» »

AMD XP 2000+ proti Pentium 4 2.2 GHz

AMD XP 2000+ proti Pentium 4 2.2 GHz

1
2
»

krucymucy ::

tud jest sem uporablju oba ... pa sem že prej napisu, da dela P4 počasnej... northwood pa tud ni dost hitrejši kot stari willamente...

royt ::

se nikakor ne strinjam

sploh pa, ni pomembno kak je, pomembno je to, da si sam s svojim računalnikom zadovoljen. Naj bo to p4 xp,.. 286

lp
royt

krucymucy ::

meh sej me ne briga če se ti strinjaš al ne ... probi iz prve roke pa pol govor ... ne pa verjet enmu ki dela z grafiko na P4 pa prav, da je P4 bolš... dej dej kr neki ... jest tud poznam enga, ki pravi da je škoda najboljši avto ... drugačnega pa še ni imel...

royt ::

ima XP 2000 in p4n 2.0

velika razlika v delovanju (v prid p4)

lp
royt

krucymucy ::

ja a sem mu jest kriv, da je kupu sestavljen sistem z ecs plato... tud to je treba upoštevat ... vso strojno opremo, pa tud nagnjenost uporabnika k temu, da bi kej naredu na optimizaciji sistema...

Boky ::

Tudi ce je plata ecs stvar nebi smela biti toliko pocasnejsa.

krucymucy ::

pa še o enmu prodajalcu!
citat: AMD-ji so zanič, sam u benčmarkih pokaže, da so hitri, drugače so pa intli zakon...
eno leto po tem pa: intele sam še firmam pa družinam prodajam, mulci pa kupujejo amd-je... ugibaj kaj ma on doma ... pa mende ve kaj je bolš!

pa tud za eno firmo dela ... 3d modeliranje...

sirotka ::

Rajši mam intel, čeprav AMD več misl na kupce(socket a), medtek k intel na pol leta dodaja po 5 nogic in si je treba vse menat!

Chessman ::

Imam Athlon XP1600+ (pa disk, grafika, DVD, floppy, ZIP, 2 ventilatoja (čipset + proc)), pa en običajen 235 W ATX napajalnik: zadeva je zelo obremenjena, pa je vse OK.
V službi imamo enega P4 1.8 GHz s 350 W


Ja Dr.J lahko pa v služben računalnik kar tvoj usmernik not daš pa bo tudi delal.


Poznam kombinacijo ATX 250W + P4N 2.0 + 4*60GB IBM + 40GB IMB + DVD + CD-RW + GF3 pa tudi dela.

Vsak disk je v svojem racku za ven vzet pa imam svoj ventilator, garfika tudi, pa še kakšne trije so v škatli.

cahahopie ::

Sedaj bom jaz malo napisal svoj dnevnik. Ne bom nič kritiziral...
Imam AMD TB 1,3Ghz, MSI K7T turbo Limited plato (VIA KT133A chipset), Kyro2 64MB in 256 MB SDR SDRAM. Na kartici mam Cyristal Orba na procu pa pač en velik vent. Napajalnik pa je 250W.

Torej morm rečt, da stvar je na Win98 in WinME dokaj NESTABILNA. Zato sem presedlal na polne 32 bitne sisteme , kot so Win2000 in WinXP. Imam WinXP in so se mi že enkrat sesul zaradi menjavnj driverjev za grafično in navijanja le te. Sedaj jih imam v drugo naložene in delajo nekako v kurcu (start vrstica mi zmrzuje in počasno odpiranje menuja All Programs v start menuju). No..sicer zgleda da WinXp sux, ker mi še nekteri špili kot so Empire Earth in AvP2 nočejo delat. Tudi preformens je za tako mašino v špilih malo odzad.

Torej? Sedaj mi pa vi ko ste tako pametni, povejte kaj je narobe, ker butasti serviserji samo krivijo mene kao, da sem OS narobe naloža. Jaka fora! (sfromatiraš disk+nastaviš particije+inštaliraš OS+nastaviš šoferje).

Možna težava je lahko v kartici Kyro2 al pa v prevročem procu (60 C). Toda v slednje ravno ne verjamem...

No ja.. sicer pa dela...itak bom šou na Win2000 zdaj.

Zgodovina sprememb…

G4nj4 5m0k3r ::

ja ja

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Red hat požel še eno zmago Linuxa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
747150 (6057) Daedalus
»

Opteroni na 90 nm

Oddelek: Novice / Procesorji
151672 (1672) NoOrdinary
»

Dual proc Hyperthreading sistem na WinXP ... Ja ali Ne?

Oddelek: Kaj kupiti
271240 (976) billy
»

AMD Athlon XP 2300+ vs Intel Pentium 4 3000

Oddelek: Novice / Procesorji
282200 (2200) Mate
»

Intel Pentium 4 NorthWood (2.2GHz)

Oddelek: Strojna oprema
221389 (1028) Loki

Več podobnih tem