» »

Kako bi tv predelal v smart tv?

Kako bi tv predelal v smart tv?

jedateruk ::

Rad bi na tv videl in slišal to, kar bi kazal na android mobitelu - screen mirroring.
Imam Panasonic TX-P37X10Y, ki ima na daljincu viera gumbe (nekaj za povezave), vendar ko pritisnem mi napiše "Ni na voljo". TV nima niti usb vtičnic. Ima HDMI, ki pa dela samo za sliko, treba je vtakniti tudi kabel za zvok.
A obstaja kakšna wifi mašina, ki bi omogočila brezžičen screen mirroring na tem tv-ju?

Invictus ::

Kupiš Android TV box...

Imaš temo tukaj...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jedateruk ::

Ne da se mi imeti še ene škatle zraven tv, bolj me zanima 5 metrov dolg kabel micro-usb/HDMI, pa ga ne dobim nikjer na slovenskih spletnih straneh.

chort ::

Chromecast vtakneš v hdmi in usb za power.

vres.ales ::

Viera je samo za gledanje slik iz sd kartice.
Preko HDMI mora iti tudi zvok, če je na voljo na izvoru. USB micro/HDMI kabel po vsej verjetnosti tebi sploh nebo delal, ker dvomim, da ima ta TV pretvornik. Zato moraš kupiti usb micro / hdmi pretvornik in potem dalje hdmi kabl, ki ga dobiš pri nas brze problema 5 metrov.

Jaz bi na tvojem mestu, kar nabavil en android box in imaš smart tv, pa screen mirroing lahko tudi preko boxa uporabljaš. Z Chromecast si omejen na to, da moraš vedno uporabljati še eno dodatno zunanjo napravo, da spraviš vsebino na tv

Invictus ::

Imaš tudi Android TV box, ki ga vtakneš v HDMI port...

https://www.aliexpress.com/wholesale?ca...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

#000000 ::

Jest sem mogu silom prilike iz SMART TV narest še bolj smart tv z android tv gox, vzel sem x96 air 4GB silom prilike zato ker je 2 let star Philips smart TV kr nehal posodabljat firmware, ni se dal več naložit gor ne eon, ne ytube oz slednji sploh ni več delal. Tako da je to zandji Philips TV ki sem ga kupil, čeprav pravijo za samsung enako.

Kodi dela BP, le addone moraš izbrat, podnapisi delajo sedaj OK. tko da ni problema, zadovoljen v nulo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Invictus ::

Saj so vsi smart TV (pa tudi ostale naprave) podvrženi koncu updatom...

Na žalost ni zakonodaje, ki bi to preprečila, software ekipe pa nočejo Androida narediti modularnega... Čeprav naj bi zadnje verzije bile...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

#000000 ::

Evo pol leta je mimo, glavni addoni so nehal delat ker zahtevajo real debrid, trakt in še par nekih kot vidim plačljivih streamov al kaj so že.

Zanima me če kdo ve za kak addon ki ima poleg filmov veliko tujih TV kanalov pa da ni Crew ipd. ki zahteva prej omenjene servise, drugač je dejansko neuporaben.

Hvala

hojnikb ::

tv programi so out. streamas torrente in je to to.
#brezpodpisa

mailer ::

Bi lahko EU naredila kaj v tej smeri, kot z dobavljivostjo rezervnih delov, minimalno 5 let programske podpore.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

OK.d ::

Invictus je izjavil:

Saj so vsi smart TV (pa tudi ostale naprave) podvrženi koncu updatom...

Na žalost ni zakonodaje, ki bi to preprečila, software ekipe pa nočejo Androida narediti modularnega... Čeprav naj bi zadnje verzije bile...

Razen Shield, updejtajo ga že 6 leto.

OK.d je izjavil:

Invictus je izjavil:

Saj so vsi smart TV (pa tudi ostale naprave) podvrženi koncu updatom...

Na žalost ni zakonodaje, ki bi to preprečila, software ekipe pa nočejo Androida narediti modularnega... Čeprav naj bi zadnje verzije bile...

Razen Shield, updejtajo ga že 6. leto.
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

#000000 ::

SE pravi NVIDIA shield, al pa bye bye, razen direkt torrentov ?

hojnikb je izjavil:

tv programi so out. streamas torrente in je to to.



Ma sej TV kanali mi še kr delajo (dokaj) ampak s spreminja vsako minuto, pred 20 minutam je delal, potem kr neče večm drug dan spet ipd. kokr ga piči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

inferno666 ::

Kupi en android box, priporočam Xiaomi box.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Eon Telemach in Android box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15452788 (4542) Ulixes
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341145699 (17490) zitrus
»

A1 smart tv app, obstaja?

Oddelek: Mobilne tehnologije
255715 (2912) pwn3rrr
»

Gledanje Eon tv na televizorju Philips 46PFL5507K/12

Oddelek: Zvok in slika
216709 (6312) buick

Več podobnih tem