» »

Baldur's Gate 3

Baldur's Gate 3

oo7 ::

videc je izjavil:

Baldur's gate in potezno bojevanje? O čem govoriš?


V videu okoli 25 minute bojevanje.

oo7 ::

Larian drops Baldur's Gate 3 gameplay teaser, reveal coming on June 6

https://www.pcgamer.com/larian-drops-ba...


Več o igri 6 junija 2020

Izi ::

Mislim, da je to ta novi Teaser o katerem so spisali cel članek, Teaserja pa nikjer v članku.

oo7 ::

Baldur's Gate 3 - Official Early Access Trailer | Summer of Gaming 2020

oo7 ::

FULL Baldur's Gate 3 Live Gameplay Presentation

mgermo ::

Spremenili so dialog iz past tense. Hvala bogu. Obstaja kak mod za dos2, ki naredi enako?

oo7 ::

Baldur's Gate 3 v early access bo imela več materjala kot celotna Divinity: Original Sin 2 igra.

tikitoki ::

A bo to Baldurs gate 3. Al bo to Divine divinity 3?

oo7 ::

Larian Studios warns against securing Baldur's Gate 3 pre-orders from retailers

https://www.digitaltrends.com/gaming/la...


Baldur gate 3 early access ta mesec.

oo7 ::

Baldur's Gate 3 Early Access Release Date Announcement - Panel From Hell







Minimum

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel i5-4690 / AMD FX 4350
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 780 / AMD Radeon R9 280X
DirectX: Version 11
Storage: 70 GB available space



Recommended

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel i7 4770k / AMD Ryzen 5 1500X
Memory: 16 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 1060 6GB / AMD RX580
DirectX: Version 11
Storage: 70 GB available space

yoco ::

Šit, zgleda je res čas, da namestim W10 in zbrišem 7ko :D

oo7 ::

Early Access will feature around 20-25 hours of gameplay in a single play-through.

Več tukaj - https://steamcommunity.com/games/108694...

elipovina ::

Kdaj bo to?

oo7 ::

30 september 2020.

oo7 ::

Early Access bo stal 60 $

This is why Baldur's Gate 3 will cost $60 when it launches in Early Access
https://www.pcgamer.com/this-is-why-bal...

oo7 ::

Igro so prestavili na 6 oktober 2020 morajo opraviti še nekaj testov.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Igro so prestavili na 6 oktober 2020

Early Access oziroma Paid Alpha, kot se to pravilno imenuje, so prestavili. Igra je še tako globoko v alfa fazi, da ni znano niti leto izda kaj šele točen datum.

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Igro so prestavili na 6 oktober 2020

Early Access oziroma Paid Alpha, kot se to pravilno imenuje, so prestavili. Igra je še tako globoko v alfa fazi, da ni znano niti leto izda kaj šele točen datum.


Tako je ja Early Access. Si siguren, da bo toliko časa trajalo, do izida igra ?

zasekamroz ::

Brez veze se slinit okoli tega dokler dejansko ne izide

Izi ::

oo7 je izjavil:

Si siguren, da bo toliko časa trajalo, do izida igra ?

Nič se še ne ve, so pa uradno izjavili, da predvidevajo da bo Early Access trajal vsaj eno leto, za naprej bodo pa že takrat videli.

Dobro je še omeniti, da bo v Early Access na voljo samo 1. poglavje, ker 2. in 3. so komaj začeli.
In za Early Access nameravajo zaračunati kar polno ceno 60€, ker pravijo, da boš na koncu tako ali tako dobil celotno igro. Očitno naše alfa testiranje, sporočanje napak in financiranje igre več kot leto pred izidom za njih ni vredno nič.

Lojzze ::

V Early Access bo tudi lvl cap in sicer 4,tako da bo to bolj za povohat kot kaj bolj resnega. So pa za moje pojme vsi ti Early Accessi ena rak rana te industrije in nam na to finto uturijo nek pofl katerega bodo čisto zares popravili v prihodnosti in bo fajn :P. So seveda izjeme ampak ne baš pogoste.

