» »

Formula 1 2019

Formula 1 2019

««
20 / 33
»»

Cr00k ::

Pač to je tvoje mnenje a se ne strinjam da bi ga povozil... nisem sicer fan ne enega ne drugega. Btw: misliš, da bi RIC letos v Monaku ponovil? Ja ne.

Predator X ::

Cr00k je izjavil:

Pač to je tvoje mnenje a se ne strinjam da bi ga povozil... nisem sicer fan ne enega ne drugega. Btw: misliš, da bi RIC letos v Monaku ponovil? Ja ne.


Bi. Ker je vedno hiter v monacu.

To ni mnenje to je dejstvo.
Glej kolikorat je odstopil zaradi okvare motorja ali pa ga je max zafuk****

Red Bull je daje 120% na max-a tudi daniel je to ze 10x povedal. Prej bi bil RIC prvak kot VER.

Zgodovina sprememb…

Cr00k ::

Že po definiciji dejstva, ne more bit dejstvo. Tako da je to tvoje mnenje, sam pa sem mnenja da ga ne bi povozil :)

Predator X ::

Cr00k je izjavil:

Že po definiciji dejstva, ne more bit dejstvo. Tako da je to tvoje mnenje, sam pa sem mnenja da ga ne bi povozil :)


No no. Malce se umiri. Jaz sem malc eboilj spremljal red bull. Podobno je kot jamaha pri GPju. Samo en velja čeprav tega nočejo priznati.

Cr00k ::

Ti si agresiven z raznimi povozenji RIC, zafuk*** maxa, vsiljevanjem mnenja, ipd; jaz sem povsem miren in nespremenjenega mnenja.

Predator X ::

Pravim ti zato ker spremljam red bull.

Pa tud RIC ni bil vedno nasmejan.. je človek, ki je vleikokrat nasmejan, ampak vsakič ko je odstopil je bil tud fajn raz****.
https://www.gpfans.com/en/articles/2887...

Kar je škoda je, da ni RIC šel k mercedezu.

Zgodovina sprememb…

Predator X ::

Če bi bil malce bolj pozoren bi opazil, da je bila taktika zmeraj prioriteta za VER, RICIARDO je velikokrat izgubil mesta zaradi tega.

BT52 ::

Predator X je izjavil:

Cr00k je izjavil:

PaÄ to je tvoje mnenje a se ne strinjam da bi ga povozil... nisem sicer fan ne enega ne drugega. Btw: misliĹĄ, da bi RIC letos v Monaku ponovil? Ja ne.

Bi. Ker je vedno hiter v monacu.


Hmm torej je VES počasna babica in je od vseh počasnejši za 0.5 s (jup HAM pole imel za pol sekunde). Kje si bil dej hitro povej Red Bullu da odpustijo Verstappna, ker očitno imajo nahitrejši dirkalnik na gridu. LOL no razumem malce najvijaštva samo prosim malo realnosti...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

Predator X ::

BT52 je izjavil:

Predator X je izjavil:

Cr00k je izjavil:

PaÄ to je tvoje mnenje a se ne strinjam da bi ga povozil... nisem sicer fan ne enega ne drugega. Btw: misliĹĄ, da bi RIC letos v Monaku ponovil? Ja ne.

Bi. Ker je vedno hiter v monacu.


Hmm torej je VES počasna babica in je od vseh počasnejši za 0.5 s (jup HAM pole imel za pol sekunde). Kje si bil dej hitro povej Red Bullu da odpustijo Verstappna, ker očitno imajo nahitrejši dirkalnik na gridu. LOL no razumem malce najvijaštva samo prosim malo realnosti...


Tega nisem rekel. Rekel samo to, da ni najhitrejši.

Bi mu pa zmago v avstriji uzel, ker je to naredil nalašč.

          ::

Predator X je izjavil:

Brez okvar bi riciardo povozil verstappna v 2018.


Če bi znal voziti, se mu tudi avto ne bi kvaril! Verjetno je čisto narobe kakšne gumbe pritiskal in povzročil okvaro.

(ni na mojem zelniku zraslo, tu na tem forumu sem v preteklosti večkrat prebral, kako je kak dirkač sam kriv za okvare).

PrimozR ::

Dejansko lahko dirkač vpliva na vzdržljivost avta.

