» »

Sprehod in odvezani psi

Sprehod in odvezani psi

««
14 / 18
»»

driver_x ::

GupeM je izjavil:


Še en primer. Omet odpade s hiše nekomu na glavo in ga ubije. Bomo zato podrli celo hišo? Ne. Dokler se zadeva ne popravi, je treba preprečiti dostop. Najlažje z zaprto ograjo.


Vidiš, saj razumeš. Če odpada omet in s tem ogroža ljudi, se ga popravi. Ko že omenjaš avte, najbrž boš popravil tudi avto, kateremu popusti ročna in ubije otroka. Vse to (odpadajoč omet; avto, ki mu popusti zavora; pes, ki ubije otroka; pištola, ki se sproži sama) so neobičajni dogodki, za katere je potrebno storiti čisto vse, da do njih sploh ne pride in še več, da se ne ponovijo. Vse ostalo boš popravil, kako boš pa popravil psa? Ker pes, ki ubija ljudi, je prav tako potreben popravila kakor prej omenjeni predmeti.

GupeM ::

driver_x je izjavil:

GupeM je izjavil:


Še en primer. Omet odpade s hiše nekomu na glavo in ga ubije. Bomo zato podrli celo hišo? Ne. Dokler se zadeva ne popravi, je treba preprečiti dostop. Najlažje z zaprto ograjo.


Vidiš, saj razumeš. Če odpada omet in s tem ogroža ljudi, se ga popravi. Ko že omenjaš avte, najbrž boš popravil tudi avto, kateremu popusti ročna in ubije otroka. Vse to (odpadajoč omet; avto, ki mu popusti zavora; pes, ki ubije otroka; pištola, ki se sproži sama) so neobičajni dogodki, za katere je potrebno storiti čisto vse, da do njih sploh ne pride in še več, da se ne ponovijo. Vse ostalo boš popravil, kako boš pa popravil psa? Ker pes, ki ubija ljudi, je prav tako potreben popravila kakor prej omenjeni predmeti.

Nisi prebral vsega, kajne? Primerno zavarovan avto imaš lahko, tudi če mu ročna ne prime. In ko popraviš ročno na avtu ... Si prepričan, da ne bo še enkrat popustila? Si prepričan, da jo boš naslednjič dovolj zategnil ali da jo boš sploh zategnil? Ko popraviš omet na stavbi, si prepričan, da naslednjič ne bo spet odpadel?

Policijski psi so sposobni ubiti človeka, če niso pod nadzorom prave osebe. Ampak za njih poskrbijo s tem, da so pod nadzorom, v kletkah ali pesjakih, v javnosti pa imajo vedno nagobčnike.

Najlažje je seveda psa ubiti. Bomo tudi morilce pobijali? Pa tiste, ki so povozili človeka in ga ubili? Ne. Takšne se primerno zavaruje. Oz. bi se jih moralo, pa se jih žal ne.

driver_x ::

GupeM je izjavil:

Nisi prebral vsega, kajne? Primerno zavarovan avto imaš lahko, tudi če mu ročna ne prime. In ko popraviš ročno na avtu ... Si prepričan, da ne bo še enkrat popustila? Si prepričan, da jo boš naslednjič dovolj zategnil ali da jo boš sploh zategnil? Ko popraviš omet na stavbi, si prepričan, da naslednjič ne bo spet odpadel?


Za popravljen avto in omet si lahko dosti bolj prepričan, da bosta OK, kakor za psa z zgodovino napadov na ljudi. Zakaj pa misliš, se v centralnem registru psov vodi tudi podatek o tem, da je nek pes nevaren? Ko si že pri avtih: neizpravnega ne moreš registrirati, za neregistriranega pa plačuješ dajatev, dokler ga ne uničiš ali prodaš.


GupeM je izjavil:

Policijski psi so sposobni ubiti človeka, če niso pod nadzorom prave osebe. Ampak za njih poskrbijo s tem, da so pod nadzorom, v kletkah ali pesjakih, v javnosti pa imajo vedno nagobčnike.


