» »

Nakup avtomobila

Nakup avtomobila

1
2
»

feryz ::

400 konj je zeh, to vam lahko povem iz prve roke. Pri takih kilah. Res je sicer, da od 200 do 250 km/h še zmeraj vleče bolj kot en povprečnež od 0 do 60 km/h, ampak to ni to.
Drugače konji niso za na avtocesto, tam jih ne rabiš. Konji so za regionalke. Tam pa pridejo v poštev. Niti sanja se vam ne, kje vse se da brez rizika prehiteti. Praktično povsod. Puff in si mimo.
Moraš biti pa, seveda, črtno slep. Ker v zadnjih par letih, so prepenzlali na polno praktično vse. Kar me niti malo ne gane. Če je varno, je varno. To je tisto, kar šteje.

Zgodovina sprememb…

• predlagalo izbris: Groot ()

Gagarin ::

Pa kaj temule trolu res verjamete al kaj? Pred par dnevi je v enem postu prodajal starega Megana za 2800 čičatu v Bosno, pa umotvoril kako se služi s prodajo starih pasatov na jug, zdej pa tule avte za stokratno ceno kupuje...

Megane je bil od naše. Vsaj to bi lahko izluščil iz teksta. Zdaj ima nove gare.
Tole ni trolanje, fant moj dragi. Letos sem imel na probi, za par dni, že 4 kolica, katerih vrednost seže krepko v šestmestno cifo. Celo 2x šestmestno cifro.
Zdaj čakam novega za test. Ker popolnoma odločen še nisem.
Sicer se jaz dnevno vozakam z avtom, ki je koštal 150 čukov. In to tam, kjer vi niti s traktorjem ne bi šli. Avto je za nucat, ne za gledat.

Zgodovina sprememb…

Kripto mesi ::

To z GR2 skupaj Forzo Horizon igrata? :))

Hecno, ne? Ti se v 600+ konjski avto niti vsest ne smeš brez dovoljenja. Meni ga dajo za domov. Boš še malo žgancev pojedel, da boš na istem nivoju. Če sploh.

Drugače ne vem, kaj je to Forza Horizon. To pa priznam.
P.S. Sem poguglau. Predvidevam, da je to nadomestek za nekaj, kar nikoli v življenju ne boš imel. Za večino življa popolnoma zadošča.

Zgodovina sprememb…

sunshine403 ::

feryz je izjavil:

400 konj je zeh, to vam lahko povem iz prve roke. Pri takih kilah. Res je sicer, da od 200 do 250 km/h še zmeraj vleče bolj kot en povprečnež od 0 do 60 km/h, ampak to ni to.
Drugače konji niso za na avtocesto, tam jih ne rabiš. Konji so za regionalke. Tam pa pridejo v poštev. Niti sanja se vam ne, kje vse se da brez rizika prehiteti. Praktično povsod. Puff in si mimo.
Moraš biti pa, seveda, črtno slep. Ker v zadnjih par letih, so prepenzlali na polno praktično vse. Kar me niti malo ne gane. Če je varno, je varno. To je tisto, kar šteje.

Yup bmw7 so svabi ze v osnovi skonstruirali ravno za regionalke... da ne recem celo za kaksno cesto kot je cez Vrsic in po dolini Soce. Ni boljsega na taksnih cestah kot 5.5m dolga gajba ki vaga 2.5tone :|

IL_DIAVOLO ::

feryz je izjavil:

Hecno, ne? Ti se v 600+ konjski avto niti vsest ne smeš brez dovoljenja. Meni ga dajo za domov. Boš še malo žgancev pojedel, da boš na istem nivoju. Če sploh.

Drugače ne vem, kaj je to Forza Horizon. To pa priznam.
P.S. Sem poguglau. Predvidevam, da je to nadomestek za nekaj, kar nikoli v življenju ne boš imel. Za večino življa popolnoma zadošča.

Sem mislil, da nisi samovšečen bedak. I was so wrong.

WhiteAngel ::

feryz je izjavil:

katerih vrednost seže krepko v šestmestno cifo. Celo 2x šestmestno cifro.

Torej 12-mestno cifro? Wow.

Vanquish ::

WhiteAngel je izjavil:

feryz je izjavil:

ce je 6 mestna cifra - 100.000 koliko je 2x sestmestna cifra? :D

Raptor F16 ::

Vanquish je izjavil:

WhiteAngel je izjavil:

feryz je izjavil:

ce je 6 mestna cifra - 100.000 koliko je 2x sestmestna cifra? :D

2x100.000 je koliko ?

