» »

Kako na zmenek s punco?

Kako na zmenek s punco?

«
1
2

NeedHelp ::

HI! Na tem forumu sem nov in zato upam, da mi boste pomagali :),

Zdej pa k problemu. (Rabim nasvete glede "beri naslov teme")

V življenju nisem mel "ženske", ker mi ni blo do tega, zdej sem jo pa dobu (ona je dobila mene - tako nekako). Jaz bi rabu nasvete, kam jo peljat, in vse stvari ki sodijo zraven. Kakršenkoli nasvet pride prav.

Pa še to star sem že 16 in pol , kar je dokaj veliko, ona je prav tako stara 16 in pol

Tako da vsi ki bi mi lahko pomagali bi vam bil zelo hvaležen.:))

LP
  • spremenil: Tomi ()

BigWhale ::

Pelji jo na pijaco in se pogovarjajta... Se bosta ze sproti vse zmenila... :)

frenk ::

kam jo boš peljal je odvisno od njene osebnosti...ponavad se gre s punco v kakšen miren malo bolj zatemnjen lokalček z ne preveč razbijaško muzko...pa kakšen sprehod po mestu, potem se pa ustavta v kakšni zakotni ulci, se pogovarjata v "francoskem jeziku" itd:)...tako sem jest naredu...a pa si ji že dal lubija al ne?

jRk0 ::

Lahko nam poves od kod si in ti svetujemo kam peljati svojo drago.
You fuck up once, you loose two teeth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

asPeteR ::

NeedHelp: Pozdraven na forumu!

Ves, kaj ti svetujem? Glede tvojih ljubezenskih "tezav", malo poglej tudi na poljub.com!

PS: Moje osebno mnenje: ce nekdo ne ve kaj bi s punco pocel (kam jo peljal, and so on) se ni zrel da bi jo imel. Tako.:)
http://blog.stegnar.com

hruske ::

asPeter, ne strinjam se.

Kako pa naj veš, kaj iščeš, če nisi nikoli poskusil?

NeedHelp ::

Hvala za odgovore. Jaz sem iz Kopra, prav tako tudi ona. Zelo blizu smo par ulic narazen :)

Klemenn ::

potem sta kr pr njej doma ;)

al pa pr teb, vseen je ;)

Phoebus ::

Jebediah was joking just dont listen to him :D
Ma pelji jo ven na pijaco in se na 1 setnjo okoli pa bo...mislim brezveze si delas skrbi. Gresta na pijaco in blablablablablablabla in se eno setnjo, saj bos vidu da ni tezko. :D

Seadoo ::

Sprehod po Kopru - tam od plaže pri marini pa lepo ob morju skori do semedele... Barčkov je pa tudi polno - samo ne Atlantida, boš še kakšno bombo dobil :)

undefined ::

Jebediah je še edin dal pameten nasvet tuki. Dejte se zresnit, no. ;)

swar ::

LOL@SeaDoo

sketch ::

Kot prvo, nasvet o nasvetih - ne poslušaj ljudi, ki se delajo, da so zelo izkušeni in nasploh pravi donjuani in casanove. Ker tisti, ki se hvalijo s svojimi ljubezenskimi uspehi, so na tem področju v bistvu precej ubogi oz. nesigurni vase, pa poskušajo to nadoknadit / prikrit z veliko besedami.

Kar se pa tiče samega zmenka - vem, da bo to težko izvest, ampak ne bodi živčen. Poskušaj globoko vdihnit, se sprostit in se zabavat. Ker če boš ti ves zategnjen, se noben od vaju ne more sprostit. Bodi pozoren, dobro jo poslušaj, paskusi biti zabaven, ampak ne na prisiljen način. Napelji pogovor še na kaj drugega kot na vreme in šolo. Najbolj pa je pomembno, da si iskren - ker samo takrat lahko tista "kemija" res deluje, IMO.

lp
s.
Adapt and overcome.

undefined ::

> Kot prvo, nasvet o nasvetih - ne poslušaj ljudi, ki se delajo, da so zelo izkušeni in nasploh pravi donjuani in casanove.

