» »

Eon, Tvin, Neo in Smart TV

Eon, Tvin, Neo in Smart TV

bauci ::

Iščem in berem po spletnih straneh in čedalje manj vem.
V stanovanju imam Telekomov Modri paket (ne Neo). Na tablici, telefonu in računalniku mi delujeta tako Neo kot Tvin.
Na vikendu imam Total TV in s tem Eon na tablici, telefonu in računalniku.
Imam A1 wifi internet.
Za v eno sobo bom kupil Smart TV in bi rad izkoristil, da bi gledal programe preko aplikacije brez zunanjega boxa.
Vprašanja:
1. Ali za Smart tv obstajajo aplikacije za Tvin, Neo in Eon
2. Na vsako aplikacijo lahko uporabim 5 naprav - ali je ena od teh naprav lahko Smart tv ali se moram kaj dodatno naročiti?
3. Ali bi lahko box od Siola (bom imel enega viška, ker bom v stanovanju ukinil en tv) uporabil za tv na vikendu, ki bo na omrežju A1?
Če kdo ve za odgovore vas lepo prosim, da mi pomagate.

mitko25 ::

1. DA - Novejši smart TV-ji (od 2016-17 dalje)
2. Eno je aplikacija za tablice, PC, Telefone in teh je lahko največ 5, Za tv je posebaj aplikacija in na Telemachu imaš lahko samo 1, za ostale pa lahko imaš EON Box.

Za 3 vprašanje ti lahko povem, da na Telemach omrežju delujejo boxi križem. Torej če je naročnik v Lendavi, lahko gledaš tudi v Kopru.

Gatsu ::

Ni res za Smart TV ne obstajata ne Neo ne Tvin aplikaciji. Lahko sicer namestiš APK ki pa ga lahko nadzoruješ samo z miško. Neo je bojda v planu ampak bo zagotovo delovala samo na Telekom omrežju v katerem imaš aktivno TV shemo!

mitko25 ::

Telemach in T2 imata edina ponudnika v SLO svojo aplikacijo za smart TV, ki je ločena od drugih aplikacij za tablice, PC in Telefone! Seveda pa moraš potem svoj TV registrirat na spletni strani!

pa še slike:

 T2 SMART APP

[st.slika https://ibb.co/Y2c0XQP TELEMACH SMART APP

T2 SMART APP [st.slika https://ibb.co/Y2c0XQP TELEMACH SMART APP

 TELEMACH SMART APP

TELEMACH SMART APP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mitko25 ()

koyotee ::

mitko25 je izjavil:

1. DA - Novejši smart TV-ji (od 2016-17 dalje)
2. Eno je aplikacija za tablice, PC, Telefone in teh je lahko največ 5, Za tv je posebaj aplikacija in na Telemachu imaš lahko samo 1, za ostale pa lahko imaš EON Box.

Za 3 vprašanje ti lahko povem, da na Telemach omrežju delujejo boxi križem. Torej če je naročnik v Lendavi, lahko gledaš tudi v Kopru.


Kot prvo ni na telemachu.
Kot drugo pa sprašuje če mu bo telekomov box deloval na A1 omrežju, jaz tega ne vem.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

solatko ::

Ne bo deloval.
Delo krepa človeka

bauci ::

Glede Eona sem dobil odgovor od Telemacha.
Če imam Total tv nimam licence/dovoljenja/naročnine za Smart tv. Licence/dovoljenja/naročnine za Smart tv ne morem kupiti tako da Eon odpade.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Eon Telemach in Android box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15348088 (981) viharnik72
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341137820 (9611) zitrus
»

Telekom proti Telemach (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11945987 (16227) solatko
»

Telemach paketi

Oddelek: Omrežja in internet
144448 (3120) svecka

Več podobnih tem