» »

Razlogi za vse več strelskih pohodov v ZDA

Razlogi za vse več strelskih pohodov v ZDA

Temo vidijo: vsi
««
8 / 13
»»

Smrekar1 ::

KAVINSKY je izjavil:


Sem že napisal, da je cenejše kot v trgovini.


Jup, si. In Michael Dubay je že večkrat napisal, da je Zemlja ploščata. Point?

KAVINSKY je izjavil:

Bom odgovoril, ker je to izjemno redka situacija. Po tem takem, lahko đanki tudi zabode dilerja in mu ukrade robo, ter najde pištolo.


Ja, če ti tak, pogumen đanki.



Ali pa vlomi v policijski avto ali v nezavarovan vojaški tovornjak.


V ZDA je oboje samomor iz zasede.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

zmaugy ::

KAVINSKY je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

Če hoče stranka nekoga umoriti ali se iti gangsterja bo za tako orožje kar dobro plačal, precej več kot si ti dal v trgovini


Sem že napisal, da je cenejše kot v trgovini. Nimaš garancije, da ni bilo že kdaj uporabljeno za umor. Če pa plačaš premium za garancijo, boš tisto pištolo samo enkrat rabil za namen in se je hitro znebil.

Smrekar1 je izjavil:

Kaj pa če si đanki, vlomiš v hišo kjer nikogar ni doma in med iskanjem zlatnine najdeš nezavarovano pištolo vredno gram heroina?

Na to verjetno ne boš odgovoril, ker nekoliko razmrcvari tvoje pozicije. Saj je razumljivo. Tudi mene bi bilo sram, če bi spregledal nekaj tako očitnega.


Bom odgovoril, ker je to izjemno redka situacija. Po tem takem, lahko đanki tudi zabode dilerja in mu ukrade robo, ter najde pištolo. Ali pa vlomi v policijski avto ali v nezavarovan vojaški tovornjak.


Saj zato pa imajo v ameriški vojski najbolj supertajne specialne enote, o katerih še nisi slišal: džankiji. Seal team 6 nima za burek proti njim, en džanki lahko golorok premaga celo četo marincev.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Urbano#Desno ::

jype je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:

Car v državi, katera dopušča visoko stopnjo osebne svobode.
Če je osebna svoboda to, da me na vsakem koraku poizkušajo ustreliti za vsak slučaj, da jaz njih ne bom prej, potem osebne svobode ne potrebujem.



A si rahlo paranoičen? 99.9999999999999% ljudi nima namena nikogar ustreliti. No ja glede na to da konstantno pozivaš k pobojem neke imaginarne skupine ljudi pa res ni čudno da se ti zdi da so tudi ostali tako militantno razpoloženi. :)

zmaugy ::

Zanimivo, da je toliko ljudi ustreljenih v ZDA vsako leto, le kako to...?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Smrekar1 ::

Urbano#Desno je izjavil:


A si rahlo paranoičen? 99.9999999999999% ljudi nima namena nikogar ustreliti.


Precej prepričan sem, da je delež ljudi, ki imajo namen koga ustreliti, bistveno večji kot 1/bilijarda (angl. penitllion) ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Urbano#Desno ::

Smrekar1 je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:


A si rahlo paranoičen? 99.9999999999999% ljudi nima namena nikogar ustreliti.


Precej prepričan sem, da je delež ljudi, ki imajo namen koga ustreliti, bistveno večji kot 1/bilijarda (angl. penitllion) ljudi.



Verjetno res se mi je 9 zataknila. :)

Dejstvo je da je številka majhna.

Smrekar1 ::

Urbano#Desno je izjavil:


Verjetno res se mi je 9 zataknila. :)

Dejstvo je da je številka majhna.


Definiraj "majhna". Če je 0,1% to pomeni, da je takih približno 380 000 letno. To je že kar armadna skupina s pritlikinami.

Mr.B ::

Smrekar1 je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:


Verjetno res se mi je 9 zataknila. :)

Dejstvo je da je številka majhna.


Definiraj "majhna". Če je 0,1% to pomeni, da je takih približno 380 000 letno. To je že kar armadna skupina s pritlikinami.

