» »

Milko Novič oproščen

Milko Novič oproščen

1
...
3 4
5
»

Barakuda1 ::

Smrekar1 je izjavil:

Barakuda1 je izjavil:

Smrekar1@

Tko mimgrede - nikar ne deli pravnih nasvetov, ker iskreno dvomim, da si pravnik. Če pa morda si, si zagotovo zelo sumljive kvalitete in znanja.


Bil sem že marsikaj. Dvomi po svoje, če policija pride do tebe po informacije in hočeš iti na dopust na državne stroške je "brez odvetnika ne povem ničesar!" točno pravi način za to.


8-O

Lej, govriš in celo deliš nasvete, o katerih pojma nimaš.

Moj nasvet vsem, ki to berete je - ne ga jemat resno, ker pojma nima o zadevah.


Tistih nekaj uporabikov tle na Slo-tech, ki me poznajo, vedo o čem govorim, ostali pa kakor hočete.
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

Smrekar1 ::

Barakuda1 je izjavil:


Lej, govriš in celo deliš nasvete, o katerih pojma nimaš.


Samo nasvet sem dal kako priti do dopusta na javne stroške no :) Kaj te to tako muči?

gddr85 ::

eh, smrekar je najbrž vajen še udba cajtov, tam nisi rabil odvetnikov, ko so prišli po par info :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

mirator ::

Ja @Smrekar1, sedaj na tvoje poznavanje problematike, gledam nekoliko drugače.
Očitno si se postavil v združeno vlogo tožilca in sodnika, ki ugovora ne dopuščata. Tudi tvoja izbira primerne kazni, ali kraška jama ali giljotina, te pokaže v zelo čudni luči. Se mi pa zdi, da proti Noviču gojiš osebno zamero.
Kot sem že zapisal, epiloga za prizadete še ni, ker je morilec še vedno na prostosti. Sem pa tudi jaz prepričan, da je šlo za naročen umor.

Smrekar1 ::

gddr85 je izjavil:

eh, smrekar je najbrž vajen še udba cajtov, tam nisi rabil odvetnikov, ko so prišli po par info :))


Ah, Smrekar1 je vajen še dobrih starih časov puljenja nohtov in počasnega lomljenja kosti. Tisto so bili časi! Veš kako je bilo veselo!

Smrekar1 ::

mirator je izjavil:

Ja @Smrekar1, sedaj na tvoje poznavanje problematike, gledam nekoliko drugače.
Očitno si se postavil v združeno vlogo tožilca in sodnika, ki ugovora ne dopuščata. Tudi tvoja izbira primerne kazni, ali kraška jama ali giljotina, te pokaže v zelo čudni luči.


Ne, ne, ne razumeš. Giljotina z Novičem nima nobene zveze, tisto je za večje ribe. Novič je samo motenec, fanatik, ki je ustrelil šefa in ušel kazni ker je fanatik.
Potrebno je odstraniti aparat, ki iz povprečno inteligentnih posameznikov (kar Novič je) naredi zagovedne fanatike, ki so pripravljeni morilca spustiti na prostost, ker je njihov. Tam je potrebna giljotina, girice kalibra Novič se sploh ne registrirajo.

Se mi pa zdi, da proti Noviču gojiš osebno zamero.


Prav nobene!

Samo vem kakšen osebek je in tudi kaj je naredil.

Kot sem že zapisal, epiloga za prizadete še ni, ker je morilec še vedno na prostosti.


Preživeli prizadeti so tudi poizkušali morilca spraviti na prostost in potunkati nekega tretjega, ker je tujec in je zanesljivo naročil umor. Pobožen Slovenec tega pač ne naredi.

