» »

Kako na zmenek s punco?

Kako na zmenek s punco?

1
2
»

root987 ::

Nekdo je uporabu iskanje. Bravo!

On topic:
Jah, pa ti govor. :)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Myth ::

root987; Moje nasvete najdeš v 3 temah, ki so nekje v Loži. :D Uporabi iskanje! Več pa rajš ne bom govoril. :P
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

KTr1sk ::

Ja sej sam je težko začet, kako ste vi prvič na zmenku, da prej osebe niste poznali, pa potem se "morata" kar naenkrat srečat, a daste lupčeka na ličeka :P Jaz sem dal pri prejšni samo roko potem je pa pogovor kar šel, aja se mi pa zdi boljše da bi jo prej slišal kako govori, jo bom en dan prej poklical (ali jo naj še prej pokličem?), mam številko, sam pisala sva si samo preko emaila...do sobote morm preštudirat :P
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

serpentes ::

Jz om pa tko povedal... malo iz iskusenj predvsem pa tisto kar si jaz mislim. Tako da prvo punco ko imas ne mors lih pricakovati da bos z njo celo zivljenje... lahko pa tudi povprasate malo starse, dedke, babice( ce jih se imate) in podobno, kako je bilo pri njih. Jaz imam punco dve leti pa par mesecev... pa se razumeva kot najboljsa prjatla, pa se rada se mava, usaj jz mislim po dveh letih daj se zmer tko. :P
Uglavnm dokler smo/ste se mladi je treba to tut izkusiti, vendar po pameti.
Za prvi zmenek bi pa tko reku, khm TIP: peljes jo na kak sprehod se pogovarjas mogoce probas prjet za rokce na koncu pa lubcka, kam bos presodil sam med sprehajanjem... pa fajn je ce si zgovoren in podobno kot so ze povedal. PUNCA: jaz se nisem spoznal punce k bi na prvem zmenku ogromno govorila, (priznam nisem zenskar, nisem imel veliko punc), vrjamem pa da so tudi take, ne samo poslusat fantou k vam kej povedo... ampak navezujte pogovor pa boste ob sprehodu ze malo ugotovili kaksne so vajine misli... Ce pa ste punce take kot sem ze nastel za FANTE, pa nardite ravno obratno, kot sem povedal. No da zakljucim, vazna je komunikacija(pogovor).
Lepo se mejte
blaz

Dzuro10 ::

Jest prisegam na humor, res, ženske majo rade da jih edn zabava. Pol pa že sfrčkaš skupi da na konc rata...:D

Tic ::

Jaz sem eno (ni bil cilj da jo osvojim) prjatlco toliko nasmejal, da je brunla od smeha. Resno.


Tako da humorstični fantje, brzdajte se!
persona civitas ;>

mzidy ::

:D Pol si pa rojen humorist;)

Tic ::

Pa še res je.
persona civitas ;>
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pristopi k osvajanju dekleta (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20423038 (15798) Tody
»

Ali sta rock in metal v zatonu?

Oddelek: Sedem umetnosti
453472 (2605) drevo
»

Slotech-ovci & Punce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
938079 (4712) Spajky
»

kaj kupiti punci za 18 let

Oddelek: Loža
398155 (7228) Soldier
»

dekleta na forumu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
674777 (3656) Klemenn

Več podobnih tem