Lahko je tudi
2x900.000

Wild guess
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

sandmat ::

lol, uživam v branju te troll teme :D

pero50 ::

eden je že omenil, pa bom še jaz.
giulia qv :) sicer nekako dvomim da boš šel iz nemške krave na kaj takega, ampak vseeno pravijo da je to super avto :D

hojnikb ::

Iz 7er na Alfo? Taksnen poslovnez ga more potem skrit dalec stran, ce se pripelja na sestanek :)
#teamred
MediaBox: AMD R5 1600 AF, 16GB DDR4, 256GB SSD, 1060 6GB, B450M-DS3H, W10

bobi_palčka ::

hojnikb je izjavil:

Iz 7er na Alfo? Taksnen poslovnez ga more potem skrit dalec stran, ce se pripelja na sestanek :)

Par let staro 7ko na drugo ali tretjo roko pa ima res že vsak balkanski fuga-majster na delu v njemački :))

Ko parkiraš spredaj Alfu pa si vsak misli, da je ta verjetno nor, ampak ima pa okus.

bobi_palčka je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Par let staro 7ko na drugo ali tretjo roko pa ima res že vsak balkanski fuga-majster na delu v njemački :))

Ko parkiraš spredaj Alfu pa si vsak misli, da je ta verjetno nor, ampak ima pa okus.

definitivno - v primeru, da je tebi ime Vsak :D

hojnikb ::

bobi_palčka je izjavil:

hojnikb je izjavil:

fuga mojster vozi E65, mogoče F01, seveda oboje z base 3.0 dizlom.
#teamred
MediaBox: AMD R5 1600 AF, 16GB DDR4, 256GB SSD, 1060 6GB, B450M-DS3H, W10

;-) ::

haha fora pravijo :D

Sem videl tvojo masinco tako da ja ni forza. Vseeno pa mi ni jasno zakaj kupujes limo ce ti je gušt prehitevat po regionalkah.

In zakaj ob enem rabiš 2 toni odvečnega materiala s sabo vozit in 200 nepotrebnih konj.

Do šihta mej zafiro dalje za regionalke pa si kupi gt3.

Gambino ::

feryz je izjavil:

Tole ni trolanje, fant moj dragi. Letos sem imel na probi, za par dni, že 4 kolica, katerih vrednost seže krepko v šestmestno cifo. Celo 2x šestmestno cifro.
Sicer se jaz dnevno vozakam z avtom, ki je koštal 150 čukov. In to tam, kjer vi niti s traktorjem ne bi šli. Avto je za nucat, ne za gledat.

V katerem merilu to govoriš 1:8, 1:10, hahahahah, otrok.

RedDrake ::

Trol tema.
Še enkrat.
Bentley Flying Spur W12.
Gre kot se zagre, pelje se kot na oblakih in ko prispeš nekam vejo, da si poslovnež velikega kalibra.
Vse drugo je za tak denar neumnost na kubik.

igor0203 ::

Sam si pozabil omenit, da je grd k smrt :))

igor0203 je izjavil:

Sam si pozabil omenit, da je grd k smrt :))

ti to resno?

igor0203 ::

Zelo resno, ga ne bi kupil tud če bi bil 10k€. Rolls Royce Wraith po drugi strani...

tomaz- ::

Si na Urusa pomislil? Meni super služi

m0LN4r ::

Jaz cakam na kak VLOG, youtube ali karkoli, da vidim kak track day s temi 600km+ avti in z njim, ker me avti zanimajo.

Sicer pa ja, ce denar nebi bil problem, bi jaz rajsi gledal za kak rally stage car in sel na Col de turini. Tam se bos pa tezko obracal z nekaj metersko ladjo in dvemi tonami, po hribu navzgor. Tukaj weight reduction prinese vec, kot linerno visanje konjev.
IN AMD RTG WE BELIEVE
Sooner or later TM

Greg91 ::

feryz je izjavil:

Mojster, cifre za decimalno vejico ne štejejo. :))

donvito ::

To je avto:

Poslušaj zvok:
KLIK

Evo, izgleda, da bodo res spodbili davek na luksuz in upoštevali zgolj okoljsko komponento. Kar pomeni, da naj bi "zafira II" šla krepko dol. Po njihovi pravljici za lahko noč, naj bi kombinirani 500 plus 200 konjski pogon spravil ven iz sebe 66 g/km CO2. Se pravi kot en mini jajc za par jurjev.
Morajo pa baje to sprejeti do novega leta. Še parkrat gremo spat in se bomo odločili kaj in kako. Se ne bo treba s Slovaško jajcat. Čeprav še vedno ostane DDV,ki ga v tem primeru niti ni tako malo.
1
2
»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poraba starega twingota cliota 1.2 58KM (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
902958 (354) bobi_palčka
»

Navor bencinski motor

371889 (808) SumTingWong

1.0 TSI - 3 cilindri (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

62453548 (32863) gddr85
»

Bencinar ali dizel-pomoč (strani: 1 2 3 4 )

15519697 (17052) WarpedGone
»

BMW bencinar ali dizel??? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22749316 (41311) MAFIA

Več podobnih tem