Machete ::

Morilca ne bodo nikoli našli.
(Ker so ga ravnokar oprostili).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

r3dkv1c4 ::

Lol, kot bi gledal butec in butec.
Dajte si zabit v glavo, da ga je pospravil nekdo, ki bi drugače bil zelo "oškodovan"...kdo je pritisnil na petelina, sploh ni pomembno.
Popolnoma enako se je zgodilo z Ivanom.
Nekdo je moral to opravit in če je bil to Novič, je pač bil. Če ni bil, še toliko boljše. Trdit, da je bil, brez neposrednih dokazov je hujskanje k sovraštvu. To je kaznivo in baltazar Smrekar, umiri se, ker bom pobral vse tvoje poste in jih poslal na policijo, ker obtožuješ nekoga brez dokaza, hujskaš k sovraštvu, blatiš ime in klevetaš.
Podatek, da je Novič vzkipljiv in se je pripravljen prerekat s svojimi študenti že na prvi uri, je v tem kontekstu popolnoma irelavanten in ga štejem kot krivo obsodbo.
Tisti, ki nimate blage veze, zaprite se v jame in ugasnite internet.

To, kaj poročajo mediji, je brezpredmetno, ker šteje in pomembno je samo to, kar ugotovi sodišče.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

MxxW5 ::

Smrekar1 je izjavil:

Barakuda1 je izjavil:


8-O

Če te policija povabi na "informativni pogovor" ali pride k tebi na dom, da se malo pogovori, se s policijo ne pogovarja, sploh pa ne brez odvetnika.

Kdor vam svetuje drugače, vam ne želi in ne svetuje nič dpbrega


Če si kriv definitivno ne smeš črhniti niti besedice. Če nisi naredil nič imaš malenkost več možnosti.

Primer: mož je osumljen umora žene, policija z njim pride na pogovor. Če sodeluje in pove, da je bil v času umora pri ljubimcu in je zadevo livestreamal za denar, potem je definitivno ni ubil on. Mogoče bodo raziskali ali je mogoče koga najel, ampak to je to. Dokler ne dobijo kdo jo je dejansko ubil ga ne bo nihče aretiral, to je gotovo.

Če reče "hočem odvetnika, sicer od mene ne dobite ničesar" bo v preiskovalnem priporu do konca preiskave. Preiskovalni pripor je taka malo bolj ostra oblika zapora, brez obiskov, pošte in podobnega.

Kdor je kriv jasno, ne sme črhniti niti besedice. Če nisi naredil ničesar, policija pa pride do tebe na "pogovor" in bi se rad izognil možnosti šestmesečnega dopusta na državne stroške (kvaliteta bivanja je približno taka kot se tole sliši) lahko tudi poveš kar veš in ne bo nič narobe. Lahko pa tudi zahtevaš odvetnika in greš na omenjeni dopust če ti je to ljubše, jasno. To je tvoja absolutna pravica in seveda lahko ravnaš tudi tako, np.


A ti veš, kdo odloča o priporu?

Barakuda1 ::

MxxW5 je izjavil:



A ti veš, kdo odloča o priporu?


8-O

A ti to sprašuješ mene, ali smrekarja?
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

MxxW5 ::

Smrekarja.

poweroff ::

Zanimivo, policija te ne sumi ničesar, ampak če hočeš odvetnika te bodo kar takoj strpali v priapor za 6 mesecev?

Resno?

Jaz s policijo ne govorim nikoli vec bred odvetnika. Nazadnje sem bil prica v postopku, kjer sem prical tudi o dodatnem kaznivem dejanju (zrtev je bil mladoletni otrok). Policaj je zadevo gladko spregledal. Zanimal ga je samo in izkljucno osnovni postopek, kjer pa sem bil v delno razbremenilna prica. Seveda ga razbremenilni del ni zanimal, v ovadbo je dal samo obrenilni del, dodatno kaznivo dejanje pa gladko spregledal.

Prednazadnje sem bil zaslisan kot prica in sem imel odvetnika zraven. In sem tudi povedal za sum dodatnega uradno pregonljivega KD. In mi je kriminalist prd odvetnikom (!) rekel da "tega pa ne bomo dali naprej". Verjetno zato, ker bi moral ovadit vplivno osebo.

Tako da... na sodiscu bom se prical. S policijo brez odvetnika ne govorim vec. Niti kot prica.
sudo poweroff

satfinder ::

Osebno policiste vedno povabim naprej pa nocejo vstopiti, ker nimajo
naloga. Nato jim podpisem ... -)

V pr., da gre/bi slo pa 'zares' pa molcim. Ko sem pa/ko sem pa bil
krivo ovaden pa ZAHTEVAM cimprejsnje razkritje RESNICE ...

