» »

Mobilna aplikacija za banko?

Mobilna aplikacija za banko?

bigbada ::

Pri enem znancu sem enkrat videl, da ima svoj TRR in vodenje računa vse preko mobitela. Takoj vidi ko dobi kakšno nakazilo itd... Lahko tudi plačuje položnice in si nakazuje preko mobitela itd. Mislim da je pri NKBM?
Kako se imenuje ta aplikacija? Je to brezplačno ali moraš mesečno kaj plačevati? Ima kdo to? Kaj pa varnost?

Hvala Vam za odgovore!

MrStein ::

To ima vsaka banka svojo app.

Čeprav po novem bi načeloma lahko tudi 3rd party ponudil kaj takega (nova EU zakonodaja).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

bigbada ::

Pa ima kdo ta app od NKBM? Koliko moraš mesečno plačevati za to? Predvidevam da ni zastojn...

Uporabnik ::

N26 - zastonj ;) najdi temo na slotech.

bluefish ::

bigbada je izjavil:

Pa ima kdo ta app od NKBM? Koliko moraš mesečno plačevati za to? Predvidevam da ni zastojn...
Jah, kot pri večini bank odvisno od računa oz. paketa ipd. Saj imajo objavljen cenik.

LeyaPrive ::

Mislim, da imajo vse banke, ki nudijo spletno bančištvo tudi aplikacijo. Prenos aplikacije je zastonj. Mislim pa, da zaračunajo mobilo bančništvo. Sam to niso neki hudi zneski, odvisno od banke. Jaz bri DBS plačujem 2 € za TRR in 60 centov za spletno banko. Pa par centov mi zaračunajo za SMS o prilivih.

Alien123 ::

Imam abamobi, mislim da je nekje 60c na mesec

shadeX ::

bigbada je izjavil:

Pa ima kdo ta app od NKBM? Koliko moraš mesečno plačevati za to? Predvidevam da ni zastojn...


Partnerka ima pri NKBM, plačuje nekje slab euro na mesec (točne številke ne vem). Meni sicer NKBM aplikacija ne sede preveč. Jaz imam pri Abanki in je 0.60€ na mesec. Sem zadovoljen.

Nikonja ::

Jaz imam pri Sparkasse in iskreno se ne spomnim da plačujem kaj dodatno za spletno/mobilno banko.

fikus_ ::

Vsaka banka ima svojo aplikacijo za spletno bančništvo. Pozanimaj se pri svoji banki.

Imaš pa "zastonj" bančništvo kot je npr. N26.
Povezava do teme N26 na Slo-tech (nekje vmes boš našel navodila za odprtje računa):
Banka N26

Bellzmet ::

NLB ima tudi. Je v ceni paketa. Dela super.

Odličen app je tudi mBills. Seveda zastojn. Pa še Mastercard debetno dobiš zastojn zraven.

KAVINSKY ::

bigbada je izjavil:

Ima kdo to? Kaj pa varnost?


Odvisno od nastavitev, ampak preden potrdiš transakcijo moraš;
- odkleniti telefon
- vnesti geslo za vstop v bančno aplikacijo
- po nakazlih moraš vnesti pin kodo bančne kartice (mesečne položnice lahko nastaviš kot zanesljive prejemnike, da ne vsakič vnašaš).

Saj je možno shekati sistem, ampak se tega ne bo vsakdo lotil. Je lažje nastaviti skener in kamero na bankomat.

Jaz imam na svoji banki cca 1EUR mesečno; https://www.intesasanpaolobank.si/prebi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KAVINSKY ()

Invictus ::

Mobilna banka je predvsem uporabna za plačevanje položnic, kjer samo poslikaš QR kodo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mare2 ::

bigbada je izjavil:

Pri enem znancu sem enkrat videl, da ima svoj TRR in vodenje računa vse preko mobitela. Je to brezplačno ali moraš mesečno kaj plačevati?


Jaz priporočam, da odpreš račun pri N26 (vsa plačila in vse kar si opisal, se opravlja preko aplikacije na mobitelu. Ugodnosti:

- 10 EUR dobroimetja dobiš na TRR, kot nagrada dobrodošlice,
- brezplačno vodenje računa,
- brezplačna nakazila v SEPA območju,
- brezplačnih prvih pet dvigov v mesecu na bankomatu,
- brezplačne direktne obremenitve,
- brezplačna MasterCard kartica, s katerim lahko plačuješ tudi prek neta (Kuponko, Mimovrste, Paypal, Aliexpres, Ebay). Kartica je brezstična.

Preberi tudi Podpora za uporabo N26 računa in Mastercard kartice za Slovenijo Tam imaš tudi email, kjer dobiš link za pridobitev 10 EUR dobroimetja. :)

chacha ::

Ali Revolut.

Barko ::

Predlagam NKBM, sem tudi uprabnik spletne banke Bankanet in mobilne aplikacije. Uporaba obojega je brezplačna. Za podrobnosti vprašaj :-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera banka? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
469139008 (2259) TrumpDonald
»

Delavska hranilnica (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
837182726 (3151) V-i-p
»

Katero banko izbrati

Oddelek: Pomoč in nasveti
83264 (2808) XLapse
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261108470 (36391) Andro457
»

Katera je najugodnješa banka v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9228653 (23018) šernk

Več podobnih tem