» »

PC na TV - splošni nasveti

PC na TV - splošni nasveti

««
13 / 40
»»

podtalje ::

V nastavitvah za driverje vklopi Clone View in bi moralo delovati.

BloodyMan ::

Sej pravm da mi je to ze vse znano ( clone view, pal b, overlay, ...) pa mi vseeno ne dela!
A so mogoce ti novi gonilniki za grafo kej cudni? Ker res nevem kje tici tezava.

kumby ::

Js mam en problem,mam grafično geforce 5200,pa sm prklopu televizijo gor lepo čist normaln.tak da zvok dela,pa slika od ozadja je gorih.To je pa tud use kar vidim.Pol pa nikakor ne morem naštimat da bi se npr film vidu gor,ozitoma slika,k sound od filma mi dela normaln.Tak da zaj pa res niam pojma ka je narobe,če mi lahk pomaga ker prosim????????????

podtalje ::

Odgovo na tvoje vpršanje je bilo tej temi že večkrat povedan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: podtalje ()

JUVE1 ::

Danes se malo probavav s Tv outam in je vse bolj kot ne slabo.
Imam grafično Ge Force titanium povezano pa imam s Scart adapterjem.
Slika ni barvana, kar pa je še huje je tako močna, da me oči po 10 minutah ukvarjanjo z njo tako bolijo že 4 ure, da niti ne vem ali naj še prižigam to stvar ima tak kontrast, da je to nemogoče.
Se da kej uštimat?, pa da gotovo deluje, ker še malo te slike in bom lahko šel po prva očala.

lepi joker ::

Kje se v power dvdju nastavi ,,da dobim sliko naTV? Z ostalimi nimam problemov.

Sem uredil!
l.p. atamama

Zgodovina sprememb…

JUVE1 ::

Dej mi prosim kdo pove, kva bi lahko bilo posnel sem nove driverje(in so pravi) in kot sem že rekel slika je bila izredno negljedljiva in črnobela, nakar sem dal dol še TVtools 9.7 in pol je slika bila barvana a še slabša bila je rdeča pri ekinoah in kot nek zmazek preprosto ni se dalo gledati.
Kabel mam S-video ampak čez Scart adaptor, tako, da edino kar je mogoče potem, da moram nabavidi Svidio rumeni činč, ker drugače nevem kaj bi lahko še bilo narobe( S videa na TV nimam tako, da direktno ne morem povezat).
Je mogoče kaj drugega?

Grafična je Ge force 4 4200 titanium(sparkle od katerega mam tud driverje).

Edino kar mi je čudno, da ne najdem Pal nastavitve med grafičnimi driverji, tako da sem moral dati dol Tvtools da sem dobit tisto barvano sliko, ki je bila pa itak:(

podtalje ::

Kot si že sam ugotovil, poizkusi z S-video -> compsit (rumen činč) konverterjem.
Prav tako nastavitev PAL zagotovo obstoja in bi jo moral najti med ostalimi nastavitvami.

JUVE1 ::

Ok danes sem se še malo ukvarjal s tem(nisem kupil še činča) in prišel do precej dobre slike preko Scart adaptorja edini problem je bil, da mi je spodaj pri robu nekje v velikosti 2 cm slika migita ravno tam kjer so bili podnapisi, če je bila slika na NTSC-M in s tem ni bila barvana se to ni dogajalo, ko pa sem dal na nvidinih driverjih Pal-B je slika postala barvana vendar je migetala, kaj bi to lahko bilo Scart adaptor, kodeki, S video kabel....kaj drugega?. V namizju naprimer je slika bila barvana in ni migitala, vendar je bila čez cel ekran, medtem ko prižgem BSplayer ali Windows media player je slika na vsaki strani ekrana odsekana za dva cm v resoluciji 16:9 na tv naprimer.
TV tu nima veze, ker sem poskušal z drugim tvjem in situacija je bila enaka.

