» »

dekleta na forumu?

dekleta na forumu?

«
1
2

swalow ::

zanima me ali so kakšna dekleta v tem forumu prisotna, kaj ve pravite na vse to ??
teorija kaosa - teorija o nepredvidljivem obnašanju v sistemih s povsem determinističnimi zakoni gibanja

NoUse4AName ::

nisem dekle :) sam kaj ravno mislis ti pod "vse to"?

tejka ::

Jest :D

Kaj pravim na KAJ? :O

Tomi ::

Kolikor jaz vem, so na forumu:
TinkaPinka
Trillian
teena
Sfinga
tejka
pa še gotovo katera, samo se sedaj ne spomnim..
Drugače je pa bila ta tema še vsaj dvakrat..
metrodusa.blogspot.com

asPeteR ::

Poba bi mel rad kakšen računalniško obarvan zmenek!

:)

R0K ::

eee....jst sm moji punci zadnič nekaj razlaga o slo-techu....pa ni tok za rač. ....pa mi je kr usta zaprla z.......
.....v vsakem je nekaj dobrega.....:))

nevone ::

Mislim (vem), da je tale stvar kar dobra zadeva. Vsak lahko pove kar misli. Informacije se hitro izmenjajo med veliko različnimi ljudmi, in kdor je pameten pac pobere kar je najboljsega.
Either we will eat the Space or Space will eat us.

TinkaPinka ::

Torej jaz sem dekle. In sem dosti na tem forumu. In na sploh na netu.

Kaj pa misliš pod - "vse to"?
I am easy to please as long as I get my way.

R0K ::

vrjetno je mislil kaj ve mislite o rač. oz s-tju....
....

swalow ::

ja nekaj takega, kaj dekleta mislijo o tem, ker fanti tolk računalnike šravfajo, pa kolk interneta skurijo, pa kolk se punce s tem ukvarjate, ...

Ker bilo kake izkušnje mam z puncami in računalniki so te, ko sem jim vsakič znova popravljal isto stvar, ... ker kr naenkrat modem ni delal -> padu je kabl iz modema, pa ker monitor ni delu -> dva dni prej se je kadilo iz njega, ...

Očitno tiste punce, ki jih poznam nimajo pojma o elektroniki (od TV do mikserja), kaj ostale mate tud take probleme, al ste že bolj emancipirane kot mojih kolegic ???
teorija kaosa - teorija o nepredvidljivem obnašanju v sistemih s povsem determinističnimi zakoni gibanja

Mercier ::

swalow: bi ti rad odgovore v smislu... Posluš ti %#@&#

TinkaPinka ::

Em swalow.... Jaz se ukvarjam z računalniki že nekje 10 let (mislim na PC-je). To je moj hobi.
In poznam vedno več žensk, ki se tudi ukvarjajo z računalniki.

Meni je vseeno, ali je moški ali je ženska, pomembno je pač, koliko zna. Včasih znam jaz več kot moški, včasih manj. Tako je povsod na vseh področjih v življenju. Ne maram pa predsodkov, da ker sem ženska, pač nimam pojma o računalnikih...
I am easy to please as long as I get my way.

Binji ::

TinkaPinka: tu je res ja, sam vseeno me mal stisne ko vidm tipico za ksnim pultom od rac. trgovine. Neprijetne izkusnje pac..
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

undefined ::

Dodatek TOMI-jevmu seznamu femalev:
nevone
Nekolme

:)

>swalow: bi ti rad odgovore v smislu... Posluš ti %#@&#

Ta je dobra, hehehe. Kar po nosu. >:D:D

Jebiveter ::

Binji: Te cisto razumem!
TinkaPinka: Ce punca ve vec o racunalnikih kot jest me sploh ne moti! Sploh ne! Tako jo raje kaj vprasam, ce ne vem! Moti me to, ce mi hoce neko zensce (sory izrazu) solit pamet o stvareh o katerih ocitno nima pojma! To me ne moti le pri zenskah ampak tudi pri moskih! Pa sej mi nebi verjeli, ce bi vam povedal, z kaksnimi se moram jest vsak dan ukvarjat! Mah, sej ni vredno besede!:'(
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Mercier ::

Ledeni: a ti kuhaš kake zamere?

tejka ::

swalow

ker fanti tolk računalnike šravfajo, pa kolk interneta skurijo, pa kolk se punce s tem ukvarjate, ...

Računalnikov ravno ne šraufam, zato imam kolege :D
Interneta pa kar dosti "pokurim" tudi sama, saj ga uporabljam že najmanj 6 let, in je tako postal del mojega vsakdana. Z računalnikom se "znajdem" toliko, da si ga znam sama poštimati 8-), da znam kaj pametnega narest, programiram pa ravno ne.

Očitno tiste punce, ki jih poznam nimajo pojma o elektroniki (od TV do mikserja), kaj ostale mate tud take probleme, al ste že bolj emancipirane kot mojih kolegic ???

