» »

google maps - način, kako eliminirati neugodno mnenje

google maps - način, kako eliminirati neugodno mnenje

atubbuta ::

Google maps je postal odličen način za prepoznavnost skritih destinacij.

Dobra mnenja in ocene naredijo reklamo še toliko boljšo.

Ampak kaj narediti, če se pojavi mnenje, ki je za podjetnika izredno neugodno?

Ali obstaja kak način, da se zadevo eliminira?

Hvala vam za vse odgovore.
:)

Gejspodar ::

Uporabljate Google My Business? Tam se, kolikor vem, da prijavit "inappropriate" review.

Je pa tudi namen teh recenzij, da je kakšna za podjetnika neugodna (če so seveda resnične) - gre namreč za mnenja strank na "javni" platformi.

TheBlueOne ::

Ljudje vecinoma gledajo povprecno oceno. Ce imas potrjeno podjetje pri googlo lahko menda tudi komentiras nazaj.

V najslabsem primeru, ce poslujes katastrofalno slabo, kar sem ze videl poceti kaksno restavracijo, zapres in odpres pod drugim imenom.

atubbuta ::

To ja. Ampak takoj, ko avtor čisto malo spremeni vsebino tega mnenja, se mnenje zopet pojavi.

To lahko ponavljam v nedogled ampak ob spremenjeni vsebini se bo mnenje spet prikazalo.

Res je, da nekaj malega lahko doprinese tudi dobro sestavljen odgovor nazaj, ampak to je bolj na pol efektivno.

Je kaka varianta, da se to mnenje odpravi trajno?
:)

black ice ::

Seveda, izboljšaš storitev.

TheBlueOne ::

Dovolj dobrih mnenj, ki popravijo vtis. Tistemu, ki kritizira javno ponudis recimo vracilo denarja in se opravicis.

atubbuta ::

TheBlueOne je izjavil:

Dovolj dobrih mnenj, ki popravijo vtis. Tistemu, ki kritizira javno ponudis recimo vracilo denarja in se opravicis.


Gotovo mora obstajati še kak drug način. Ni dobra ideja, saj bodo ljudje to začeli potem s pridom zlorabljati.

Npr. da imam možnost dobiti kar veliko količino uporabnikov, ki bi lahko na želeni način odreagirali. Napr. da bi se našla kritična masa ljudi, ki bi to osebo prijavljala? Samo razmišljam, bi znal mogoče biti kak efekt?
:)

TheBlueOne ::

Ja lahko zlorabljajo ampak, potem do delajo povsod. Ni fora, da je tvoj posel vedno 100% super ocenjen ampak, da je boljse ocenjen od ostalih. Kako je okoli prijav, ce te kdo neutemeljeno zali pa je drugo vprasanje.

mimogrede, ce ves cas pises, da samo teoretiziras dajes obraten vtis.

Zgodovina sprememb…

MTB ::

Z eno slabo kritiko je generalno slabo mnenje?
Če jih je več, bi se pa vprašal, če je res kak problem.

atubbuta ::

TheBlueOne je izjavil:

mimogrede, ce ves cas pises, da samo teoretiziras dajes obraten vtis.


Nisem razumel, kaj si hotel s tem povedati.
:)

showsover ::

samo je nekaj na tem, kar sprasuje op, enkrat sem neko malenkost preko spleta narocil iz eu, pa ni prislo v predvidenem roku. sem poslal tja obvestilo, kaj zdaj, so rekli, da bodo takoj poslali se enkrat isti dan, samo da jim ne dam slabe ocene (prav s to razlago). cena je bila mogoce res tako nizka, da bi jim eno samo slabo nedavno mnenje verjetno naredilo dalec vecjo skodo.

atubbuta ::

Res nihče nobene ideje?

Jaz vem, da se da. Ampak žel ne vem kako?
:)

val46 ::

Ja, če veš, pol se da in naredi to. Najbrž se pa ne da, zato ti noben ne da pametnega odgovora.

VaeVictis ::

Imaš par možnosti, ena napiši dovolj dobrih review-jev, da se slabo mnenje skrije, drugi flagi kot inappropriate review.