JUVE1 ::

Ok stvar sem uredil, bil je kriv filter za utripanje, če sem ga imel čez polovico je ekran začel utripati potem ni več utripal.

JUVE1 ::

Zdej me pa zanima še glede zvoka je pa tako, spredaj imam rumeni činč in pa beli činč( ter priključek za slušalke), nimam pa rdečega činča. Katerega rabim za prenos zvoka z PC na TV oba,belega,rdečega?.

Ker sem razmišljav, če rabim rdečega, da bi imel spredaj priključen rumeni činč za sliko, zadaj pa bi dal na scart Adaptor rdeči činč, je možno, da lahko pride do kakih moten, da ne bo stvar kaj prikurilo:D , če deluje oba? hvala in LP.

podtalje ::

Zakaj vse skupaj enostavno ne povežeš na SCART (rumen, rdeč in bel činč)?

JUVE1 ::

Samo a sploh kaj pridom če dam preko scart adaptorja s video al pa rumeni činč?.

Zdej sem itak ugotovil, da nima veze ker mam spredaj sam rumeni pa beli prikluček za činč, to je zato ke samo belega rabim, ker imam na tv samo en zvočnik torej samo mono, rdečega ne rabim.

micron1 ::

Imam Geforce 2 MX 400 64MB grafično kartico.
TV out v redu dela!
manjši problemčki:
*filme (video) bolj počasi odpira ker imam tv-out vedno vklopljen. računalnik ni tako odziven, kot takrat ko je izklopljeno.
*ko ge iz enega filma na drugega 2-3 sekunde slika skače na TV
*včasih (bolj poredko) mi napačno prilagodi velikost slike (film je viden samo v dvocentimeterskem pasu na sredini)

Bi nakup nove grafične kartice rešil te probleme?
vsaj omilil te težave; predvsem prve dve?

V mislih imam pač eno nVIDIA grafično k., med cenejšimi na tržišču
(npr: VGA AGP GAINWARD, Ultra/1760 TV/DVI, GeForce 6600, 128 MB, tv-out, DVI) .

Maribor ::

Imam vprašanje ...

Doma imam televizijo Gorenje s Scart priključkom, pa želim povezat PC in TV. Kaki adapter morem kupit ?

DestroX ::

:( :( Živjo!:( :(


1.)Mam težavo/i; mam grafično kartico ''nVIDIA Geforce4 MX 440''. Vse zrihtam da je lepa slika na tv-ju, zaženem film na PC-ju, nastavim podnapise-jih prikazuje na PC-ju, na tv-ju pa ne. Včem je fora?

2.)Ko zaženem program TV tool in imam kable priklopljene mi napiše da na kartici ne najde enega čipa.Potem sploh ne morem zagnati tv moode. ???????????????????????????????????????
Na windows 98 je blo vse ok.
PLZ help, hvala.:( :(
SloTech is cool - yeah! LP

podtalje ::

@Maribor: Na prvi strani te teme je vse opisano.

@DestroX: Problem, da na TV ne prikazuje podnapisov je, ker imaš vklopljeno, da jih prikazuje kot overlay.
Tudi v tej temi je bila rešitev že večkrat napisana.

Glede TV toola, pa probaj s kakšno drugo verzijo. Poleg tega moraš imeti kabel povezan s TV, če hočeš vklopiti TV out.

DestroX ::

:\ Podtalje, tv tool zdej dela, slika, podnapisi vredu,:\ mam pa spet en problem...................
.....mam tv tool 9.7 pa sem najdu kodo aktivacijsko, vpisu in je blo dobr.....naslednjič prižgem pc, zaženem tv tool-ta se po 10minutah ugasne, kot danebi vpisu kode....mi loh kdo pomaga glede tv toola? plz help me:( :(
SloTech is cool - yeah! LP

podtalje ::

TVTool ima blacklisto kod.