Temu pa jaz ne bi rekla ravno emancipacija, ampak prej to, da je nekdo (pa ni vazno, ali je fant ali dekle) bolj/manj tehnično usmerjen oz. se bolj/manj znajde s takimi zadevami. Vsi pa vemo, da se najdejo tudi fantje/moški, ki nimajo pojma o vsem tem, kar si naštel... Se pa strinjam, da je procentualno manjši del ženske populacije (v primerjavi z moško) bolj tehnično usmerjen.

swalow ::

Ja mam ta problem, da sploh ne poznam žensk, ki bi bilo kaj vedle o kompjuterih, na te stvari se spoznajo, v moji bližnji okolici, samo fanti. Tle jaz vidim problem. Če bi se kaj več deklet, v moji bližnji okolici, zanimalo za računalnike, pa nevem zakaj se ne, ker je možnosti zato čisto dost in nekatere so dosti "tehnični" tip, da bi se komot lahko ukvarjale z računalništvom. Meni očitno tle okolje onemogoča, da spoznaš nove vidike, katere bi dekleta sigurno prinesla v "moj svet računalnikov".

Pa po drugi strani mi gre že malo na živce, ker zmeraj mene kličejo na GSM, naj pomagam popravit kompjuter, oz. nekaj pokvarjenega, ko pa rečem naj pogleda v lastnosti sistema, pa zaslišim iz mobilca "KAM????", al pa še bolje, ko vprašam al ma Win98 al kaj boljega, pa mi reče nazaj "Čak malo bom atka vprašala ..." - kot da se ne vsakič, ko zažene kompjuter napiše na zaslon "Windows XX z IE!!!!"

Rad bi vidu, da se dekleta začnejo zanimat v kompjutere do take mere, da jim je možno tolk povedat, da bodo same kaj znale zrihtat! Nebi me niti motlo, če bi se katera še bolj zanimala za kakšno stvar!

Če koga zanima sodelovanje v programerski skupini - delamo špilke, sej ste morda že čuli za SEPU naj sporoči na sepu@email.si - vabim predvsem punce (če katero to zanima) !!!!
teorija kaosa - teorija o nepredvidljivem obnašanju v sistemih s povsem determinističnimi zakoni gibanja

undefined ::

Nekolme: can't take a joke, eh? ;)

Mercier ::

Zakaj? Saj sem se smejal.

Aja, sam kuglfrisa sem pa pozabil, evo ga::D

undefined ::

Hmm, mislim, da so tvoji podatki na tem forumu protislovni.... Saša > Moški? Nekej ne štima. :D

TinkaPinka ::

Saša je moško rusko ime. Samo tako za informacijo. Tako kot Vasja, Petja itd. Čeprav imajo črko a na koncu.
I am easy to please as long as I get my way.

Thomas ::

Aja? Tako kot Jaka pa Miha? :)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

TinkaPinka ::

Thomas, slabo bereš.
Napisala sem, da so to moška RUSKA imena.
I am easy to please as long as I get my way.

Thomas ::

Ja ne ... sej sem hotel le povedati, da imamo tudi v slovenščini take primere. Tudi Luka in Žiga.

Po drugi strani pa Jedrt ali Mirjam, ki nimata a-ja na koncu.

No ja - pustmo to ...

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

undefined ::

Ja, se opravičujem, napaka je bila na moji strani.

Mercier ::

Zdrastvuj tavariš IceMan!

No hard filings.;)

luni ::

Tovaris IceMan. LOL! >:D
Artificial Intelligentia

undefined ::

Ja, če bi recimo rekel "Tovariš luni", se nobenemu ne bi zdelo tako smešno, kot se je sedaj luniju samemu. Ironic. >:D

luni ::

Ja, eni se pac ne obremenjujemo tako s tem.

Ce pa jaz recem IceMan je TALIBAN! se bos ti se tri dni potihoma grizel. Ahja :)
Artificial Intelligentia

ABX ::

... da ki potiho. Sral bo po netu še 2 mesca.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

undefined ::

To, ko mi je Nekolme rekel "tovariš IceMan", jaz vzamem za pozitivno, ker vem, kaj je s tem mislil. Če mi pa ti rečeš "taliban", pa že vsak cepec ve, da to ni bilo izrečeno iz dobrih namer. Torej je tvoja poanta total out, luni. In ne, ne bom se grizel zaradi tega; ker mi tvoje mnenje ne pomeni veliko. :)

ABX, kaj pa tebe boli?

sketch ::

hm-hm... vse kaze da sem ga posteno pobiksal ko sem v clanku trillian proglasil za 50% zenske forumske populacije... vedel sem samo za njo in tinko da sta Y-less.

lp
s.
Adapt and overcome.