Primerjava policijskih psov, za katere skrbijo ustrezno izšolani vodniki in psov po dvoriščih na verigah ni ravno na mestu. Ko si že pri tem: policisti se tudi lahko sprehajajo po mestu s pištolo za pasom ...


GupeM je izjavil:

Najlažje je seveda psa ubiti. Bomo tudi morilce pobijali? Pa tiste, ki so povozili človeka in ga ubili? Ne. Takšne se primerno zavaruje. Oz. bi se jih moralo, pa se jih žal ne.


Precej lažje in varneje je psa z zgodovino napadov (ki so lahko tudi smrtni) na ljudi ubiti, kakor katerikoli drug ukrep. Čeprav imam pse že od otroštva, ne enačim pasjega in človeškega življenja.

zmaugy ::

Odlična ideja za posrane lastnike:

Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

GupeM ::

driver_x je izjavil:

Za popravljen avto in omet si lahko dosti bolj prepričan, da bosta OK, kakor za psa z zgodovino napadov na ljudi. Zakaj pa misliš, se v centralnem registru psov vodi tudi podatek o tem, da je nek pes nevaren? Ko si že pri avtih: neizpravnega ne moreš registrirati, za neregistriranega pa plačuješ dajatev, dokler ga ne uničiš ali prodaš.

Ja, in če plačuješ? To še ne pomeni, da ga ne moreš imeti. Pa tudi, po desetih letih dajatve ne plačuješ več. Misliš, da muzeji plačujejo dajatev za tiste avtomobile? Sicer pa spet bereš selektivno. Ročno lahko pozabiš zategniti, čeprav si jo ravnokar popravil. Pa ni rečeno, da bo naslednjič spet ročna zavora kriva. Lahko otrok spleza v avto in spusti ročno. Če je avto elektirčen, lahko baterije eksplodirajo, ...

Lahko pa še tako zdresiranega psa pripraviš do tega, da bo napadel. Mogoče le nekaj najbolj zdresiranih ne moreš, pa še to vprašanje.

driver_x je izjavil:

Primerjava policijskih psov, za katere skrbijo ustrezno izšolani vodniki in psov po dvoriščih na verigah ni ravno na mestu. Ko si že pri tem: policisti se tudi lahko sprehajajo po mestu s pištolo za pasom ...

Torej se da. Če človek ni sposoben nadzirati svojega psa in ta pes povzroči poškodbo ali smrt, še ne pomeni, da je treba psa ubiti. Dobro zdresiran pes ne bo ušel iz hiše, če jih pozabiš zapreti/zakleniti. In takšne lastnike bi bilo potrebno kaznovati, ne pa psa.

driver_x je izjavil:

Precej lažje in varneje je psa z zgodovino napadov (ki so lahko tudi smrtni) na ljudi ali živali ubiti, kakor katerikoli drug ukrep. Čeprav imam pse že od otroštva, ne enačim pasjega in človeškega življenja.

Precej lažje, varneje in ceneje je človeka z zgodovino napadov (pa recimo da samo smrtni) na ljudi ubiti, kakor katerikoli drug ukrep. Ker živim z ljudmi, psi in veliko drugimi živalmi že od otroštva, ti lahko povem, da tako zlobnih živali še nisem videl, kot so ljudje. Kar mislijo, da imajo pravico odločati, katera žival bo živela in katera ne. Pa da je človeško življenje več vredno kot živalsko. Od kod nam ta pravica? Kdo nam jo je dal? S čim smo si jo izborili?

Invictus ::

GupeM je izjavil:


Torej se da. Če človek ni sposoben nadzirati svojega psa in ta pes povzroči poškodbo ali smrt, še ne pomeni, da je treba psa ubiti. Dobro zdresiran pes ne bo ušel iz hiše, če jih pozabiš zapreti/zakleniti. In takšne lastnike bi bilo potrebno kaznovati, ne pa psa.

Ja, psa, ki ugrizne človeka, je treba ubiti. Druge opcije ni. Poleg kaznovanja lastnika.

