» »

Slotech-ovci & Punce

Slotech-ovci & Punce

1
2
»

darh ::

Mrak Matej.. tega pa jest poznam... ma če je tista bivša k jo mam jest v mislih bo tip brez jajc ostal... RamOne, a je blond ? ;)
Excuses are useless! Results are priceless!

rozca ::

A lohk jaz pokažem sliko mojga fanta? :D

lp

Thomas ::

Če bi imel zelnik .. ga ne bi preveč kazal zajcem.

Ni oportuno. :))
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

undefined ::

Točno, Thomas. Heheh. :D

OwcA ::

Zavedam se, da so vas te lepotice razgrele, toda ni potrebno "naskakovati" (z besedami seve [;)] ) tudi drug drugega.

@koyotee: popravil pot do slike v tvojem prejšnem postu in odstranl podvojitev.

@IceMan: tvojo, sicer hudomušno repliko, sem odstranil, ker se nanaša na "neobstoječ" odgovor.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

undefined ::

Hatch ma carsko. Fantje, lahko se skrijete s svojimi pred njegovo. :)

undefined ::

> @IceMan: tvojo, sicer hudomušno repliko, sem odstranil, ker se nanaša na "neobstoječ" odgovor.

Morda pa se ni imela namena nanašat na noben odgovor, si kdaj pomislil tako globoko? :)

R0K ::



Ni moja punca, ampak zdej vem v čem tiči razlog, da nimam pojma pri bioloogiji.

zile ::

ROK: lol, v to pa ne dvomim :D

V-i-p ::

Očitno je Nokia 7650 še za nekaj dobra...;)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

borinho ::

Tange so že out vsaka babica jih že ma, zdej je in brez

undefined ::

Najbolj bedno je, ko vidiš vse mladince noret za tangami. Potem pa vidiš punce, ki jim te sploh ne sedejo (glede na njihovo ne-tako-vitko postavo), pa fantje kar okol padajo. Ah ja. Puncam bi priporočal, da malo primerjajo svoje telo z manekenkami, preden gredo gor natikat tange, ker drugače zgleda to NIKAKVO! Je precej bolje, če ostanejo pri navadnih hlačkah, čipkah, karkoli. Fantom pa priporočam, da čimprej odrastejo iz pubertete. :)

borinho ::

Ja se čist strinjam je sm že skor čist odporen na tange, res jih je preveč, pa to norenje za tangam mi gre mal na ****c, možno pa je da sva midva Iceman že malo v letih

R0K ::

Iceman a je to kaj narobe če so men ušeč tange? ČE tebi niso, še ne pomen, da to ni normalno. Get it?

Zaradi mene ti raje glej njo kam drugam. Men je pač kul pogledat kako bejbo med poukum, ki je itak dolgocajt (učitlni budale. mislijo da se bomo učil, ure pri njih pa tak zajebano dolgocajtne da crkneš - kje naj pol najdem motivacijo??), če teb ni - ok.

Sploh pa je čist kul če ima punca tange. Men gre na kozlanje če vidim kakšno, ki ima oprijete hlače, spodej pa navadne spodnjice. Grdo za crknt.

Matek ::

R0K, je že res, da je lepo na kaki videt tangice, ampak mora bit taka, da ji paše, tako kot je povedal IceMan. Veliko jih nosi ne glede na svojo postavo in stvar izpade zelo grdo. Tisto z navadnimi spodnjicami in oprijetimi hlačami pa se mi ne zdi tako.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

undefined ::

Ja Rok, saj te razumem, brez skrbi. :)

Tr0n ::

Samo da dobro zgleda. Mozganska materija je irelevantna. *sark*

Kje je ediks?

ali3n ::

mnja - nekatere punce se s tangicami prelevijo v "sumo borke"; tko kot je reku IceMan - enim "pašejo" enim pa ne... saj majo ogledalo doma...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

HardwareMaster ::

Jst bi tud meu tako "sosedo" pr kakem predmetu, da bi se lohka mal spočil in relaksiral:D

Mati ::

Moja je boljša raketa od obeh, samo ne pusti, da pripopam sliko, žal!

Moram pa priznati, da ima koyotee kar ok bejbo!

fictionel ::

Kokr nj bi bli mi veliki geeki, mamo prow ql bejbe :D :8)

Ne, moje slike ne dam (tut skenrja nimam ;(( ), sam vm pa loh povem, da je se lepsa kot Sergijeva >:D

hehehe...

Sergio ::

fictionel: od kje pa ti poznas mojo? ;)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

nojus ::

heheehe, sergio zdaj ti pa prav paše najezana slikca poleg posta :D
nikol se ne ve kako jo pozna. (slovenija je majhna)
sovražim Gargamela.

||_^_|| ::

Nevem zakaj ampak nekako se mi ne zdi ql da bi sliko od svoje popu na net.

undefined ::

Jaz pa mislim, da sem jo že videl, Sergio. Je bila že objavljena na forumu. ;)

RamOne ::

xbite: ja deklca je blond in moram priznati da tudi prov cedna...

