» »

Katero banko izbrati

Katero banko izbrati

Dpool ::

Pozdravljeni,

Trenutno sem pri NKBM in nisem ravno zadovoljen z njihovo storitvijo. Med drugim zelo pocasni odobravanje sprememb preko spletnega portala (BankaNet), do komplikacij pri zahtevkih, kjer ti ne zelijo ustrezti s prikladnim izgovorom, da ti tega ne svetujejo storiti. Druga nevsecnost je, da sedaj zivim v LJ in je tukaj precej manj poslovalnic kamor bi lahko sel kaj resneje se pogovarjati.

Katero banko vi priporocate?
Moje zelje so:
- Dobro urejeno spletno bancnistvo (trivialno placevanje poloznic, periodicna placila, shranjevanje vzorcev)
- Tu mi je zelo vsec stil NLB, kakor vidim da imajo moznost odcitanja QR Kode za hitro placilo preko mobilnega telefona
- Dobra pokritost poslovalnic in bankomatov v LJ
- Zanesljive in hitre storitve (urejanje spletnih nakupov, limitov na karticah, dvigi na bankomatih,..)

Stroski obratovanja racunov mi niso velika skrb, ce je 5 eur ali 10 eur na mesec je OK.

Nagibam se k NLB, ker ima boljsa polovica pri njih racun, vendar me zanima ali katera druga banka ima malce lepsi interface za spletno bancnistvo.

Hvala in LP,
David

111111111111 ::

Neke velike izbire tukaj nimaš. NLB ali SKB.

Sparkasse je zanimiva, imajo udoben račun, kjer če imaš 1000€na računu ne plačuješ vodenje računa, pa še brezplačne dvige imaš na vseh bankomatih po evropi. Samo poslovalnice so samo 2 v Ljubljani.

Najbolj te tepe točka:
- Dobra pokritost poslovalnic in bankomatov v LJ

Drugače bi se lahko odločil za kako tujo banko.

Han ::

NKBM ima daleč najširšo mrežo, ker imaš "poslovalnico" na vsaki Pošti. Tudi bankomatov je zdaj, ko so se "združili" z SKB, več, sicer pa imaš s paketom KOMPLET (zaenkrat še 5 eur/mesec, v kar je všteto tudi vodenje TRR in spletna banka) brezplačne dvige na VSEH bankomatih, poleg tega pa še plačevanje položnic brez provizije.

Skratka, NKBM ni tako zanič. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Dimnik ::

Tako je, bi dodal še, da ni stroška podaljsanja limita če ga imaš(paket komplet) in spletna banka omogoča plačila s skeniranjem kode, prav tako shraniš vzorce plačil, varnostni sms, itd...

mitja_i ::

Banka Sanpaolo Intesa ima zelo lep spletni vmesnik. Vse pogodbe se podpisuje online z appom, ki ima tudi QR in plačilo z NFC. Samo je draga.

Dpool ::

Katero opcijo moram izbrati pri NKBM za placevanje s skeniranjem kode?
Varnostni zeton sistem imam ze..ampak nimam pa nobene aplikacije za NKBM da bi lahko placal s skeniranjem QR kode ali kaj takega.

Han ::

Mislim, da to omogoča zaenkrat le mobilna NKBM.

https://www.nkbm.si/mbankanet

matobeli ::

Slovenska DH, tuja N26.

N26 nima plačevanja prek qr, ampak vse ostalo je super.

XLapse ::

mitja_i je izjavil:

Banka Sanpaolo Intesa ima zelo lep spletni vmesnik. Vse pogodbe se podpisuje online z appom, ki ima tudi QR in plačilo z NFC. Samo je draga.

bolj poceni kot sparkasse.


Jaz tudi priporočam Intesa San Paolo .. Sm tudi na NKBM ampak raje se ukvarjam z Inteso.

Intesa bivša Koper je res zakon , jaz skupaj z mobilno banko plačujem manj k 3,5EUR za trr na mesec. Se vpišem na računalniku v njihovo banko z enkratno kodo iz mobilne aplikacije, brez čitalca.
Ostali so mi vsi nekako 3rd class proti njim.

Samo v LJ nevem kok so razširjeni, na obali vladajo.

Interni nalogi delujejo 24/24 , recimo da si daš iz TRR na predplačniško, je skorajda instant tudi ob 1 zjutraj.
Uslužbenci znajo dost pomagat. Top

mitja_i je izjavil:

Banka Sanpaolo Intesa ima zelo lep spletni vmesnik. Vse pogodbe se podpisuje online z appom, ki ima tudi QR in plačilo z NFC. Samo je draga.

da bi le imel 200.000€ da bi lahko cele dneve visel na tem ZAKON vmesniku od Intese... Telefon in Comp app je so cute!
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera banka? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
469139032 (2283) TrumpDonald
»

Dvig na bankomatu na Hrvaškem, kreativna vprašanja banksterjev.

Oddelek: Loža
163303 (2361) krneki

nlb paketi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5517142 (14046) ahac
»

Katera je najugodnješa banka v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9228653 (23018) šernk
»

Pri kateri banki ustvariti bančni račun? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
669989 (7973) vasquez

Več podobnih tem