» »

Radeon 9200 in TV-out

Radeon 9200 in TV-out

Koci ::

Problem mam t tv-outom in sicer ko priklopim vse kable in ko bi moral v control panelu izbrati TV ga ne morem, ker mi kaže, da grafična ni priklopljena na TV. Ima kdo kakšno idejo kaj bi bilo narobe?
Panta rei!!

mamut ::

Socustvujem s tabo.
Jaz se ze en teden ubadam z istim problemom na R8500 pa mi nic ne rata.
Ce najdes resitev sporoci.

Koci ::

Kaj maš na grafično priklopljen kompozitni kabel ali s-video kabel?
Panta rei!!

Blue22 ::

ti verjetno rabš sliko na moniturju in tv hkrati??? drugače, če občasno kak film pogledaš lahk sam kabel za monitor spulš pa bo.:D
kurc kne vem kaj bi napisu

wince ::

Ni treba nic pulit nastavi si da preklapljas med monitorjem in TV (alt+F5) in bi moralo delat... pri meni dela mam pa priklopljeno preko composit na scart...
pred tem mel problem da sem startal film in se je na monitorju vidlo na TVju pa crn kvadrat namesto filma...

LP

Koci ::

Vince: pri meni je problem, da je v control panelu tam ko preklapljaš med monitorjem in TV vse sivo (tist zavihek v levem kotu zgoraj, ki bi moral biti zelen tudi) kot da tv ne bi bil priklopljen na grafično.
Panta rei!!

mamut ::

Jaz sem danes nesu kartico na servis, da preverijo, ce ni mogoce crknu TV izhod.
Ce bo vse OK ostane se zadnja resitev:
format c:

wince ::

Ma od kirega proizvajalca mate te kartice da mate tolko prblemov? jz mam sapphire 9200se 64Mb pa dela brez problemov TV out...

mamut ::

Wince kok dolgo pa imas to kartico? Da se ne bo se teb kej zgodilo.
Jaz imam R8500 64 DDR od Atija. Leto in pol je delala brez vsakih tezav, zdej pa me je zacelo to zajebavat. Ker mi je letos poleti dvakrat skurilo TV sumim, da je mogoce sel tud TV izhod? Ugibam.
Pazi na svojo, da se bos drugo leto se vedno lahko hvalil, da ti deluje.
Skupna stvar komponent je, da te pac crkujejo ne glede na proizvajalca.

wince ::

mamut: Ma en mesec jo imam... sej je imela "porodne tezave"

Koci ::

jaz sem svojo probal na trej TV-jih tak, da je TV ok. Sumim, da mi je dal v BiBangu napačni kompozitni kabel. Gor namreč piše, da je avdio kabel, čeprav bi najbrž moralo pisat, da je video.
Panta rei!!

wince ::

Composite je rumene barve (cinch konektor), ponavadi je na eni scart na drugi pa tri cinch (rdec, bel - audio, rumen composite)... ce ne pa malo pobrskaj po netu pa si nardis sam kabel pa se ceneje je...

Koci ::

Ja na tem, ki na eni strani pride na rumen konektor, na drugi pa na garfično, pri meni piše, da je audio kabel (drugi je itak audio in ima na eni strani dva chinca za v srcart, na drugi pa pride v zvočno). Po mojem mi je dal napačen kabel in bi gor moralo pisat audio. Razen če ni to vseeno in lahko ta kabel enako kot audio prenaša tudi video signal.
Panta rei!!

mamut ::

Pri meni je TV out enostavno crknil.
So mi pravkar potrdili na servisu.

Koci ::

Ja verjetno si ga priklapljal na prižgan računalnik in TV. Možno, da se je kaj takega zgodilo tudi meni.
Panta rei!!

mamut ::

Dvomi, da je bilo to, ker nikoli ne ugasam zaradi priklapljanja.
Avgusta mi je dvakrat crknu TV (verjetno strele) in mogoce je ob tem zjebal tudi TV out.
Zdej mam pa ze novo kartico (iz garancije) pa se nov TV in rezultat je odlicen.

Koci ::

Zdej je vse v redu, problem je bil pa v tem, da so mi dali v Bigbangu napačne kable. Pismo sm dvakrat kupil kable za 6.000 (kao kvalitetne) pa niso delali, pol so mi dali v Bofu ene čisto navadne kable za 2.000 pa so delali. Kakšni debili.
Panta rei!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564191 (3520) anjica
»

S-video 20 metrov

Oddelek: Zvok in slika
202586 (2276) floyd1
»

zakaj ne kaze slike s PCja na TV?

Oddelek: Zvok in slika
245743 (4822) jamabama007
»

Zakaj mi na GeforceFX5700 ne dela TVOUT :( ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
513804 (3311) KTr1sk
»

tv out= čb slika

Oddelek: Zvok in slika
253119 (2652) romario

Več podobnih tem