Zatorej ne poslušaj sketcha. Po njegovem lastnem nasvetu. :)

5er--> ::

Pozdravljen!

BigWhale ::

Pozdravljen tudi ti!

Veseli smo, da si nas obiskal!

;>

Klemenn ::

nene, je dal on čist pameten nasvet

8-)




sm, po pravic, je pa smešno, ko vidiš tako temo na takem forumu..IMO...:D

Smorny ::

Pošlušaj jo, in ne govori samo o sebi.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

IceIceBaby ::

Be yourself.

undefined ::

> Pošlušaj jo, in ne govori samo o sebi.

Take prijavljajo le neizkušeni, drugi pa vejo, da ženske raje poslušajo moške, kot pa da bi same kej povedale. Pa ni to nobena egoistična izjava, jest bi jih rade volje poslušal, sam dostikrat je vse prepuščeno meni - na žalost. ;)

Ziga Dolhar ::

IceMan, pomagaj nam. O čem naj govorimo?

/me bi se rad učil od mojstra.
https://dolhar.si/

Smorny ::

Iceman: pri meni je delovalo. Mogoče so se v zadnjih letih ženske toliko spremenile -> že dolgo je tega, ko sem jaz punce žical. >:D
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

frenk ::

:D...uglavnem bodi to kar si...če nisi taprav bosta šla pa pač narazen:)

undefined ::

> IceMan, pomagaj nam. O čem naj govorimo?

Poskusi o vremenu. ;)

Avtor tega nasveta NI odgovoren za vse nadaljne posledice uporabe le-tega. Fukanje NI zagotovljeno, za vse ostale podrobnosti se posvetujte s svojim zdravnikom ali farmacevtom.

Ziga Dolhar ::

Se tega [vreme] tako lotevaš ti, IceMan?
https://dolhar.si/

undefined ::

> Se tega [vreme] tako lotevaš ti, IceMan?

Jasno. Potem pa nadalje še razkladava o vremenarjih po POP-TVju pa SLO1. ;)

Sergio ::

Naj ti bog pomaga ;-)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

undefined ::

> Naj ti bog pomaga ;-)

Meni ne rabi, morda pa bi rabil pomagat tebi. ;)

Klemenn ::

hm.......obema? :D

Ziga Dolhar ::

IceMan, zelo zanimivo. Nam lahko prosim ponudiš kakšen "plastičen" primer, da si bomo laže predstavljali, da bodo naši poskusi v RL čimuspešnejši?

Hvala že vnaprej.
https://dolhar.si/

undefined ::

> IceMan, zelo zanimivo. Nam lahko prosim ponudiš kakšen "plastičen" primer, da si bomo laže predstavljali, da bodo naši poskusi v RL čimuspešnejši?

Lahko za 1000EU protivrednosti.

> Hvala že vnaprej.

Hvala vam. :)

@ljash ::

sm ti prek ZS poslou 1000 EU - a lahko zdej nasvet?:D

Law_Enforcer ::

Pelji jo na matrac! :D

Elemen_T ::

V vsakem tretjem topicu preskočim 2/3 vsebine zaradi nenormalnega gobezdanja lačnega IceMan-a. To je treba na en način končat.
Za koji kurac je forum namenjen? Za obrekovanje? Za spotikanje in jezo zaradi drugačnega mnenja?
Vsak osnovno internetno izobražen človek bi enostavno moral vedet čemu so forumi sploh namenjeni. Pa to seveda tudi IceMan ve. Problem je le v tem, da ga nekje žuli.

Sicer pa, se podpišem
Kot prvo, nasvet o nasvetih - ne poslušaj ljudi, ki se delajo, da so zelo izkušeni in nasploh pravi donjuani in casanove. Ker tisti, ki se hvalijo s svojimi ljubezenskimi uspehi, so na tem področju v bistvu precej ubogi oz. nesigurni vase, pa poskušajo to nadoknadit / prikrit z veliko besedami.

