» »

Telemach paketi

Telemach paketi

Racunalnik ::

Imamo nek starejsi paket od telemacha in so prodajalci paketov klicali mamo da dvelwtna vezava poteka
in ji prodajali nove neo pakete za Tv internet . Sedaj nam tezijo da se kao paketi kenslajo kar v bistvu jih nemores narociti ze davnaj in nas silijo v nove pakete neo ki so drazji.
Resno me sedaj zanima ce to res lahko naredijo namrec v preteklih dekadnih izkusnjah me noben telekom za gsm ali drugi internet trio ponudnik storitev ni nikoli obvescal o novih boljsih paketih kjer bi celo placeval manj sedaj me pa lahko kr prestavijo na drazji novi neo paket??

BuDi79 ::

1.) stari paketi se ukinjajo za nove stranke
2.) ni ti treba spremeniti paketa, seveda bi pa oni radi da plačuješ več.

Lonsarg ::

Drgač se je zgodilo že kar nekajkrat da se stare pakete ukine in avtomatsko na nove prešifta. Sem videl že večkrat, nazadnje ravno pri Telemachu ampak takrat so šiftali dejansko na boljše pakete Več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Jarno ::

Racunalnik je izjavil:

Imamo nek starejsi paket od telemacha in so prodajalci paketov klicali mamo da dvelwtna vezava poteka
in ji prodajali nove neo pakete za Tv internet . Sedaj nam tezijo da se kao paketi kenslajo kar v bistvu jih nemores narociti ze davnaj in nas silijo v nove pakete neo ki so drazji.
Resno me sedaj zanima ce to res lahko naredijo namrec v preteklih dekadnih izkusnjah me noben telekom za gsm ali drugi internet trio ponudnik storitev ni nikoli obvescal o novih boljsih paketih kjer bi celo placeval manj sedaj me pa lahko kr prestavijo na drazji novi neo paket??


Neo paket trži Telekom Slovenije, Telemach ima v ponudbi EON paket. Sicer sem sam leto in nekaj nazaj naročil silver paket (50mb/s) in so nekaj na srečo zamočili...kličem čez dva dni in silver paketa ni bilo možno naročiti, za nekaj evrov manj pa EON Light (100mb/s). EON je ugoden, če si na kablu ali optiki.

Raje povej, kateri paket in katero vrsto interneta uporabljaš (optika, kabel, DSL...), da bomo znali oceniti situacijo.
#65W!

MadMen ::

Še dobr da ma Telemach pakete Eon in ne Neo, tko da vas očitno ni Telemach želel nategnit :))

Racunalnik ::

Pa fanje eon,briga mene kater paket ke rhocem itak imeti L shemo pa cimmanj za placevat.
Imamo superbabi paket ki je bil vezan na dve lokciji, je ze davnaj potekel sedaj pa klicejo in sezuvajo mamo. Jest vem da to nemorejo narediti da te dajo na no v drazji paket zato sem raje se prej tukaj preveril.
Marsikateri paket so ze ukinjali pa za to te niso kar na lepe oci prevekslali na drazje pakete.

Jarno ::

SuperBabi več ne tržijo, za 25€ na mesec dobiš Eon Light TV, kar je ugodno glede na kvaliteto ponudbe - 124 TV programov (41 HD).
Če uveljaviš popust za novo vezavo na dve leti, te povprečno na mesec pride 22.5€. Superbabi boš verjetno plačeval kak evro več.
Do the math...
#65W!

kanarin ::

Tudi pri nas imamo podobno zadevo, starši še vedno imajo star paket Superbabi 2 (TV in fiksni telefon) in tudi njih so klicali pred tednom da bi "kao zamenjali opremo" (ne poznam točne vsebine pogovora).

V glavnem, v planu imamo nabavit nov TV (z Android TV), želja uporabnikov pa je, da ne bi imeli dodatnega boxa in daljinca, torej da bi uporabljali TV tako kot dosedaj (dekodirna kartica v TV). Opcija bi bila uporaba EON Smart TV app ampak kaj ko ni res pravega paketa za nas. Ja, EON Light TV je res 25 €, ampak tukaj manjka fiksni telefo, pogoj pa je aktivni internetni priključek (ga nimamo). Trenutno plačujemo 28 €, v bistvu sploh ne vem kako se doda oz skombinira še fiksni telefon (EON paketi so pač predragi, interneta ne rabimo), da bi se zadeva splačala. Kakšen nasvet ? Govor je o upokojencih, ki jim je pomemben vsak prišparan € in ki se težko ločijo od ustaljenih navad.

DarwiN ::

@kanarin, če ne bodo ponudili ugodne rešitve, jih lahko skenslaš in mogoče razmisliš o T2 paketu s telefonom, ampak v tem primeru so pogovori v telemach omrežje plačljivi, brezplačni pa v T2 omrežju. 32EUR (prvo leto 24EUR) s 60 TV kanali.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

kanarin ::

Samo s takim prehodom na T-2 ne bi nič pridobil (interneta še vedno ni) oz sem še na slabšem (samo 60 TV kanalov). Dejansko na Telemach in T-2 kot kaže ni šans dobit en pameten trojček (TV, internet, stacionarc) za okoli 30 €. Tako je mogoče edina realna opcija A1 Kombo M ?

kanarin ::

Danes se dobil tak odgovor s strani Telemacha (imamo še aktivno vezavo na paket Superbabi):

Svetujemo vam prehod na EON LIGHT za ceno 41€, ugodnosti vam v času vezave žal ne moremo dodeliti. V primeru prehoda po izteku vezave vam lahko dodelimo ugodnost 6 mesecev stara cena paketa (paketa super babi) za obdobje vezave 24 mesecev.

EON LIGHT TV vam v primeru, da nimate internetne povezave ne pride v upoštev, saj smart tv za delovanje aplikacije EON potrebuje internetno povezavo, ki je v paketu EON LIGHT TV ni saj zajema zgolj televizijo.


Tega ne štekam - pa saj je v EON LIGHT TV vključen tudi internet 100/5Mbps ?!?

XS!D3 ::

EON LIGHT (trojček) != EON LIGHT TV (TV only)

kanarin ::

Pardon, moja napaka :8)

buttcrack ::

V kranju EON paketov verjetno skoraj nikjer ne moreš imeti? Vsaj tam kjer je T-2 optika ane?

svecka ::

Ali ima kdo paket samo z internetom, s tem, da je odstranil TV in Telefon iz paketa po izbiri. Kako se obnese?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEO Telekoma Slovenije (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Omrežja in internet
1728378655 (113) Scorpy84
»

Telemach EON TV

Oddelek: Omrežja in internet
3311142 (5534) Daniel
»

Telekom proti Telemach (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11946204 (16444) solatko
»

T2 odstop od vezave

Oddelek: Omrežja in internet
4911347 (8079) starfotr

Več podobnih tem