Najenostavnejša rešitev je, da kupiš program, za katerega mislim, da res ni drag, poleg tega
pa vključuje tudi vse nadaljnje nadgradnje.

Ker ima Slo-tech svoja Pravila,
kakšnega crackerskega postopka na Slo-Tech forumu ne bo možno dobiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: podtalje ()

rapvirus ::

ok. se moj problrm.. chilligreen laptop graficna x700. ce povezem prek scarta na tv je slika crnobela.. a ma kdo link do drajverjev s katerimi bo delalo... ce je to problem.. drugac sm odprt tudi za vse druge predloge

podtalje ::

Problem in rešitev že večkrat opisana v tej temi.

sverige ::

Ce se koga zanima ta tema mu jo lahko podrobno opisem.!!!!
Problemi niso v graficnih karticah,ampak v samih nastavitvah.
-nekdo je pisal o crno beli sliki (na teveju imas ponavadi dva scarta,prvi je tapravi)
na tv-ju imas nastavitve DVD,SVHS,RGB,za gledanje slike moras imet nastavljeno na SVHS, nekateri tv-ji imajo samo en scart na tistih ponavadi spreminjas te kanale s pritiskom na gum DVD,v vecini primerih vam lahko pise AUX1,AUX2 int...
-glede pravilnega prikaza na tv-ju (ko zaganjas pc ne smes imet priklopljenega kabla na tv aparat) ,nato ga priklopis in nastavis tv in pc kot eno. Imel bos popolnoma enako sliko na tv-ju kot na pc-ju.Tv se nastavis kot vodecega . tako se ti bo vsak pleyer zagnal na tv-ju.
Kadar zazenes pc z tv..................odhajam ,nadaljujem kasneje......sorry.
hej

Klemenn ::

glede na to da je tema dooooooooolga....sicer z veliko nepotrebnimi komentarji..

ne najdem kje je kdo napisal, kaj narediti, če dela tv out in oh in sploh use...dokler ne priklopiš kabelske...

men dela use, ko priklopim še kabelsko mam bele lise....

kaj narediti?

podtalje ::

Po googlu poglej pod pojmom "ground loop".
O tvojem problemu pa lahko prebereš tudi v Tresenje slike ko se priklopim na kabelsko.

TommyLee ::

Torej zanima me kje bi se dalo dobit tole: Ženski konektor za S-Video kabel na drugi strani pa ženski ali moški Rumen kabel ki gre v Scart (Video)? Rabim za TV Out. (Za Nvidio)

Hvala za info.

p.s. Če ma kdo kaj podobnega viška naj mi pošlje ZS.

Edit: Tole iščem:
www.dornik.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TommyLee ()

sverige ::


Poglej nekaj takega lahko kupis v tej trgovini. klik
hej

-Jani- ::

.....prklopen še LCD z resolucijo 1280x1024
Slika na TVju je, samo je pa slika večja kot pa zaslon, se prav da se ne vidi cele slike.....


No, nekaj takega sem hotel js postat - torej ni rešitve? :|
Glih sem našel tut par tem na Nvidia forumu, pa tut ni noben nič napisal...

Maribor ::

Ravnokar sem priključil adapter s kabli za audio in video povezavo. Audio mi deluje, slike pa ne znam nastavit. Nekaj sem poskušal v Zaslon-Lastnosti pa mi ni ratalo.
Torej kako nastavim, da mi predvaja sliko iz Televizije na PC in obratno

Imam pa grafično ATI RADEON 9600, Adapter za scart
Bolje ispast glup, nego iz aviona :)

sverige ::

zacnes tako;
desni gump miske na namizju, nastavitve.

sedaj pritisnes na "Advanced".

nato sledi "Displays".

Pritisnes na rdec gum ,da vklopis tv,tukaj selahko s pritiskom na podolgovat gum izbiras nastavitve PAL,NTSC ali po drzavah

Slika je na teveju,nakar bos ugotovil ,da nimas barve na teveju.Lahko si preberes prejsne clanke ali vprasaj ko bos prisel do sem.
hej

sverige ::

Jani ti pa zmanjsaj resolucijo za teve pa bo slika OK.
hej

-Jani- ::

Jani ti pa zmanjsaj resolucijo za teve pa bo slika OK.


