» »

Žar v bloku?

Žar v bloku?

«
1
2

hmm23 ::

Je to dovoljeno, da nekdo ima nekdo to na balkonu in gre dim čez cel blok in v vsa stanovanja?

Kaj lahko narediš, če se sosed ne zmeni za lepo besedno opozorilo?
  • spremenilo: hmm23 ()

Mare2 ::

Še dobro, da ne kuri v sobi. :)

Jaz imam namizni električni žar, ga dam na štedilnik, kadi se v napo. :)
https://www.merkur.si/kontaktni-zar-tef...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

noob96 ::

Preseli se

tomy5 ::

Ne, odprt ogenj in to je tudi žar prevrjeno ni dovoljen v večini hišnih redov.
Vsaj pri nas je striktno prepovedan ker zasmradiš z dimom zgornje.

Daliborg ::

Ali lahko kdo poda kakšen link do zakona ali hišni red, ker mene tudi to zanima ? Sicer ne kurim razen cigaret nič na balkonu dlje časa, pa se tudi ta dim pozna(obarva rumeno) na roletah znotraj in zunaj.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

IL_DIAVOLO ::

Se en dokaz, da se s kreteni nimas kaj lepo pogovarjat.

Pika na i ::

hmm23 je izjavil:

Je to dovoljeno,

Če te povabi na pleskavico, je.

starfotr ::

Kajenje je dovoljeno, žar pa ne? Dvojna merila?

Dovolit vse ali prepovedat vse.

Jaz sem zadnjič na dopustu skoraj znorel, ker je sosed kadil cel dan. Če bi moral s takim živet, bi znorel.

profii ::

Tole pa še mene zanima, ker spodnji sosed neprestano kadi :)

Pika na i ::

A smrčanje je tudi prepovedano v blokih?

steev ::

Žar na oglje?
:|

BuDi79 ::

Pika na i je izjavil:

A smrčanje je tudi prepovedano v blokih?
Ja, pa preglasno prdenje. Še posebej na balkonih in pri odprtih oknih.

bajsibajsi ::

profii je izjavil:

Tole pa še mene zanima, ker spodnji sosed neprestano kadi :)


Imamo enako tezavo s spodnjimi najemniki. V poletnih mesecih se nekako gre (verjetno zaradi razlicnega zracnega tlaka), pozimi pa takoj zasmrdi v celotnem stanovanju ob odprtju balkonskih vrat.

Smo se enkrat poskusali clovesko pogovoriti glede kajenja in morebitnega konsenza, ki bi bil sprejemljiv za vse vpletene, pa je smrklja/kadilka flegma zabrusila, da bo poklicala policijo, da placujeta z mamo dovolj visoko najemnino in da lahko v "svojem" stanovanju pocne kar zeli. Tudi njena mama/nekadilka je bila dejansko "nemocna" in je le rekla, da se naj z njo pogovorimo oz. se pritozimo hcerki. Najemodajalec jim pa ne pusti kaditi v stanovanju.

Dejansko s kadilcem tezko karkoli sporazumno doreces in ti ostane le, da prenasas smrad ali pa... ukrepas drugace. :)

Sami ::

Jaz imam tega na balkonu in ni problemov :D

Link: https://www.amazon.co.uk/Tefal-CB660301...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

BuDi79 ::

Sami je izjavil:

Jaz imam tega na balkonu in ni problemov :D

Link: https://www.amazon.co.uk/Tefal-CB660301...
Ker to ni žar ampak šporhet.

Sami ::

BuDi79 je izjavil:

Sami je izjavil:

Jaz imam tega na balkonu in ni problemov :D

Link: https://www.amazon.co.uk/Tefal-CB660301...
Ker to ni žar ampak šporhet.


Sploh veš kaj je šporhet?

To je el. žar, ki je primeren za blok, da ne zasmrdiš svojega ter sosedovih stanovanj.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Pika na i ::

bajsibajsi je izjavil:



Dejansko s kadilcem tezko karkoli sporazumno doreces in ti ostane le, da prenasas smrad ali pa... ukrepas drugace. :)

Pod drugačno ukrepanje imaš v mislih to, da kadiš nazaj?

