» »

Sprehod in odvezani psi

Sprehod in odvezani psi

««
4 / 18
»»

RoccoC ::

Evo, bravo, imamo prvo škodo - strgane hlače. Čeprav, apologeti ketne, če je pes na ketni ali je še vedno kriv pes?

m0LN4r ::

Ti psa od blizu še videl nisi, brez da bi s umazanimi gatami obstal...če sam gruntaš kako boš koga brcnil. Prenesi svoj strah še na svojo deco, pa bo res možnost nesreče, psi pač vohajo smrad strahu in se temu primerno vedejo.
A samo izmisljevati si znas in se spuscati na osebno prepucavanje?
Kaj so dolznosti lastnika?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

darksamurai ::

RoccoC je izjavil:

Joj, tu pa res moram pritrditi jocoju, si res en otroček...kje si boš pa 50k sposodil? Pri mamici? Kolk si star ? 12 let? Ponujanje stave na forumu, ?

Jaoo še tolk si neumen, da ne znaš pogledat od kdaj sem na tem forumu. Jaz si jih ne rabim sposoditi. Moj dobitek od stave bi šel v dobrodelne namene. Jaz si upam kaj takšnega napisati, ker govorim resnico, ki je zapisana v medicinski kartoteki. Ti in tebi podobni dog-lover psihopati pa ogrožate otroke.

WildChild ::

RoccoC je izjavil:


Point je v tem, da ti sam, po lastnih besedah, nimaš prav nobenih negativnih izkušenj s psi. Bežanje pred psi, ki te potem lovijo to pač ni. Če bi se ustavil se 99.99% ne bi zgodilo prav nič, če pa ne bi začel bežati pa sploh ne. Ampak kaj razlagat to enemu prestrašencu...


Torej kot tekac se moram vedno ustaviti ob psih, da me potencialno kateri ne napade oz vsaj takrat ko zacne kdo teci proti meni? Tako malo, da prekinem svoj trening in da ga se pocoham, ker je tak priden ker je do mene prisel?
in da mood

RoccoC ::

Ma ne bognedaj da se moraš kdaj ustaviti, kje pa. Raje mučimo kar vse pse, jih dajmo na ketne, pesjake, gor nagobčnike, da se ja velikemu tekaču ne bo treba ustavljat...

m0LN4r ::

RoccoC je izjavil:

Ma ne bognedaj da se moraš kdaj ustaviti, kje pa. Raje mučimo kar vse pse, jih dajmo na ketne, pesjake, gor nagobčnike, da se ja velikemu tekaču ne bo treba ustavljat...

Ce ga noces, ga pac nimas.
Kaj so dolznosti lastnika, stokovnjak RoccoC??
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

RoccoC ::

darksamurai je izjavil:

RoccoC je izjavil:

Joj, tu pa res moram pritrditi jocoju, si res en otroček...kje si boš pa 50k sposodil? Pri mamici? Kolk si star ? 12 let? Ponujanje stave na forumu, ?

Jaoo še tolk si neumen, da ne znaš pogledat od kdaj sem na tem forumu. Jaz si jih ne rabim sposoditi. Moj dobitek od stave bi šel v dobrodelne namene. Jaz si upam kaj takšnega napisati, ker govorim resnico, ki je zapisana v medicinski kartoteki. Ti in tebi podobni dog-lover psihopati pa ogrožate otroke.


A jebiga, kaj čem gledat, v kolikor ponujaš stave na forumu, si pač mentalno na ravni pred pubertetnega otroka. Kaj čem ti jaz zdej...

darksamurai ::

RoccoC je izjavil:

Ma ne bognedaj da se moraš kdaj ustaviti, kje pa. Raje mučimo kar vse pse, jih dajmo na ketne, pesjake, gor nagobčnike, da se ja velikemu tekaču ne bo treba ustavljat...

Bolje da psi napadajo in trajno poškodujejo otroke in najstnike, kot da bi se lastniki odgovorno obnašali. To je tvoja logika.

RoccoC je izjavil:

darksamurai je izjavil:

RoccoC je izjavil:

Joj, tu pa res moram pritrditi jocoju, si res en otroček...kje si boš pa 50k sposodil? Pri mamici? Kolk si star ? 12 let? Ponujanje stave na forumu, ?