... ampak cez mojo je ni ;):8)

fictionel ::

ahhh.. serz.. ne skrbi :\

poznam jo le iz tvojega opisa tukajle>:D

Sergio ::

IceMan: pred dvema letoma pač ena random slikica... Bilo i prošlo. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

darh ::

Excuses are useless! Results are priceless!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darh ()

fictionel ::

zakva men zmer k hocm pridt na link, k ga je dau xbite, napise da nism registriran??? halo?!? ;((

help plz!

McHusch ::

fictionel: ker zasebno sporočilo ni namenjeno tebi. ;)

fictionel ::

aja.. toj kao ZS...ok.. ze razumem :\

MrX ::

to je pa moja ljubica;) klik
kaksna se vam zdi?

the_unborn ::

men zgleda kot una Catherine Bell (vojaska odvetnica iz JAGa):)

Blue3D ::

Gori brez bi bla lepsa. :P

the_unborn ::

absolutno:D

atubbuta ::

No, če že more bit; tuki je moja biuša draga:

Danijela

Me je pustla, pol sm biu pa 2 leti nesrečen in osamljem. :'( In zdaj sem šele spoznal: Najbolje je biti sam! :)) :)) :))

Super Sonic ::

atubbuta: kakor vzameš. če si brez si free in delaš karkoli počneš, si kreativen in lahko veliko ustvariš-te pa tolče ko si starejši. Takrat ob praznikih vse stisne (e, mam taščo-bodočo, ko je pri svojih 45 dala čez par plastičnih, postavo ima izjemno za ta leta, a je sama. Zdej o vzrokih ne bi, samo ženska je obletala svet, vidla vse ima ogromno denarja, pa je zelo nesrečna. Živi nesrečno. Ne najde nikogar bi ji stal ob strani. Ne najde sorodne duše. hehe>:D )

Ko pa imaš punco imaš obvezo. Pol manj časa, a preživeti se je treba vseen. Odpadejo spogledovanja:( , dolgi vroči pogovori z vročimi tetami;(( in nič seksa z drugimi tetami>:D, torej moraš svojo zares ljubiti in ko jo izbiraš izbrati eno katera ti bo pomenila več kot prej naštete stvari.

Sicer je pa še cajt stari. Vedno je cajt. Vedno lahko spoznaš kej nouga.

Gh0st ::

Pa dejte ljudje no! Moderatorji, une bolane slike skenslat, ker je tuki tud mularija...:D :\ joke.

Sicer se pa strinjam da tak topic ni za nobeno rabo. Bejbike niso avtomobili! ;((
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

pingo76 ::

Joj kaj se ne prebere in vidi. Hudo dvomim v mentalno zrelost ljudi po nekaterih postih. Ne ne povem kdo. Sicer pa naše drage niso predmet za razkazovanje potrebni rulji.
Mimogrede a kdo še živi v kameni dobi? Ženske imajo že od leta 1940 enake pravice kot moški. Sicer pa, če že moram jim pa še nobeden ni podelil pravice po neutemeljenem krneki teženju, ki pri nekaterih je na dnevnem redu. Hvalabogu moja je super. Slike pa ne dam. Komu na čast?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingo76 ()

BigWhale ::

IceMan:

Kaj pa je narobe s tangicami? Men so tolk cool, da jih se jest nosim!

;>

Spajky ::

pravega "zadrtega" računalničarja lahko ena zmuti samo, če se mu vsede na mizo pred tipkovnico, mu ponudi svojo miško in vzdihuje Enter, Enter, Enter ... :-) .. (ravno sem sinoči nekaj podobnega razlagal eni moji prjatlci, ki ji nikakor ne znese enga tacga zmuvat... ne vem, če se je je prijelo kaj .. 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Daedalus ::

Spajky::D :D :D :D >:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Spajky ::

Ja temu nacinu se rece CMD line oz. po slovensko ukazna vrstica, oz. vrsta ki ukazuje-mora imeti zadnjo besedo (žensko bitje..); lahk maš pa vedno tudi ti zadnjo besedo: "Da, Draga!, kakor ti praviš" :-) 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sexi dvojčici (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22421801 (12558) Yohan del Sud
»

Ali se samozadovoljujete? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19517938 (12517) ripmork
»

Najlepša slovenka! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11617490 (12923) ripmork
»

"Lepa dekleta ljubijo barabe" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1076838 (4971) powldiy
»

dekleta na forumu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
674746 (3625) Klemenn

Več podobnih tem