» »

Rekreativne dejavnosti in navezovanje stika

Rekreativne dejavnosti in navezovanje stika

jype ::

Pozabljate, da imate izkrivljen pogled na te reči, ker kot moški nimate razvitih dovolj intelektualnih kapacitet, da bi o teh rečeh lahko kritično premislili.

uporabnik832 ::

Ko bi se vsaj bolj drzali teme...

Jerry000 ::

uporabnik832 je izjavil:

Ko bi se vsaj bolj drzali teme...

Tako je pri vsaki temi na slo-tech...

Shields ::

Ahahaha jype daj no, ženske same so mi povedale o stvareh ki jih pišem.

Jerry000 je izjavil:

uporabnik832 je izjavil:

Ko bi se vsaj bolj drzali teme...

Tako je pri vsaki temi na slo-tech...


Poglej kdo je iztiril temo. Začne se na H

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Shields ()

Jerry000 ::

Shields je izjavil:

Ahahaha jype daj no, ženske same so mi povedale o stvareh ki jih pišem.

Jerry000 je izjavil:

uporabnik832 je izjavil:

Ko bi se vsaj bolj drzali teme...

Tako je pri vsaki temi na slo-tech...


Poglej kdo je iztiril temo. Začne se na H

Ni pomembno kdo, vedno je tako

FormerUser ::

Shields je izjavil:

Čudno, da pogosto slišim od žensk da rade kupujejo in nosijo vse kar si naštela...

Zakaj bi bilo to čudno? Saj nobena ne živi v vakuumu ampak v družbi, kjer se ji vsak dan sugerira te stvari in večina pač sledi.

Shields je izjavil:

Pozabila si da v njih dobro izgledajo če imajo lepo postavo, zato jih nosijo tudi za v šolo, ko grejo v trgovino,...in tega se zavedajo, saj niso slepe. V tem pogledu se od petk ipd. ne razlikujejo, zato ne vem kaj ti ni jasno :)

Jaz sem pa ti povedala, da pajkice nosijo tudi tiste, ki nimajo popolne postave, ker so praktične za telovadbo.

uporabnik832 je izjavil:

Ko bi se vsaj bolj drzali teme...

Če bi se striktno držali teme, bi tale nit imela 1, največ 2 strani. Ljudje so ti dali nasvete, sedaj se pač bolj na splošno debatira.

Zgodovina sprememb…

KAVINSKY ::

FormerUser je izjavil:

Zakaj bi bilo to čudno? Saj nobena ne živi v vakuumu ampak v družbi, kjer se ji vsak dan sugerira te stvari in večina pač sledi.


A jih niso prej nosile ker so udobne, zdaj pa ker je to družbeni pritisk?

jype ::

KAVINSKY je izjavil:

A jih niso prej nosile ker so udobne, zdaj pa ker je to družbeni pritisk?
Le moški si vsi delite enako kvantno stanje. Ženske so med seboj različne.

FormerUser ::

KAVINSKY je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Zakaj bi bilo to čudno? Saj nobena ne živi v vakuumu ampak v družbi, kjer se ji vsak dan sugerira te stvari in večina pač sledi.


A jih niso prej nosile ker so udobne, zdaj pa ker je to družbeni pritisk?

V bistvu je vseeno, ker ne gre za škodljivo zadevo.

Gagarin ::

jype je izjavil:

KAVINSKY je izjavil:

A jih niso prej nosile ker so udobne, zdaj pa ker je to družbeni pritisk?
Le moški si vsi delite enako kvantno stanje. Ženske so med seboj različne.


Katerega spola si kej ti da mi je znati? Nadspolnik?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gagarin ()

joggi79 ::

FormerUser je izjavil:

Jaz sem pa ti povedala, da pajkice nosijo tudi tiste, ki nimajo popolne postave, ker so praktične za telovadbo.