Sicer se zavedaj dveh stvari:

1. Nikoli ne boš mogel vsem ustreči, vedno boš dobil tudi kako negativno mnenje pa si lahko najbolj priden in pošten na svetu, če boš dovolj uspešen, ti bo že konkurenca napisala kako slabo mnenje.

2. Ljudje berejo tudi slaba mnenja in se na podlagi odziva nanj odločajo, če vidiš kje kredibilno slabo mnenje o svoji stortivi, prvo poskušaj izboljšati storitev, zraven pa še pojasni razloge zakaj se je tak primer zgodil, če je zadeva unikum. V primeru, da je storitve zanič, na dolgi rok, razen izboljšanja storitve, ne boš moglel kaj dosti narediti. Poleg tega, praktično nihče ne bo verjel, če bodo samo odlična mnenja, kako slabo (sicer ne preslabo) mnenje posledično daje kredibilnost ostalim!

dope1337 ::

Jz bi pa rekel, da je po eni strani dobro pustiti objavljeno to slabo mnenje, komentirati nazaj (in seveda odpraviti napako, ki je povzrocila slabo oceno) ter naprositi uporabnika da poda feedback o odpravljeni nevsecnosti.

Mene taksne storitve veliko bolj prepricajo kot pa 100% feedback, brez pripomb - to izgleda sinteticno/ponarejeno.

Brisanje neugodnih ocen je na nek nacin prirejanje imho.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Furbo ::

Ne sekiraš se za ta mnenja. To gleda manj kot 1% ljudi.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

atubbuta ::

Furbo je izjavil:

Ne sekiraš se za ta mnenja. To gleda manj kot 1% ljudi.

Čez 3000 ogledov niti ni tako malo! :(
:)

val46 ::

Pa kaj maš to v lasti za toliko ogledov? Postojnsko jamo? Blejsko jezero? Ljubljanski grad? Drugače, pri 3000 ogledih in enem samem slabem komentarju, se mi to ne zdi tolk slabo...

atubbuta ::

Dodano je bilo kar nekaj dobrih mnenj in ocen. Skupna ocena je celo prilezla nad psihološko mejo 4,0. Nekaj malega mnenj je res malo slabših, eno pa čista katastrofa. In to zaradi poslovnega trika, ki drugače vrhunsko funkcionira.

Razmišljam, da bi kontaktiral celo sam Google. Morda se tako lahko kaj naredi.
:)

#000000 ::

Zakaj ne bi IZBOLJŠAL storitve ki jo nudiš, to je prvo, drugo odgovoril temi ki ti je dal katastofalno oceno, ter ponudil iskreno opravičilo, ter ne vem ajde zastonj enako IZBOLJŠANO storitev, brez pogojevanja da napiše boljšo oceno ? Jest bi naredil vse našteto, ti pa bi verjetno če ti kdo ponudi da sheka njegov gmail, raje plačal VEČ :)

NI fer to, bodi človk pa ali priznaj napako, ali pa se nared budalo kot se jih večina ki dobi tako oceno.

Simple as that

atubbuta ::

Lojtra miljonov,
iskreno moram povedati, da mi je tvoj odgovor izredno všeč. Prvič zato, ker poveš bobu bob in vse, kot si napisal, da bi ravnal je zelo na pravem mestu. Drugič pa zato, ker si med vrsticami napisal, da se zadevo dejansko da shekati.

In prav ti načini me zanimajo, kako se to da. Zanima me tudi ali je potem možno potem izslediti to, da je nekdo zadevo shekal... Predvidevam, da obstaja kak povsem legalen način za to.
:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: atubbuta ()

Nikonja ::

Logika zakaj bi jaz bil pošten če ostali niso ane.... pol pa se sprašujemo zakaj imamo loleke na vrhu!
Vse samo ne bit pošten ane?

#000000 ::

@atubbuta ne vem kaj ti je cilj, ampak zdej itak če je gostilna ali lokalček, se jest neb sekiral, lahko pa povabiš na free pijačko folk tukaj gor in rečeš, ajde za to hočem poštene ocene, če boš fer ne vidim razloga da ti zadovoljni narod nebi pustil dobrih feedbackov.