Kar se pa tiče samega zmenka - vem, da bo to težko izvest, ampak ne bodi živčen. Poskušaj globoko vdihnit, se sprostit in se zabavat. Ker če boš ti ves zategnjen, se noben od vaju ne more sprostit. Bodi pozoren, dobro jo poslušaj, paskusi biti zabaven, ampak ne na prisiljen način. Napelji pogovor še na kaj drugega kot na vreme in šolo. Najbolj pa je pomembno, da si iskren - ker samo takrat lahko tista "kemija" res deluje, IMO.


pod tale post :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Elemen_T ()

undefined ::

> Za koji kurac je forum namenjen? Za obrekovanje? Za spotikanje in jezo zaradi drugačnega mnenja?

In zakaj to edinole ti počneš v tej celotni temi? Je mogoče trava popustila? :\

Elemen_T ::

Ja. Res je popustila. Se že tresem.
In ko IceManu zmanjka že tako slabih in otročjih argumentov //če to sploh so.// zna pogumno, častno in samozavestno izdaviti le še "A je trava popustila".

Ampak vse skupaj je res lolish.
g. spoštovani IceMan mene, Elemen_Ta pozna osebno. Bolj in bolj razmišljam zaradi česa mi ta najbolj modri član tega foruma ne razkirje svoje identitete, bolj se mi dozdeva da tu nekaj ne klapa.
Nja sej...IceMan, s svojo modrostjo boš že sam ugotovil kaj dejansko ne klapa, kajne?
:))

Daedalus ::

>Take prijavljajo le neizkušeni, drugi pa vejo, da ženske raje poslušajo moške, kot pa da bi same kej povedale. Pa ni to nobena egoistična izjava, jest bi jih rade volje poslušal, sam dostikrat je vse prepuščeno meni - na žalost. ;)

S čudnimi ženskami se ti to družiš... Pri meni se ponavadi zmenek razvije v kako debato o aktualnih dogodkih okoli nas, pogledih na svet, muski, filmih, gledališču, življenju nasploh:)) Ker meni je pa neprijetno, da bi mogo brez nekega feebacka govorit o nevemčemže. V takem primeru pač spijem pijačo in se zmotam iz "prijetne" družbe>:D

/al se pa mogoče jaz družim s čudnimi ženskami, hmm:P

Ja pa še moj nasvet - bodi to kar si. Pa ne bit zategjen, lepo sproščeno, pa na easy. Če pa ne veš, kam punco peljat, se pa zmeniš z njo na lokalno aktualnem placu za zmenke, pol se bota pa že odločla, kam pa kako. Veliko sreče:)
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

undefined ::

> Nja sej...IceMan, s svojo modrostjo boš že sam ugotovil kaj dejansko ne klapa, kajne?

Ni potrebno, si že sam vse povedal o sebi. :)

Mercier ::

V življenju nisem mel "ženske", ker mi ni blo do tega,
Spoštovanja vredno stališče...
zdej sem jo pa dobu
..., ki se žal slabo obnese v praksi.
(ona je dobila mene - tako nekako).
Ja, to večkrat naredijo...
Jaz bi rabu nasvete, kam jo peljat, in vse stvari ki sodijo zraven. Kakršenkoli nasvet pride prav.
Ja, če jo prvič ven pelješ, moraš seveda do njenih staršev, a ne? In če te je kaj v hlačah, boš šel. Mislim, pri tvoji dokaj veliki starosti bi se že spodobilo.
In valjda se ne boš pred starši kazal v nekih baggy pants, razvlečeni majici in praznih rok, a ne?
Obleci se kot človek, fotru kup viski in cigare, mami šopek in bonbonijero, za sestro ali brata, al kaj že majo, pa neko malenkost. Ne pozabit na parfum za dekle.


Uživaj!

C_maniak ::

in zakaj bi se mogu pr 16. kr kazat pr starši?? že takoj s 1. randijem? pa raj pol njej kupim kej, ko pa "fotru viski in cigare, mami šopek in bonbonijero".