Vec orozja je torej formula za varnost.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

xxxul ::

pred dvemi dnevi prepkah v NY zarad auspufa, vcer se je pa kreten spravu zajebavat folk v Walmartu
PS (MO je bojda open carry state in dokler ne uperis orozja v koga ni nic nezakonitega ce mas AR pr seb)
The Springfield Police Department arrived on scene within three minutes of the call. Police stated that a young white male, appearing to be in his twenties, pulled up to the Walmart, where he donned body armor and military fatigues. Police say the man had tactical weapons.
Police then say the man walked into the Walmart: Neighborhood Market where he grabbed a cart and began pushing it around the store. Police say the man was recording himself walking through the store via a cell phone.


https://www.kfvs12.com/2019/08/09/off-d...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xxxul ()

zmaugy ::

xxxul je izjavil:

pred dvemi dnevi prepkah v NY zarad auspufa, vcer se je pa kreten spravu zajebavat folk v Walmartu
PS (MO je bojda open carry state in dokler ne uperis orozja v koga ni nic nezakonitega ce mas AR pr seb)
The Springfield Police Department arrived on scene within three minutes of the call. Police stated that a young white male, appearing to be in his twenties, pulled up to the Walmart, where he donned body armor and military fatigues. Police say the man had tactical weapons.
Police then say the man walked into the Walmart: Neighborhood Market where he grabbed a cart and began pushing it around the store. Police say the man was recording himself walking through the store via a cell phone.


https://www.kfvs12.com/2019/08/09/off-d...


Tip je očiten kreten.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Vazelin ::

Uf tale 12 letnik bo imel žensk za izvoz. kao
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

zmaugy ::

xxxul je izjavil:

pred dvemi dnevi prepkah v NY zarad auspufa, vcer se je pa kreten spravu zajebavat folk v Walmartu
PS (MO je bojda open carry state in dokler ne uperis orozja v koga ni nic nezakonitega ce mas AR pr seb)
The Springfield Police Department arrived on scene within three minutes of the call. Police stated that a young white male, appearing to be in his twenties, pulled up to the Walmart, where he donned body armor and military fatigues. Police say the man had tactical weapons.
Police then say the man walked into the Walmart: Neighborhood Market where he grabbed a cart and began pushing it around the store. Police say the man was recording himself walking through the store via a cell phone.


https://www.kfvs12.com/2019/08/09/off-d...


Edit: Tip je očiten kreten, ki bi mu nekdo zaradi tega moral razbit gobec in nekaj kosti, da mu takšna neumnost nikoli več ne bi prišla na misel.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

zmaugy ::

Javni odstop uslužbenca na zunanjem ministrstvu ZDA zaradi rasizma in vzpodbujanja sovraštva s strani Trumpa, ki je o tem podal svoje mnenje v WP in ki je bil še dodatno motiviran z zadnjimi masovnimi streljanji v ZDA:

https://edition.cnn.com/2019/08/08/poli...

"My son, born in El Paso on the American side of that same Rio Grande where the bodies of Óscar Alberto Martínez Ramírez and his daughter were discovered, in the same city where 22 people were just killed by a gunman whose purported 'manifesto' echoed the inflammatory language of our President, turned 7 this month. I can no longer justify to him, or to myself, my complicity in the actions of this administration. That's why I choose to resign," he said."
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Urbano#Desno ::

zmaugy je izjavil:

Javni odstop uslužbenca na zunanjem ministrstvu ZDA zaradi rasizma in vzpodbujanja sovraštva s strani Trumpa, ki je o tem podal svoje mnenje v WP in ki je bil še dodatno motiviran z zadnjimi masovnimi streljanji v ZDA:

https://edition.cnn.com/2019/08/08/poli...

"My son, born in El Paso on the American side of that same Rio Grande where the bodies of Óscar Alberto Martínez Ramírez and his daughter were discovered, in the same city where 22 people were just killed by a gunman whose purported 'manifesto' echoed the inflammatory language of our President, turned 7 this month. I can no longer justify to him, or to myself, my complicity in the actions of this administration. That's why I choose to resign," he said."