Hvala za odgovor, ma resolucijo bi bilo potrebno povečat (nastavitve TV), kar pa se ne da.
Če pa hočem zmanjšati resolucijo sekundarnega zaslona, pa jeziček kar sam skoči nazaj na nastavljeno vrednost...

sverige ::

Probaj nastavit resolucijo na manj 800x600 na lcd-ju, nato probaj tako kot sem opisal zgoraj nastavit nastavitve, da bos imel popolnoma enako sliko na obeh ekranih. Resolucija ni bila nikdar problem,kako velik ekran pa imas na tv-ju.
hej

Maribor ::

Žal mi pri Admanced prikaže samo tole. Zdi se mi, kot da bi morel namestiti kak dodaten program/driver od ATI-ja

slika :

Bolje ispast glup, nego iz aviona :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Maribor ()

-Jani- ::

Probaj nastavit resolucijo na manj 800x600 na lcd-ju, nato probaj tako kot sem opisal zgoraj nastavit nastavitve, da bos imel popolnoma enako sliko na obeh ekranih. Resolucija ni bila nikdar problem,kako velik ekran pa imas na tv-ju.


Ja no to bi šlo (do 1024x768 je slika normalna), samo nočem vedno spreminjati ločljivosti ob tem...

Se mi pa zopet 'dogaja':
Danes sem spet gledal nekaj preko TV-OUT-a in ko sem hotel potem preklopiti na Single display, je na monitorju enostavno zmanjkalo slike in se ni dalo narediti več ničesar drugega, kot da sem 'na roko' ugasnil računalnik (in to večkrat; ob Clone načinu mi namreč ne dela VLC ), kajti comp se tudi ni odzival na npr. hitre tipke (in to ne glede na to, ali je bil TV še priključen ali pa ne).
Displaya nista (bila) zamenjana (pravzaprav nastavitev od prej sploh nisem spreminjal), tudi na priklopljenem TV-ju pa je zmanjakalo slike, ko sem preklopil iz Clone načina...

Zdaj sem zamenjal gonilnike (sicer za najnovejše...), bomo videli, kako bo jutri

Jesus :\

Lori ::

Najprej lep pozdrav, zaj pa tečna stvar :D . Najprej me zanima če ve kdo kje se v ati control centru sploh kaj nastavlja za nastvitve za tv (pal in take....) kr jz nč ne najdem pa iščem ko nor..... Druga stvar je da mam crt monitor priklopljen na DVI prek pretvornika in lahko not v nastavitvah samo zamenjam monitor in TV in ne morem met obeh naenkrat vklopljeno pa take, vse pouste sem prebrav v tej temi in je večina sam za nvidio rešitev kr ma pač mal bolj organiziran driver za te nastavitve tak da če kdo ve kaj več prosim help...... thx 0:)

roli ::

Imam problem z TV outom.Imam graafično ATI radeon 9200SE in 100Hz TV UNITED.Danes sem kupil 10m kompozitnega kabla in kabel za zvok.Problem je,da gonilniki za grafično pozabijo nastavitve po ponovnem zagonu (včasih).Ampak to ni velik problem.Vse ostalo je vredu razen osveževanja.Windowsi in zadnji omega gonilniki TV zaznajo kot Generic 60Hz TV.Vendar je TV 100Hz in tisto utripanje me spravi ob živc.Če v gonilnikih dam,da naj prikaže tudi hitrosti,ki jih TV ne podpira in izberem 100Hz nastavitev sploh nima učinka.Je kako mogoče usposobit 100Hz?
http://www.r00li.com

urkov ::

Kupil sem notebook Compaq Presario R4026EA in sem vzel kabelček (S-Video kabel 2 mAdapter Video Scart - 3x + SVideo),iz starega compa,ki ima radeon 9600 pro,tukaj imam radeon mobilityx200 in ga priklučil na tv,vendar mi ne zazna tv out(v nastavitvah imam nedostopno tv) napiše kabel not connected.Prosim za pomoč.