Cool, ampak mocno dvomim da je pisarna ali shopping center telovadnica in "malce manj popolne postave", ki v pajkicah izgledajo kot nasedel kit na obali Avstralije, pac niso ravno gledljive. Sorry pa brez zamere, ampak ce me posiljujete s to "modo" 30kg overweight bab v oprijetih pajkicah (pa ne med telovadbo), lahko tudi povem moje mnenje pa tudi ce komu ne pase.

Stalinovic ::

jype je izjavil:

Pozabljate, da imate izkrivljen pogled na te reči, ker kot moški nimate razvitih dovolj intelektualnih kapacitet, da bi o teh rečeh lahko kritično premislili.


Tvoji dokazano ne znate ne misliti ne delati:

Swedish Dystopia: “Rapes in Stockholm have increased by 20 percent”

According to a report by the Swedish news outlet Mitt i, an average of five rapes happens each day in Stockholm. Of the rapes that do occur, only 5 percent of them result in the attacker being sentenced by a criminal court.

Državo ki jo vodita ti in H bo raj za ženske :))

jype ::

Gagarin je izjavil:

Katerega spola si kej ti da mi je znati? Nadspolnik?
Poglej v profil, nespo.

Cruz ::

Tudi, če bi vse ženske nosile pajkice izključno zaradi pozornosti, kaj potem. Če imajo lepo postavo jo naj pokažejo. Ali se bojite, da bi takoj postali mokri v hlačah? :)

joggi79 je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Jaz sem pa ti povedala, da pajkice nosijo tudi tiste, ki nimajo popolne postave, ker so praktične za telovadbo.

Cool, ampak mocno dvomim da je pisarna ali shopping center telovadnica in "malce manj popolne postave", ki v pajkicah izgledajo kot nasedel kit na obali Avstralije, pac niso ravno gledljive. Sorry pa brez zamere, ampak ce me posiljujete s to "modo" 30kg overweight bab v oprijetih pajkicah (pa ne med telovadbo), lahko tudi povem moje mnenje pa tudi ce komu ne pase.
Se strinjam, da ni istega efekta. Je pa enako pri močnejših moških z oprijetimi kavbojkami in majicami. Pač moraš kupovati oblačila, ki so primerne velikosti trenutni postavi pa je. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

jype ::

Stalinovic je izjavil:

Državo ki jo vodita ti in H bo raj za ženske :))
Je že, ker ženske na Švedskem prijavijo skoraj vsa posilstva, v Sloveniji si jih pa niti 20% ne upa.

FormerUser ::

joggi79 je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Jaz sem pa ti povedala, da pajkice nosijo tudi tiste, ki nimajo popolne postave, ker so praktične za telovadbo.

Cool, ampak mocno dvomim da je pisarna ali shopping center telovadnica in "malce manj popolne postave", ki v pajkicah izgledajo kot nasedel kit na obali Avstralije, pac niso ravno gledljive. Sorry pa brez zamere, ampak ce me posiljujete s to "modo" 30kg overweight bab v oprijetih pajkicah (pa ne med telovadbo), lahko tudi povem moje mnenje pa tudi ce komu ne pase.

Seveda lahko poveš svoje mnenje, te pa nihče ne sili, da jih gledaš, zato ne vem zakaj se toliko razburjaš, razen če si morda domišljaš, da imaš pravico pričakovati, da se bodo v javnosti gibale zgolj osebe, ki tebi estetsko odgovarjajo.

Shields ::

Cruz je izjavil:

Tudi, če bi vse ženske nosile pajkice izključno zaradi pozornosti, kaj potem. Če imajo lepo postavo jo naj pokažejo. Ali se bojite, da bi takoj postali mokri v hlačah? :)


Komu naj pokažejo če moški morajo mižat, če ne so creepy skoraj posiljevalci. To je ta paradox

jype ::

Shields je izjavil:

Komu naj pokažejo če moški morajo mižat, če ne so creepy skoraj posiljevalci. To je ta paradox
Paradoks je le v glavah intelektualno nižje razvitih oblik ljudi, torej moških.

Shields ::

jype je izjavil:

Shields je izjavil:

Komu naj pokažejo če moški morajo mižat, če ne so creepy skoraj posiljevalci. To je ta paradox
Paradoks je le v glavah intelektualno nižje razvitih oblik ljudi, torej moških.


