» »

Sprehod in odvezani psi

Sprehod in odvezani psi

««
16 / 18
»»

Aston_11 ::

;-) je izjavil:

V glavnem ste zagovorniki umrtitve psa tudi zagovorniki usmrtitve tistega ki je otroka pazil (kolikor ga pac je) v kolikor se izkaze njegova krivda :)

Zanimivo v kaki druzbi zivimo.
Točno v tisti, v kateri pozivaš, da se starih ne splača cepiti in se pri tem sklicuješ na statistiko, ki jo seveda tudi razumeš ne. Ko je fašizem za ljudi, je tudi za živali.

Uizi ::

Zahtevam pravico za Rona! Bil je na svojem in dražen baje z brokolijem.


BROKOLI JE KRIV! :))

D3m ::

Brokoli je zrihtal false flag!
|HP EliteBook|R5 6650U|

Uizi ::

Sem probal dražit mojega belgijskega ovčarja z brokolijem zdaj, ne deluje.. ga moram skuhat prej? Instructions unclear..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

zmaugy ::

3p je izjavil:

zmaugy je izjavil:

da so (bolj) "neumne" živali bile ustvarjene samo zato, da jih bomo mi "krona stvarstva" žrli...


"Na leto ljudje ubijejo stotine milijonov živali za hrano - tudi v pasjo hrano grejo te ubite živali.
A rabiš dodatna pojasnila?"

Priznam, nisem 100% študiral merjenja kurcev in vkup-glihanja (a.k.a. "argumentov"), ampak zapisano in poslikano se bere kot poskus argumentacije:
"ubijemo na milijone živali letno => imamo pravico ubiti tudi vsako naslednjo žival"

Pa se do tega niti ne poskušam opredeljevati ali imamo pravico ali ne.
Ampak tule imamo še ignorante, ki sami sebe prepričujejo, da je njihovi šnicli niso imeli pameti in čustev, in je zato prav da so šnicli.

No, v vsakem primeru se večini mesojedov čustva zataknejo med koleščki, ko poskušajo razložiti, zakaj jih nekdo evidentno pametnejši od njih ne bi smel pojesti.


Ampak živali so bile na Zemlji prej kot ljudje, tako da nekako niso bile ustvarjene za ljudi. Razen v kakšni zelo religiozni varianti.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

gozdar1 ::

WizzardOfOZ ::

SloKin je izjavil:

Ze dedki in babice so vedeli, da ce je pes ubil kuro... So fentali se psa. Poglejte si vzgojo kraskih ovcarjev, ki jih uporabljajo za varovanje drobnice. Nikoli ne dobijo surovega mesa. In ovcar, ki enkrat ugrizne drobnico do krvi, je neprimeren za cuvaja. Tako to je... pa se lahko pasjeljubci postavite na glavo.

Nekoč je bilo tako, da je nekdo rekel, da imajo ženske manj zob. In so celo verjeli, štet pa niso šli (al pa znali niso).
Drugače pa čisto nakladanje to o surovem mesu. Moj pes stalno je surovo meso, ker ima več vitaminov od kuhanega. Pa še nikogar ni ugriznil, niti napadel drugega psa, pa je pri hiši že nekaj čez 10 let.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Uizi ::

Sam brokolija mu ne dat pa bo vse ok!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

WizzardOfOZ ::

Uizi je izjavil:

Sam brokolija mu ne dat pa bo vse ok!


Ja po brokoliju pa verjamem, da bi se mu zmešal. Tisto je pa nevarno. :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Uizi ::

Sem se spomnil na prigodo iz otroštva, ko sem se sam igral s psom, ki je bil šolan v policiji. Bila sva sama in sem ga dražil s palico, vse dokler psu ni dopizdilo in me PRIJEL ne UGRIZNIL za podlaht ter stisnil ravno toliko, da sem se usral od strahu, potem pa spustil.. zdaj pa presodite sami zakaj se je bil ta pes sposoben zavedat svoje moči "ubogi" Ron (al karkoli že je) pa ne.

matobeli ::

Sam ta pes je bil klasificiran kot nevaren, kako hudiča si sploh še tu :O

Uizi ::

Tu sem, ker je lastnik plačal šolanje, ki stane par tisoč evrov. Pametnemu dovolj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

mancini ::

Očitno še nisi videl policijskega psa, ta ko zagrabi zagrabi kolko gre, ker je tako zdresiran.
Malo preveč gledate Rexa

WizzardOfOZ ::

Uizi je izjavil:

Sem se spomnil na prigodo iz otroštva, ko sem se sam igral s psom, ki je bil šolan v policiji. Bila sva sama in sem ga dražil s palico, vse dokler psu ni dopizdilo in me PRIJEL ne UGRIZNIL za podlaht ter stisnil ravno toliko, da sem se usral od strahu, potem pa spustil.. zdaj pa presodite sami zakaj se je bil ta pes sposoben zavedat svoje moči "ubogi" Ron (al karkoli že je) pa ne.