-Jani- ::

ko sem hotel potem preklopiti na Single display, je na monitorju enostavno zmanjkalo slike in se ni dalo narediti več ničesar drugega, kot da sem 'na roko' ugasnil računalnik (in to večkrat; ob Clone načinu mi namreč ne dela VLC ), kajti comp se tudi ni odzival na npr. hitre tipke (in to ne glede na to, ali je bil TV še priključen ali pa ne).
Displaya nista (bila) zamenjana (pravzaprav nastavitev od prej sploh nisem spreminjal), tudi na priklopljenem TV-ju pa je zmanjakalo slike, ko sem preklopil iz Clone načina...

Zdaj sem zamenjal gonilnike


Je enako...
Če se komu kaj sanja, naj prosim pomaga.

Stvar me bo ugonobila ;((

sverige ::

ko jaz prebiram vase teme vidim da vi uporabljate preveliko drugih programov za vspostavlanje slike na teve. A mislite ,da ti gonilniki niso dovolj ki jih dobite zraven komponent. Seeeeeeeeeeeeeeeeveda so so dovolj. Jaz uporabljam samo windows brez dodatkov ,in vam povem prav vse se da porihtat brez teh nadleznih programov z neta.
Nevem zakaj terjate ure in ure v teh programih , ce ne poznate samega operaciskega sistema. NOCEM OZALIT NOBENEGA .v Tej temi smo ze toliko povedal, pol pa nekdo vprasa o ATI karticah, da ne govorimo veliko. Ce bi si malo prebral bi videl da sem prej opisal kako nastavit ATI kartico.
PRIPOROCAM- nikdar ne zazeni PC-ja s prikljucenim kablom za TV. ZAKAJ? PC ti bo zaznal drugi monitor. Najbolje ,da kabel priklopis kasneje in nastavis kot en monitor na dveh ekranih. Tako bos imel enake funcije na obeh ekranih, kot da delas na enem ekranu.
hej

sverige ::

Jani kaj ti mas Nvidia, sem zdaj opazo. Glej to.

Zdaj pritisnes "Advanced".

zdaj pritisnes "Geforce4 Ti 4600", ali pa ime tvoje kartice ce je drugacna.

Zaj pritisnes "nView Display Mode";

Nato pritisnes "Detect Displays",ko pa vidis gonilnike za teve pa pritisnes na "Clone".

Nato stisni "Device settings", "Output Device" in potem "Apply"


"Full Screen Device" tukaj zdaj lahko nastavis na drugi monitor "Secondary display".
hej

sverige ::

Jani nekateri teveji so ful obcutljivi ce spreminjas nastavitve ko si povezan z PC-jom. Najbolje da imas nastavljeno spremeni nastavitve brez ponovnega zagona.
hej

sverige ::

Aja ,res da je ATI trotl ziher ,pa Nvidida tud ni prevec zakomplicirana. Jaz sem se vedno za staro Nvidida. (Bila je moja prva z tv out) ZAKON!
hej

-Jani- ::

@sverige

Hvala za trud, res.
Samo, ne vem, če si v redu prebral, kaj da me matra.

Že dolgo (zadovoljno) uporabljam TV-OUT, zdaj se mi pa dogaja, da ko hočem nato znova preklopit iz Clone ---> Single Display, enostavno zmanjka slike in I'm fucked.

After using Clone as a Display Mode (watching stuff on TV) when I wanna switch back to the Single display Mode the monitor just goes blank and I'm unable to do anything about it except manually switch off my computer (since it doesn't have a reset button).