Torej povzetek zgodbe je takšen. En revček je nasedel CNN zgodbicam da je Trump rasist in iz protesta dal odpoved. Še žal mu bo, ker ko bo naslednjič bivše sodelavce videl jih bo cprašal kakšen burrito naj jim pripravi. :)

jype ::

Urbano#Desno je izjavil:

nasedel CNN zgodbicam da je Trump rasist
Da je Trump rasist vidiš iz njegovega twitter feeda.

kuall ::

Tebi noben ne verjame, ker ti vsakega, ki ga ne maraš označiš za rasista ali nacista. Ti in tebi podobni pajaci.

jype ::

Ni mi treba verjeti, lahko pogledaš njegov twitter feed, pa vidiš, da je rasist. Če se ti zdi, da ni rasist, si rasist tudi sam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

sanny86 ::

jype je izjavil:

Ni mi treba verjeti, lahko pogledaš njegov twitter feed, pa vidiš, da je rasist. Če se ti zdi, da ni rasist, si rasist tudi sam.


Glej, ravno v neki debati na drugem forumu sodelujem, kjer razpredajo o sovraznem govoru in omenjen je Trump s svojimi izjavami in Twitter feedi.

Dejstvo je, da model ne izbira besed in izpise na Twitter oz. izrece v kamero vse v taki obliki, kot si stvar zamisli.
Tisti politicno korektni srenji se ob tem postavijo vse dlake na telesu pokonci in hitro mecejo v njega razlicne oznake, od primitivca do rasista.

Jaz menim, da kljub svoji najstniski retoriki in egoisticni mentaliteti, Trump marsikaj je, a rasist zagotovo ni.
Ce ciljas na tisti tweet o Baltimore soseski, je dejansko tip napisal resnico. Soseska je prava greznica.

S Trumpovo politiko se ne strinjam in se mi splosno zdi, verjetno, da je nekje med top 3 najslabsimi predsedniki ZDA v moderni zgodovini. Ampak da je rasist? Give me a break. Snowflake generacija bo morala mocno potegniti glave iz nekih lukenj, ce bo zelela v realnem svetu ziveti in ne samo preziveti.

Sp3m ::

jype je izjavil:

Ni mi treba verjeti, lahko pogledaš njegov twitter feed, pa vidiš, da je rasist. Če se ti zdi, da ni rasist, si rasist tudi sam.


Sedaj seveda vsi pričakujemo 5 Trumpovih rasističnih tweetov...

esel ::

Sp3m je izjavil:

jype je izjavil:

Ni mi treba verjeti, lahko pogledaš njegov twitter feed, pa vidiš, da je rasist. Če se ti zdi, da ni rasist, si rasist tudi sam.


Sedaj seveda vsi pričakujemo 5 Trumpovih rasističnih tweetov...

Ne boste jih dobili
“So while Trump may deny his racism and bigotry, at some level his supporters seem to get it. As much as his history of racism shows that he’s racist, perhaps who supported him and why is just as revealing — and it doesn’t paint a favorable picture for Trump.”
Težko je neumnega prepričati, da je neumen

Sp3m ::

esel je izjavil:

Sp3m je izjavil:

jype je izjavil:

Ni mi treba verjeti, lahko pogledaš njegov twitter feed, pa vidiš, da je rasist. Če se ti zdi, da ni rasist, si rasist tudi sam.


Sedaj seveda vsi pričakujemo 5 Trumpovih rasističnih tweetov...

Ne boste jih dobili
“So while Trump may deny his racism and bigotry, at some level his supporters seem to get it. As much as his history of racism shows that he’s racist, perhaps who supported him and why is just as revealing — and it doesn’t paint a favorable picture for Trump.”
Težko je neumnega prepričati, da je neumen


Še enkrat pokažo 5 Trumpovih rasističnih tweetov...

Saj ni težko, če je tak rasist, eni pa smo neumni in tega ne razumemo, bodo drugi "pametnejši" presodili, če so ti tweeti res rasistični...

zmaugy ::

Absurdno je, da se ob vseh Trumpovih norih izjavah in nesramnih lažeh sploh pogovarjamo o tem.
Kdor do zdaj ni skapiral, ta nikoli ne bo ali pa iz nekih poltičnih razlogov tega ne bo nikoli priznal in torej ne vidim razloga, da bi kdorkoli od nas delal tvoje delo.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Vazelin ::

Norr in nesramne izjave niso rasizem.