Tudi jaz se ne identificiram kot moški

Stalinovic ::

jype je izjavil:

Stalinovic je izjavil:

Državo ki jo vodita ti in H bo raj za ženske :))
Je že, ker ženske na Švedskem prijavijo skoraj vsa posilstva, v Sloveniji si jih pa niti 20% ne upa.


Očitno slovenci niti ne prijavimo otrok ki nosijo granate v vrtec:
Sweden: Bomb squad called out to preschool after boy brings hand grenade to school

Pa ljudje ne prijavimo ko se z mitralezi streljaji na ulici:
Sweden: 2 people injured by automatic gunfire in Nacka

jype ::

Shields je izjavil:

Tudi jaz se ne identificiram kot moški
Potem ni paradoksa?

Stalinovic je izjavil:

Pa ljudje ne prijavimo ko se z mitralezi streljaji na ulici:
Hja, vi z avtomatskim orožjem streljate na policiste. Pri nas se to ne dogaja, pa tudi nezavestnih ne brcamo v glavo, dokler ne poginejo.

joggi79 ::

FormerUser je izjavil:

te pa nihče ne sili, da jih gledaš,

To naceloma ni cisto tako. Ce si 8h/dan zaprt v 200kvadratov veliki pisarni, zraven pa je sredi pisarni nasedel en kit v pajkicah, si nekako prisiljen to gledat, hoces noces. Je pa res, da je v taksnih primerih potrebno delati na ali a. cimprejsni izgubi vida, ali b. uporabi povsem crnih ocal in izklopu vseh luci... menjava sluzbe na zalost ne pride v postev, ker je verjetnost, da bo tudi v novi sluzbi kaksen podoben top model, ki misli, da moramo vsi videti njeno 120 kilsko rit, skoraj enaka 1.

Cruz je izjavil:

Je pa enako pri močnejših moških z oprijetimi kavbojkami in majicami.

Se povsem strinjam tudi glede tega... s tem da ker nisem nikoli politically correct bom rekel zavaljenimi ne "mocnejsimi" ;)

FormerUser ::

Shields je izjavil:


Komu naj pokažejo če moški morajo mižat, če ne so creepy skoraj posiljevalci. To je ta paradox

Nobenega paradoxa ni, just treat women as human not objects.

Cruz ::

Shields je izjavil:

Cruz je izjavil:

Tudi, če bi vse ženske nosile pajkice izključno zaradi pozornosti, kaj potem. Če imajo lepo postavo jo naj pokažejo. Ali se bojite, da bi takoj postali mokri v hlačah? :)


Komu naj pokažejo če moški morajo mižat, če ne so creepy skoraj posiljevalci. To je ta paradox
Ja pri stiku z ženskami(in v življenju na splošno) obstajata dve pravili:

1. Be attractive
2. Don't be unattractive

Drugače pa je še vsaka ženska srečna, če jo kdo pogleda. Problem je, če buliš. Ali pa, če si grd. Takrat si creep. 8-)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

jype ::

joggi79 je izjavil:

To naceloma ni cisto tako. Ce si 8h/dan zaprt v 200kvadratov veliki pisarni, zraven pa je sredi pisarni nasedel en kit v pajkicah, si nekako prisiljen to gledat, hoces noces. Je pa res, da je v taksnih primerih potrebno delati na ali a. cimprejsni izgubi vida, ali b. uporabi povsem crnih ocal in izklopu vseh luci... menjava sluzbe na zalost ne pride v postev, ker je verjetnost, da bo tudi v novi sluzbi kaksen podoben top model, ki misli, da moramo vsi videti njeno 120 kilsko rit, skoraj enaka 1.
Ti imaš pa zelo hude težave v življenju. Si pomislil, da bi oči lahko daroval komu, ki je slep?