Kar se tiče pa hekanja, pa brez veze da niti probaš, nima smisla, ker bo zgodba ako te slučajo ujamejo, dražja in bolj odmevna od tega katastrofalnega menja, in se bo pamtila leta in leta.

atubbuta ::

Potemtakem je možno tudi izslediti tako hekanje? Torej ni priporočljivo.

Moram priznati, da zadevo zgolj raziskujem, saj bi se rad podučil o delovanju Google maps.

Primer, ki sem ga omenjal pa je resničen in tudi uspešno shekan.
:)

#000000 ::

Vsako stvar je možno izslediti, najlažje pa je to narest ravno v računalništvu, vse se beleži, vse se logira, vsak dobi na email tudi google, da se NEKDO hotel neupešno pa tudi USPEŠNO logirat na tvoj račun, in to v recimo realnem času nekaj 10 sekund. Tko da če je nekdo heknil ta račun, se bo poznalo, vprašanje je le, kolko je temu do tega da te naznani, ali sploh opazi da mu je nekdo hekal račun,

val46 ::

Ti dejansko "prosiš", da ti nekdo od nas pove,pokaže ali celo pomaga pri kriminalnem dejanju? ma ti nisi ravno čist. Še dobro da ne daš linka do te tvoje lokacije, ker mislim da bi se usulo kritik na tvoj račun. Upaj samo, da nekdo od nas tu gor ne hekne tvoj profil in ugotovi kaj ponujaš, pol boš šele mel probleme.

atubbuta ::

Nikjer nisem napisal, da je bilo to mnenje napisano moji dejavnosti.

Kaj pa, če je situacija obratna in da sem jaz tisti, ki je mnenje napisal?

Govorim o primeru, ko je bilo podano mnenje na Google maps, in to mnenje je bilo nekajkrat odstranjeno, kot "neprimerno", saj ni bilo po volji lastnika lokala. Vsakič, ko avtor mnenja to mnenje korigiral, se je le to znova pojavilo. Lastnik je nehal označevati to mnenje, kot neprimerno. Čez določen čas pa se zgodi, da postanejo nevidna vsa mnenja tega avtorja od določenega datuma naprej.

Kako je možno, da je do tega prišlo?

Menim, da lastnik lokala oz. njegov plačanec ni vdrl v Google račun avtorja. Po moje je sprožil nekaj drugega, kar je povzročilo kot posledico, da se mnenj tega avtorja ne vidi več.

Zanima me, kako je lahko do tega prišlo? Kako se to lahko izsledi? Ter kako se lahko vsa ta mnenja na novo obnovi?

Če kdo kaj ve, že v naprej hvala.
:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: atubbuta ()

Furbo ::

Google vidi, da nekdo daje mnenja zlonamerno, zaradi razlik v političnih prepričanjih ali kaj podobnega, morda vidi, da ni šans, da si bil kdaj v življenju sploh tam, itd.
Pač, spuca spam, po domače povedano.

Priporočam kak izlet v naravo, namesto obsesiranja s temi neumnostmi.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

atubbuta ::

Mnenja niso bila narejena zlonamerno, v njih se ni odražalo politično prepričanje. Res pa je bilo par mnenj napisanih kot kritika podjetja, da si z mnenji avtopromovira svoje lokale. Vse ostale lokacije so bile ocenjene na podlagi in v skladu z avtorjevo izkušnjo.

Povsem možno, da za tem stoji kaka avtomatika in da zadeva morda ni bila shekana. Ampak za to avtomatiko ponavadi stojijo neke poteze večjega štavila ljudi. In če nekdo zbere dovolj veliko maso pristašov (npr. da je profesor ali duhovnik), ob enem v nulo pozna delovanje sistema Google zemljevidov, potem bi morda znal zadeve zapeljati, kot sam hoče. Ali se pač motim?

Hvala za nasvete, kako naj živim svoj lajf, ampak naj opozorim, da je to v tej temi off topic.
:)

val46 ::

Kaj zdej? si ti napisal neprimerno mnenje in bi ga rad odstranil? al je kdo napisal slabo mnenje o tebi oz.tvoji dejavnosti? Ali si napisal slabo mnenje, zdej so ti ga pa zbrisali in ga ne moreš obnovit??? tolk neki mutiš, da najbrž še sam ne veš kaj bi rad...