Pes je pač nevaren in ko mu 1x zadiši kri, se ne bo ustavil... Pes ni razumno bitje, kdo ga ima za takega, pove veliko o njem samem.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

GupeM ::

Invictus je izjavil:

Ja, psa, ki ugrizne človeka, je treba ubiti. Druge opcije ni. Poleg kaznovanja lastnika.

Pes je pač nevaren in ko mu 1x zadiši kri, se ne bo ustavil... Pes ni razumno bitje, kdo ga ima za takega, pove veliko o njem samem.

Zakaj ni razumno bitje? Zato, ker ne zna govoriti, ali zato, ker ti govori, pa ga ne razumeš?

Ko sem ga še imel, me je prekleto dobro razumel, ko sem mu rekel, da naj pride k nogi, da na sede, da naj gre ven, ... Ponavadi bolje kot ljudje, ki se radi upirajo in nočejo ubogat. Totalno nerazumni.

Sicer pa tudi človeka, ki udari drugega človeka ali žival, je treba ubiti. Druge opcije ni.

Človek je pač nevaren in ko mu 1x zadiši kri, se ne bo ustavil...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Invictus ::

Morate biti pa res kratke pameti, da enačite inteligenco psa in človeka...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

matobeli ::

Človk=PC
Pes=PLC

Uizi ::

Če bi mi moj pes samo enkrat pokazal zobe ga prvo nalomim kot prasca, če bi ugriznil mene ali kogarkoli drugega pa direkt na evtanazijo. Socializiran in pravilno vzgojen pes ne bo ugriznil otroka pa če mu ta po glavi skače. Vašo SJW logiko silite v vse pore družbe od pedofilov do psov, bolani ste.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: PromeuZ ()

kalil ::

Invictus je izjavil:

Morate biti pa res kratke pameti, da enačite inteligenco psa in človeka...


Imaš prav, primerjat cloveka & psa po intelegenci res ni fer. Pes nikolo ne bo ubil vec kot par ljudi, clovek jih bo pa do x miljona.

divide et empera

Uizi ::

Namesto da se borite za življenje tega nevzgojenega ščeneta si poglejte razne safari khaki pants bogataše, ki pobijajo leve in ostale veličastne živali, kje so peticije??????

kalil ::

Uizi je izjavil:

Če bi mi moj pes samo enkrat pokazal zobe ga prvo nalomim kot prasca, če bi ugriznil mene ali kogarkoli drugega pa direkt na evtanazijo. Socializiran in pravilno vzgojen pes ne bo ugriznil otroka pa če mu ta po glavi skače. Vašo SJW logiko silite v vse pore družbe od pedofilov do psov, bolani ste.


Strinjam se, da mora biti pes socializiran.
Ne vem če razumeš kaj si napisal...
V tem tvojem namišljenem primeru si ti lastnik psa in ker ga ti nisi pravilno socializiral, te je ugriznil. In ti bi ga zaradi svoje napake ubil psa, ker je ugriznil, ni te ubil.
Kje je v tem primeru tvoja odgovornost in upoštevanje principa punishment must fit the crime?

divide et empera

matobeli ::

Predvsem to da je pes žival, prenašat pravice, ki jih uživamo ljudje, na živali ni ravno primerno.

Zbiješ ponoč mačka, kaj boš, prijavil policiji pa še lastniku odškodnino plačeval?

Uizi ::

@kalil Moja odgovornost v tem primeru je priznati samemu sebi, da nisem sposoben socializirat psa in ga zamenjat z mačko ali zlato ribico.
Opazim veliko agresivnih psov po ograjenih dvoriščih, ki se zaganjajo v mimoidoče, če tega ne zatreš in mu pristrižeš krila pa se zgodi kaj takega kot v Mengšu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

;-) ::

Eni se kr trobijo neumnosti pa sploh nimajo pojma kaj je bilo.
1. Otrok ni prisel na dvorisce kar tako ampak je bil tam na obisku.
2. Ugriza ni bilo, deklica je padla.