Jaoo še tolk si neumen, da ne znaš pogledat od kdaj sem na tem forumu. Jaz si jih ne rabim sposoditi. Moj dobitek od stave bi šel v dobrodelne namene. Jaz si upam kaj takšnega napisati, ker govorim resnico, ki je zapisana v medicinski kartoteki. Ti in tebi podobni dog-lover psihopati pa ogrožate otroke.


A jebiga, kaj čem gledat, v kolikor ponujaš stave na forumu, si pač mentalno na ravni pred pubertetnega otroka. Kaj čem ti jaz zdej...

V bistvu ne. Jaz bi samo kolegu (sošolcu) od psihopatov pridobil odškodnino, ki je nikoli ni dobil.

Zgodovina sprememb…

RoccoC ::

m0LN4r je izjavil:

RoccoC je izjavil:

Ma ne bognedaj da se moraš kdaj ustaviti, kje pa. Raje mučimo kar vse pse, jih dajmo na ketne, pesjake, gor nagobčnike, da se ja velikemu tekaču ne bo treba ustavljat...

Ce ga noces, ga pac nimas.
Kaj so dolznosti lastnika, stokovnjak RoccoC??


Ej Franček, nauči se brati, jaz ti ne morem pomagati... no bom vseeno poiskusil KAJ SO DOLŽNOSTI LASTNIKA?

3p ::

jocoj je izjavil:

Človek bi si mislil, da je letno nekaj sto tisoč napadov, saj vsak, ki ga je pes kao napadel, pozna še celo sorodstvo, ki je imelo enako izkušnjo. In vse prijatelje je pes tudi že večkrat ugriznil. Ne vem, jaz že 40 let hodim po ljubljanskih hribčkih in pstju pa me pes še nikoli ni napadel, čeprav jih je vsakič, ko grem ven, na desetine odvezanih. Prav tako še nisem videl, da bi koga drugega napadel. V mladosti, ko sem živel na vasi, so bili psi bolj agresivni, ker so jih imeli lastniki na dvometrskih ketnah in tudi ko so se utrgali se jim je pogosto malo zmešalo. Moja izkušnja je, da so dandanes v mestih psi veliko bolj socializirani in vzgojeni, da je možnost napada minimalna. Seveda se dogajajo incidenti in prav je, da so psi na povodcih tam kjer je veliko ljudi in na mestih, kjer so otroci, saj mali otrok ne ve, kako ravnati s psom. Lahko ga žokne tam kjer mu ne paše in marsikateri pes bo seveda obrambno odreagiral.


Le pritrjujem napisanemu.

Mi v letih rednega sprehajanja še ni "uspelo" na bi pes na PSTju renčal name. Kaj šele kaj več.

m0LN4r ::

RoccoC je izjavil:

darksamurai je izjavil:

RoccoC je izjavil:

Joj, tu pa res moram pritrditi jocoju, si res en otroček...kje si boš pa 50k sposodil? Pri mamici? Kolk si star ? 12 let? Ponujanje stave na forumu, ?

Jaoo še tolk si neumen, da ne znaš pogledat od kdaj sem na tem forumu. Jaz si jih ne rabim sposoditi. Moj dobitek od stave bi šel v dobrodelne namene. Jaz si upam kaj takšnega napisati, ker govorim resnico, ki je zapisana v medicinski kartoteki. Ti in tebi podobni dog-lover psihopati pa ogrožate otroke.


A jebiga, kaj čem gledat, v kolikor ponujaš stave na forumu, si pač mentalno na ravni pred pubertetnega otroka. Kaj čem ti jaz zdej...
Ponudil je, da se dobita pri notarju, ampak nimas jajc octino. Otrocje gor al dol, stava je stava.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Raptor F16 ::

RoccoC je izjavil:

Ma ne bognedaj da se moraš kdaj ustaviti, kje pa. Raje mučimo kar vse pse, jih dajmo na ketne, pesjake, gor nagobčnike, da se ja velikemu tekaču ne bo treba ustavljat...