A ljudje v blokih nimate Hišnega reda, ki ste ga prebrali in sprejeli?

Cr00k ::

Sami je izjavil:

BuDi79 je izjavil:

Sami je izjavil:

Jaz imam tega na balkonu in ni problemov :D

Link: https://www.amazon.co.uk/Tefal-CB660301...
Ker to ni žar ampak šporhet.


Sploh veš kaj je šporhet?

To je el. žar, ki je primeren za blok, da ne zasmrdiš svojega ter sosedovih stanovanj.


Jaz imam tudi električnega. Sicer od Webra, pa se noben še ni pritožil.
Oglje je sicer boljše, a tudi to ni tako slabo, glede na omejitve.

Invictus ::

Zakonsko s tem ni nobenega problema.

Kar je idiotizem, saj je požarno nevarno... Za sosede in celoten blok...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kalorijagr ::

Seveda lahko pečeš in kadiš na svojem balkonu. Tudi z najemom pridobiš pravico do posesti. Vse, ki vas motijo žar in čiki na balkonu pa morate razmisliti, ali ni za vas bolj primerna druga oblika lastnine, hiša recimo.

Ne vidim večje nevarnosti v žaru od kitajskega adapterja. Preverjaš tudi adapterje od sosedov invictus?

Zgodovina sprememb…

Pika na i ::

Se pravi, vonj po pečenju je dovoljen, dim ob pečenju pa ne?

nanoM4TERIAL ::

traktor ob 7 zjutraj in kar hočeš, pa še vedno totalno uživam kjer živim. A ste res tako nemogoči?



To sm včeraj trpel ene 2 ure ... Malo potrpet

Cr00k ::

kalorijagr je izjavil:

Seveda lahko pečeš in kadiš na svojem balkonu. Tudi z najemom pridobiš pravico do posesti. Vse, ki vas motijo žar in čiki na balkonu pa morate razmisliti, ali ni za vas bolj primerna druga oblika lastnine, hiša recimo.

Ne vidim večje nevarnosti v žaru od kitajskega adapterja. Preverjaš tudi adapterje od sosedov invictus?


Ni čist tako. Stvar je taka, da če je hišni red, kjer je to prepovedano in ti kršiš hišni red, te lahko ostali lastniki oz. hišni svet banajo iz zgradbe pa si lahko lastnik, posestnik in še kaj...

edit: tole
Skladno z določili Stvarnopravnega zakonika je groba kršitev temeljnih pravil sosedskega sožitja lahko podlaga za izključitveno tožbo. Če je skupnost s kršiteljem nevzdržna, lahko etažni lastniki, ki imajo več kot polovico solastniških deležev na skupnih delih, sprejmejo sklep, da se kršilec najprej opomni. Če s kršitvami nadaljuje, pa lahko etažni lastniki sprejmejo sklep, da se vloži tožba za izključitev in prodajo njegovega posameznega dela.

Etažni lastniki lahko sprožijo tudi motenjsko tožbo po določilih Stvarnopravnega zakonika, saj morajo lastniki nepremičnin svojo lastninsko pravico izvrševati tako, da se medsebojno ne vznemirjajo in da si ne povzročajo škode. Tudi skupne dele večstanovanjske stavbe morajo etažni lastniki uporabljati v skladu z njihovo naravo in namenom tako, da ne omejujejo ostalih etažnih lastnikov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cr00k ()

buttcrack ::

Uf, a se je to dejansko že kdaj zgodilo v SLO, da bi nekoga prisilili v prodajo?
Se mi zdi skor neverjetno, da bi uspelo.

IL_DIAVOLO ::

kalorijagr je izjavil:

Seveda lahko pečeš in kadiš na svojem balkonu. Tudi z najemom pridobiš pravico do posesti. Vse, ki vas motijo žar in čiki na balkonu pa morate razmisliti, ali ni za vas bolj primerna druga oblika lastnine, hiša recimo.

Ne vidim večje nevarnosti v žaru od kitajskega adapterja. Preverjaš tudi adapterje od sosedov invictus?


Se ti ne zdi, da bi ze bli v hisi, ce bi jim finance to dopuscale?