Cruz je izjavil:

Drugače pa je še vsaka ženska srečna, če jo kdo pogleda. Problem je, če buliš. Ali pa, če si grd. Takrat si creep. 8-)
Po nepotrebnem se delaš neumnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Jerry000 ::

Shields je izjavil:

Cruz je izjavil:

Tudi, če bi vse ženske nosile pajkice izključno zaradi pozornosti, kaj potem. Če imajo lepo postavo jo naj pokažejo. Ali se bojite, da bi takoj postali mokri v hlačah? :)


Komu naj pokažejo če moški morajo mižat, če ne so creepy skoraj posiljevalci. To je ta paradox

Ni res, jaz pogledam za lepo postavo, pajkice, kavbojke in še nikoli nisem bil označen kot posiljevalec. Drugo je če buljiš neskončno in direktno in neprestano. Tako kot s hrano, v mejah normale

joggi79 ::

jype je izjavil:

Si pomislil, da bi oči lahko daroval komu, ki je slep?

Ves da sem, pa nisem preprican da bi mu hotel pripraviti taksno muko, da bi potem moral gledati te nasedle kite v pajkicah, tako da sem se potem premislil.

FormerUser ::

Cruz je izjavil:


Drugače pa je še vsaka ženska srečna, če jo kdo pogleda.

Ne, ni, sploh če dotični zraven še gobec nemarno steguje.

Shields ::

Jerry000 je izjavil:

Ni res, jaz pogledam za lepo postavo, pajkice, kavbojke in še nikoli nisem bil označen kot posiljevalec. Drugo je če buljiš neskončno in direktno in neprestano. Tako kot s hrano, v mejah normale


Saj pravim. Pozornost jim do neke mere ugaja in s tem ni nič narobe. Ampak baje ta misel obstaja le v glavah moških

FormerUser ::

joggi79 je izjavil:


To naceloma ni cisto tako. Ce si 8h/dan zaprt v 200kvadratov veliki pisarni, zraven pa je sredi pisarni nasedel en kit v pajkicah, si nekako prisiljen to gledat, hoces noces. Je pa res, da je v taksnih primerih potrebno delati na ali a. cimprejsni izgubi vida, ali b. uporabi povsem crnih ocal in izklopu vseh luci... menjava sluzbe na zalost ne pride v postev, ker je verjetnost, da bo tudi v novi sluzbi kaksen podoben top model, ki misli, da moramo vsi videti njeno 120 kilsko rit, skoraj enaka 1.

Lahko pa začneš lobirati za dress code, ki bo izključeval pajkice.

jype ::

joggi79 je izjavil:

Ves da sem, pa nisem preprican da bi mu hotel pripraviti taksno muko, da bi potem moral gledati te nasedle kite v pajkicah, tako da sem se potem premislil.
Pohvalno, sem vedel, da si dober človek.

Shields je izjavil:

Saj pravim. Pozornost jim do neke mere ugaja in s tem ni nič narobe. Ampak baje ta misel obstaja le v glavah moških
Počasi se boš naučil kulturnega vedenja in bo nenadoma življenje izgubilo vse paradokse!

FormerUser je izjavil:

Lahko pa začneš lobirati za dress code, ki bo izključeval pajkice.
Dress code? To je super način, da ti najboljši dajo odpoved.

Cruz ::

jype je izjavil:

Cruz je izjavil:

Drugače pa je še vsaka ženska srečna, če jo kdo pogleda. Problem je, če buliš. Ali pa, če si grd. Takrat si creep. 8-)
Po nepotrebnem se delaš neumnega.
Morda preveč provokativno, je pa vseeno nekaj resnice. :) Če se normalno obnašaš in deluješ prijazno, najverjetneje ne boš imel problemov.

FormerUser je izjavil:

Cruz je izjavil:


Drugače pa je še vsaka ženska srečna, če jo kdo pogleda.