Flamer retard
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

RoccoC ::

m0LN4r je izjavil:

RoccoC je izjavil:

darksamurai je izjavil:

RoccoC je izjavil:

Joj, tu pa res moram pritrditi jocoju, si res en otroček...kje si boš pa 50k sposodil? Pri mamici? Kolk si star ? 12 let? Ponujanje stave na forumu, ?

Jaoo še tolk si neumen, da ne znaš pogledat od kdaj sem na tem forumu. Jaz si jih ne rabim sposoditi. Moj dobitek od stave bi šel v dobrodelne namene. Jaz si upam kaj takšnega napisati, ker govorim resnico, ki je zapisana v medicinski kartoteki. Ti in tebi podobni dog-lover psihopati pa ogrožate otroke.


A jebiga, kaj čem gledat, v kolikor ponujaš stave na forumu, si pač mentalno na ravni pred pubertetnega otroka. Kaj čem ti jaz zdej...
Ponudil je, da se dobita pri notarju, ampak nimas jajc octino. Otrocje gor al dol, stava je stava.


Ja, otrok pa otrok, sej za tebe sem že to tud prej z ponavljajočimi vprašanji sicer vedel...

3p je izjavil:

jocoj je izjavil:

Človek bi si mislil, da je letno nekaj sto tisoč napadov, saj vsak, ki ga je pes kao napadel, pozna še celo sorodstvo, ki je imelo enako izkušnjo. In vse prijatelje je pes tudi že večkrat ugriznil. Ne vem, jaz že 40 let hodim po ljubljanskih hribčkih in pstju pa me pes še nikoli ni napadel, čeprav jih je vsakič, ko grem ven, na desetine odvezanih. Prav tako še nisem videl, da bi koga drugega napadel. V mladosti, ko sem živel na vasi, so bili psi bolj agresivni, ker so jih imeli lastniki na dvometrskih ketnah in tudi ko so se utrgali se jim je pogosto malo zmešalo. Moja izkušnja je, da so dandanes v mestih psi veliko bolj socializirani in vzgojeni, da je možnost napada minimalna. Seveda se dogajajo incidenti in prav je, da so psi na povodcih tam kjer je veliko ljudi in na mestih, kjer so otroci, saj mali otrok ne ve, kako ravnati s psom. Lahko ga žokne tam kjer mu ne paše in marsikateri pes bo seveda obrambno odreagiral.


Le pritrjujem napisanemu.

Mi v letih rednega sprehajanja še ni "uspelo" na bi pes na PSTju renčal name. Kaj šele kaj več.


Ne zdej zavajat, smo našli enga tule na forumu, ki mu je pes hlače strgal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RoccoC ()

m0LN4r ::

Preusmerjas pozornost, najprej odgovori na zastavljeno vprasanje, da bodo tvoje izjave imele neko tezo.
Pa nehaj si ze izmisljevati stvari o drugih, ker jih ne poznas.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Raptor F16 ::

RoccoC je izjavil:



Ne zdej zavajat, smo našli enga tule na forumu, ki mu je pes hlače strgal.


Leva ... Leva ... leva desna ena dva

zmaugy ::

RoccoC je izjavil:

LOL, še en prestrašenec, ki je kar 4krat za cel las ubežal sigurne usmrtitve s strani najgrozljivejše pošasti tega planeta - domačemu psu.


Kaj ti ni jasno? Če ima nekdo psa, ni treba da morajo radosto lastništva deliti z njim tudi ljudje, ki tega ne želijo. Uživaš v tem, da te pes poliže po obrazu? Tvoja stvar, nekateri ne marajo, da se jim pes približa. Zakon je jasen. Še kakšno smiselno vprašanje?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

showsover ::

Moderatorji, počistite tole asap, preden se tema zaklene, ima vse nastavke, da se bo.

rene22 ::

RoccoC je izjavil:

Evo, bravo, imamo prvo škodo - strgane hlače. Čeprav, apologeti ketne, če je pes na ketni ali je še vedno kriv pes?