Tukaj, v svoji lokalni skupnosti (tudi prejsnji) z obnasanjem policistov nimam/nisem imel NIKOLI tezav.

Pokazem spostljiv odnos (NE 'kleceplazniski' - osnove 'PS-s'-postopkov
in svojih pravic v postopkih POZNAM.

Vedno pa ZAHTEVAM korektno vodeni postopek, da se ugotovi RESNICA.

Zakaj? - pred leti je bilo v moje dobro 'urejeno' ... - v nasprotnem
bi zeeelooo teeenkooo 'piskal' ... (osebna znanstva znajo narediti
cuuudeeezeee - 2x osebna izkusnja).

Osebno v zvezi s temi stvarmi nimam negativnih izkusenj.
Pa sem trenutno ovaden za ... in v predkazenskem postopku ...
V katerem sem dokazal, da 'zgodba' v zvezi z mojo obtozbo/ovadbo
strokovno (forenzicno) NE 'pije' vode ... Ko bo zadeva zakljucena,
v zvezi z njo vec napisem na temu forumu. ...

Jasno, da bom sprozil civilno-pravni odskodninski zahtevek zoper
osebo, ki je podala krivo ovadbo, ki pa resnicno ni 'hec' - je zelo
resna obtozba.

Forenzicno me ne obremenjuje NIC - to je bilo receno tretji osebi,
skupnemu znancu ... (tukaj se vsi med seboj poznamo). Tudi policisti
se trudijo, so vljudni in korektni - pokazejo spostovanje, v kolker
je oseba spostljiva do njih. V zvezi s tem nobenih problemov.

Verjamem pa, da ima kdo tudi negativne izkusnje.

!Meja med eno in drugo stranjo je lahko zelo tanka ... -)
Korak do konca in Naprej :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: satfinder ()

Barakuda1 ::

satfinder je izjavil:

Osebno policiste vedno povabim naprej pa nocejo vstopiti, ker nimajo
naloga. Nato jim podpisem ... -)



8-O

aaahhhaaa...in zdaj pričakuješ od tistih, ki se na postopek spoznajo, da ti bodo vrjeli?
Že res, da je danes Božični večer, ampak, to je Božični večer, ne pa večer pravljic;(
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem

satfinder ::

Forenziki, v mojem pr. NISO nasli NIC.
Sam sem 2x ZAHTEVAL (pisno) poligrafsko testiranje - korekten
preiskovalec primera mi je rekel, da v zvezi s tem ne odloca
on, da pa bo mojo ZAHTEVO posredoval naprej. V ZAHTEVKU sem
napisal, da sem poligrafsko testiranje pripravljen placati
sam. Ker vem, da po njemu NE BO VEC osumljenca. 100%. -) -) -)
Korak do konca in Naprej :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: satfinder ()

svecka ::

Osebno sem spoznal mutne posle policistov, ko smo poklicali policijo zaradi fizičnega napada in grožnje s smrtjo očeta od policista. Po klicu policistov, so ti popisali naše priče, smo šli do zdravnika, imeli zdravniško pokodob in se obrnili na lokalno policjsko postajo. Na lokalni policijski postaji nam sploh niso hoteli vzeti prijave za pregon in so nas odklonili. Še isti dan so takoj policisti prišli k očetu policista za katerega smo želeli podati pregon in našli kup lažnih prič, katere sploh niso bile prisotne ob fizičnem napadu. Smo se edino lahko obrnili na glavno postajo v LJ, kjer smo lahko vložili predlog za pregon.

Pokvarjenost policistov ne pozna meja, če nimaš priče bolje da ne prijavljaš, ker boš na koncu sam obtožen.

Policisti niso dobri za nič, razen skrivanja v grmovju in pisanja kazni. Še takrat ko smo imeli tatvino, ko so nam z lastni orodjev vdrli v vrata, ubili psa itd niso ne slikali odtisov nog, ne prstnih odtisov,ne nič. Policist zame niso nič drugega kot še eni javni paraziti.

satfinder ::

Mimogrede, na predhodnem sojenju je sodnik Zvijezdan R. Milka N.
oprostil.