Vazelin ::

Lepo, Max prvi v kvalifikacijah.:)

Nikec3 ::

A je Max tako dober, Gasly tako slab ali oboje? 8-O
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

Scorpy84 ::

Gasly je ocitno slab, ampak ne spet toliko, bi rekel da ne izkorisca v celoti zmoznost dirkalnima. Verstapen pa ravno obratno in razlika je ogromna.

Nikec3 ::



To se mi zdijo kar dobri argumenti. Predvsem točka 4. Dejansko prvič v zgodovini gledamo dirkača v starosti, ko ima najboljše reakcijske čase, hkrati pa že velja za zelo izkušenega.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Gambino ::

Hamilton time. Človek je legenda, kapo dol. Kje so pa makaronarji, hahahahaha.

Cr00k ::

Upanja na dobro dirko, zopet uresničena... RB je zelooo napredoval s Hondo. Ferrari pa kot sem že pisal, je pomoje vrgel puško v koruzo. Na VET mestu bi sam LEC pustil spredaj, ker za letošnjo sezono in overall rezultat ferrarija, nič ne pomeni.

Gambino je izjavil:

Hamilton time. Človek je legenda, kapo dol. Kje so pa makaronarji, hahahahaha.


Pač si omejen, večkrat videno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Gambino ()

Sp3m ::

Its HAMertime!

springfield ::

Gambino je izjavil:

Hamilton time. Človek je legenda, kapo dol. Kje so pa makaronarji, hahahahaha.

Kje si bil pa prejsnji teden? Aja, "legenda" je pogrnila na celi crti in si se skril. Seveda je bila bolezen kriva, nadbozji ze ne bi mogel tak slabo odpeljat.
Za Ferrari se je pa vedelo, da bo zelo trpel na tej dirki, tak da je 3-4 super rezultat za njih.

jacal ::

Prvak je opravil svoje delo, mladi izzivalec je pa vedno boljši. Me veseli.

Vazelin ::

Bottas je precej razočaranje po zelo dobrih prvih dirkah. Morda ga Mercedes načrtno ovira, da ne ogroža Ham-a. Precej padec v predstavah. Imo ga drugo leto ne bo več v Mercu.

Sam napovedujem, da Hamilton ne bo ujel Schumija po številu naslovov (razlog: Rosberg:D). Če bo RBR deliveral Max-u proper dirkalnik od prve dirke naprej, bo drugo leto šlo na nož za prvaka. Baby Schumi je dozorel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

jacal ::

Ko je Rosberg v svoji najboljši sezoni postal prvak, so bile tudi nekakšne teorije zarote. Morda pa je res dobro dirkal, saj ni bil švoh dirkač, nasprotno.
RB ima nekako ponavadi, takole sredi leta, vse boljši avto. Le tako naprej! Ko bi le še McLaren napredoval, in ko bi se, če smem fantazirati, Williams nekako odlepil od žalostnega ozadja.
Sicer pa tudi prav, to je zabava.

Nikec3 ::

Morda ga Mercedes načrtno ovira, da ne ogroža Ham-a.

Ja, načrtno so njegov dirkalnik zaleteli v Leclercovega, da si je poškodoval krilce... Bottas je pač povprečen dirkač in ni na nivoju Rosberga, če že želite neko primerjavo.

Aja, pa Hamilton je Jamesu dolžen kak pir.

https://www.instagram.com/p/B0vz63kBb7Q/
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

springfield ::

To s taktiko se je Mercedesu bolj ali majn samo posrecilo. Videli so, da ga Hamilton s trdimi gumami ne bo mogel prehitet in so probali, izgubit tako ali tako niso imeli kaj, Ferrarija sta bila dalec zadaj. Nihce ni pricakoval, da trde gume ne bodo zdrzale do konca dirke (se najmanj Pirelli - lastnih gum ne razumejo ;((). Tudi Vettel je tako prehitel Leclerca, pa se ne pisejo hvalospevi Ferrarijevim strategom. Navaden gamble je bil, ki se je tokrat izsel.