...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rene22 ()

m0LN4r ::

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

WildChild ::

No jaz ne morem prilimati se vec slikic zaradi NDA, je pa takih in podobnih ugrizov v Sloveniji vsak teden ducat. Prosim pa, da se komenetarje RoccoC izbrise, saj spodbuja k temu, da so psi odvezani v urbanih okoljih. Ne samo zaradi ugrizov temvec tudi zaradi tega, ker se na neki sprehajalni poti zelim v miru sprehajati brez, da gledam okrog od kje bo kaka zverina/scene priletela.
in da mood

zmaugy ::

WildChild je izjavil:

RoccoC je izjavil:


Point je v tem, da ti sam, po lastnih besedah, nimaš prav nobenih negativnih izkušenj s psi. Bežanje pred psi, ki te potem lovijo to pač ni. Če bi se ustavil se 99.99% ne bi zgodilo prav nič, če pa ne bi začel bežati pa sploh ne. Ampak kaj razlagat to enemu prestrašencu...


Torej kot tekac se moram vedno ustaviti ob psih, da me potencialno kateri ne napade oz vsaj takrat ko zacne kdo teci proti meni? Tako malo, da prekinem svoj trening in da ga se pocoham, ker je tak priden ker je do mene prisel?

Ja seveda, to je tvoja dolžnost, sicer pes ni tvoj, ampak ti si se dolžen prilagajat enemu spuščenemu cucku na javni površini.

PS: Saj naš nič ne naredi, se samo igra...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

RoccoC ::

Sami ljubitelji živali, pa v vsej ihti se še vedno ni našel noben, ki bi mu pes res kaj naredil...

P.s.: če se gremo že lepljenje slikic iz interneta, lahko najdem ecimokakšne pike čebel.. dejmo vse čebele pobit, kolk so nevarne press.

darksamurai ::

En podatek za meščane, ki še niso videli podeželja. Psi na vasi so mnogo manj socializirani. Vsaka kmetija mora imeti pred bajto spuščenega nemškega ovčarja (ki se sprehaja po celi vasi) in nemški avto. Tega spuščenega psa se vsi izogibajo.

Pasje šole pa 99% nemških ovčarje. Še od daleč ni videlo.

Zgodovina sprememb…

Raptor F16 ::

zmaugy je izjavil:

WildChild je izjavil:


Torej kot tekac se moram vedno ustaviti ob psih, da me potencialno kateri ne napade oz vsaj takrat ko zacne kdo teci proti meni? Tako malo, da prekinem svoj trening in da ga se pocoham, ker je tak priden ker je do mene prisel?

Ja seveda, to je tvoja dolžnost, sicer pes ni tvoj, ampak ti si se dolžen prilagajat enemu spuščenemu cucku na javni površini.

PS: Saj naš nič ne naredi, se samo igra...


Nihilizem pač... sam ti ljudje enostavno ne razumejo da so ravno zaradi takega odnosa nezaželeni med ostalimi. Ampak ne, pes jih edini razume kao.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

showsover ::

RoccoC, ne pišeš pravil ti, ti jim moraš samo slediti, sicer boš kaznovan... Tvoji presoji, da si (če sploh si) primeren lastnik in gospodar psa, ne zaupa nihče, sploh glede na tvoj posmehljiv odnos.

gozdar1 ::

V bistvu marsikateri lastnik napačno domneva, da se mora okolica prilagajati njemu in ne obratno. Primerjava z nabito puško...

WildChild ::

Ja men je moja psica povzrocila vec dela, ker ima par slabih iskusenj ko so jo psi hoteli ugrizniti, prletelei od zadaj... tako da tvoj nevzgojeni pes, ko ni na povodcu ne samo da ustrahuje mimoidoce, dela tudi dodatno delo meni, ko vzgajam in socializiram svojega psa. Ce bi lastnik spuscenega psa moral odogovarjati se za moj precious time, ki ga extra pokurim zaradi teh parih napadov drugih psov bi ga fajn oglobil....
in da mood

Raptor F16 ::

RoccoC je izjavil:

Sami ljubitelji živali, pa v vsej ihti se še vedno ni našel noben, ki bi mu pes res kaj naredil...

P.s.: če se gremo že lepljenje slikic iz interneta, lahko najdem ecimokakšne pike čebel.. dejmo vse čebele pobit, kolk so nevarne press.


FLAMER !!!
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

RoccoC ::

Pravila pa niso: vsem psom nagobčnike, prepovedat pse v stanovanjih, psa ki te grdo pogleda lahko brcneš v glavo, zavezanemu psu se lahko približaš, če ti strga hlače je kriv pes... vse to se lahko prebere v tej temi.