Vsak, ki hodi v sluzbo, bi moral imeti pravico do bajte, ne pa te piksne, manjse od 50 kvadratov.

Machete ::

profii je izjavil:

Tole pa še mene zanima, ker spodnji sosed neprestano kadi :)

Saj ne bo dolgo.. :'(
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

starfotr ::

Jaz bi še našel način, če bi to moral trpet dlje časa. Začneš špricat solzivec ali podobno sranje. Se bodo kadilci hitro skrili.

Mene recimo žar ne moti, naj ljudje pečejo. Moti pa me kajenje. Ampak, ponovno povem, če eno ni dovoljeno, zakaj bi bilo drugo?

kalorijagr ::

Zakaj solzivca ne smeš špricati si preberi zakon, razen če ti je všeč bolj gostilniški nivo debate.

starfotr ::

Saj lahko pa daš kaj drugega. Recimo, ko se sosed pojavi na balkonu, se sproži senzor in prižge nek hard metal z nekimi hudimi zvočniki. Od 7h do 22h je to legalno. Pa če takrat kadi ali ne. Naj bo noter.

kalorijagr ::

Preberi zakon še enkrat. Dovoljena je sobna jakost. Veliko govoriš na pamet. Verjetno si direkt iz gostilne, ali pa kar v gostilni, ko pišeš sem gor.

starfotr ::

Lahko pa montiraš zvonove. So izvzeti iz uredbe o hrupu. Tam se pa lahko postaviš na glavo, ker to nabijanje ni hrup.

Amdforce ::

Cr00k je izjavil:

Sami je izjavil:

BuDi79 je izjavil:

Sami je izjavil:

Jaz imam tega na balkonu in ni problemov :D

Link: https://www.amazon.co.uk/Tefal-CB660301...
Ker to ni žar ampak šporhet.


Sploh veš kaj je šporhet?

To je el. žar, ki je primeren za blok, da ne zasmrdiš svojega ter sosedovih stanovanj.


Jaz imam tudi električnega. Sicer od Webra, pa se noben še ni pritožil.
Oglje je sicer boljše, a tudi to ni tako slabo, glede na omejitve.


Kateri žar pa uporabljaš? Jaz imam zaenkrat tefalovega, tistega, ki spodaj natočiš vodo in je super.
Ko kaplja z mesa se zasmodi na grelcu in tako dimi meso, dodatno še v vodo ulijem liquid smoke, zadnjič je kolega mislil da je meso iz klasičnega žara.>:D

kalorijagr ::

Starfotr

Seveda to ne drži, ponovno si falil. Falil si v več vidikih, eno je zvon na sakralnem objektu, drugo je, da zvonovi na sakralnih objektih niso izvzeti iz ničesar, tretje pa je, da uporablja neke zvonove posameznik, ki ni sakralni objekt.

Mehmed ::

Daliborg je izjavil:

Ali lahko kdo poda kakšen link do zakona ali hišni red, ker mene tudi to zanima ?
Hisni red neke druge stavbe ti ne pomaga veliko ker je pac hisni red druge stavbe. Tvoj je pa naceloma blizu oglasne deske.

solatko ::

Mene pa moti spodnja soseda, ki rada kuha in smrdi po ovčetini, segedinu, golažu,....., naj zahtevam, da ima zaprta vsa okna, da smrad ne bo prihajal gor, včasih pa še po stopnišču smrdi, ko se malo več sprehajajo in odpirajo vhodna vrata, naj zahtevam tudi to, da se takrat ne smejo sprehajat?;(

Tiste, ki vas moti cigaretni dim, se komot preselite v lokale, kjer se zaradi takih, kot ste vi, ne sme več kaditi v njih. Lepega, frišnega zraka se boste nadihal po želji.
Ne vem, zakaj lokali niso polni takih nestrpnežev, ki bi najraje ljudem okoli sebe prepovedali vse, ko pa vaši mulci norijo po stanovanjih, kot, da bi bili na nogometnem štadionu, se pa ne vprašate, če to koga moti.