Furbo ::

Jah igral je google maps kot igro in zdaj so ga benal.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

atubbuta ::

Furbo je izjavil:

Jah igral je google maps kot igro in zdaj so ga benal.


Ne, to ni res.
Jaz sem vedno objave na Google maps jemal zelo resno. Veliko energije sem vložil, da objave odražajo kar se da realno mnenje. Objavil skoraj 2000 fotografij, …

Zdaj se s tem več ne ukvarjam. Google mora kar precej še izpopolniti, da bo bolj verodostojen.

In niso me banal. Kar naenkrat se eno obdobje mojih mnenj ne prikazuje več. In mislim, da vem, čigavo maslo je to. Nekdo, ki sem mu bil z mnenjem trnj v peti in mi je tudi grozil vmes... Ampak o tem tukaj prosim ne bi.
:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: atubbuta ()

val46 ::

A lahko prosim podaš par linkov do teh tvojih 2000 fotografij, da vidimo, če si resnično verodostojen? To, da če ti misliš, da si, še ne pomeni da si res. Da bi ti pa kdo res grozil zaradi enega samega slabega mnenja, pa malo verjetno. No, razen če si mu fotografiral, kako se mu miši in podgane lovijo po kuhinji restavracije in je zaradi tega dobil kakšno inšpekcijo, malo dvomim da bi to počel. Sploh ob teh 3000 ogledih in večinoma pozitivnih mnenjih, kot si že gor omenil. Sej veš, izjema še ne potrjuje pravila...

otago ::

Negativno mnenje je lahko dobro za verodostojnost.

atubbuta ::

Val, vse sorte obstaja in ne bodi tako prepričan, da ti en kar ne bo grozil. Tudi jaz nisem mogel verjeti svojim ušesom, pa se je vseeno zgodilo.

Pri tebi dobim občutek, da želiš kar na slepo definirati nekaj kako je (ker si si na podlagi nekega občutka ustvaril svoj film v glavi), s tem pa postajajo tvoje objave zavajajoče.

Ni treba, da ravno tukaj se izpostavljam po imenu. Lahko pa pokažem kako od svojih mnenj.

Npr. za hotel na otoku Cres: "Manjši hotel z prijetnim razgledom na zaliv in v ozadju Televrino. Stil je vidno 90ta leta. Sobe so velike, velika večina z razgledom na morje, ki pa je slabih 500m stran. Nekatere sobe imajo majhne balkone, druge velike balkone. Hotel je srednje dobro vzdrževan, kar se še najbolj odraža v kopalnicah, kjer zna odstopati kaka posamezna fuga. Ostalo je ok. Jedilnica je v sosednjem objektu na zelo lepi pokriti terasi z vrhunskim razgledom. A večerje so odmerjene in ne preveč zajetne. Hrana okusna." Dal sem 4/5 zvezdic.

Pa za gostišče nekje skrito na Štajerskem: "Da bi mogel dati 6 zvezdic, bi jih tukaj definitivno dal. Poleg tega, da je stvar umeščena v zelo lep kos podeželja in ima ogromno zunanjega prostora, je tudi hrana na izredno visokem nivoju, postrežba pa vrhunsko sproščena in ob enem profesionalna.
Velik del zunanjega prostora ima pomično senčilo ter zaščito pred dežjem. Notranji prostori so zelo lepi in prijetni, za otroke pa je tudi poskrbljeno z vrtom, ki je ograjen od ceste in nekaj igrali.
Ocena za notranji in zunanji ambient je sicer 93/100, za samo vzdušje pa 100/100.
Edino najti jih ni lahko. A le, če si brez Google zemljevida." Dal sem 5/5 zvezdic

Kar se pa tiče slik, pa sem ogromno prefotografiral med drugim tudi razne vasi, za katere še ni bilo na zemljevidih nobene slike.

Ampak malo smo zašli. Bistvo teme piše zelo na kratko v naslovu.
:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: atubbuta ()

#ffffff ::

atubbuta je izjavil:

Lojtra miljonov, [...]
No, ta ja pa dobra. Uporabniško ime #000000 pomeni črno barvo.