Zvijezdan je imel na 'cez' tudi - pogooglajte:

primer 'umor v Hrastniku' - storilcu je bil dosojen 'hisni'
zapor ... (!bil to zeeelooo brutalen umor),

primer pedofila - duhovnika Frantarja (nekaj takega), ki ga
je izpustil iz pripora kljub temu, da je ze enkrat pobegnil
v Tanzanijo ...

Ne bi tukaj kaj vec komentiral ...
Korak do konca in Naprej :).

satfinder ::

@svecka - v lokalnih okoljih (manjsih) se to dogaja ...
Dokazati je pa to tezko, ce sploh ...
Korak do konca in Naprej :).

satfinder ::

Ali je zrtev Baricevicevih psov dobila odskodnino?
Mislim, da ne (naj me kdo razsvetli). Se mi zdi,
da je odvetnik Franci M. od tega pr. dal roke stran
(razloga, jasno, ne poznam). Pravica je vcasih tezka
'prasica' pravi ljudska modrost.
Korak do konca in Naprej :).

Mehmed ::

Smrekar1 je izjavil:


Konkretno v tistem trenutku je kriminaliste zanimalo samo kje je takrat bil, ko so prišli do njega ni bil obdolžen še ničesar, se pa je to kmalu spremenilo. "Odvetnika prosim" je za kriminalista nekako tako kot "Fifi, zrezek!", če Fifi že dva dni ni jedel.
Če si kriv se s policijo brez odvetnika ne pogovarja, jasno.


Ah ja, ta kriminalisti imajo samo nekaj nedolznih vprasanj, kaj si bodo pa mislili o tebi, ce vzames odvetnika manipulacija.
Odgovor je boli te kurac kaj si bodo mislili.
Ni to neko neraziskano podrocje, vecinoma so prepricani v krivdo, ko zaslisujejo ljudi. Narava dela pac.
Nihce ni na slabsem zaradi odvetnika.
V najslabsem primeru bo kriminalist sel iz pomoje je kriv v zagotovo je kriv, ce hoce odvetnika. Ampak pri takem razmisljanju se toliko bolj hoces odvetnika.
Ni pa kriminalist tisti, ki odloca a bos zaprt, zato je povsem vseeno kak vtis pustis na njem.

poweroff ::

Tako je.

Zato Smrekar samo zavaja.

Mogoče je pa tudi on kriminalist. ;)
sudo poweroff

MrStein ::

Smrekar1 je izjavil:

Utk je izjavil:

In kdo drug bo to naredil, če ne sodniki in tožilci? Če ne znajo sami sebi zaščitit, kdo jih bo?


To je običajno stvar za notranje ministrstvo in Policijo. Težava je jasno v tem, da je Hojs del problema, ne rešitve.

Seveda, problem je star le 10 mesecev. Seveda.
Ti sveta preproščina.

Da se ne boš pretegnil: vsi isti

poweroff je izjavil:

Tako je.

Zato Smrekar samo zavaja.

Mogoče je pa tudi on kriminalist. ;)

Bolj preprosta razlaga je, da je trol. Nakladač pač... Rad "čveka".
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Sergio4 ::

Smrekar1 je izjavil:


Če reče "hočem odvetnika, sicer od mene ne dobite ničesar" bo v preiskovalnem priporu do konca preiskave.

Kaj je to preiskovalni pripor? Če bi mi lahko povedal kje je urejen? V katerem predpisu?
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Milko Novič kriv ali nedolžen?

Oddelek: Problemi človeštva
82836 (2619) zee
»

Mnenje: V obrambo sodišča (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / NWO
37187063 (74250) Mr.B
»

V obrambo sodišča (2) (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Novice / NWO
522127734 (108775) PaX_MaN
»

Paralelni konstrukti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
14236111 (29233) trizob

Pravna dilema (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14022644 (20270) Ziga Dolhar

Več podobnih tem