WildChild ::

Ne obracaj besed,... psa se brcne ko tece v tvojo smer direktno proti tebi ali tvojemu otroku/psu in ki ne odreagira na lastnikov odpoklic.
in da mood

showsover ::

RoccoC, jaz ne bom čakal, da boš ti pacificiral svojega psa. ne poznam tebe, ne poznam tvojega psa. Če bom ocenil, da NI NENEVAREN, bom branil sebe (in druge) na vse možne načine. Žival je žival, tako jo je potrebno obravnavati.

m0LN4r ::

RoccoC na zacetku si se se elegantno izmikal, zdaj pa ze debilno.

"Do neljubega dogodka je prišlo po izvedeni lutkovni igrici z naslovom 113 na platoju pred šolo, ko smo otrokom, kot že velikokrat doslej, predstavili nekaj podrobnosti iz dela policije. Med prikazom sposobnosti treh policijskih psov, ki so jim zaradi narave vaj njihovi vodniki proti koncu predstave sneli nagobčnike, so bili šolarji opozorjeni na tišino in čim bolj mirno spremljanje dogajanja. Vznemirjenost in padec zbranosti sta najverjetneje povzročila, da so otroci na opozorilo proti koncu dvourne predstave pozabili, kar je enega od naših belgijskih ovčarjev, ki je bil šolan dve leti in je eno leto že delal z vodnikom, nekoliko zmedlo in je namesto vržene palice zagrabil za dekličine lase," nam je zadevo opisal tiskovni predstavnik PU Krško Robert Perc.

Ravnateljica Antonija Glas Smodiš je o dogodku obvestila dekličine starše, na domu so jo pozneje obiskali tudi policisti, ki dogodek obžalujejo, ter izrazili upanje, da neljubi dogodek ne bo pustil kakšnih posledic. Precej pretresen je bil tudi sam vodnik neubogljivega ovčarja. Perc pravi, da bodo v policisti s tovrstnimi javnimi predstavitvami sicer nadaljevali tudi v prihodnje, le nekatere varnostne ukrepe bodo izboljšali. Vznemirjenega psa so za prihodnjih 10 dni poslali na opazovanje k veterinarju, nato pa se bodo, če bo potrebno, odločili za nadaljnje ukrepe.
Ocitno tudi policijskim psom se lahko vtrga. Nevem zakaj bi si nekdo sploh lastil eno tako nepredvidljivo in nekoristno zverino.

RoccoC je izjavil:

Pravila pa niso: vsem psom nagobčnike, prepovedat pse v stanovanjih, psa ki te grdo pogleda lahko brcneš v glavo, zavezanemu psu se lahko približaš, če ti strga hlače je kriv pes... vse to se lahko prebere v tej temi.
Kdo pa je kje napisal, da na privat ograjenem zemljiscu ne smes imeti spuscenga psa?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

WildChild ::

WildChild je izjavil:

Ne obracaj besed,... tujega psa se brcne ko tece v tvojo smer direktno proti tebi ali tvojemu otroku/psu in ki ne odreagira na lastnikov odpoklic.


WildChild je izjavil:

WildChild je izjavil:

Ne obracaj besed,... tujega psa se brcne ko tece v tvojo smer direktno proti tebi ali tvojemu otroku/psu in ki ne odreagira na lastnikov odpoklic.
Da ne bo kdo mislisl, da brcam svojega psa...
in da mood

Zgodovina sprememb…

RoccoC ::

Hehe, preber si post kungfu molnarja, pa o tem kako ga je čivava grdo pogledala.

m0LN4r ::

RoccoC je izjavil:

Hehe, preber si post kungfu molnarja, pa o tem kako ga je čivava grdo pogledala.
Civav na podezelju nimajo. Pa ce si ze izmisljujes, si izmisli boljse.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

RoccoC ::

m0LN4r je izjavil:

RoccoC na zacetku si se se elegantno izmikal, zdaj pa ze debilno.