Večinoma psi opozorijo na tak način.

mancini je izjavil:

Očitno še nisi videl policijskega psa, ta ko zagrabi zagrabi kolko gre, ker je tako zdresiran.


To ni res, zagrabi ravno toliko, da te močno drži. Namreč večina policijskih psov (nemških ovčarjev, belgijskih ovčarjev in rottweilerjev) ima tako močan ugriz da ti brez problema zlomi roko, če bi pes to hotel.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

3p je izjavil:


Pa se do tega niti ne poskušam opredeljevati ali imamo pravico ali ne.
Ampak tule imamo še ignorante, ki sami sebe prepričujejo, da je njihovi šnicli niso imeli pameti in čustev, in je zato prav da so šnicli.

No, v vsakem primeru se večini mesojedov čustva zataknejo med koleščki, ko poskušajo razložiti, zakaj jih nekdo evidentno pametnejši od njih ne bi smel pojesti.

Saj se zavedaš, da so tvoji predniki MORALI jesti šnicle, da lahko ti danes narobe razmišljaš?

3p je izjavil:


Kar se tistega samozaščitniškega prepričanja nekaterih, da so (bolj) "neumne" živali bile ustvarjene samo zato, da jih bomo mi "krona stvarstva" žrli... Res se vam bom smejal tiste tri sekunde, med trenutkom ko bojo "marsovci", ko se oglasijo v naših koncih, požrli vas, in trenutkom, ko bojo požrli mene. >:D

Nisem priplezal na vrh prehranjevalne verige, da bom jedel korenje.

;-) je izjavil:

V glavnem ste zagovorniki umrtitve psa tudi zagovorniki usmrtitve tistega ki je otroka pazil (kolikor ga pac je) v kolikor se izkaze njegova krivda :)

Zanimivo v kaki druzbi zivimo.

Nekateri, še ne enačimo pasjega življenja s človeškim.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Uizi ::

mancini je izjavil:

Očitno še nisi videl policijskega psa, ta ko zagrabi zagrabi kolko gre, ker je tako zdresiran.
Malo preveč gledate Rexa


Ni bil policijski pes, le dresiran v policijski šoli od malega potem pa predan lastniku, ker ni bil dovolj marljiv za delo. Tak pes nikoli ne zagrabi brez ukaza. Malo preveč si pameten, to govoriš človeku ki je odraščal s takim psom, btw.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

FlyingBee ::

...ni bil dovolj marljiv...heheh, ali pa je grizel brez ukaza. Eni res preveč zaupate psom, zato pa je tako kot je.

WizzardOfOZ je izjavil:

SloKin je izjavil:

Ze dedki in babice so vedeli, da ce je pes ubil kuro... So fentali se psa. Poglejte si vzgojo kraskih ovcarjev, ki jih uporabljajo za varovanje drobnice. Nikoli ne dobijo surovega mesa. In ovcar, ki enkrat ugrizne drobnico do krvi, je neprimeren za cuvaja. Tako to je... pa se lahko pasjeljubci postavite na glavo.

Nekoč je bilo tako, da je nekdo rekel, da imajo ženske manj zob. In so celo verjeli, štet pa niso šli (al pa znali niso).
Drugače pa čisto nakladanje to o surovem mesu. Moj pes stalno je surovo meso, ker ima več vitaminov od kuhanega. Pa še nikogar ni ugriznil, niti napadel drugega psa, pa je pri hiši že nekaj čez 10 let.

Ne še!
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

Uizi ::

Spet pametnjakovič.. V policiji ostanejo samo ALPHE iz legla, kar pa se pokaže ob dresuri.

FlyingBee ::

Nova novica: Pes ubil deklico in si sodil nato še sam.