Tudi ti imaš precej norih postov pa te nimam zaradi tega za rasista:)

Trump za razliko od nobelovega nagrajenca za mir ni govorec ki bo všečen večini. Je ali hejtaš ali approvaš, obama je bil ljubljenec tudi sredine. Ampak zaradi tega ker ti ni vseč njegov nastop in na čase zelo full retard tviti ga še ne dela rasista.

Pač tale taktika z rasistom bo demokrate na volitvah pokopala. Enostavno lahko marsikoga odvrne. Sploh ker mass shooting ni nekaj novega ampak že od Obame naprej precej razširjenega

Je pa res da jaz ne spremljam Tviter od Donya tako da verjetno dosti prezrem ampak najbolj odmevni tviti so itak v javnosti

Pač američani so izvolili bolj kontroverznega predsednika. Deal with it:p
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

jb_j ::

na drugi strani pa:
"just stab the motherfucker in the heart"
ko so pred hišo mitch mcconnell-a, to ljudje vpil, pa nihče ni to označil za rasizem.

na koncu pa zaprli račun mitch mcconnell-a.
ker je objavil kaj se dogaja pred njegovo hišo.

LeQuack ::

sanny86 je izjavil:


Ko je bila ZDA ustava spisana, so ustavni ocetje z drugim amandmajem zeleli prepreciti, da bi drzava kadarkoli imela moc izvajati tiranijo nad Americani, saj bi le-ti imeli moc in pravico isti se upreti.


Ja in takrat mogoče je bilo to tudi izvedljivo, da bi se lahko ljudstvo uprlo recimo. Danes pa navkljub orožju ne bodo mogli nič proti letalom, podmornicam, ladjam, tankom itd.
Quack !

zmaugy ::

jb_j je izjavil:

na drugi strani pa:
"just stab the motherfucker in the heart"
ko so pred hišo mitch mcconnell-a, to ljudje vpil, pa nihče ni to označil za rasizem.

na koncu pa zaprli račun mitch mcconnell-a.
ker je objavil kaj se dogaja pred njegovo hišo.


A to je vpila Nancy Pelosi? Ne? Ok. Medtem je Trump pozival ljudi, naj koga pretepejo itd.
Ampak kot rečeno, kdor do zdaj ni skapiral, ne bo nikoli.

LeQuack je izjavil:

sanny86 je izjavil:


Ko je bila ZDA ustava spisana, so ustavni ocetje z drugim amandmajem zeleli prepreciti, da bi drzava kadarkoli imela moc izvajati tiranijo nad Americani, saj bi le-ti imeli moc in pravico isti se upreti.


Ja in takrat mogoče je bilo to tudi izvedljivo, da bi se lahko ljudstvo uprlo recimo. Danes pa navkljub orožju ne bodo mogli nič proti letalom, podmornicam, ladjam, tankom itd.


Točno to. Second amendment je zgolj slab izgovor za NRA in orožarski lobi.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Sp3m ::

Ali je to rasistična izjava: "Poor kids are just as bright and just as talented as white kids."

Vazelin ::

biden po definiciji ne more biti rasist saj je bil podpredsednik v mandatu Obame:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

jb_j ::

Sp3m je izjavil:

Ali je to rasistična izjava: "Poor kids are just as bright and just as talented as white kids."


Forum slo-tech je tudi rasističen (samo v naslovu te teme):
ker se izraz ciganerija povezuje z romsko skupnostjo
https://slo-tech.com/forum/t749262/0

cigàn -ána m, člov. (ȁ á) slabš. |zvit, malovreden človek|
cigàn -ána m (ȁ á)
1. nav. slabš. Rom: ogrski cigani; družina, skupina ciganov; zasanjan cigan
● ekspr. je tak cigan slabo oblečen; ekspr. pri nas je kot pri ciganih vse je v neredu; smeje se kot cigan belemu kruhu široko, na vsa usta
2. slabš. zvit, lahkomiseln ali malopriden človek: to ti je pravi cigan; še hujši cigan je, kot si ti; potepa se, cigan

https://fran.si/iskanje?View=1&Query=ci...

