» »

dekleta na forumu?

dekleta na forumu?

1
2
»

black block ::

punce so cool!>:D

R0K ::

hector : to pa itaq :)

undefined ::

candii

Welcome to the club. Vidiš, če ne bi napisala tega posta, nas večina sploh ne bi vedela zate. :)

ROK

>hmm...pol mi pa povej kdo bo prej skapiral kak program alpa neki podobnega ?

Še enkrat preberi kaj sem napisal nekaj postov nazaj... vem, da je težko razumet, sam drugač ti tu razložit ne morem (oz se mi ne da).

>kaj se tolko oz na mojo letnico rojstva ? kaj pa ce ni resnična in sem se zlagal ko sem pisal oseben podatke ?

Saj se že po stilu pisanja oziroma vsebini da ugotoviti mentalno starost, če že fizične ne... nič bat. :) In jaz sem se zanašal zgolj na to, ko sem ti odgovarjal.

Matek ::

IceMan, a pol se po mojem stilu pisanja tudi da ugotoviti moja starost? Večina ljudi je zelo presenečenih, ko zvedo kolko sem star.

Pa praviš, da je R0K mačističen? Jaz bi rekel, da je prej kavalir. A misliš, da se ne splača bit prijazen za kaj takega:

:8):8):8)

Aja, tisti, ki ne veste kaj je DED, pa se pojdite solit. Go R0K.;)
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

sketch ::

Tomi: Kaj pa je narobe? zakaj bi morali biti resni? A na s-tju ne smemo met ene popolnoma otročje in nesmiselne debate? Jaz vsaj upam, da sem po srcu še otrok in sem sposoben zganjat neumnosti brez da bi me bilo kaj jako sram.

IceMan: Umm... saj bi me že trillian slapnila dvakrat okol buče, če bi to hotla. Se mi zdi. Tako da ti ne rabiš počet tega namesto nje, kot da me sama ne more verbalno zlorabiti. Se mi zdi. Pa itak gre samo za navidezne unix-manuale. Ali pač?

ROK ti si kar delaj iluzije... gre pač za drugačne interesne sfere... jaz ti lahko pokažem kar nekaj punc, ki so, ko je bilo enkrat treba, zapopadle računalnik 3x hitreje kot fantje (konkretno - AutoCAD, na faxu za arhitekturo). Tako da tu ni nobene predeterminiranosti :>

Hector: i prefer them warm. At least 33-36 °C. :D If you like them cool... well... um... whatever.

Candii to je bilo pa zdaj kot da bi skočila v bazen s piranhami in rekla "Jaz sem hrana." :> Ne, šalo na stran, dobrodošla - potrebujemo še kakšno XX mnenje na tem forumu.

MadManMato: Mene bi bilo strah. Zelo strah. Z objavo te slike si si ogrozil življenje... >.> ali pa vsaj navidezno zdravje (saj veš, navidezni linux manuali in to. XD )
Adapt and overcome.

undefined ::

MadManMato

>IceMan, a pol se po mojem stilu pisanja tudi da ugotoviti moja starost?

Nisem rekel, da se vedno da ugotoviti fizična starost, pač pa mentalna starost, kar sta dve različni stvari. Mentalna starost se nanaša na nivo komunikacije, razumevanja, itd.. Po normali, naj bi se mentalna starost ujemala s fizično (kar pri ROK-u se), so pa primeri, ko je človek lahko že fizično starejši, pa je mantalno še vedno total otrok, ali pa tudi obratno (bolj poredko).
Aja, bi pa rekel, da se tudi ti verjetno kar skladaš s fizično starostjo, mogoče celo malce odstopaš v plus (nerad prehitro sodim). :)

>Pa praviš, da je R0K mačističen?

Ne, ravno to sem rekel, da ni, ker je še premajhen za kaj takega.

>A misliš, da se ne splača bit prijazen za kaj takega:

Kje pa sem izrazil neprijaznost? :)

undefined ::

sketch

>Pa itak gre samo za navidezne unix-manuale. Ali pač?

Ja, malo za šalo, malo za res. Malo manj ga pit, pa bo. :D

sketch ::

IceMan: Hey, jaz ga ne pijem več. Res.

lp
s.

p.s. Manj pa tut ne. :D
Adapt and overcome.

tedybear ::

Hehe Rok ti malo tipkovnica nagaja?
No sej net je pa primerno mesto,da si damo ''duška''...kar poglejte kako mirc laufa,totalni odklopi ( morda sem pa kje kak privat debate ) ..Se pa blazno strinjam z ''sketchom'' glede xx mnenj na netu...8-)
KABEL RULA!!!

Matek ::

sketch, tista fotka je že bila objavljena, pa itak je blo mišljeno kot kompliment. Tiste ga o linux manualih pa ne kapiram (?). Mogoče sem mentalno premlad :D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

undefined ::

Mato, LOL. To je isto, kot tista standardna "/me slaps MadManMato around a bit with a large trout". Ni kaj velik za kapirat, ane? :D

Tomi ::

sketch: lahko jih imate.
Samo ne vem zakaj ( je mogoče razlog faks ), meni takšne zadeve ne ležijo najbolje. Preprečevati za vsako silo jih na nimam namena:D
metrodusa.blogspot.com

trillian ::

a ste mogli? madmanmato?
popolnoma jasno mi je, da je mojih slik precej tule na s-t. se morajo sedaj se ponavljati. saj me niso motile, ampak res nisem naprodaj. prosila bi, ce raje obesate fotografije iz skrivnih kotickov vasih masin, ki jih mama/zena ne sme videti. bolje bi se pocutila.
to je predvsem zato, ker so ocitno nekateri dobili idejo, da sem na voljo in me zanima. in, da je najboljsi pristop, da zvedo vse o meni in me potem s temi podatki "fascinirajo".
ne hvala.

trillian.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

undefined ::

Ugh, this is heavy. :D

tedybear ::

Trillian; prav fejst zgledaš na sliko,pohvale....:D
KABEL RULA!!!

sketch ::

Ne vem zakaj, ampak imam obcutek, da bo/je trillian rahlo prekipelo (O.o)
Meni tudi ne bi bilo najbolj fino ce bi moje slike premetavali sem ter tja pa forumu, kjer bi bil nasprotni spol v veliki premoci. Umm... Emm... Ah, who am I kidding, I'd love it :D.
Slabo salo na stran - trillian, ce kaj pomaga, obljubim, da ne objavim nobene tvoje fotke vec O.o

Tomi: Okej, sem se ze za trenutek ustrasil da ne preneses neresnih debat na forumu ^_^

lp
s.
Adapt and overcome.

undefined ::

>Umm... Emm... Ah, who am I kidding, I'd love it :D.

LOL! Dobra, sketch. :P

Klemenn ::

trillian: na s-t je malo punc potem mormo pa tiste maltretirat ki so. kaj čmo! good photo:D:D:D8-)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pristopi k osvajanju dekleta (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20422993 (15753) Tody
»

Kako na zmenek s punco? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5711850 (10111) Tic
»

Računalniška delavnica za dekleta

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
412179 (2179) nicjasno
»

WOMAN - BEJBA (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
584673 (3699) Medved

Več podobnih tem