Uizi je izjavil:

Spet pametnjakovič.. V policiji ostanejo samo ALPHE iz legla, kar pa se pokaže ob dresuri.

Prav imaš, nimam pojma, ampak kar trdno biti prepričan, da bo pes kot robot povsem vse naredil tako kot je bil izučen, ni pametno. Taka miselnost je za v policijo in naj se tam ukvarjajo s tem.

Torej deklica je umrla, ne da bi jo pes ugriznil?
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

gddr85 ::

hm, menda so krivi reševalci, punčka je padla in se udarila v glavo, Ron je nedolžen :P

Uizi ::

Pes ma kosmata ušesa, se strinjam. Ker je informacij o nesreči zelo malo in nikjer ni napisano koliko je pes star obstaja tudi možnost, da je bil zelo star s slabim vidom/sluhom, tak pes pa je izredno nepredvidljiv.

kalil ::

Uizi je izjavil:

Če bi mi moj pes samo enkrat pokazal zobe ga prvo nalomim kot prasca, če bi ugriznil mene ali kogarkoli drugega pa direkt na evtanazijo. Socializiran in pravilno vzgojen pes ne bo ugriznil otroka pa če mu ta po glavi skače. Vašo SJW logiko silite v vse pore družbe od pedofilov do psov, bolani ste.


Fantek, a ti razložim par karekteristik SJW logike, ker zgleda res ne razumeš kaj pišeš.

-all fillings and little to no facts
večina tvojih komentarjev
-"sovražniku" želeti najbolj gadno stvar
nekomu si rekel, da mu želiš, da mu pes scefra faco
-preveč časa
število tvojih komentarjev v tej temi
- kazen ni primerna prekršku, ampak je extremna
sam si rekel, da če bi te pes ugriznil, bi ga ubil
-...

Ti imaš belgijca? V kombinaciji s tvojo jezo, ki jo izražaš v svojih komentarjih sem siguren, da je tvoj pes napadalen. Poleg tega imaš pa logiko, da je denar (par k€) dovolj za vzgojo psa. Zate ni dovolj miljon €. Zakaj? Ker se ne upaš pogledat v ogledalo in zamisliti. Vedno je nekdo drug kriv za tvoje probleme.

Uizi je včeraj ob 20:58:27 izjavil:

@kalil Moja odgovornost v tem primeru je priznati samemu sebi, da nisem sposoben socializirat psa in ga zamenjat z mačko ali zlato ribico.
Opazim veliko agresivnih psov po ograjenih dvoriščih, ki se zaganjajo v mimoidoče, če tega ne zatreš in mu pristrižeš krila pa se zgodi kaj takega kot v Mengšu.


Tvoja odgovornost je da nimas psa, ker ga nisi sposoben socializirat, kar si se pravilno odlocil in ga zato nimas, kar pa lastnik rotvaljerja ni bil sposoben.

Ne pomeni, pa da si ti boljsa oseba kot lastnik rotvalerja, sam pac nisi prisel do te situacije. Zakaj pa nisi boljsa oseba, kot ta lastnik imas pa odgovor v tvojih komentarjih, ko zelis nekomu, da ga pes strga.
Tvoj glavni problem je pa, da te starsi niso na pravi nacin socializirali.
Fora pa je, da si ti clovek in si odgovoren za svojo socializacijo. Ta pes je pa pes in ne more vedeti, kaj je narobe, ce mu lastnik ne pokaze kaj dela narobe.


Chill Slavuj Žužek, preveč filozofiraš.


Bolje, da filozofiram, ker če bi imel to moč, katero ti misliš, da jo imaš...

Kot mulca so te tepli praviš... Nisem ravno 100%, ampak vidim, da čutiš praznino in ne veš kaj je prav in kaj narobe, če ti kdo to ne pove s tem, da te razbije, ko psa....

divide et empera

Uizi ::

Ok dud. :'(

FlyingBee ::

V tem primeru ni noben zares kriv, škoda bi bila še komu greniti življenje, pes bo pač usmrčen, lastniki so užaloščeni, starša deklice zaznamovana za celo življenje, vsi so že dobili visoke kazni zaradi dogodka in jih že preživljajo. Otroci so ravno prav še neumni, da jih je treba imeti pod nadzorom in jih vzgajati, take punčke znajo biti kar nasilne do živali z uveljavljanjem svoje volje, v gozdu na sprehodu z družino bi verjetno tudi mladička medveda začela božat, čev bi bila za trenutek sama.
Obdukcija bo pokazala, lahko, da sploh ni bilo ugriza, lahko, da ji je žilca v glavi počila ravno takrat med igro s psom. Splet neljubih dogodkov, ki bo vpletene spremljal za vedno.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Uizi ::