In se sploh ne ukvarjajo s tem.
Sedaj je pa takšno početje tudi kaznivo dejanje.
https://www.24ur.com/novice/slovenija/d...

In bi bilo primerno, da tudi slo-tech kazensko odgovarja zaradi tega, ker pušča takšne teme odprte.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

sanny86 ::

Sp3m je izjavil:

Ali je to rasistična izjava: "Poor kids are just as bright and just as talented as white kids."


Ne.

jb_j ::

sanny86 je izjavil:

Sp3m je izjavil:

Ali je to rasistična izjava: "Poor kids are just as bright and just as talented as white kids."


Ne.


Zaradi konca stavka "as white kids", je delno rasistična.
Delno je kapitalistična, "poor kids".

Beseda ciganija v naslovu, pa predstavlja nestrpnost.
https://slo-tech.com/forum/t749262/0
In kazensko odgovornost foruma slo-tech
https://www.24ur.com/novice/slovenija/d...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

Vazelin ::

Mislim da je v tem primeru ciganija mišljena bolj pogovorno v stilu: ta avto je res malo češko oblikovan
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jb_j ::

Vazelin je izjavil:

Mislim da je v tem primeru ciganija mišljena bolj pogovorno v stilu: ta avto je res malo češko oblikovan


Daleč od tega.
Tudi izraz češko oblikovan avto, predstavlja nestrpnost do proizvajalca Škode (oz. do češkega naroda). (pač se bomo mogl lepš pogovarjat, ali pa bomo kazensko odgovarjal)
In se bomo mogl mal prevzgojit, glede izražanja.

In bomo mogl na žalost rečt, ta avto je slabo oblikovan. Po mojem mnenju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

sanny86 ::

jb_j je izjavil:

sanny86 je izjavil:

Sp3m je izjavil:

Ali je to rasistična izjava: "Poor kids are just as bright and just as talented as white kids."


Ne.


Zaradi konca stavka "as white kids", je delno rasistična.
Delno je kapitalistična, "poor kids".

Beseda ciganija v naslovu, pa predstavlja nestrpnost.
https://slo-tech.com/forum/t749262/0
In kazensko odgovornost foruma slo-tech
https://www.24ur.com/novice/slovenija/d...


I smell some high level sarcasm here.

jb_j je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Mislim da je v tem primeru ciganija mišljena bolj pogovorno v stilu: ta avto je res malo češko oblikovan


Daleč od tega.
Tudi izraz češko oblikovan avto, predstavlja nestrpnost do proizvajalca Škode. (pač se bomo mogl lepš pogovarjat, ali pa bomo kazensko odgovarjal)

In bomo mogl na žalost rečt, ta avto je slabo oblikovan. Po mojem mnenju.


U u... Ja. Tocno.
Vcasih so v bivsi drzavi pogovorno rekli 'je*ote Tito' pa mi je oce govoril, kako je zaradi tega skoraj pristal na sodiscu.

Vsaka podobnost s sedanjostjo je zgolj nakljucna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sanny86 ()

Urbano#Desno ::

Sp3m je izjavil:

Ali je to rasistična izjava: "Poor kids are just as bright and just as talented as white kids."



Odvisno kdo to reče. :)

Če bi to izjavil Trump je skoraj isto kot če bi kot KKK maškara nekoga nabil na križ.
Če bi to izjavil dementni starček, ki tudi kandidira za predsednika ZDA pa to njegovi hipster volilci ob srkanju craft piva označijo kot neverjetno gesto povezovanja različnih ras in družbenih razredov.

jb_j ::

sanny86 je izjavil:


U u... Ja. Tocno.
Vcasih so v bivsi drzavi pogovorno rekli 'je*ote Tito' pa mi je oce govoril, kako je zaradi tega skoraj pristal na sodiscu.

Vsaka podobnost s sedanjostjo je zgolj nakljucna.


je*ote Tito je predstavljal hud napad, na totalitaren sistem in na vodstvo same države.

sovražna retorika do vseh ostalih (ciganov, čehov, n-word)
je nekaj povsem drugega.

Če ti vidiš tukaj podobnost, bom rekel le škoda (pa ne za češkega proizvajalca vozil, ampak zate)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

poweroff ::

No, mogoče Trump ni rasist... ampak potem je pa kreten.