Ne, ni, sploh če dotični zraven še gobec nemarno steguje.
Preveč filmov gledaš. Kdo pa se še dandanes dere ali žvižga za žensko. Še trobijo več ne! :) Dandanes je bistveno več buljenja in čakanja, da pride domov ter te poišče na Facebooku/Instagramu. Anonimnega aktivnega pristopa več skoraj ni. Dejansko je edini pristop dandanes menjava drobiža, če si blizu parking avtomata ter vprašanja turistov. Še ubogi brezdomci več niso vsiljivi. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Shields ::

FormerUser je izjavil:


Lahko pa začneš lobirati za dress code, ki bo izključeval pajkice.


Za dress code s petkami in krili sem slišal ampak s pajkicami pa ne. Vsaj v Sloveniji ne

jype ::

Cruz je izjavil:

Če se normalno obnašaš in deluješ prijazno, najverjetneje ne boš imel problemov.
Najverjetneje. Vsaj jaz jih še nisem imel.

Cruz je izjavil:

Kdo pa se še dandanes dere ali žvižga za žensko.
Vedno manj, ker so že od malega indoktrinirani v strpno in spoštljivo obnašanje.

Cruz ::

jype je izjavil:

Cruz je izjavil:

Kdo pa se še dandanes dere ali žvižga za žensko.
Vedno manj, ker so že od malega indoktrinirani v strpno in spoštljivo obnašanje.
Res je, edino več pristopa v živo pogrešam. Ne znajdem se na socialnih omrežjih ali tekstanju na splošno. :/ Dober skeč na to temo:
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

jype ::

Ja, super skeč je.

Cruz je izjavil:

edino več pristopa v živo pogrešam
Pristop v živo je trivialen, samo naučiti se ga moraš, predvsem se moraš pa sprijaznit, da včasih kdo noče, da do njega (ali nje) pristopiš, ter se umakneš.

uporabnik832 ::

Jype
Predlagal si jogo v enem od zapisov.

Zakaj joga?

jype ::

Ker boš z dobrim učiteljem našel notranji mir in ti bo postalo vseeno, s koliko dekleti imaš stike.

Ko to dosežeš bo pa nenadoma okoli tebe polno deklet, ki se bodo zanimala zate.

Stalinovic ::

Velik problem je da se stare ženske (28+) oblačijo v oprijete cunje. 18-25 je čisto OK, višje pa je izjemno neokusno in bi bilo res lahko malo spoštovanja do drugih. Mene tudi ne moti če se ne umivam, samo to vseeno počnem da ne mučim ljudi okoli sebe.

jype ::

Stalinovic je izjavil:

Velik problem je
Ne, v resnici ni.

Stalinovic je izjavil:

izjemno neokusno
Neokusno je, da moški svojih spolnih organov ne znate pospravit, tako kot višje razvite živali, recimo delfini.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Stalinovic ::

FormerUser ::

Cruz je izjavil:

Preveč filmov gledaš. Kdo pa se še dandanes dere ali žvižga za žensko. Še trobijo več ne! :)

Morda ne toliko v Sloveniji, v tujini pa sprejemajo zakone, ki takšne zadeve kaznujejo, verjetno ne zato ker bi bili ti pojavi tako redki. Sicer pa nisem govorila o žvižganju in dretju ampak o neprimernih opazkah, ki jih je pa še vedno veliko.


Cruz je izjavil:

Dandanes je bistveno več buljenja in čakanja, da pride domov ter te poišče na Facebooku/Instagramu.

In kaj potem stori, ji spusti neprimeren komentar?

jype ::

Stalinovic je izjavil:

For Online Daters, Women Peak at 18 While Men Peak at 50, Study Finds
A ni to fake news? Zadnjič si trdil tako.

Stalinovic je izjavil:

Pri ženskah je problem.
Ni. Pri 50 so ženske še vedno lepše od tebe.

FormerUser je izjavil:

In kaj potem stori, ji spusti neprimeren komentar?
Ja, ona ga pa blokira, tako se pa ta neverjetno pristen odnos tudi konča.

Stalinovic ::

jype je izjavil:

Stalinovic je izjavil:

For Online Daters, Women Peak at 18 While Men Peak at 50, Study Finds
A ni to fake news? Zadnjič si trdil tako.