To je vse res, krivda in pomanjkanje vzgoje leži na obeh straneh. Dvomim pa, da bi naredili tako štalo, če bi punca samo padla. Pes ki ubije človeka pa po mojem mnenju izgubi pravico tlačenja zemlje in vse te peticije mi gredo na bruhanje. Ni to čivava, spomnite se Baričevičevih norih psov, prvo pogrizli Megliča naslednjič ubili, niso to heci, zato je bolje psa evtanazirat, pa imam živali raje kot ljudi, a neka meja mora biti.

D3m ::

Nova novica: Pes ubil deklico in si sodil nato še sam.


Hahahahahahha, dobra. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

kalil ::

Uizi je izjavil:

Ok dud. :'(


A ti razumes, da je trajalo 6min, da si dokazal mojo drugo tocko? Retoricno vprasanje, vem da ne razumes.


-preveč časa
število tvojih komentarjev v tej temi

divide et empera

GupeM ::

Uizi je izjavil:

To je vse res, krivda in pomanjkanje vzgoje leži na obeh straneh. Dvomim pa, da bi naredili tako štalo, če bi punca samo padla. Pes ki ubije človeka pa po mojem mnenju izgubi pravico tlačenja zemlje in vse te peticije mi gredo na bruhanje. Ni to čivava, spomnite se Baričevičevih norih psov, prvo pogrizli Megliča naslednjič ubili, niso to heci, zato je bolje psa evtanazirat, pa imam živali raje kot ljudi, a neka meja mora biti.

To je samo tvoje mnenje. Tako kot je moje mnenje, da si preveč neumno domišljaš, da lahko ljudje odločamo, katera žival lahko živi in katera ne. Kot sem rekel. Če psa ubiješ v samoobrambi, me sploh ne moti. Logično, da boš branil svoje življenje. Čeprav bi jaz prej poskusil z begom oz. bi se na nek način probal umaknit. Če bi peš še vedno napadal, potem pa seveda ne bi več izbiral sredstev.

Da pa kasneje nekoga ubiješ samo zato, ker se ti ne da drugače poskrbeti za svojo varnost/varnost drugih, je pa pač neumnost.

FlyingBee ::

Ti res misliš, da bo lastnik imel tega psa spet na verigi pred hišo?
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

DamijanD ::

Malo off topic: a to dejansko drži, da ko bi pes enkrat okusil kri/sveže surovo meso, da bi potem to postal to njegov preferiran način prehranjevanja?

Taip4n ::

Yep, problem je če mu daš kak krvav angus. Potem je samo angus govedino. Ostalega niti ne povoha.

FlyingBee ::

Ko so Megliča okusili, so si privoščili tudi Baričeviča.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

GupeM ::

FlyingBee je izjavil:

Ti res misliš, da bo lastnik imel tega psa spet na verigi pred hišo?

Preberi poste nazaj, kaj vse sem napisal. Lahko pa še enkrat, ker ni tako veliko:
- primerna ograja za na dvorišče, da se lahko po dvorišču giblje
- pesjak, kadar imaš na obisku ljudi
- nagobčnik, kadar greš z njim med ljudi

Nobena umetnost.

FlyingBee je izjavil:

Ko so Megliča okusili, so si privoščili tudi Baričeviča.

Ne nakladaj. Človeka ki te posiljuje bi verjetno tudi ti z veseljem požrl. Pa če nisi še nikoli prej okusil mesa, kaj šele surovega.

DamijanD je izjavil:

Malo off topic: a to dejansko drži, da ko bi pes enkrat okusil kri/sveže surovo meso, da bi potem to postal to njegov preferiran način prehranjevanja?

Neumnost. Sem s kmetov. Včasih se je govedo še lahko doma klalo. Pes je vedno dobil surovo meso za jest. Tisto, kar je pač manj/neprimerno za ljudi. Ali so pa včasih mislili, da ni primerno za ljudi.