Pes sploh nima veze uzivljali so jo na dosegu psa, ki sploh ni imel veze, kriv je bil ravno toliko da je bil tam, druge moznosti pa ni imel.

Ko se izkaze da so zaj*** resevalci, jih bomo evranizirali?

Uizi ::

Potem se pa obrni na nesposobne novinarje, ker so poročali o ugrizu. In kako ti veš? Si bil tam? Si prebral na FB? Če ni bilo ugriza, zakaj evtanazija? Misliš, da so reševalci in policisti takšni bebci kot ti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

Uizi ::

matobeli ::

V reportaži se vidi na vratih tablica "moj dom, moja pravila", spodaj pa slika enega psa.

Lastniku se verjetno ne zdi več tako zelo šaljiva.

GupeM ::

Invictus je izjavil:

Morate biti pa res kratke pameti, da enačite inteligenco psa in človeka...

Saj ju ne enačim. Mi je jasno, da je inteligenca človeka na višjem nivoju, kot pasja. Ampak tudi moja inteligenca je na višjem nivoju kot tvoja, torej se lahko jaz odločim, ali boš ti živel ali ne.

Uizi je izjavil:

Če bi mi moj pes samo enkrat pokazal zobe ga prvo nalomim kot prasca, če bi ugriznil mene ali kogarkoli drugega pa direkt na evtanazijo. Socializiran in pravilno vzgojen pes ne bo ugriznil otroka pa če mu ta po glavi skače. Vašo SJW logiko silite v vse pore družbe od pedofilov do psov, bolani ste.

Se mi smiliš. Kolikokrat si bil tepen kot otrok? Samo enkrat, ali večkrat na dan? S pasom ali brez?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

GupeM ::

matobeli je izjavil:

Predvsem to da je pes žival, prenašat pravice, ki jih uživamo ljudje, na živali ni ravno primerno.

Ok, še vedno pa ne vem zakaj in od kod ljudem pravica odločati, katera žival lahko živi in katera ne ... In če imamo pravico odločati o življenju živali, zakaj nimamo pravice odločati o življenju ljudi?

Uizi ::

@GupeM Dostikrat tepen, vedno zaslužil zato so mi tudi jasne vrednote in hirerarhija, za razliko od tebe.

Ti bi pa dal lupčeka psu, ki ti renči v faco ali celo šavsne? Upam, da ti faco sfašira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

WizzardOfOZ ::

Jaz sem tudi slišal varianto, da se je pes igral in skakal okoli deklice. Ker je bil pa na ketni, se je pa štrik okoli nje navil.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

belimato ::

Jaz sem slišal, da je v resnici deklica napadla psa. Ta se je le odzval v samoobrambi.

WizzardOfOZ ::

Nisi razumel poante. Pes je naj nebi ugriznil.

Pa glede na to, da je velik pes in da lahko brez problema v igri zlomi hrbtenico otroku,...
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

DamijanD ::

Kakorkoli deklice žal ne bo nazaj...
V članku od lastnika bi pričakoval, da bodo pa že pravi podatki ampak je še vedno uporabljen glagol napadel, tako da sklepam, da ni šlo zgolj za splet nesrečnih okoliščin.
V samem posnetku pa lastniki omenjajo zaplet v vetigo, uradne osebe pa ugriz. Uradnega poročila pa še ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DamijanD ()

driver_x ::

Invictus je izjavil:

Morate biti pa res kratke pameti, da enačite inteligenco psa in človeka...


Dokazano naj bi bilo, da je inteligenca psa na nivoju nekaj letnega otroka. To je teorija, v praksi pa opažam, da je kar nekaj psov pametnejših od njihovih lastnikov.

;-) je izjavil:

Eni se kr trobijo neumnosti pa sploh nimajo pojma kaj je bilo.


Jaz pišem na splošno, v podrobnosti tega primera se nisem spuščal.

GupeM je izjavil:

Ok, še vedno pa ne vem zakaj in od kod ljudem pravica odločati, katera žival lahko živi in katera ne ... In če imamo pravico odločati o življenju živali, zakaj nimamo pravice odločati o življenju ljudi?


:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: driver_x ()

GupeM ::

Uizi je izjavil:

@GupeM Dostikrat tepen, vedno zaslužil zato so mi tudi jasne vrednote in hirerarhija, za razliko od tebe.

Sem vedel. Tega ne moreš skrit.

Če si ti psa slabo vzgojil, ga nimaš kaj pretepat. Sebe daj. Začni pri odgovornih.

D3m ::

belimato je izjavil:

Jaz sem slišal, da je v resnici deklica napadla psa. Ta se je le odzval v samoobrambi.


Jaz sem pa slišal, da so bili židi.

False flag so spet usekal in sprli psa in deklico.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

zmaugy ::

GupeM je izjavil:

matobeli je izjavil:

Predvsem to da je pes žival, prenašat pravice, ki jih uživamo ljudje, na živali ni ravno primerno.

Ok, še vedno pa ne vem zakaj in od kod ljudem pravica odločati, katera žival lahko živi in katera ne ... In če imamo pravico odločati o življenju živali, zakaj nimamo pravice odločati o življenju ljudi?




Eni se mi zdi da ste malce raztreseni...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Invictus ::

Glede na inteligenco policajev in reševalcev malo dvomim, da znajo ločiti med ugrizom in kakim drugim vzrokom smrti.

Če je šla deklica do psa, je pes očitno dovolj normalen, da so lastniki in starši to dopustili.

Pač nesrečen slučaj... Psi dostikrat pustijo otrokom delati stvari, ki jih ne bi prenašali pri odraslih.

O tem, kaj pa pišejo novinarji, pa ne bi... Bi rabili novo temo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

GupeM ::

zmaugy je izjavil:



Eni se mi zdi da ste malce raztreseni...

Ahaaa ... Vidim zdaj. Celjske mesnine nam dajejo pravico.

Aja, ne, samo slika steaka je, pravic pa ne vidim.

zmaugy ::

Na leto ljudje ubijejo stotine milijonov živali za hrano - tudi v pasjo hrano grejo te ubite živali.
A rabiš dodatna pojasnila?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

GupeM ::

zmaugy je izjavil:

Na leto ljudje ubijejo stotine milijonov živali za hrano - tudi v pasjo hrano grejo te ubite živali.
A rabiš dodatna pojasnila?

Torej za hrano, ki je osnovna potreba za življenje. Kaj pa kar tako malo, ker je lastnik nesposoben zavarovati dostop do groznega, groznega psa?

zmaugy ::

GupeM je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Na leto ljudje ubijejo stotine milijonov živali za hrano - tudi v pasjo hrano grejo te ubite živali.
A rabiš dodatna pojasnila?

Torej za hrano, ki je osnovna potreba za življenje. Kaj pa kar tako malo, ker je lastnik nesposoben zavarovati dostop do groznega, groznega psa?

Kako butast moraš biti, da primerjaš pravico do življenja za ljudi in za živali, ob tem ko so živali gojene v miljardah za prehrano ljudi? Daj se strezni!
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

D3m ::

Pes je nad živalmi. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

GupeM ::

zmaugy je izjavil:

Kako butast moraš biti, da primerjaš pravico do življenja za ljudi in za živali, ob tem ko so živali gojene v miljardah za prehrano ljudi? Daj se strezni!

Pa je bil pes dober, ko si ga jedel? Aja nisi ga? Zakaj bi ga potem ubil?

Še živali ponavadi ne ubijajo kar tako za brezveze. Ali za hrano, ali pa za obrambo. In nič nimam proti, če te pes napade in ga ubiješ v samoobrambi. Takrat je normalno, da boš reševal svoje življenje. Če pa pes že nekoga poškoduje ali ubije, pa obstajajo primernejši načini za nadaljnje preprečevanje tega.

Tudi če te človek poskuša ubiti, ga v samoobrambi lahko poškoduješ ali na kakšen drug način onemogočiš. Celo ubiješ. Če pa isti človek že ubije tvojega otroka, ga pa kasneje nimaš nobene pravice ubiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

zmaugy ::

Pa je bil pes dober, ko si ga jedel?