Reso ::

S takim tipom k bi vse to nabavlu bi pa še jzst hodu;)

Bodi to kar si in poskusu v teh parih trenutkih uživati kar se le da.

Mercier ::

in zakaj bi se mogu pr 16. kr kazat pr starši?? že takoj s 1. randijem?
Probam človeku prihranit zadrego...

perci ::

Iceman: Bi se dalo malo manj tečnarit uporabnikom?

Sicer pa mislim, da pametnega nasveta očitno nimaš, drugače bi se z veseljem pohvalil in ga povedal. Ne pa prijave v stilu 1000EMU.

asPeteR ::

He, he eni se pa res sopirijo ...:)

Skratka, Koper torej ... V Antlantido itak ne bo mogu deklice pelat ker je "do nadaljnega zaprta"! Mogoce jo v tistem koncu lahko peljes v Papas ...

Torej, idealno je, da jo peljes lepo na en sprehod po obali, potem pa se v kaksen lokalcen na kaksen caj ... Potem mas recimo varianto kino ... Potem pa itak varjatna doma ...:)
http://blog.stegnar.com

Thrivial ::

Jaz sem mnenja, da imas dve moznosti: ali se bos z dekletom precej hitro ujel in bosta lahko govorila o vseh stvareh brez razmisljanja ali pa bo vse nekako prisiljeno in leseno - v tem primeru zveza verjetno nima prihodnosti. V bistvu se nimas kaj dosti sekirati, samo bodi to kar si. Resno. :)

Upam, da po sketchevem aksiomu ne padem med casanove... :)

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

Elemen_T ::

Potemtakem, IceMan jest dejansko ne vidim nobenega smisla, da v debati sploh sodeluješ.
Naslov teme je znan in priporočljivo je, da se čim bolj krepko držiš teme. Meni res ni jasno zakaj se moreš obreknit ob prav vsako izjavo, ki ti ni všeč.

Če ti tak način sodelovanja ni pogodu imaš za ta namen vedno pri roki irc.
Le pomisli kaj bi se zgodilo, če bi na totm forumu sodelovali sami IceMan-i :)
Aja - ti tega ne moreš vedet :D

dexter_II ::

:D
pri teh letih, pa se povrsti da je prvi, kjer se predvsem spoznavata, bi jest predlagal kako klopco al stopnisce ,ker je malce mraz zunaj (pac clovek blokov:D )


pa ne bit cist pasiven pa sam gobez..., kako sedenje na kolenih pa bozanje bi verjetno slo skozi:)

aja, ona tebi na kolenih, da slucajno nebi kakih neum... delal:D

Klemenn ::

aja, ona tebi na kolenih, da slucajno nebi kakih neum... delal

(ON)Ljubica, se ti lahko usedem na kolena?
(ONA)Seveda, saj imam železna ;)


:D

KTr1sk ::

Uh jaz grem v soboto na 1.zmenek, nje še nisem videl, samo na sliki ona pa tudi mene samo na sliki, všeč so ji moje besede "pisanje" upam da bo tudi v živo tako, sem pa že bil enkrat z drugo punco na zmenku pa se je kr dobr izšlo, sam zato ker je bila ona zgovorna, problem bi bil da ona ne bi bila zgovorna...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Myth ::

Mater ej... jaz mislim lih rečt kako so vsi modri pa brihtni, te pa datum pogledam. :D
Ki si te to temo najdo mi povej, no? >:D

Vsak pameten človek ne hodi po nasvete na forume. Vpraša se najbolšega kolega!

(tolko da smo ontopic) :8)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pristopi k osvajanju dekleta (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20423033 (15793) Tody
»

Ali sta rock in metal v zatonu?

Oddelek: Sedem umetnosti
453472 (2605) drevo
»

Slotech-ovci & Punce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
938079 (4712) Spajky
»

kaj kupiti punci za 18 let

Oddelek: Loža
398153 (7226) Soldier
»

dekleta na forumu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
674775 (3654) Klemenn

Več podobnih tem