Zmajc ::

Osebno zelo redko kupim igro v early access in se jih izogibam kot hudič križa. Še posebej igre kot so BG3 ...wtf bi si vnaprej spoilal vse in pokvaril izkušnjo z nekim polizdelkom, za to plačal polno ceno ter zastonj beta testiral.

tikitoki ::

Osebno počakam vsaj pol leta, raje leto, da igro probam. Se mi ne mudi. Do takrat bodo odstranili večino napak in se izdali nameravane DLCje. Pri nekaterih igrah bi sicer moral čakati leta.

Early access my ass. Sem pa tudi sam bil nakriziran v preteklosti in razumem, da te srbi. Sam je lepše, ko se ti ne mudi.

oo7 ::

V early acess-u bo možno igrati z vsemi 16 rasami.


Human

The most common face to see in Faerun, humans are known for their tenacity, creativity, and endless capacity for growth. They live fully in the present - making them well suited to the adventuring life - but also plan for the future, striving to leave a lasting legacy.

Githyanki

Githyanki are peerless warriors from the Astral Plane, known for their legendary silver blades and red dragon mounts. They seek the total destruction of mind flayers, whose ancient empire enslaved the githyanki for millennia.

Elf
High Elf - Heirs of the mystical Feywild, high elves value magic in all its forms, and even those who do not study spellcraft can manipulate the Weave.

Wood Elf - Wood elves spend their reclusive lives in Faerun's forests. Decades of training in archery and camouflage are enhanced by an otherworldly swiftness.

Drow
Seldarine Drow - Drow are the result of an ancient schism between the elven deities Corellon Larethian and Lolth. The latters' treachery drove the drow into the Underdark, where they splintered into warring factions. Seldarine drow can be found seeking allies from all over Faerun, aiming to settle their conflict with Lolth - and each other - by any means necessary.

Lolth-Sworn Drow - Raised by Lolth's cult in the city of Menzoberranzan, these drow extol the virtues of their corrupt and merciless goddess. Lolth marks her followers with bright red eyes so the Underdark will learn to fear drow on sight.

Half-Elf
High Half-Elf - A touch of the Feywild remains in half-elves with this bloodline, and even those untrained in magic possess a hint of wild power.

Wood Half-Elf - Like their wood elf parent, these half-elves have a quickened stride and eye for stealth. Yet many break away from isolation in Faerun's forests to explore the rest of the Realms.

Drow Half-Elf - Most half-drow result from liaisons between Seldarine drow and surfacers. While half-drow inherit a few magical gifts, they aren't usually raised in the Underdark.

Dwarf
Gold - Gold dwarves are known for their confidence and keen intuition. The culture of their Deep Kingdom values family, ritual, and fine craftsmanship.

Shield - Shield dwarves survived a long fall from grace, surrendering many of their ancient kingdoms in wars with goblins and orcs. These losses have lead to a cynical mindset, yet shield dwarves will endure anything to restore their ancestral homelands.

Halfling
Lightfoot Halfling - Lightfoot halflings are stealthy but social, travelling all over Faeun to make names for themselves.

Strongheart Halfling - Legends say dwarven blood gave stronghearts their hardiness. Resistant to poison and wellsprings of endurance, these halflings easily hold their own.

Tiefling
Asmodeus Tiefling - Bound to Nessus, the deepest layer of the Hells, these tieflings inherit the ability to wield fire and darkness from the archdevil Asmodeus' infernal bloodline.

Mephistopheles Tiefling - Descended from the archdevil Mephistopheles, these tieflings are gifted with a particular affinity for arcane magic.

Zariel Tiefling - Tieflings from Zariel's bloodline are empowered with martial strength, and can channel searing flame to punish their enemies.


https://www.ign.com/articles/baldurs-ga...

oo7 ::

Baldur's Gate 3 Early Access World Map

oo7 ::

Five Tips and Tricks to Get Started in Baldur's Gate 3

https://wccftech.com/five-tips-and-tric...



