» »

M+S gume 175/80-16 -kje najceneje?

M+S gume 175/80-16 -kje najceneje?

suse80 ::

Za svojo Lado Nivo potrebujem zimske gume. Katera znamka je najcenejša in kje?

Vaše izkušnje?

Mr.G. ::

Ne vem od kje si ....ampak kup čist navadne nalite gume.8-)

Verjetno z njimi ne boš dirkal po planetu Slovenija in tud za snegopeštanje so čist dobre.>:D
Verjem al pa tud ne.:D

Mr.G. ::

Aja...še nekej jest imam ROTAL in ni čist nobene razlike med njimi in savo...samo v ceni!;)

dexter_II ::

http://www.vulkanizerstvo-furlan.si/ind...

ce ti kaj pomaga, so dost poceni

pele-on ::

ROTAL so res pocen jih dela en moj sorodnik.Trgovino pa ma na Dole pri Litiji sam to je daleč.Probi jih dobit kje drugje.Mu pa veliko ljudi hodi iskat gume in zarad tega je ratu bogat.:)

Cosmo ::

Če se imaš vsaj malo rad ne kupuj nalitih gum. Raje se zapelji v Avstrijo k Ruhdorferju (Graz). Jaz sem dal za nove Hankook K702 175/70/13 (letne) cca 25€ po gumi, pa še davek sem dobil nazaj.
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Mr.G. ::

Pr 180 km/h se ma vsak rad,tolk sn vsaj jst šou:D ,kr sn čist pozabu da mam nalite gor.:| .

Čas gre naprej in obnovljene gume(posebej zimske) z njim.>:D

suse80 ::

Nalitih nočem. Saj sem jih tudi jaz včasih kupoval v Metroju v Gradcu.
Ko sem kar dvakrat po kakih 40000 km menjal ležaje na obeh prednjih kolesih na Citroenu in na Fiatu Cromi ( prej nikoli nisem imel takih težav s Citroenom XM) sem pa začel malo razmišljati. Od takrat kupujem samo nove gume . Problem je v tem, da ima Niva nenavadno dimenzijo gum , ki je malo dražja od ostalih. Ker se bom ves čas vozil z M+S gumami, hočem imeti malo boljše-to je nove.

dr.J ::

http://www.sitar-pneumatic.si/terenci_m...

imajo zahtevano dimenzijo, so M+S, za ceno pa ne vem. Dunlop ni ravno med nacenejšimi, gume so pa odlične (vsaj zimske).

Mr.G. ::

AAAAJJJJJAAAAAAA,ja potl pa ni treba sprašvat ampak pojd do prvega prodajalca gum,in kup pač ene gume.Sej ni važno katere sam da so nove.Mi pa ni čist jasno kako ti lahko guma,z.... ležaj,če je zbalansirana.Verjem to prvič slišm.8-O

suse80 ::

Ko so nalite gume na stroju pri vulkanizerju so že mogoče uravnotežene, med vožnjo pod obremenitvijo in temperaturnimi nihanji pa v praksi nalita plast začne kazati deformacije. Dovolj velike, da nastanejo vibracije, tudi v vertikalni smeri ( guma "skače"). Gre za to, da pač sprašujem, kdo ima najcenejše, glede na to, da te diomenzije večinoma ni v cenikih. Za barum sem moral poklicati kakih 6 prodajalcev, da so mi sploh povedali okvirno ceno-cca. 18000 sit/kos in teden dni dobavni rok.
Sava ima zalogo, ampak stane precej več....
Še kdo kak predlog ( Kormoran, Debica...???)

Mr.G. ::

Dobr naj bo po tvoje..ti že veš.:)

Jest sm pred 2 letoma iskal ene podobne ampak mal večjih dimenzij.

JEŽ Idrija FULDA 24.000 sit.

Od tukej naprej pa ne vem kako pomagat.:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere zimske gume? (strani: 1 2 3 461 62 63 64 )

Oddelek: Na cesti
3158488441 (19738) Leko
»

letne gume - kombinacija (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15149415 (39214) theBill
»

nalite gume za ceno novih

Oddelek: Na cesti
243118 (2145) Olórin
»

Obnovljene gume

Oddelek: Loža
458949 (8067) hunter01
»

Ketere letne gume? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7013302 (11673) tengo

Več podobnih tem