» »

Pralni stroj z zgornjim polnjenjem

Pralni stroj z zgornjim polnjenjem

Infusion ::

Pozdrav,
iščem en dober pralni stroj za tja do 500€ z zgornjim polnjenjem. Na Zvezi Potrošnikov Slovenije je pri vrhu Whirlpool TDLR60230 z oceno 57, kar pa je še vedno precej slaba ocena glede na to da gredo do ocene 100. Pralni stroji od Gorenja niso ocenjeni tako da nimam pojma kakšni so v primerjavi. Imate kakšne predloge, poznate kakšne dobre modele?

D3m ::

Sem razmišljal o takem pa sem se na koncu odločil za običajnega z večjo odprtino, 8 kg in inverter motorjem.

Pa še cena je bila nižja.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

XLapse ::

D3m je izjavil:

Sem razmišljal o takem pa sem se na koncu odločil za običajnega z večjo odprtino, 8 kg in inverter motorjem.

Pa še cena je bila nižja.

streetracer je predlagal izbris? A to nek tvoj troll iz Ljubljane ko greš na kebab al what?
alien technology

Infusion ::

D3m je izjavil:

Sem razmišljal o takem pa sem se na koncu odločil za običajnega z večjo odprtino, 8 kg in inverter motorjem.

Pa še cena je bila nižja.


Pri nas pride v poštev zaradi velikosti samo pralni stroj z zgornjim polnjenjem, drugače bi takoj vzel normalnega.

D3m ::

XLapse je izjavil:

D3m je izjavil:

Sem razmišljal o takem pa sem se na koncu odločil za običajnega z večjo odprtino, 8 kg in inverter motorjem.

Pa še cena je bila nižja.

streetracer je predlagal izbris? A to nek tvoj troll iz Ljubljane ko greš na kebab al what?


To je en mulo iz LJ, ki sem mu všečen. Pa žal nisem homo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: MostWanted ()

D3m ::

Infusion je izjavil:

D3m je izjavil:

Sem razmišljal o takem pa sem se na koncu odločil za običajnega z večjo odprtino, 8 kg in inverter motorjem.

Pa še cena je bila nižja.


Pri nas pride v poštev zaradi velikosti samo pralni stroj z zgornjim polnjenjem, drugače bi takoj vzel normalnega.


Kaj pa tale?

https://www.ga.si/pranje-in-susenje/pra...

A+++ - 10% pa še 7kg ter inverter motor.
|HP EliteBook|R5 6650U|

kixs ::

Tale je pa poceni - ni inverter.
https://www.ga.si/pranje-in-susenje/pra...

D3m ::

Ne grem več nazaj na ne-inverter. Razlika je, ko dan in noč.

Prej sem slišal pralni stroj, ko je delal ob 3 zjutraj z novim na inverter ne slišim, da bi delal. In spim nemoteno.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Infusion ::

D3m je izjavil:

Infusion je izjavil:

D3m je izjavil:

Sem razmišljal o takem pa sem se na koncu odločil za običajnega z večjo odprtino, 8 kg in inverter motorjem.

Pa še cena je bila nižja.


Pri nas pride v poštev zaradi velikosti samo pralni stroj z zgornjim polnjenjem, drugače bi takoj vzel normalnega.


Kaj pa tale?

https://www.ga.si/pranje-in-susenje/pra...

A+++ - 10% pa še 7kg ter inverter motor.


Sicer težko ocenim kvaliteto izdelka, ampak sem malce pregledal komentarje po tujih trgovinah kjer prodajajo tale pralni stroj (neka romunska stran) in so recenzije bolj ali manj s petico tako da zna biti kar dober pralni stroj. Hvala za predlog. Velik plus je da je inverter kar zna priti v našem stanovanju kar prav glede na to da bi ga imeli relativno v bližini.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri pralni stroj (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
785183904 (288) cortez
»

Kateri pralni stroj (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
358155622 (3874) IL_DIAVOLO
»

Sušilni stroj in zamrzovalna omara

Oddelek: Loža
133335 (2825) Ganon
»

nakup pralnega stroja

Oddelek: Kaj kupiti
71180 (958) radmannsdorf
»

Pralni stroj je crknil

Oddelek: Kaj kupiti
244536 (3570) darkolord

Več podobnih tem