Ne vem pa kaj je slabše. Imeti za predsednika kretena, ali rasista.

Aja, vem... kretenskega rasista. :))
sudo poweroff

jype ::

sanny86 je izjavil:

Trump marsikaj je, a rasist zagotovo ni.
Trump je zagotovo rasist. Samo njegov twitter feed pogledaš, pa takoj vidiš, da je. Če se ti zdi, da ne more biti, potem moraš biti tudi sam rasist, ali pa intelektualno prešibak, da bi lahko razumel koncept rasizma.

sanny86 je izjavil:

Vsaka podobnost s sedanjostjo je zgolj nakljucna.
Naključna je zgolj tvoja funkcionalna nepismenost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

sanny86 ::

jype je izjavil:

sanny86 je izjavil:

Trump marsikaj je, a rasist zagotovo ni.
Trump je zagotovo rasist. Samo njegov twitter feed pogledaš, pa takoj vidiš, da je. Če se ti zdi, da ne more biti, potem moraš biti tudi sam rasist, ali pa intelektualno prešibak, da bi lahko razumel koncept rasizma.

sanny86 je izjavil:

Vsaka podobnost s sedanjostjo je zgolj nakljucna.
Naključna je zgolj tvoja funkcionalna nepismenost.


Ves kaj snezinkica. Se vedno cakamo 5 tweetov, ki bi njegov rasizem nedvomno potrdili.
Zadnji tweet o Baltimoru in, mislim da Bronxu, je bilo navajanje dejstev. Te soseske so prave greznice.

Debata s tabo me spominja na tisto novico, ko so se SJW obesili na dejstvo, da neko podjetje v Bostonu izdeluje samo bele robote in so zatorej zagotovo rasisti.

jype ::

sanny86 je izjavil:

Se vedno cakamo 5 tweetov, ki bi njegov rasizem nedvomno potrdili.
Na https://twitter.com/ greš in poiščeš "donald trump" in jih najdeš.

sanny86 je izjavil:

Zadnji tweet o Baltimoru in, mislim da Bronxu, je bilo navajanje dejstev. Te soseske so prave greznice.
Aha, skratka, ne moreš razumeti, da je Trump rasist, ker si tudi sam rasist, zato ni čudno, da se ti ne zdi nič rasističnega v njegovem pisanju.

sanny86 je izjavil:

Debata s tabo me spominja na tisto novico, ko so se SJW obesili na dejstvo, da neko podjetje v Bostonu izdeluje samo bele robote in so zatorej zagotovo rasisti.
Ja, ker si rasist imaš tako temeljito izkrivljen pogled na svet, da itak ne moreš debatirat z nikomer, ki ni rasist, ker se ti zdi, da po nepotrebnem komplicira, ko oporeka tvojemu stresanju rasističnih opazk.

sanny86 ::

jype je izjavil:

sanny86 je izjavil:

Se vedno cakamo 5 tweetov, ki bi njegov rasizem nedvomno potrdili.
Na https://twitter.com/ greš in poiščeš "donald trump" in jih najdeš.

sanny86 je izjavil:

Zadnji tweet o Baltimoru in, mislim da Bronxu, je bilo navajanje dejstev. Te soseske so prave greznice.
Aha, skratka, ne moreš razumeti, da je Trump rasist, ker si tudi sam rasist, zato ni čudno, da se ti ne zdi nič rasističnega v njegovem pisanju.

sanny86 je izjavil:

Debata s tabo me spominja na tisto novico, ko so se SJW obesili na dejstvo, da neko podjetje v Bostonu izdeluje samo bele robote in so zatorej zagotovo rasisti.
Ja, ker si rasist imaš tako temeljito izkrivljen pogled na svet, da itak ne moreš debatirat z nikomer, ki ni rasist, ker se ti zdi, da po nepotrebnem komplicira, ko oporeka tvojemu stresanju rasističnih opazk.


Ha. Haha. Hahahahhahaha.

Ni cudno, da te - po komentarjih sodec - nihce ne prenese.