"Do neljubega dogodka je prišlo po izvedeni lutkovni igrici z naslovom 113 na platoju pred šolo, ko smo otrokom, kot že velikokrat doslej, predstavili nekaj podrobnosti iz dela policije. Med prikazom sposobnosti treh policijskih psov, ki so jim zaradi narave vaj njihovi vodniki proti koncu predstave sneli nagobčnike, so bili šolarji opozorjeni na tišino in čim bolj mirno spremljanje dogajanja. Vznemirjenost in padec zbranosti sta najverjetneje povzročila, da so otroci na opozorilo proti koncu dvourne predstave pozabili, kar je enega od naših belgijskih ovčarjev, ki je bil šolan dve leti in je eno leto že delal z vodnikom, nekoliko zmedlo in je namesto vržene palice zagrabil za dekličine lase," nam je zadevo opisal tiskovni predstavnik PU Krško Robert Perc.

Ravnateljica Antonija Glas Smodiš je o dogodku obvestila dekličine starše, na domu so jo pozneje obiskali tudi policisti, ki dogodek obžalujejo, ter izrazili upanje, da neljubi dogodek ne bo pustil kakšnih posledic. Precej pretresen je bil tudi sam vodnik neubogljivega ovčarja. Perc pravi, da bodo v policisti s tovrstnimi javnimi predstavitvami sicer nadaljevali tudi v prihodnje, le nekatere varnostne ukrepe bodo izboljšali. Vznemirjenega psa so za prihodnjih 10 dni poslali na opazovanje k veterinarju, nato pa se bodo, če bo potrebno, odločili za nadaljnje ukrepe.
Ocitno tudi policijskim psom se lahko vtrga. Nevem zakaj bi si nekdo sploh lastil eno tako nepredvidljivo in nekoristno zverino.

RoccoC je izjavil:

Pravila pa niso: vsem psom nagobčnike, prepovedat pse v stanovanjih, psa ki te grdo pogleda lahko brcneš v glavo, zavezanemu psu se lahko približaš, če ti strga hlače je kriv pes... vse to se lahko prebere v tej temi.
Kdo pa je kje napisal, da na privat ograjenem zemljiscu ne smes imeti spuscenga psa?


Bravo, še en strašen primer si na netu našel. Pa ta je vsaj iz Slovenije. Prej si sam take iz tujine lepil...ne najdem povezave med mojim postom in tvojim vprašanjem, sorry

m0LN4r ::

Kaj ima veze tujina ali ne? Pes je pes. Vprasaj na urgenci, rane sivajo isto.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

zmaugy ::

darksamurai je izjavil:

En podatek za meščane, ki še niso videli podeželja. Psi na vasi so mnogo manj socializirani. Vsaka kmetija mora imeti pred bajto spuščenega nemškega ovčarja (ki se sprehaja po celi vasi) in nemški avto. Tega spuščenega psa se vsi izogibajo.

Pasje šole pa 99% nemških ovčarje. Še od daleč ni videlo.

Začuda je tega zdaj precej manj kot včasih. Sam kolesarim po vaseh in gozdovih in sem do zdaj naletel zgolj na enega psa, ki je bil na cesti 50 m pred mano in se je za nekaj časa ustavil tam in me opazoval. Tudi sam sem se ustavil za minuto, nakar je pes odšel s ceste v gozd, sam sem pa tudi nemoteno nadaljeval. Je pa solzilec pri roki.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

showsover ::

Ne vem, kaj je delal Molnar in kakšen kungfu je opravil in nad katero čivavo, sem samo povedal, kaj sem in še bom storil, če bo potrebno. Psi so privzeto nevarni, očitno ne sicer toliko kot njihovi lastniki, ki ne prepoznavajo nevarnosti. Ampak, kot rečeno, jaz načeloma ne čakam, da se ima pes priložnost odločiti ali me obgrize ali ne. Torej, kaj ti vse delaš s psom v svojem stanovanju (ali garaži?), načeloma ni pomembno, ko pa stopiš na cesto in med ljudmi, je pa drugače.

RoccoC ::

Ja pa z zadnjim stavkomv primeru prijema za lase ( saj verjetno je tvoj), si povedal vse. Pač sovražiš živali, še posebej pse.

m0LN4r ::




https://www.youtube.com/user/m0LN4r

WildChild ::

RoccoC je izjavil:

Ja pa z zadnjim stavkomv primeru prijema za lase ( saj verjetno je tvoj), si povedal vse. Pač sovražiš živali, še posebej pse.