Pes ni bil niti malo agresiven. Jedel je še vedno vse. Kot otrok sem se igral z njim ... Nemški ovčar, sicer. Nikoli ni nikogar ugriznil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

pirat ::

DamijanD je izjavil:

Malo off topic: a to dejansko drži, da ko bi pes enkrat okusil kri/sveže surovo meso, da bi potem to postal to njegov preferiran način prehranjevanja?

Ne

matobeli ::

GupeM je izjavil:


Da pa kasneje nekoga ubiješ samo zato, ker se ti ne da drugače poskrbeti za svojo varnost/varnost drugih, je pa pač neumnost.


Smrtno kazen smo ukinili že kar dolgo nazaj.

Aja, na psa misliš? Torej da nekaj ubiješ, ker je odslužilo svojemu namenu.
Ni najbolj fer, ampak če se tisti ki se s tem ukvarjajo ne mislijo s tem ukvarjat na zadovoljiv način, potem očitno ni dovolj velikega zanimanja.

Noben ne bo imel nič proti če se predlaga sprememba zakonodaje, ki bo omogočala ohranitev psa pri življenju pod določenimi pogoji.

Dokler pa večina lastnikov misli da je "moj dom, moja pravila" doktrina primerna... pač, na koncu najebe pes, najebe mati ki je slabo vzgojila sina in najebe sin ker se ni sam izobrazil, najebe deklica, najebejo njeni starši.

Pa mimogrede, poročilo iz današnje čistilne akcije v kranju: ob sprehajalnih poteh so grmovja polna malih črnih pvc vrečk z organsko vsebino.

Torej: embalaža alkohola, cigareti in pasji dreki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

FlyingBee ::

Skratka, da se ne ponovi napaka iz primera bulmastifov, je tega psa Rona treba evtanizirati. Lastniku pa v tem primeru ne bi dal kazni, saj je imel vse pod nadzorom. Žal je deklica končala na najslabši možni način, namen pa je imela nedolžen, ampak pes je pač pes.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

kalil ::

matobeli je izjavil:


Aja, na psa misliš? Torej da nekaj ubiješ, ker je odslužilo svojemu namenu.


Vprasanje je kdo se odloca, kaj je odsluzilo svoj namen.

Zgodovina je polna primerov, ko so se ljudje odlocil, da drugi ljudje nimajo vec namena.

Drugi del je pa kaj se definira pod namen...

Avtomatizacije dela, ki ga trenutno opravljajo ljudje bo vedno vec. In vsi ljudje se ne bodo prekvalificirali za drugo delo.
Ali so te ljudje odsluzili svoj namen?

Kritike, da ne morem primerjat pasjega in cloveskega zivljenja, bi bile upravicene, ce se ne bi to v zgodovini ze zgodilo.

divide et empera

FlyingBee ::

V zgodovini je bilo tudi oko za oko, pa si zasluži kritike, tako da ne moreš primerjati pasjega življenja s človeškim, je pa po zakonu trenutno tako, da Rona čaka usmrtitev.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

GupeM ::

FlyingBee je izjavil:

V zgodovini je bilo tudi oko za oko, pa si zasluži kritike, tako da ne moreš primerjati pasjega življenja s človeškim, je pa po zakonu trenutno tako, da Rona čaka usmrtitev.

Zakaj si pa oko za oko zasluži kritike? Si eden tistih, ki na internetu laja, ko bi bilo treba pa nekaj storiti pa rep med noge?

matobeli je izjavil:

Aja, na psa misliš? Torej da nekaj ubiješ, ker je odslužilo svojemu namenu.

Kaj pa je bil namen tega psa? Kako pa ti veš, da lastniku ni več služil? Se bom jaz odločil, da tebi tvoj računalnik ne služi več, pa ti ga bom odpeljal. Potem avto, nazadnje stanovanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

FlyingBee ::

Pes, ki laja, ne grize.

Zgodovina uči.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

FlyingBee je izjavil:

Pes, ki laja, ne grize.

Zgodovina uči.

Zato pa nisi za sistem oko za oko. Občina prpa, ki se ne zna zaščiti. Pobijal bi pa kar vse. Aja, ne ti. Ti bi samo ukazal, umazan del naj pa drugi naredijo.

FlyingBee ::

Saj v tem primeru je, deklica je umrla, pes bo usmrčen.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

GupeM ::

FlyingBee je izjavil:

Saj v tem primeru je, deklica je umrla, pes bo usmrčen.

