» »

A1 smart tv app, obstaja?

A1 smart tv app, obstaja?

radmannsdorf ::

Zanimam se za paket interneta in tv-ja preko optičnega omrežja. Odločiti se je treba med T-2 in A1. T-2 app sem že imel na testiranju, je super, dela na android boxu preko wifi, torej nobenega kabla za signal.
Ima pa tudi A1 dobro ponudbo, ampak nikakor ne najdem podatka ali imajo tudi smart tv aplikacijo, ali je ogled njihove tv možen samo preko njihovega set top boxa, ki pa očitno deluje samo če je nanj priključen UTP kabel. Gre se za to, da bi bilo do sobe, kjer je tv, čimmanj kablov. Rešitev preko električnega omrežja ne pride v poštev, potem je boljša rešitev T-2 app.
Imajo A1 mobia tv, za mobilne naprave. Ali je to sploh konkurenčna aplikacija smart tv aplikacijam ali je res bolj za telefone?
Saj sem klical že na A1, pa so linije non stop zasedene. Hvala!

Kitajc01 ::

Jaz imam mobio na nvidia shield in jo upravljam z miško bp. je pa problem kvaliteta vsebine !Tvin ima boljšo kvaliteto slike.
T2 pa še nisem sprobal.

radmannsdorf ::

a pa je ta app namenjena tablicam ali deluje kot prava tv app?:)
pač jaz bi rad fural to na mi box s škatli, uporabljanje z daljincem. mora delovati kot prava tv, ne nekaj napol, hehe.
T2 app majo res kul.

Kitajc01 ::

Samo z miško

monaco ::

Se je že našla kaka rešitev za A1 na miboxu ali smart tv?
www.ramsak.si

Jakup ::

Nope

stajerckozu ::

Govorim za staro verzijo
Podn
Kakih 40 kanalov
Obupna videoteka
Dela samo z misko

Upam da so v zadnjem letu kj izbolsal ce pa niso priporocam drugo opcijo

Lp

vinkop ::

nekje sem ujel da je A1 povsem blizu izdaje povsem nove aplikacije za android tv ali box....luc sveta naj bi aplikacija zagledala pred novim letom...no, to sem ujel....kjer je dim je lahko tudi ogenj....bomo videli kaj bo....

monaco ::

A1 aplikacija za smart tv bo v drugi polovici 2020. To sem izvedel na A1.

Kaksna druga rešitev kot kupiti še en njihov box?
www.ramsak.si

d4vid ::

vinkop je izjavil:

nekje sem ujel da je A1 povsem blizu izdaje povsem nove aplikacije za android tv ali box....luc sveta naj bi aplikacija zagledala pred novim letom...no, to sem ujel....kjer je dim je lahko tudi ogenj....bomo videli kaj bo....


Tole "do konca leta" obljubljajo za marsikatero storitev ;)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

monaco ::

Ja saj zato pa pravim, da sem od bolje informiranih videl, da je release predviden sele za Q3 2020.
www.ramsak.si

d4vid ::

monaco je izjavil:

Ja saj zato pa pravim, da sem od bolje informiranih videl, da je release predviden sele za Q3 2020.


Saj niso edini, seltron je obljublal mqtt podporo za Q1 2019, pa še vedno ni nič.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

showsover ::

Že ima A1 smart tv app v takšnem smislu kot ima T2 za Samsung TV (Tizen OS ali kaj)?

shadeX ::

Za Android tv nimajo nič. Ravno pred časom klical. Kar grozno, glede na to da konkurenca to podpira.

showsover ::

Če nimajo za Android OS Smart TV potem imajo za Tizen OS (ali kaj že imajo Samsung TV) še manj?

shadeX ::

Zagotovo

noob96 ::

Nimajo

Cveto ::

A je probal kdo sideloadati tisto od navadnega androida? Meni na boxu dela, na TV-ju bi pa verjetno bil problem vmesnik, ki je vezan na touch.

e-marko ::

Jaz jo uporabljam občasno na android tv-ju. Včasih deluje takoj, včasih pa moram večkrat zagnati, da "prime". Imam pa air miško za komande.

Lp
...somebody, somewhere...

Cveto ::

No, saj tudi na navadnem androidu ta aplikacija ni nek biserr, zadnje čase kar "ven meče". Pa tudi pregledna in funkcionalna ni najbolj.

Kakor gledam, je še najboljši vmesnik na njihovem boxu. A dela to na androidi, al je kak svoj sistem?

Govorim o novem "Xplore" boxu:

showsover ::

Ja, res res škoda, ker A1 nima smart tv app (vsaj za 'generičen' android, če že ne tudi samsungov tizen) izgubljajo nove naročnike, ki bi z veseljem k njim prišli, sploh, ker so siti T2.

stara mama ::

A se ni govorilo, da je v pripravi že vsaj kako leto nazaj?
Pa še vedno nič.

https://forum.a1.si/digitalna-televizij...

Zgodovina sprememb…

monaco ::

Torej kako gledati a1 tv na Android TV, ne da bi rabil zaganjat box in iskat daljinca?
www.ramsak.si

pwn3rrr ::

Nemogoče, nimajo še uradnega smart app-a, obljubljajo že skoraj dve leti pa zaenkrat še nič ne kaže, da bi se znebili dveh daljincev na smart TV-jih.

Ganon ::

pwn3rrr je izjavil:

Nemogoče, nimajo še uradnega smart app-a, obljubljajo že skoraj dve leti pa zaenkrat še nič ne kaže, da bi se znebili dveh daljincev na smart TV-jih.


https://slo-tech.com/forum/t766387/p737...

pwn3rrr ::

Ma ja, jaz jim ne verjamem čisto nič... meni so pred cca pol leta telefonsko zagotovili, da imajo aplikacijo za Android že razvito in jo je že mogoče uporabljati, tehnik mi je potem osebno rekel, da to še ni stestirano in bla bla, ampak da bo zagotovo najprej razvita za Android TV-je. A zdaj pa bluzijo, da bo najprej za Tizen pa webOS.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 Xplore TV (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Omrežja in internet
1037179648 (191) PeterZ
»

Eon Telemach in Android box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15448910 (664) Ulixes
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341138478 (10269) zitrus
»

Gledanje Eon tv na televizorju Philips 46PFL5507K/12

Oddelek: Zvok in slika
216062 (5665) buick

Več podobnih tem