Mislis rect, da ima common sense, ko pravi, da te spuscen veliko prej poskudje kot pes ki je na povodcu? Hm ja nevem no...
in da mood

RoccoC ::

A res moram začeti lepiti slike pikov čebel iz vsega sveta?

WildChild ::

Lahko jih vendar ne spremeni dejstva, da si aroganten, ko pravis, da se imajo psi vsepovprek brez povodca sprehajat.
in da mood

m0LN4r ::

zmaugy je izjavil:

darksamurai je izjavil:

En podatek za meščane, ki še niso videli podeželja. Psi na vasi so mnogo manj socializirani. Vsaka kmetija mora imeti pred bajto spuščenega nemškega ovčarja (ki se sprehaja po celi vasi) in nemški avto. Tega spuščenega psa se vsi izogibajo.

Pasje šole pa 99% nemških ovčarje. Še od daleč ni videlo.

Začuda je tega zdaj precej manj kot včasih. Sam kolesarim po vaseh in gozdovih in sem do zdaj naletel zgolj na enega psa, ki je bil na cesti 50 m pred mano in se je za nekaj časa ustavil tam in me opazoval. Tudi sam sem se ustavil za minuto, nakar je pes odšel s ceste v gozd, sam sem pa tudi nemoteno nadaljeval. Je pa solzilec pri roki.
Iz prve roke ti povem, ker jih ne prinas na vasi bilo nekaj casa nazaj, vsaj 10 komadov.
Tako je blo, starsi so stopili do lastnikov, pa ni pomagalo. Pomagalo je, ko so kaksnega zbil pa povozil. Policije pa itak ni bilo, ker so to bli vsi psi na crno, brez papirjev, necepljeni pa kaj 1998.
Ja zdaj se je prepucalo. Ali psa nimajo ali pa je na ketni.

RoccoC je izjavil:

A res moram začeti lepiti slike pikov čebel iz vsega sveta?
Se vedno ne locis cebele od psa?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

showsover ::

RoccoC, se pravi, doma imaš tudi čebele in tudi te spuščaš nad ljudi, da jih napadajo? Ali kaj bi rad povedal s čebelami? Govorimo o psih in (očitno, že tretjič) slabimi lastniki, ki ne prepoznavajo napadalnosti lastnih psov.

RoccoC ::

WildChild je izjavil:

RoccoC je izjavil:

Ja pa z zadnjim stavkomv primeru prijema za lase ( saj verjetno je tvoj), si povedal vse. Pač sovražiš živali, še posebej pse.


Mislis rect, da ima common sense, ko pravi, da te spuscen veliko prej poskudje kot pes ki je na povodcu? Hm ja nevem no...


Tvoj common sense mogoče. Realnost je pa drugačna. Velika večina ugrizov so ugrizi v domačem okolju, na drugem mestu so privezani psi, ki jih hočejo neznanci pobožat, res zelooo daleč zadaj pa so napadi spuščenih psov.

WildChild ::

Pes, ki ustrahuje nima kaj brez povodca delati. Your common sense?
in da mood

RoccoC ::

WildChild je izjavil:

Lahko jih vendar ne spremeni dejstva, da si aroganten, ko pravis, da se imajo psi vsepovprek brez povodca sprehajat.


A da sem to napisal kje? Na javni površini, kjer je več ljudi mora biti pes na povodcu.

m0LN4r ::

Ni cudno, da so lastniki slabi in se to dogaja, ce pa RoccoC zanalasc noce pojasniti, kako je s pravili. Pol pa na internetu se kdo prebere nekaj narobe in psa spusti med mnozico, ker Rocco enaci psa z cebelico, ki oprasuje njegovo hrano pomladi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r
««
4 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pes ugrizne deklico, mati nahruli lastnico in dobi kazen? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
96288331 (11914) zimurg
»

Napad psa - kdo je kriv? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14828888 (24484) Mare2

Zakonska prepoved nevarnih pasem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32048791 (44087) dzinks63
»

Zaščita ljudi pred psi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37955355 (45202) Massacra
»

majhni ljudje z velikimi psi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17451657 (47680) BRBR

Več podobnih tem