» »

AMD & Creative

AMD & Creative

Witboy ::

Hm... kako naj začnem?! Hja mi lahko nekdo pomaga? a je mogoce kdo mel že take probleme... support med matičnimi platami ter Creativovimi zvočnimi karticami. P=rimer je Abitova plata KT7a RAiD ter sb Live 5.1 Zaradi nekompatitbilnosti po cca. 10-15 minutah po bootu celotem comp zamrzne. To problematiko so tudi omenjali na creativovemu forumu, samo creativovci nimajo glih nevem kok dobrega odnosa z uporabniki. naš uvoznik za creativa pa sploh ne odgovarja na maile. ;(( Tko, da ce slucajno kdo kej ve mi prosm sporoci!:|:|:|Hvala!!!

DOLF ::

Podobne težave mam tudi jaz SB Creative 5.1 in MSI 6330 pro2A. Enostavno sem odstranil SB ker se ni dalo nic kaj dolgo delat na compu. Že sam winamp je zmrzoval, kaj šele kakšen WinDVD oz. PowerDVD. Itak imam namen kupit drugo mamaplato (asus a7v133) pa me zanima če bojo pol še težave. (upam da ne). Tko da se z problemom nisem preveč ukvarjal, ker sem mislil da je težava v mamaplati. Če pa ni tako, potem sem pa resno zaskrbljen za Creative.....

Witboy ::

Hja po moje ne bos veliko rešu, če boš menu mamoplato. Baje je nek hud problem z zdruljivostjo. Čeprav nekaterim čist normaln dela. Aja pri Creativu pa še vedno modro molčijo!:(

Čeprav so nekateri prišli tudi do rešitev v katerih naj bi neke nastavitve v Biosu disableu, kar je pa žalostno za uporabnike, da morajo za osnovno uporabo izklapljat možne funkcije katetre nudi plošča oz mečina.;(

DOLF ::

Plato bom menu tudi zaradi drugih razlogov (rabm več IDE kanalov diski, cd, cd-r,dvd .... pa seveda KT133A). SB pa bom testiral na novi plati in če ne bo nič boljše ga bomo pa prodal!! Sam pol ne vem kaj bi nabavil za 5.1 zvok???

Witboy ::

8-)
Kup pol Turtle beach. Po mojem naj, naj kartice!

Prjatu ::

Ja jst mam Creativa 5.1 pa Abit KT7a pa nimam takih problemov, imel sem jih samo dokler v gonilnikih nisem vklopil opcije za IRQ sharing, drugače pa ima 5.1 kartico tudi Abit, uporablja pa drug procesor kot Creative, tako da potem najbrž z njo ne bi imel problemov. Tule pa imaš en test zvočnih kartic

Bucbuc ::

Abit kt7A in SB 5.1 pod 98SE tud meni ni dalal ok.,pol sm dal ME gor pa dela.Sam bog ve kva je to ????

Bucbuc

JLP ::

Ja men tud use zmrzuje koj k dam drajverej LiveWare za Win2k gor. Če jih ne dam je vse uredu. Tko da mislm da so samo drajverji krivi in so slabo narjeni.
Se strinjam z Witboyom in bi kuj nabavu Turtle Beac Santa Cruz če bi jo le kdo prodajov v Sloveniji. Glede na teste pa izkušnje ljudi po svetu je zloooo uredu in nima takih težav kot SB Live!.
Live long and prosper!

Witboy ::

Ja, po moje bi bil problem v kompatibilnosti takoj rešen!;)
Sam TBSC pa abitko pa mas masino za ubit.8-O
Kar bi bilo potrebno bi bilo potrebno dobit nekoga, ki je dober podjetnik in bi se odločil uvažat le-te kartice.:))
Predstavlite si kok bi sluzu?!?:P

MaD_Mavr0 ::

Tudi jaz imam ABIT KT7a + SB Live 5.1 + DTT 2200 !

Pravzaprav še nisem videl, da bi mi kaj zmrzovalo ampak, ko želim instalirati VIA drivers mi samo NE zinstalira in moram HARD resetirat ?

>> to je edini problem, ki bi ga krivil SB; drugace pa FULL dobro dela <<

MaD_Mavr0 ::

DRAGI LASTTNIKI SB LIVE 5.1

>>OBVEZNO SI DOWNLOADAJTE NOVE KOMPLETNE VSE DRIVERJE >> RESIJO VAS MARSIČESA !!

>>Mad loves you all:\"

Witboy ::

A misls da bo to pomagal? Pejt pogledat na forum od Creativa.8-)

A.L.T. ::

sam je šrot, k še niso nardil gonilnike za 5.1, ki bi delal v win2k!!! tak da do nadaljnega nimam nč od 5.1 zvoka!!!! ;((;((;((
Don't worry about life; you're not going to survive it anyway.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Athlon 1.4GHz 266 + ABIT KT7A

Oddelek: Kaj kupiti
191384 (983) Binji
»

Katera zvočna

Oddelek: Kaj kupiti
361779 (1477) Trdi
»

Abit Kt7 in live player 5.1 Se res kregata?

Oddelek: Strojna oprema
81085 (930) Siluro
»

PLATA + SB = ????*/*##

Oddelek: Strojna oprema
91160 (1056) JLP
»

Anketa za vse Slo-tech-ovce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
565505 (4646) Tiger

Več podobnih tem