Čakaj... Ravno prej si rekel, da tega ne podpiraš. Odloči se zdaj.

Seveda se ne moreš, ker si dvoličen slabič. Podpiraš uboj živali. Nakladaš o krvoločnosti, če pes okusi kri. Nakladaš o tem, da je nemogoče psa obdržati živega in hkrati preprečiti, da koga poškoduje.

Pokaži svojo namišljeno nadvlado s tem, da greš neoborožen do tega psa in ga lastnoročno zadaviš.

FlyingBee ::

Ti imaš probleme. A si na verigi?
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

WizzardOfOZ ::

DamijanD je izjavil:

Malo off topic: a to dejansko drži, da ko bi pes enkrat okusil kri/sveže surovo meso, da bi potem to postal to njegov preferiran način prehranjevanja?


To so pravljice idiotov, ki nikoli niso imeli psa.

FlyingBee je izjavil:

Skratka, da se ne ponovi napaka iz primera bulmastifov,...


Ne verjamem, da je ta deklica z dildotom okol hodila in probala posilit psa.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

FlyingBee je izjavil:

Ti imaš probleme. A si na verigi?

Probleme imaš ti, ker hočeš ubiti psa. No, saj ga nočeš. Hočeš, da ga drugi. Sam ga nisi sposoben. Sposoben si samo z jezikom opletat. Pa še to ne, ker v živo bi verjetno bil tiho kot miška. Za tipkovnico si pa lahko pameten.

Že tvoj naziv vse pove.

kalil ::

FlyingBee je izjavil:

Ti imaš probleme. A si na verigi?


Lol
Vecina folka je na verigi pa tega ne dojame.

Ignorance is blis and will always be...

Oz. podzavestno vejo in zato je tako veselje, ko nekoga drugega vidijo na verigi. Pa nej bo to pes ali clovek...

divide et empera

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kalil ()

Uizi ::

kalil je izjavil:

Uizi je izjavil:

Ok dud. :'(


A ti razumes, da je trajalo 6min, da si dokazal mojo drugo tocko? Retoricno vprasanje, vem da ne razumes.


-preveč časa
število tvojih komentarjev v tej temi


Ok dud. :)

FlyingBee ::

GupeM je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

Ti imaš probleme. A si na verigi?

Probleme imaš ti, ker hočeš ubiti psa. No, saj ga nočeš. Hočeš, da ga drugi. Sam ga nisi sposoben. Sposoben si samo z jezikom opletat. Pa še to ne, ker v živo bi verjetno bil tiho kot miška. Za tipkovnico si pa lahko pameten.

Že tvoj naziv vse pove.

Zakon tako pravi. Za pismene je vse lažje.

WizzardOfOZ je izjavil:

DamijanD je izjavil:

Malo off topic: a to dejansko drži, da ko bi pes enkrat okusil kri/sveže surovo meso, da bi potem to postal to njegov preferiran način prehranjevanja?


To so pravljice idiotov, ki nikoli niso imeli psa.

FlyingBee je izjavil:

Skratka, da se ne ponovi napaka iz primera bulmastifov,...


Ne verjamem, da je ta deklica z dildotom okol hodila in probala posilit psa.

Mislil sem na vračilo psa lastniku, tole z dildom je tvoja izkrivljena ideja.

kalil je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

Ti imaš probleme. A si na verigi?


Lol
Vecina folka je na verigi pa tega ne dojame.

Ignorance is blis and will always be...

Oz. podzavestno vejo in zato je tako veselje, ko nekoga drugega vidijo na verigi. Pa nej bo to pes ali clovek...

Baje to jezi pse in so še bolj teritorialni. Zato sem mislil, da je tudi on na verigi, ker je tako agresiven in brani svoje ideje o enakosti človeka in psa.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

Zgodovina sprememb…

FlyingBee ::

Ignoranca deklice jo je daleč popeljala, res The Bliss.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan
««
16 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pes ugrizne deklico, mati nahruli lastnico in dobi kazen? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
96289096 (12679) zimurg
»

Napad psa - kdo je kriv? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14829235 (24831) Mare2

Zakonska prepoved nevarnih pasem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32049261 (44557) dzinks63
»

Zaščita ljudi pred psi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37955935 (45782) Massacra
»

majhni ljudje z velikimi psi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17452082 (48105) BRBR

Več podobnih tem