#000000 ::

#ffffff je izjavil:

atubbuta je izjavil:

Lojtra miljonov, [...]
No, ta ja pa dobra. Uporabniško ime #000000 pomeni črno barvo.



HAHA jebiga sej veš kako gre že una Milioni, kamioni, avioni, sampioni :))

val46 ::

Moje objave postajajo zavajajoče in jaz sem si ustvaril en svoj film v glavi??? Čakaj, prvo pišeš v takem stilu, kot da imaš en svoj objekt, za katerega si dobil slabo mnenje in bi se ga rad znebil...potem začneš neki, kako bi lahko shekal sam google maps, na koncu pa začneš trditi, da je bilo tvoje mnenje shekano in odstranjeno kot neprimerno...in da ti je še nekdo grozil? Glej, od samega začetka sem ti hotel pomagat po svojih najboljših močeh, ampak da v vsaki drugi svoji objavi začneš spreminjat "dokaze", je pa tudi kar nekaj. Magari bi že v prvem postu napisal, da si podal eno negativno mnenje nekam in da ti ga nonstop brišejo, poleg tega pa ti oseba, na katero je to mnenje letelo, grozila, pa bi bilo že takoj vse jasno. Ne pa to neko tvoje ovinkarjenje in skrivanje. Če ti je nekdo grozil, pojdi na policijo in ga prijavi, ne pa da iščeš načine, kako bi lahko mu nazaj zagrenil življenje.

starfotr ::

Google je privatna firma. In če nekdo pomaha pri njih z dolarji in zagrozi, da bo pač ukinil storitve pri njih ali pa oglaševanje, potem sledijo kapitalu in ne mnenju nekega random uporabnika.

atubbuta ::

Val, saj sem prijavil policiji. Ampak to je že stvar za drugo temo, lahko jo odprem. Drugo, ali je sploh pomembno, na kateri strani sem jaz, ko gre za neko vprašanje. Nikoli nisem trdil, da je bilo mnenje napisano meni in da nisem bil jaz tisti, ki je to mnenje napisal. Moj namen je pač odkriti, kakšna akcija se pač skrivala za tem ter ali je morda mogoče mnenja nazaj vzpostaviti. Ne gre za samo mnenje, ki se tiče njega, saj se ne prikazuje več mnogo mnenj. Čisto možno je, da me je shekal kdo drug, ki mu tudi moje mnenje ni po volji.

Drugače pa hvala za vse namige in pomoč. Ni mi nujno, da se bodo ta mnenja nazaj vzpostavila. Od kar se je to zgodilo ne tratim več svojega časa za Google zemljevide, ampak jih samo še uporabljam, ko jih rabim. Plačan nisem bil itak enega centa za to.

Starfotr, je pa moral tip kar precej primakniti, da se je odzval skoraj največji gigant na svetu. Skoraj bi težko verjel temu. Moje mnenje je bolj to, da je uporabil luknje v sistemu.
:)

atubbuta ::

Zdaj sem ugotovil, da lahko mnenja, ki se ne prikazujejo nazaj osvežim. Pogoj je, da spremenim oceno in menda tudi tekst.

Zanimivo vse skupaj. Bi znalo biti, da je res kak avtomatizem od Googla.
:)

mertseger ::

Jaz sploh pri restavracijah kdaj preberem mnenja. Povsod se najde kakšen ki da negativno. Zdaj če je to posameznik ali pa zelo majhen procent nima veze, lahko imaš tudi take ki ti na ta način nižajo oceno. Je bilo mislim da na hrvaškem model prišel v restavracijo pojedel potem pa rekel lastniku ali bo zastonj ali pa skitiziram na googlu.....

atubbuta ::

Dobro, samo to je psihopatsko izsiljevanje, ki bi moralo biti kaznivo.

Jaz skušam podati najbolj realno ne glede na vse. Skušam biti kratek in jedrnat, me pa včasih kak zavajajoč odgovor lastnika sprovocira, da želim priti zadevi do dna. Trgovci znajo tudi biti zelo spretni lažnivci in manipulatorji.
:)

old_N"_happy ::

mertseger je izjavil:

Jaz sploh pri restavracijah kdaj preberem mnenja. Povsod se najde kakšen ki da negativno. Zdaj če je to posameznik ali pa zelo majhen procent nima veze, lahko imaš tudi take ki ti na ta način nižajo oceno. Je bilo mislim da na hrvaškem model prišel v restavracijo pojedel potem pa rekel lastniku ali bo zastonj ali pa skitiziram na googlu.....