Here's How to Fight Like a Hero in Baldur's Gate 3

https://wccftech.com/heres-how-to-fight...

oo7 ::

Baldurs Gate 3 Early Access Impressions - In Good Hands

oo7 ::

Baldur's Gate 3 Sales Are Already Insane, Says Larian CEO

https://wccftech.com/baldurs-gate-3-sal...


Baldur's Gate 3 - Official Early Access Launch Trailer

Master_Yoda ::

Sem probal malo ta early access: Je kar OK, ampak se mi zdi vse se bolj leseno kot je bil Neverwinter Nights 2 lesen. Glede kamere in kontrol, inventory managementa, combata,etc. Pa seveda za peacefull resolucije sporov ne dobis nic xpja, nic loota (loot je logicno da ne dobis), tako da je za najvec XPja treba vse kar vidis masakirati ...

Na ruleset, etc. se bo pa potrebno se privaditi.

Zgodba mi deluje vredu ampak kar mi deluje prevec "posiljeno" je to da ima vsak kompanjon nek dark secret. A niso enega normalnega mogli Mindflayerji ugrabiti zraven ?
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Patch 3 (which hasn't been named yet) is just around the corner, and with it comes the first changes that affect story. Unfortunately, this means Patch 3 will introduce the first save incompatibility, transitioning to the new version.

https://store.steampowered.com/newshub/...


Zaradi novega patcha boste morali začeti igro od začetka.

oo7 ::

Larian , Adds Druid Class to Baldur's Gate 3

Baldur's Gate 3: Nature's Power - The Druids

oo7 ::

Baldur's Gate 3 Full Launch Not Happening in 2021, Larian "Really Trying" for 2022

Igra je trenutno v early accesu.

YesMan ::

Pričakovano. Igra izgleda zelo ambiciozna.

FireSnake ::

https://www.techradar.com/news/baldurs-...

Dvojko sem igral.
Premlad in preneumen, da bi jo znal ceniti.
Preigral samo na polovico.

To bom kupil.
Glede na tempo ne vem, če jo bom preigral.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

oo7 ::

Baldur's Gate 3 igra letos še ne bo izšla iz Early Access.

oo7 ::

Baldur's Gate 3 Was So Huge, Larian Chose to Triple in Size Rather Than Shrink the Game

https://www.ign.com/articles/baldurs-ga...

Izi ::

oo7 je izjavil:

Baldur's Gate 3 Was So Huge, Larian Chose to Triple in Size Rather Than Shrink the Game

CD Project Red se je ubadal s podobnimi problemi hitre rasti podjetja, s tem da je bilo tam še vse za faktor 10 večje, in na koncu so skoraj zavozili eno največjih iger vseh časov.

Larian je začel enako. Predhodna igra jim je prinesla precej denarja, smelo začno z izdelavo Baldur's Gate 3, načrte zastavijo preveč megalomansko in namesto da bi prizemljili cilje, zaposlijo trikrat več ljudi, iz 150 gredo na 400 zaposlenih, organizacija razpade, izdelava se praktično ustavi, mine kar nekaj časa, da zadeve kolikor toliko spet zalavfajo, potem pa udari Covid in zadeve se spet skoraj ustavijo, ...

Upam, da bo Larianu uspelo. Zaenkrat je Ubisoft edini, ki uspešno organizira tisoče zaposlenih, okoli 20 tisoč.
Leta 2018 so začeli z izdelavo, oktobra 2020 so izdali early access, ki bo trajal vsaj do 2023. Da ne dajo še nobenih točnih datumov je po moje dober znak, da ni kakšnih večjih notranjih pritiskov.

Izi ::

Sicer so že povedali, da igra še ne bo končana letos, ampak sedaj so v tem čudnem videu tudi uradno povedali, da končna verzija izide leta 2023. Če se je kdo bal, da bo treba čakati do 2024 ;)

oo7 ::

Važno, da bodo dobro spolirali igro :)

oo7 ::

8 patch za igro Baldur Gate III bo težak 40 GB. Se pravi bo celotna igra težka okoli 104 GB.