Dajte se ljudje malo umirit in svoje frustracije stresajte tam, kjer vas dejansko hebejo v glavo - partnerji, starši, služba,....... ne pa na sosede, katerih glavna slabost je kajenje na balkonu in to ne vašem.
Delo krepa človeka

Mehmed ::

bajsibajsi je izjavil:

profii je izjavil:

Tole pa še mene zanima, ker spodnji sosed neprestano kadi :)


Imamo enako tezavo s spodnjimi najemniki. V poletnih mesecih se nekako gre (verjetno zaradi razlicnega zracnega tlaka), pozimi pa takoj zasmrdi v celotnem stanovanju ob odprtju balkonskih vrat.

Smo se enkrat poskusali clovesko pogovoriti glede kajenja in morebitnega konsenza, ki bi bil sprejemljiv za vse vpletene


Na kaksen konsenz si pa racunal, ce ni skrivnost? Dim bi sel verjetno v isto smer tudi ce se prestavi s cikom not.

Cr00k ::

Amdforce je izjavil:


Kateri žar pa uporabljaš? Jaz imam zaenkrat tefalovega, tistega, ki spodaj natočiš vodo in je super.
Ko kaplja z mesa se zasmodi na grelcu in tako dimi meso, dodatno še v vodo ulijem liquid smoke, zadnjič je kolega mislil da je meso iz klasičnega žara.>:D


Weber Q1400 imam. Dodatno sem na pokrov vgradil še termometer, da lahko temparaturo čekiram.
Ja tudi, ta žar lepo "zadimi", nima pa nobene vode.. :)

buttcrack je izjavil:

Uf, a se je to dejansko že kdaj zgodilo v SLO, da bi nekoga prisilili v prodajo?
Se mi zdi skor neverjetno, da bi uspelo.


Jaz vem za eno sproženo tožbo, a so se na koncu pogodili in "problematični" lastnik se je uklonil.
Šlo pa ni za žar, ampak za hrup ponoči... kar je bilo tudi v hišnem redu zapisano (poleg zakona).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cr00k ()

bajsibajsi ::

Mehmed je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

profii je izjavil:

Tole pa še mene zanima, ker spodnji sosed neprestano kadi :)


Imamo enako tezavo s spodnjimi najemniki. V poletnih mesecih se nekako gre (verjetno zaradi razlicnega zracnega tlaka), pozimi pa takoj zasmrdi v celotnem stanovanju ob odprtju balkonskih vrat.

Smo se enkrat poskusali clovesko pogovoriti glede kajenja in morebitnega konsenza, ki bi bil sprejemljiv za vse vpletene


Na kaksen konsenz si pa racunal, ce ni skrivnost? Dim bi sel verjetno v isto smer tudi ce se prestavi s cikom not.


Stvar dogovora obeh strani oz. vseh vpletenih. Nekomu je lahko sprejemljivo le, da nekdo ne kadi verizno pod balkonom, spet drugemu je dovolj ohlapnejsi dogovor. V nasem primeru bi bilo sprejemljivo ze, da pozimi npr. med 00:00 in 00:15 lahko prezracimo brez tobacnega smradu.
Poznam konkreten primer, ko se je stanovalec/mladi ocka/kadilec, po pogovoru z ostalimi, stinjal in hodil kaditi ven pred blok.

Vsi, razen kadilcev samih, vedo, da so kadilci izredno arogantni v zadovoljevanju svoje odvisnosti in se pogosto niti najmanj ne menijo so ostale ljudi in zivali v njihovi blizini. Na sreco se z osvescanjem, predvsem mlajse generacije (novopeceni starsi, intelektualci), in zakonskimi spremembami obraca na bolje.