R0K ::

...no sej punc je res mal več kt 2 sam so pa od tega mogoče 3 aktivne tko da se nis tok zmotu.....

tejka ::

Ce se ne oglasamo vsak dan s kakim postom, se ne pomeni, da nismo aktivne ;((

Jaz osebno berem slo-tech vsak dan, pisem pa res bolj malo :8)

R0K ::

sej tebe sm še samo zram mislu....ti, tinka in trillian druge nicke pa videvam tako velikokrat kokrat gre slo. reprezentanca v tokio :) ......

undefined ::

tejka, moraš pisat, drugače ljudje prehitro pozabijo na tvoj obstoj. :D

trillian ::

pa saj tudi jaz ne pisem toliko vec. prej sem verjetno imela veliko prevec casa.
ampak novice pa berem.
sicer pa, sketch, bojano bi z lahkoto pripravil, da postane slo-tech deklica.. in potem ne bo le polovica slike..
pa se nekaj.. se vedno ti malo zamerim zaradi slike. ker je grozna.

love, trillian.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

sketch ::

grozna? proti torijevi je slika prav lepa :>
Sori, res, saj vem, da nekateri neradi kazejo svoje face naokoli (tudi jaz sem med njimi), ampak ce sem ze objavil gandalfa in ostale in torija sem si nato rekel, da moram dat se ene zenske vmes, da vse skupaj ne bi zgledalo kot "Blue Oyster Club"... in guess who mi je prvi prisel pod noz... :>

lp
s.

p.s. Pa tudi nisem med najsposobnejsimi fotografi... tako da... it's partially my fault >_<
Adapt and overcome.

trillian ::

naj ti bo...
ampak drugic daj kako drugo mladenko, glede na to, da je ze ogromno mojih slik posejanih v clankih slo-techa.
kot, da bi me zeleli reklamirati za nekaj.


love, trillian
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

sketch ::

reklamirati za nekaj? omg... :P
the s-t pimp organisation... (joke :) ) ^_____________^

lp
s.
Adapt and overcome.

undefined ::

/me slaps sketch around a bit with a small 500lb Unix Pocket Manual >:D

Tomi ::

Dajte, bodite malo bolj resni, ker ravno sedaj prisostvujem eni žolčni debati, in se mi zdi neumno.
metrodusa.blogspot.com

tedybear ::

Delam v knjižnici,kjer imam nekaj PC-jev in opažam,da punce/ženske napredujejo v pogledu znanja oziroma vsaj raziskovalni del uporabe PC-ja..nobena ni vseved in nobena ni laik kar enako velja za fante/moške..Edino kar je razlika,da že zdaj hoče fantek pri 7-8 letih imeti PC kar ne velja za punčko.Da se fantje prej srečajo z samo uporabo PC-ja.....kar pa ne pomeni,da smo zato bolj vredni od punc....pa še prav prijetno je imeti žensko družbo na netu,se strinjate?
GO GIRLS!....hehe.....
:P
KABEL RULA!!!

undefined ::

tedybear

>Edino kar je razlika,da že zdaj hoče fantek pri 7-8 letih imeti PC kar ne velja za punčko.Da se fantje prej srečajo z samo uporabo PC-ja

Se pa zato 'punčke' že prej razumejo v nekaj, kar 'fantkom' potrebuje da prvo odrastejo. ;)

R0K ::

iceman : a si ti ded al ne ? kaj zej zagovarjaš dekleta (čeprav je lepo)....e nimaš nič ponosa al kaj ? ....

tedybear ::

Iceman: hehehe...
Rok: kuga je to ded? Misliš morda dec al kaj?
Ah dej nehaj s temi ''mačo'' forami...brezveze...LOL
A se kdo pritožuje nad žensko prisotnostjo na netu? Meni je prav cool,da so vedno bolj aktivne pa ne samo v mircanju ali pošiljanju emailov ampak tudi v sami uporabi PC-ja ( Word,Excel,Access itd )...
BTW: Vsem puncam/ženskam na Slo-Techu en lep pozdravček....
:D
KABEL RULA!!!

undefined ::

ROK, mislim, da sem ti že enkrat prej rekel, da prenehaj s svojimi mladoletniškimi hormonsko neuravnovešenimi izjavami. Torej, enough.

tedybear, ja, tudi mačo šovinizem je pravi izraz. Sam je ROK še premajhen za kaj takega bolj resno. To pride v poštev bolj tistim odraslim, ki se še vedno ne razumejo v 'tisto' v kar se 'punčke'. ;)

candii ::

Evo, še ena punca. sicer čist "sramežljiva" (ni cajta za pisanje..) ampak vsake tolko pa le preberem stvari tule... ;)
:)

R0K ::

hmm...pol mi pa povej kdo bo prej skapiral kak program alpa neki podobnega ? so seveda tut izjeme sam so zelo zelo redke.....npr na moji soli je okol 300 deklet pa ce jih zna od teh vsej prebrat/poslat mejl 5 je OGROMNO !! in ne vrjamem da je na tvoji soli povprejčje veliko bolše.....

....btw....kaj se tolko oz na mojo letnico rojstva ? kaj pa ce ni resnična in sem se zlagal ko sem pisal oseben podatke ?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pristopi k osvajanju dekleta (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20422940 (15700) Tody
»

Kako na zmenek s punco? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5711827 (10088) Tic
»

Računalniška delavnica za dekleta

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
412162 (2162) nicjasno
»

WOMAN - BEJBA (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
584653 (3679) Medved

Več podobnih tem