FireSnake ::

Vir?
Glede na to, da zadeva ni še niti izšla.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

tikitoki ::

FireSnake je izjavil:

Vir?
Glede na to, da zadeva ni še niti izšla.


Early Access Game

Glede na samozaverovanost, bi to lahko vedel.

FireSnake ::

???
Jaz moram furat službo in plačevati položnice (za razliko od enih).
Sicer pa: hvala. Res nisem vedel, da je to možno.

Sem igral dvojko... nisem dokončal. Spomini pa so ostali. Težka a dobra.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

oo7 ::

FireSnake je izjavil:

Vir?
Glede na to, da zadeva ni še niti izšla.


Baldur’s Gate 3 – Patch 8 is Nearly Ready, Details Coming July 7th
A new Panel from Hell will detail the latest patch, which is roughly 40 GB in size and brings the total installation size to 104 GB.

https://gamingbolt.com/baldurs-gate-3-p...

Izi ::

Napovedana so 3 poglavja zgodbe.
Trenutno so še vedno pri prvem poglavju, ki ga pilijo in dopolnjujejo že celi 2 leti in še vedno nimajo izdelano celotno prvo poglavje.

Se pravi, nekje okoli 3/4 prvega poglavja zasede 104 GB. Torej bo celotno 1. poglavje verjetno okoli 120 GB, potem pa prideta še dve celi poglavji. 400 GB ??? :P
Pa tudi leto izida 2023 je precej vprašljivo, glede na to, da smo že preko polovice 2022, pa se še vedno niso lotili 2. poglavja.
Velja omeniti še, da je bilo pri njihovi prejšnji igri (Divinity: Original Sin 2), prvo poglavje precej krajše kot ostala poglavja.

Zmajc ::

Zakaj bi igro delali hitro, če lahko molzejo neučakance, da plačajo 60EUR, da jim igro financirajo in še zraven tega zastonj beta testirajo.

Bojo pač za končno verzijo texture bolj skompresirali in zmanjšali resolucijo. 300-400 Gb so velikosti, ki jih nobena konzola ne bo dovolila, če želijo kdaj iti multi platform se bojo morali bolj potrudit z optimizacijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

oo7 ::

Baldur's Gate 3 Patch 9 Dropping Soon, 2023 Release on Track with Act 2/3 Testing Underway

https://wccftech.com/baldurs-gate-3-pat...


Možnost, da igra izide enkrat drugo leto.

oo7 ::

Igra Baldur s gate 3 izide avgusta 2023. Od oktobra 2020 pa jo je možno igrati v early access.


Baldur's Gate - World Premiere Trailer

yoco ::

Do kje v zgodbi lahko igraš early access? Mislim, da sem raziskal celotno mapo, zgodba me vodi naprej do Moonrise Tower, a mi igra pravi, da tega ni v EA. Nekako kratko se mi zdi vse skupaj, glede na to, da nekateri pravijo, da je EA ful dolg za igrat.

Izi ::

yoco je izjavil:

Do kje v zgodbi lahko igraš early access? Mislim, da sem raziskal celotno mapo, zgodba me vodi naprej do Moonrise Tower, a mi igra pravi, da tega ni v EA. Nekako kratko se mi zdi vse skupaj, glede na to, da nekateri pravijo, da je EA ful dolg za igrat.

Early Access vsebuje samo 1. poglavje, ki obsega okoli petino celotne mape. Pravijo, da igralci povprečno za 1. poglavje porabijo med 25 in 35 ur. Seveda so v to všteti tudi stranski questi tega poglavja.
2. in 3. poglavje ne bosta prišli v Early Access. Testirali jih bodo (verjetno jih že) samo interno znotraj firme.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wasteland 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8811997 (4908) drvo
»

Pillars of Eternity (Obsidianov Kickstarter: Project Eternity) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16830468 (10046) yoco
»

Top singleplayer.

Oddelek: Igre
456531 (3409) TheBlueOne
»

Torment '2' (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
539188 (6472) Ghenghiz
»

Baldurs Gate (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17532014 (22704) opeter

Več podobnih tem