Ajd'.

jype ::

sanny86 je izjavil:

Ni cudno, da te - po komentarjih sodec - nihce ne prenese.
Priznam, rasisti se mi izogibate. Verjetno ste preveč poženščeni za moj direkten besednjak in se raje zadržujete tam, kjer se s kolegi, kot se za snežinkice spodobi, medsebojno označujete s politično korektnimi izrazi za rasiste, recimo "belski nacionalisti" in podobne neumnosti, ne da bi morali poslušati te grozne besede, ki tako žalijo vaša nežna čustveca.

jb_j ::

poweroff je izjavil:

No, mogoče Trump ni rasist... ampak potem je pa kreten.

Ne vem pa kaj je slabše. Imeti za predsednika kretena, ali rasista.

Aja, vem... kretenskega rasista. :))


Jaz sem za drugo opcijo, da se ne izraža ravno pravilno (oz. da je kreten)
Ali po mnenju jypa, da je rasist.

jype je izjavil:

sanny86 je izjavil:

Ni cudno, da te - po komentarjih sodec - nihce ne prenese.
Priznam, rasisti se mi izogibate. Verjetno ste preveč poženščeni za moj direkten besednjak in se raje zadržujete tam, kjer se s kolegi, kot se za snežinkice spodobi, medsebojno označujete s politično korektnimi izrazi za rasiste, recimo "belski nacionalisti" in podobne neumnosti, ne da bi morali poslušati te grozne besede, ki tako žalijo vaša nežna čustveca.


Vau, vsi ki se ne strinjajo s tvojim mnenjem. Jih označuješ za rasiste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

jype ::

jb_j je izjavil:

Vau, vsi ki se ne strinjajo s tvojim mnenjem. Jih označuješ za rasiste.
Pogosta napaka. Le rasiste označim za rasiste. Tisti, ki se z mojim mnenjem zgolj ne strinjajo, se zgolj motijo.

jb_j ::

In dejstvo je, da je za Trumpom taktična ekipa.
Ali vsi na slo-tech forumu menite, da Trump sam twitta, tako pogosto?
Glej tudi če imate takšno mnenje, se mi smilite.

@jype
ko boš začel razmišljat, boš ugotovil, zakaj vsi ameriški predsedniki imajo soočenja z novinarji,
pred helikopterji.
Ali si slišal eno vprašanje novinarja?
Zgodba je veliko bolj globoka, ki si je sploh ne moreš predstavljat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

jb_j ::

Medijsko in taktično so tako pripravljeni. (in predvsem sistemsko, da se ljudje in ostali sploh ne zavedajo tega)

Da se EU in ostali svet (z izjemo kitajcev) lahko zaveda, da nima delujočega aktivnega sistema.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

jype ::

jb_j je izjavil:

pred helikopterji.
Nimajo jih vsi pred helikopterji.

jb_j ::

jype je izjavil:

jb_j je izjavil:

pred helikopterji.
Nimajo jih vsi pred helikopterji.


važno je, da predsednik nagovarja ljudi. (ob kritičnih trenutkih)
in se vprašanj ne sliši.

po mojem osebnem mnenju, niti nima veze kdo je predsednik.
ker predsednik je le javna figura.

ki izraža le mnenje tistih, ki vodijo državo

In to je moja teorija zarote.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

jb_j ::

In z naslednjim predsednikom ZDA se ne bo spremenilo veliko.
Ker tisti, ki vodijo državo. Ne bodo zelo spremenili svojega mnenja.

In če obstajajo "tisti", je to ta problem s katerimi, imam včasih spore glede svojega pogleda.
Mogoče pa samo s Trumpom. (Če teorija zarote ne velja)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

jype ::

jb_j je izjavil:

In z naslednjim predsednikom ZDA se ne bo spremenilo veliko.
Odvisno kdo bo. Če bo Bernie, potem se bo ogromno spremenilo. Cvetlice bodo lepše dišale in bujno cvetele, ptički bodo bolj spevno čivkali in slabega vremena ne bo nikoli več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()
««
8 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ma ta, množična streljanja v ZDA

Oddelek: Problemi človeštva
71350 (1273) zee

MAGAbomber (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
737919 (5779) vostok_1
»

napad v Las Vegasu (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41990890 (82714) Grey

Več podobnih tem