» »

slika mi zamrzne je kriv procesor amd ,plata QDI al kaj

slika mi zamrzne je kriv procesor amd ,plata QDI al kaj

frik ::

mam thundelbirda 800 in osnovno ploščo QDI kineti 7b ter geforce 2mx grafično pa se mi po petih minutah pri igranju, včasih tud v windowsih vse skup vstavi slika mi počaka na mir in moram resetirat kaj naj naredim, kaj je narobe ;(

moj e-mail:
tinepovem@yahoo.com

whatson ::

imas slucajno proc. in graficno kaj overclockano?
ker to je lahko problem:D
OS si probal zamenjat , znova instalirat... ?
pač malo experimentiraj:D

Witboy ::

Kva maš pa zaeno grafično pa disk?

frik ::

nič nimam navit star je en mesn pa mi to od začetka že dela dal sm si nov bios še enkrat windowse??????

whatson ::

huh.. jaz sem mel pred kratkim sicer tudi podoben problem... ampak izkazalo se je da je bil disk zajeb*n... :D
mal disk preglej...

VASkO ::

nalozi VIA 4in1 gonilnike (4.29), DX8, detonator 6.50 ali 10.80 ali 11.01 (z enimi mora delovati brez sesuvanja) in registrski kljuc, ki ga dol potegnes tukaj. Ne pozabi tega kljuca, meni in kolegom brez tega z enimi gonilniki (za graficno) ne dela stabilno pa ga kar vedno po instalaciji graficne pozenem.

OZZY ::

Pri meni nič neobičajnega. Slabi gonilniki, nekompatibilnost, kurč*** windows milenium in še kaj bi lahko najdu. Žal si eden takih, ki ma s tem probleme. Prav tako kot jaz in mi gre ful na k****. Bom pa presedlal na win2k ko kupim novo grafično.

whatson ::

Ozzy in mislis da bo z Win2k manj problemov? :D

_______
You are about to exit Windows 95. Do you want to play another game?

OZZY ::

Whatson: Jest močno upam, da bo. Kokr folk pravi so veliko bolj stabilni od win me. Sicer so po moje win98 stabilnejši od me ampak bom tud jest počasi presedlal na win2k. vsaj zato, da bom pol kej drugega krivil če mi bo slika zmrzovala in ne windovse (gonilnike, proizvajalce oprame,...):D:D

Koci ::

nesi ga nazaja v trgovino pa naj ti zrihtajo. S to grafično in s tem procesorjem se slika ne bi smela ustavljati.

OrlyTM ::

Frik .. nisi napisal ker OS uporabljaš, če je to win2k, rabiš še dva popravka za via čipovje .. eden je od amd-ja in drugi os MS-ja...

zej se mi lih ne da iskat url-je, zato če rabiš, mi pošlji mejl in ti bom ta dva popravka poslal. Sta čisto majhna.

Tudi meni je brez tih dveh popravkov, računalno zmrzovalo kar tako ... brez veze.

lp
OryTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Server 2003 - mnenje ? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
47028626 (12060) darkolord
»

Longhorn - minimalne zahteve in nekaj slik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
1157940 (7940) SunCell
»

Operacijski sistemi[splosne izkusnje] (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
605918 (4812) LordWorm
»

AMD XP 2000+ proti Pentium 4 2.2 GHz (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
604358 (3465) G4nj4 5m0k3r
»

Win2k - obcasen 1-2 sekunden freeze

Oddelek: Pomoč in nasveti
341283 (1046) plizzzzzz

Več podobnih tem