PoStrah ::

hmm23 je izjavil:

Je to dovoljeno, da nekdo ima nekdo to na balkonu in gre dim čez cel blok in v vsa stanovanja?
Kaj lahko narediš, če se sosed ne zmeni za lepo besedno opozorilo?


kadilce tudi preganjaš iz balkonov? če ne zakaj ne, torej žar ne smeš na balkonu kadi pa verjetno lahko, ker kadilcu se itak nič ne sme. ker je žar dim veliko bolj škodljiv od čika
Asus P6T|i7 920|ATI HD 6850|12 gb DDR3|dual monitor|mašina da gate trga

Avenger ::

Mi smo na vasi... Ej, a veš uno, ko spomladi kuriš travo pa mal suhega vejevja, ki si ga pograbil na vrtu? Je pršu en ne tko bližnji sosed, da če bi lahko nehali, ker se jim v bajto kadi.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

jype ::

kalorijagr je izjavil:

Seveda to ne drži, ponovno si falil. Falil si v več vidikih, eno je zvon na sakralnem objektu, drugo je, da zvonovi na sakralnih objektih niso izvzeti iz ničesar, tretje pa je, da uporablja neke zvonove posameznik, ki ni sakralni objekt.
Motiš se.

kalorijagr ::

jype je izjavil:

kalorijagr je izjavil:

Seveda to ne drži, ponovno si falil. Falil si v več vidikih, eno je zvon na sakralnem objektu, drugo je, da zvonovi na sakralnih objektih niso izvzeti iz ničesar, tretje pa je, da uporablja neke zvonove posameznik, ki ni sakralni objekt.
Motiš se.


Source?

Mehmed ::

bajsibajsi je izjavil:

V nasem primeru bi bilo sprejemljivo ze, da pozimi npr. med 00:00 in 00:15 lahko prezracimo brez tobacnega smradu.


Ok, tebi se ne da vsak dan preverjati a je zrak cist pa bi raje drugim vsilil urnik.
Ce smo posteni tole ne gre na racun kadilske arogance; ce bi jim probal recimo vsiliti 15 minut brez tvja na dan, ker ti rabis absoluten mir za meditacijo, bi te cisto enako odjebali.

bajsibajsi ::

Mehmed je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

V nasem primeru bi bilo sprejemljivo ze, da pozimi npr. med 00:00 in 00:15 lahko prezracimo brez tobacnega smradu.


Ok, tebi se ne da vsak dan preverjati a je zrak cist pa bi raje drugim vsilil urnik.
Ce smo posteni tole ne gre na racun kadilske arogance; ce bi jim probal recimo vsiliti 15 minut brez tvja na dan, ker ti rabis absoluten mir za meditacijo, bi te cisto enako odjebali.


Seveda ste arogantni. Jasno je, da se s teboj ne bi dalo popolnoma nic dogovoriti, ker te pac boli k**** za druge.

Pa hitro se zdaj (sam sebi) zlazi, da ne kadis.

solatko ::

bajsibajsi - Kadilci smo toliko arogantni do okolice, kot vsi stanovalci v večstanovanjskih enotah. Vsakemu kdaj kakšno početje sosedov ne paše. Jaz recimo motim dva nad seboj, ki sta ozdravljena kadilca in že zaradi podzavestne želje po kajenju, nevoščljiva in jezna na vse, ki kadijo, sosedje pod menoj imajo 3 otroke s precejšnjo starostno razliko in so tudi njihove dejavnosti zelo različno moteče do sostanovalcev, treji je na pol gluh starček, ki ima vse kar oddaja zvoke, izredno na glas, četrti neznosno smrči cele noči, tako, da moti spanec sosedom, peti je tako aktiven pri sexu, da za to, kdaj ima kakšno prijateljico takoj zvejo, saj se škripajoča postelja in sex na tleh daleč sliši, če izvzamemo vreščanje, hropenje in podobne zvoke dveh, ki zelo trpita,.......

Skratka bivanje v večji skupnosti je pogojena s stopnjo strpnosti, ki jo ima posameznik. Najbolj nestrpni, so najslabši sosedje in grenijo življenje celotne skupnosti, seveda niso tudi oni brez greha, ampak njihove neumnosti ne vplivajo na kvaliteto življenja ostalim.

