» »

Nakup na cyberport.de

Nakup na cyberport.de

Master_Yoda ::

Je ze kdo kupil kaj na cyberport.de ? Kaksne so kaj vase izkusnje ? Vem da ne posiljajo v slovenijo, samo zanima me ali gre narociti izdelek preko mailboxde, ter kaksne so vase izkusnje s trgovino.

Se opravicujem da nisem v kaksno drugo temo napisal - sem pred parimi dnevi gledal in je bilo nekaj tem glede te spletne trgovine, ampak danes mi search ne vrne nobene.

Sc0ut ::

Vcasih so posiljali. Jaz sem dva laptopa pred 3 leti. Vse hp. Nisem pa se uveljavljal garancije!
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

rokp ::

Pri njih kupoval 2014 in 2017, obakrat so poslali v SLO, garancije tudi meni ni bilo potrebno uveljavljati.

buttcrack ::

Na firmo pošiljajo v slo.

Master_Yoda ::

Bom verjetno probal pol popoldan narociti preko mailbox.de, ker tole je res izjemna ponudba - skoda na Amazonu ne price-matchajo. Ga bom iz ohisja dal pa direktno v masino, samo se par guitar pickov moram nabaviti da lahko ohisje odprem :D. Tukaj noter naj bi bili WD HDD z belo nalepko - bodisi 5400 verzija RED, ali pa HGST disk. Obe opciji sta pa za taksno ceno super.

Zgodovina sprememb…

flameir ::

A mogoče kdo ve, kako je najlažje naročit iz tukaj, če nebi vzel na fermo? Vzel bi tole:

          ::

Preko cheaper&more ali podobne storitve?

tt2 ::

A je kdo kupil prek njih na eBayu? A ve kdo zakaj imajo na eBayu isti izdelek precej ceneje?

buttcrack ::

lahko da je refurbished

fireX88 ::

Kdo kupil tukaj preko mailboxde?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Slayer69 ::

fireX88 je izjavil:

Kdo kupil tukaj preko mailboxde?


To tudi mene zanima...
Sem namreč poizkusil tako, da sem dal podatke za račun svoje (torej Slovenija) in potem spodaj še podatke za dostavo na Mailboxde (torej Nemčija). Pa me ni spustilo naprej češ da v Slovenijo ne pošiljajo. Je imel še kdo podoben problem in kako to rešit?

   -S\/\/-   ::

Jaz sem nedavno kupoval v neki drugi trgovini v ZRN. Naslova od C&M mi ni pustilo vnesti, češ da ni pravi. Potem sem izvedel plačilo preko Apple Pay-a, kjer imam na računalniku nastavljen račun za plačilo ter nekaj različnih računov za dostavo. Naročilo in plačilo sta se izvedla, pozneje pa so mi sporočili, da mi robe ne morejo dostaviti, ker za naslov plačnika sprejemajo samo nemške naslove, čeprav je bil naslov za dostavo v Nemčiji. Denar so mi vrnili. Zadevo sen nato prijavil preko EPC in platforme SRS, kar pa je izgledalo bolj kot platforma za reševanje sporov med trgovcem in potrošnikom. Če koga zanima, je na EPC objavljen tudi povzetek predpisov o prepovedi geografskega blokiranja. Zanima pa me, če morda kdo ve, kam se take trgovce, ki ne spoštujejo pravil prijavi?

          ::

Slayer69 je izjavil:

fireX88 je izjavil:

Kdo kupil tukaj preko mailboxde?


To tudi mene zanima...
Sem namreč poizkusil tako, da sem dal podatke za račun svoje (torej Slovenija) in potem spodaj še podatke za dostavo na Mailboxde (torej Nemčija). Pa me ni spustilo naprej češ da v Slovenijo ne pošiljajo. Je imel še kdo podoben problem in kako to rešit?


Jaz sem pri njih registriral svojo firmo in kar naročimo za podjetje, normalno pošljejo v Slovenijo. Zasebno kupujem drugje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mailboxde.com (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30774197 (869) cortez
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733468299 (4941) darkolord
»

Echo Dot 3rd gen. - nakup (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16325786 (12923) Reaper
»

Spletni trgovec noče prodati naročenega blaga (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5211986 (8517) DeeJay
»

OnePlus One bo na voljo brez povabil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5220377 (15232) kronik

Več podobnih tem