" In the 21st century, dog meat is consumed in China,[3] South Korea,[4] Vietnam,[5] Nigeria,[6] and Switzerland,[7] and it is eaten or is legal to be eaten in other countries throughout the world. "

Dog meat @ Wikipedia
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

GupeM ::

zmaugy je izjavil:

Pa je bil pes dober, ko si ga jedel?


" In the 21st century, dog meat is consumed in China,[3] South Korea,[4] Vietnam,[5] Nigeria,[6] and Switzerland,[7] and it is eaten or is legal to be eaten in other countries throughout the world. "

Dog meat @ Wikipedia

Naša zakonodaja zakol, to je usmrtitev živali za prehrano ljudi, dovoljuje le pri rejnih živalih. To so govedo, konji, prašiči, koze, kunci in divjad, navaja Hrovatinova.

Vir

zmaugy ::

Ja, naša zakonodaja. Pasje meso pa je očitno povsem legalno v veliko državah po svetu.
In se tudi na veliko konzumira.
Prosim za dokaze o tem, da se kje na široko prakticira konzumiranje človeškega "mesa". Jih ni?
No, potem je zdaj menda vse jasno.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

GupeM ::

Ja saj psa naj bi pri nas ubili in nihče ga ne bo pojedel. Torej je nepotrebno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

driver_x ::

#DogLivesMatter

D3m ::

GupeM je izjavil:

Ja saj psa naj bi pri nas ubili in nihče ga ne bo pojedel. Torej je nepotrebno.


Bomo poslali v Švico meso. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

hipertija ::

https://siol.net/novice/slovenija/po-na...

kaj si nor... videoposnetek. Sej jim je hudo, samo gospo še vedno bolj boli, da gre sin morda v arest, kot to, da je deklica izgubila življenje. Mene bolj žalosti to, da ni obdukcije, ki bi jasno stvari pokazala: ugriz, zadušitev, kaj tretjega...
Prekle za kurnk

SloKin ::

Ze dedki in babice so vedeli, da ce je pes ubil kuro... So fentali se psa. Poglejte si vzgojo kraskih ovcarjev, ki jih uporabljajo za varovanje drobnice. Nikoli ne dobijo surovega mesa. In ovcar, ki enkrat ugrizne drobnico do krvi, je neprimeren za cuvaja. Tako to je... pa se lahko pasjeljubci postavite na glavo.

matobeli ::

Toj blo včasih, ko je bil pes žival. Zdej je pa "družinski član".

driver_x ::

SloKin je izjavil:

Ze dedki in babice so vedeli, ...


Dedki in babice so tudi puščali kri ob nekaterih boleznih ...

SloKin ::

driver_x je izjavil:

SloKin je izjavil:

Ze dedki in babice so vedeli, ...


Dedki in babice so tudi puščali kri ob nekaterih boleznih ...

Ce verjames, da bos s puscanjem krvi psa prevzgojil. Ti kar...

GupeM ::

SloKin je izjavil:

Ze dedki in babice so vedeli, da ce je pes ubil kuro... So fentali se psa. Poglejte si vzgojo kraskih ovcarjev, ki jih uporabljajo za varovanje drobnice. Nikoli ne dobijo surovega mesa. In ovcar, ki enkrat ugrizne drobnico do krvi, je neprimeren za cuvaja. Tako to je... pa se lahko pasjeljubci postavite na glavo.

Ja, in? Zato ga je treba ubit?

Tudi človek, ki enkrat povzroči prometno nesrečo, ni primeren za v promet? Ga je zato treba ubiti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()
««
14 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pes ugrizne deklico, mati nahruli lastnico in dobi kazen? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
96289349 (12932) zimurg
»

Napad psa - kdo je kriv? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14829320 (24916) Mare2

Zakonska prepoved nevarnih pasem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32049419 (44715) dzinks63
»

Zaščita ljudi pred psi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37956079 (45926) Massacra
»

majhni ljudje z velikimi psi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17452221 (48244) BRBR

Več podobnih tem