Namesto, da bi se stanovalci vsaj enkrat mesečno dobili na prijetnem razgovoru ali celo kakšnem pikniku na skupni zelenici, se praktično ne poznajo med seboj. Od kar sem v MB opažam, da so ljudje tukaj še obdržali malo želje po družabnosti, sosedski pomoči in predvsem poznavanju stanovalcev v objektu, da ne pride not čisto vsaka baraba, ki ima pet minut časa. V LJ sem poznal samo nekaj sosedov, ki so bili že not, takrat, ko sem se sam vselil, kar je bilo novih pa ne. Tudi dnevno srečevanje je večinoma srečevanje ljudi, ki nimajo nikakršnega skupnega interesa in se sploh ne poznajo. V MB je to malo drugače, pozdravi te vsak, ki ga srečaš, tudi tak, ki ga vidiš prvič in sem se tudi sam hitro prilagodil temu. Seveda da beseda besedo in po parih srečanjih pade že kak razgovor, o čisto vsakdanjih stvareh, tudi o tem, če se pojavi kak problem v bloku ali garažah.
Se mi zdi, da mi je življenje začelo potekat veliko kvalitetneje, od kar sem v MB.
Delo krepa človeka

#000000 ::

Če znaš pečt da ne SMODIŠ mesa, potem plin, če ne znaš tega, potem zate žar tako al tako NI,

BuDi79 ::

AUSTRALIA: Massive community barbecue has been planned in Perth, outside the home of a vegan woman who took her neighbour to court because she could smell barbecued meat in her backyard.

https://www.news.com.au/lifestyle/real-...

GupeM ::

BuDi79 je izjavil:

AUSTRALIA: Massive community barbecue has been planned in Perth, outside the home of a vegan woman who took her neighbour to court because she could smell barbecued meat in her backyard.

https://www.news.com.au/lifestyle/real-...

V članku piše, da bo policija ukrepala, če bo kdo hotel na njeno posestvo. Kaj pa, če bi vseh teh 2000 ljudi zakurilo žar pri njenem najbližjem sosedu, ki jih je povabil k sebi na piknik?

mihec87 ::

Zdolgočasena, jezna na sebe in vse naokoli, saj vidiš da jo moti vse kar je možno....

zmaugy ::

solatko je izjavil:

Mene pa moti spodnja soseda, ki rada kuha in smrdi po ovčetini, segedinu, golažu,....., naj zahtevam, da ima zaprta vsa okna, da smrad ne bo prihajal gor, včasih pa še po stopnišču smrdi, ko se malo več sprehajajo in odpirajo vhodna vrata, naj zahtevam tudi to, da se takrat ne smejo sprehajat?;(

Tiste, ki vas moti cigaretni dim, se komot preselite v lokale, kjer se zaradi takih, kot ste vi, ne sme več kaditi v njih. Lepega, frišnega zraka se boste nadihal po želji.
Ne vem, zakaj lokali niso polni takih nestrpnežev, ki bi najraje ljudem okoli sebe prepovedali vse, ko pa vaši mulci norijo po stanovanjih, kot, da bi bili na nogometnem štadionu, se pa ne vprašate, če to koga moti.

Dajte se ljudje malo umirit in svoje frustracije stresajte tam, kjer vas dejansko hebejo v glavo - partnerji, starši, služba,....... ne pa na sosede, katerih glavna slabost je kajenje na balkonu in to ne vašem.


Enačit otroke in hobije/razvade ni ravno kredibilno.

Avenger je izjavil:

Mi smo na vasi... Ej, a veš uno, ko spomladi kuriš travo pa mal suhega vejevja, ki si ga pograbil na vrtu? Je pršu en ne tko bližnji sosed, da če bi lahko nehali, ker se jim v bajto kadi.


Ej, a mi lahko razložiš v čem je fora tega zasmrajevanja? Vsako pomlad in jesen se najde en kup umetnikov, ki kurijo vlažno travo in prekadijo vse živo.
Travo daš na kup, da zgnije in porabiš za gnojilo, veje pa zložiš pod streho, da se posušijo in skuriš v peči.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen žar? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
666187801 (10011) bauci
»

Priklop žara Weber q1200 na plin

Oddelek: Loža
166502 (3697) z3ro
»

Lotus grill

Oddelek: Loža
197124 (6213) Go-ahead
»

Električni žar

Oddelek: Loža
3118668 (18191) roko11111
»

Prepoved kajenja doma (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
17916414 (11859) bluefish

Več podobnih tem