TribesMan ::

Pirelli čisto dobro razume gume, vendar je Max nataknil gume dokaj hitro, da je preprečil undercut s strani Mercedesa, potem ga je pa še Hamilton agresivno napadel z bolj svežo gumo, in je moral braniti pozicijo, kar je sigurno vzelo precej življenja iz gume.

Če Hamilton ne bi šel drugič v bokse, bi bila Maxova guma na koncu čisto OK, da bi se obranil pred napadom.

Poteza Mercedesa pa je bila dobro preračunana, izgubit pa tako ali tako niso imeli kaj, RB so ujeli hlačami okoli kolen. Ko je prišel Ham iz boksov niso mogli več odreagirat.
Delna krivda za to pa je tudi na strani Red Bulla in Gaslya. Če bi bil Gasly največ 15-20s za Hamiltonom, le ta ne bi imel možnosti za "free" drugi postanek.
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

springfield ::

Pirelli je napovedal, da sta 2 postanka bistveno pocasnejsa kot 1. Izkazalo se je, da je bilo ravno obratno. In tudi Max je sel v predvidenem oknu za menjavo v boxe. Max je v bistvu naredil tako kot je Pirelli napovedal optimalno strategijo, rezultat pa je vsem znan :)
Sicer menim, da je bil Mercedes hitrejsi avto na dirki. Mogoce se je Max ubil, ko je nabijal 1:19.5 kroge, ko je zelel parirat Hamiltonu.

Predator X ::

Mclaren zna bit blizu naslednje leto.

Scorpy84 ::

Predator X je izjavil:

Mclaren zna bit blizu naslednje leto.


Pa ne bo.

          ::

RB bi pa nujno potreboval boljšo dvojko. Včeraj bi jim to prineslo zmago.

Alexius Heristalski ::

Prav jim je. Hoteli so dvojko, Ricciardo se ni strinjal, zdaj pa jo imajo.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Vazelin ::

Naj Alonsa potegnejo iz F1 penzije:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

          ::

Botas se mi zdi dobra dvojka. Mogoče je malo preveč ambiciozen (glede na svoje sposobnosti).

Ganon ::

McLaren od prihodnje sezone z ekipo v seriji IndyCar. Se že začenjajo špekulacije, kdo bo dirkal zanje. :D Zanimivo bo.

Naslednja stopnička je WEC. Tudi tam bi radi imeli svoj dirkalnik. Odločitev bo padla v bližnji prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

broken/link ::

gasly v TR, albon v RB. začenši z Belgijo.

          ::

Pričakovano. Razlika med Gaslyjem in Maxom je prevelika. RB rabi boljšo dvojko, z Gaslyjem si nimajo kaj pomagati.

springfield ::

RB se bojim bo kar nekaj mladim kariere unico. Te menjave sredi sezone niso tako preproste, sploh ne za neizkusene.

no comment ::

Ja, npr. Verstappnu so skoraj uničili kariero z napredovanjem v RB sredi sezone. Prva njegova dirka v RB je bila TOTALNA katastrofa.

ripmork ::

springfield je izjavil:

RB se bojim bo kar nekaj mladim kariere unico. Te menjave sredi sezone niso tako preproste, sploh ne za neizkusene.


Se strinjam.

Verstappen je res izjemen primerek. Če Red Bull misli, da bo na tak način (vrzi v vodo, plavaj ali umri) redno iz svojih naraščajnikov luščil bodoče prvake,... močno dvomim. Predvsem zelo krut “modus operandi” ki deluje le pri specifičnem tipu ljudi. Gasly je bolj kot ne po spletu okoliščin (odhod Ric) prezgodaj pristal tu, če bi se še kako leto ali dve kalil v nižji ekipi, bi zagotovo več pokazal...

forplan ::

no comment je izjavil:

Ja, npr. Verstappnu so skoraj uničili kariero z napredovanjem v RB sredi sezone. Prva njegova dirka v RB je bila TOTALNA katastrofa.


A ni Verstappn zmagal prvo dirko ko je prišel k RedBullo?
da se strinjam

PrimozR ::

no comment je izjavil:

Ja, npr. Verstappnu so skoraj uničili kariero z napredovanjem v RB sredi sezone. Prva njegova dirka v RB je bila TOTALNA katastrofa.

Kvyat.