Stalinovic je izjavil:

Pri ženskah je problem.
Ni. Pri 50 so ženske še vedno lepše od tebe.

FormerUser je izjavil:

In kaj potem stori, ji spusti neprimeren komentar?
Ja, ona ga pa blokira, tako se pa ta neverjetno pristen odnos tudi konča.


Znanstvene študije se ne motijo, ne glede na to kako molite k svojim xer Bogovom.

jype ::

Stalinovic je izjavil:

Znanstvene študije se ne motijo, ne glede na to kako molite k svojim xer Bogovom.
Znanstvene študije se ne motijo, zato vemo, da so ženske lepe tudi ko so stare 100 let, moški so pa grdi že pri 12.

Vazelin ::

Slackers
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

joggi79 ::

jype je izjavil:

Znanstvene študije se ne motijo, zato vemo, da so ženske lepe tudi ko so stare 100 let, moški so pa grdi že pri 12.

Sicer cisto verjamem prvemu delu, ampak vseeno ni treba posiljevati okolice s to "lepoto". Jaz tudi mislim, da cisto ok izgledam (pa ceprav ze lep cas nisem vec 12), pa vseeno ne hodim v sluzbo brez majice, ter naoljen in samo v tangicah, kot kaksen model na body building tekmovanju.

Cruz ::

FormerUser je izjavil:

Cruz je izjavil:

Dandanes je bistveno več buljenja in čakanja, da pride domov ter te poišče na Facebooku/Instagramu.

In kaj potem stori, ji spusti neprimeren komentar?
Tukaj je potem odvisno od osebe. Ene jaz imenujem "ignorant hunters", takšni takoj zlajkajo in neprimerno skomentirajo. Prav tako začnejo klepet z "hej bejba, hej mala". Takšne ljudi ne prizadene, če jih ignoriraš, saj igrajo na količino. Ena se bo že našla. Ti tipi so pojave, ampak niso nikoli na suhem.

Potem imaš drugo, najbolj verjetno vrsto. Tile moški so malce zatreskani in na splošno preveč idealizirajo žensko. Oni stisnejo lajk, ampak samo na eno sliko in čakajo. Sčasoma spet en. Pa spet. Če jim ona ne da >= število lajkov nazaj, nikoli ne začnejo klepeta. Sčasoma postanejo kar precejšnji stalkerji zaradi idealiziranja in razočaranja.

Tretja vrsta je bolj podobna drugi. Najprej lajk, potem drugo. Tukaj se deli še na hunterje, ki hitro poskušajo odpreti klepet ter vedno ne čakajo na povratni lajk(od prve vrste se razlikujejo v tem, da so bolj kulturni pri pristopu) in pa malce zadržane, ki odprejo pogovor, če dobijo vsaj en lajk z njene strani. Sicer pa bi o tem lahko kaj več povedala ti. Čeprav rade volje nakladam. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

PreviousUser ::

jype je izjavil:

Stalinovic je izjavil:

Znanstvene študije se ne motijo, ne glede na to kako molite k svojim xer Bogovom.
Znanstvene študije se ne motijo, zato vemo, da so ženske lepe tudi ko so stare 100 let, moški so pa grdi že pri 12.


Znanstvene študije tudi kažejo, da se ženske starajo hitreje, ker imajo tanjšo kožo.

Vazelin ::

PreviousUser je izjavil:

jype je izjavil:

Stalinovic je izjavil:

Znanstvene študije se ne motijo, ne glede na to kako molite k svojim xer Bogovom.
Znanstvene študije se ne motijo, zato vemo, da so ženske lepe tudi ko so stare 100 let, moški so pa grdi že pri 12.


Znanstvene študije tudi kažejo, da se ženske starajo hitreje, ker imajo tanjšo kožo.

Ja to se še posebej vidi pri koži na rokah in na vratu
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iščem soplesalko

Oddelek: Loža
3910966 (8540) Mare2

Spoznavanje ženskega spola (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28452419 (44345) dzinks63
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36881053 (73101) Yosh
»

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
483100931 (87109) guest #44

Več podobnih tem