Taksni so v manjsini. Jaz bi mu dal zastojn le v primeru, ce bi bilo res kaj narobe z moje strani. Drugac pa ne pa naj izsiljuje kolikor zeli. Ce dobro poslujes in ce si dober potem bo vecina pohvalila tvojo dejavnost. Tista manjsina ti tako ne more do zivega. Ljudje niso neumni. Ko brerejo kritike in komentarje znajo zakljucit ce je recimo 99 procentov vrhunskih pohval in 1 procent najhujse graje in kritike. Pac znajo zakljucit, ce je kaksen komentar zlonameren ali v neskladju z veliko vecino.

SeMiNeSanja ::

V Nemčiji se ti lahko zgodi, da dobiš prijazno pisemce od odvetnika, skupaj z položnico za jurja in več, če na Google oddaš neke ocene, ki ocenjevanemu niso všeč.

Od tam naprej pa se zadeve samo še komplicirajo in dražijo, če bi se upiral plačati položnico in preklicati svojo oceno.

Potem pa se sprašuješ, ali so Nemci res taki butli, da se povsod prijavljajo z resničnimi podatki, da se jih potem tako zlahka terja za odgovornost.

Žalostni del te zgodbe pa je, da se takšne 'odvetniške grožnje' dogajajo tudi tistim, ki so upravičeno podali negativno mnenje. Te je nek prodajalec ali obrtnik 'nategnil', ti napišeš slabo mnenje, nato pa ti pošlje odvetnika za vrat, da te bo še dodatno nategnil z njegovo pomočjo (razen seveda, če se greš tožariti, pa dokazovati svoj prav - česar se pa marsikdo ustraši zaradi dodatnih stroškov in potencialne možnosti, da ne bo uspel dokazati svoj prav).

To pa seveda potem tudi odpira pot šalabajzerjem, da načrtno izkoristijo slabe ovene kot 'vir dodatnega prihodka'. Potrebujejo samo dovolj pokvarjenega odvetnika, da jim pri tem pomaga. Ali pa celo fejkajo odvetniška pisma... pa če nasedeš in plačaš...sam kriv...?
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

starfotr ::

Ah, naj te tožijo, kaj se takoj userjete, če dobite en pozdrav od enega odvetnika.

To pa res ni problematično.

atubbuta ::

Ta bi bila pa dobra. Ob enem pa popolnoma nekonstruktivna.
Najprej stranko prepričaš v dogovor, ki ni v skladu s pogodbo, potem jo z namenom izsiljevanja namerno oškoduješ (seveda po papirjih ostajaš čist kot suza), nato pa še to isto stranko tožiš, ker opozarja ostale stranke na previdnost preko Googla.

Če so pametni naj raje poskrbijo, da sem bil zadnji tak primer.
:)

Joze_K ::

jah, tudi mi imamo tak problem - negativne ocene so samo sovaščani (manjša turistična kmetija), takšni ki nikoli pri nas niso bili in ne komentirajo storitev, nosijo neke zamere iz preteklosti... jaz sem dal na google mybusiness zahtevo za stornacijo.. vendar ni reakcije...
še to, dali so samo oceno eno zvezdico, brez komentarja... en je celo oceno, ko sem se mu zahvalil kot sosedu za dobronamernost, oceno potem popravil na 5 zvezdic (večina jih namreč živi v prepričanju, da so skriti)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Joze_K ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prvi rezultati Googlove dražbe iskalnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
6413928 (11114) MrStein
»

Pa saj smo že vedeli: Amazon preplavljen z lažnimi ocenami

Oddelek: Novice / Ostale najave
427842 (5168) AgiZ
»

Kako Google gradi svoje zemljevide (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
9737150 (30357) BaToCarx
»

Ali je to pravično z strani mimovrst? )=

Oddelek: Pomoč in nasveti
498291 (6029) Siddh

Več podobnih tem