Ni mi jasno, zakaj Albona čez Kvyata. Kvyat je šel čez to in že pozna situacijo, v TR-ju je zdaj odrasel, Tost je dejal, da mora biti dirkač pri njih dve leti, itd. A oni spet po pol leta v RB porinejo 'začetnika'... Me res zanima razlog zadaj za tem.

forplan je izjavil:

no comment je izjavil:

Ja, npr. Verstappnu so skoraj uničili kariero z napredovanjem v RB sredi sezone. Prva njegova dirka v RB je bila TOTALNA katastrofa.


A ni Verstappn zmagal prvo dirko ko je prišel k RedBullo?

Seveda. Citiral si sarkazem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Scorpy84 ::

Problem red bull-a je, da želijo takoj nekaj od dirkača. Od webbra in davida niso nikoli več najeli izkušenega dirkača, čeprav so ju uzeli ker so ravno začeli s svojo ekipo. Voznike bi poceni plačali, a pričakujejo ne vem kaj od njih, čeprav so novinci. Ker se jim je zgodil vettel, ki je postavil visoko lestvico, so ravno ostali izviseli, ker pričakujejo samo takšne. Riki je kokr tolk uspel, zdaj pa verstapen upravicuje njihovo šolo in bojo nadeljevali, da ostale, ki ne dosezejo njihov apeti, da dobesedno uničijo. Dirkači rabijo par sezon, da pridejo na nek nivo. Če bi Kimi bil njihov član, bi ga isto odjebali. V sauberu je prvo sezono odlično odvozi, v drugi ga je David pojedel, v tretji pa ga je kimi raztrgal. Red bull bi ga na polovici druge sezone odjebal.

Alexius Heristalski ::

Ja, David ga je pojedel na račun 11 odstopov.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Scorpy84 ::

Alexius Heristalski je izjavil:

Ja, David ga je pojedel na račun 11 odstopov.


S tem da so odstopi bili vecinoma po njegovi krivdi.

Nikec3 ::

springfield je izjavil:

RB se bojim bo kar nekaj mladim kariere unico. Te menjave sredi sezone niso tako preproste, sploh ne za neizkusene.

Jebat ga, ostali mladi dokazujejo, da si lahko boljši od Gaslyja tudi brez izkušenj. S tem mislim kar vse tri letošnje novince - Norrisa, Albona in Russla. Gasly je pa res poseben primerek. Mi lahko nekdo pove kdaj je nazadnje med 1. in 2. dirkačem bila takšna razlika?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

          ::

Prosim upoštevaj še, da je Max trenutno najverjetneje najboljši v karavani.

Vazelin ::

jp.
hitrost
mladost
brezkompromisnost
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Nikec3 ::

          je izjavil:

Prosim upoštevaj še, da je Max trenutno najverjetneje najboljši v karavani.

Se strinjam, ampak se mi vseeno zdi, da bo razlika med Albonom in Maxom manjša.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

BT52 ::

Ponavadi je zame spremenljivka razlika okoli 0.3s z občasnimi prebliski. Takole vidim idealnega 2 voznika. Podobno, kot BOT in lani RAI, MSC-BAR, ALO-VAN, HAM-BUT, HAK-COU recimo. So pa na drugi strani bližnji primeri RIC-VES, ter letos LEC-VET preveč skupaj za idealno razporeditev točk v korist enega v primeru tesnega prvenstva. Ima pa Albon srečo v nesreči, ker je GAS postavil lestvico tako nizko, da mu bodo dali vsekakor čas. V kolikor ga nebo Helmut odvrgel, kot smet.

no comment ::

Ja, pomoje si Albon misli, joj, ko mi ne bi blo TREBA it v RB. A lahk grem v Williamsa, prosim?!

springfield ::

Gasly je tudi bil navdusen, da gre v RB. Prav tako Kvyat.
Ker je Maxu uspelo (ceprav je delal velike napake, a je bil prevec medijsko nahajpan, da bi ga nagnali), ne pomeni, da bo zdaj vsem. Max komaj letos zrelo dirka.
««
20 / 33
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formula 1 2017 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Na cesti
1251171434 (102993) broken/link
»

Formula 1 2016 (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Na cesti
1975219312 (133239) kosta
»

Formula 1 2015 (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Na cesti
3430361547 (217142) BT52

Več podobnih tem