo čredne imunosti?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

vostok_1 ::

darkolord je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

A se vam res ne dvigne malo obrv, ko komplet zdravstvena, politična in privatna srenja, praktično brez kritičnega pogleda, zahteva od vas, da konzumirate neko eksperimentalno, slabo testirano reč, ki vas bo rešila pred nečim, ki že v štartu niti ni zares nevarno. In ob tem zahteva, da se vsi registrirate če želite svobodno živeti.

Kot rečeno, tudi če ne bi vedel o Billyju, Fauciju, CCPju itd...bi malo postrani gledal. "Zakaj toliko to silijo?"
Ker je to, da "niti ni zares nevarno" en velik fake bullshit.



Verjetno umirajo od žeje, ker so kafiči zaprti.

In to kljub 1st world zdravstvenemu sistemu, ki pred smrtjo reši še n-krat toliko ljudi.

Poglej Manaus.


To so patetično majhne smrti. Kot rečeno, več jih umre zaradi drugih razlogov.
V sloveniji je lani umrlo 23500 ljudi, od tega" uradno nekje 2500 ljudi od covida in še to samo starih.

Kakšno perspektivo imaš ti, daj povej?

globoko grlo je izjavil:


Zakaj vas ne moti, da je WHO spremenil definicijo čredne imunosti?


Baje je to teorija zarote, zato ne vrjamejo, da je sploh res.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

zmaugy ::

Utk je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Utk je izjavil:

Ni se ti treba delati, da si neumen. Resno, ni se ti treba.

No, a je to tvoj način, kako napišeš “o sranje, zajebal sem”? Malo bolj se bo treba potruditi, če se boš iz te izkušnje hotel česa naučiti...>:D

Ti se veseliš tega, da se bo brisalo vse kar ni "res". Torej mora obstajat nekdo, ki bo odločal kaj je "res". Vem, komplicirano, tako kot ena plus ena.

Jaz pravim, da je situacija s pandemijo dovolj težka, da ne rabimo dati še dežurnim bedakom megafona, s katerim bi sejali paniko in ogrožali življenja, čeprav za to nimajo nobene osnove in nimajo za področje cepiv nobene izobrazbe.
Kdo odloča, kaj je res? Stroka in ne Facebook gospodinje in ljubiteljski astrologi.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Facebook bo izbrisal neresnične navedbe o cepivih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
17621811 (19014) dexterboy
»

Twitter, Facebook in YouTube v zavezništvu za boj proti dezinformacijam; Twitter blok

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
176076 (2951) sbawe64
»

Facebook ne bo dovoljeval proticepilskih reklam (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
10518286 (14357) imagodei
»

Družbena omrežja proti neresnicam: do kam smejo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
9913263 (11040) sgdjkdlsugi4

Uvaja se obvezno cepljenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
45660925 (46164) vostok_1

Več podobnih tem