Facts:
1. The comp also stops reacting since the hotkeys don't work anymore + music etc. stops playing, LCD looks for signal, then goes to sleep.
2. The primary and secondary display aren't switched (besides there's no picture on TV anymore either); so no 'after 15 sec restore' save available.
3. This happens no matter if I already unpluged the TV-OUT cabel or not.
4. Got the latest drivers now, same thing as before with 7X.XX something.

Don't remember having this problem before getting LCD recently but that ain't 100% + I'm using it (TV-OUT) quite often now so this might be misleading.
One solution would be leaving it on Clone, I know, but then IPTV doesn't work :(



Tole sem postal na Nvidia forumu (se mi ne da zdaj prevajat, pa sej razumete), kjer sem fasal cele 3 oglede teme, medtem ko jih ima tema o ventilatorju na 7800GS cca. 300...:\

mitraljez ::

M a saj vem da je bilo že vse povedano o podnapisih, ampak jaz nikakor ne morem spraviti podnapisov na tv...al pa jih spravim, ampak takrat slika izgine...Imam g-forca 6800...ter najnovejši gonilnik...ker so vse nastavitve za grafično v slovenskem jeziku, ne vem kje naj kao izklopim ta overlay...vse sem že probal...daj če keri ve v čem je finta naj mi pove..please....lp

podtalje ::

V nastavitvah za grafično lahko overlay izklopiš samo tako, da izklopiš DirectDraw, kar pa nima smisla,
ker zelo upočasnih delovanje grafične.

Rešitev leži drugje.
Ker pa je programov za prikaz in predvajanje filmov veliko, ti kaj več trenutno ne morem povedati.

Meni osebno se najbolj dopade kombinacija ffdshow, ZoomPlayer (VMR9 Rendrless).

Klemenn ::

torej 1 problem :

mam film, ki je cel film ; ni črnih trakov ob straneh ; tako mi podnapise izpisuje na film, posledično imam na tvju pol ekrana črnega (zgoraj, spodaj) na sredini pa je dokaj majhen film, ki ima še podnapise gor

no, se da kako, da bi se mi ti podnapisi izpisovali na to ''prazno'' črno površino? spodaj ali pa zgoraj?

in pa še, ko vklopim tv out mi sliko preveč raztegne, tako moram iti vsakič Nastavitve naprave --> na roke popravljati velikost. sicer si pomagam tako, da imam nastavitev shranjeno in jo samo vklopim, ampak ali se da kako narediti, da bi bila slika ob vklopu tv-outa ravno prav velika? pač enkrat bi jo nastavu in tko bi bla vedno ko bi vklopu?

lp

No name21 ::

Se bom še jaz priklopil tej temi. Problem je pa sledeči:
Kupil sem nov računalnik v katerem imam GeForce 7600GT in ob prvem priklopu računalnika na Tv mi je preko scart priključka pokazalo črno-belo sliko, zato sem nabavil pretvornik iz s-video v cinch, pa mi sploh ne zazna Tv-ja. Ko sem pregledal to temo sem ugotovil, da imam napačne nastavitve, problem je pa, da mi sedaj niti prek scarta ne pokaže več slike. TV mi zazna, ko dam na clone ali katerokoli drugo opcijo, mi na računalniku spremeni, na televiziji pa ostane črna slika. Na cinch priklučku pa še TV-ja ne zazna.Ne pomaga nič, ne nastavitve, ne sprememba resolucije, naložil sem tudi najnovejši driver in ne pomaga. S TV-jem je vse v redu, na GeForce 2 je delal vse brez problema, na tej pa nikakor noče. Kaj mi lahko kdo pomaga prosim, ker res ne vem na koga naj se obrnem. S kablom predvidevam, da je vse ok, če mi TV zazna, sam slike ne pokaže.
Hvala za pomoč.

-Jani- ::

@No name21

Čista banalnost, ampak morda pa vseeno lahko pomaga;
ali si probal znova zagnati raačunalnik, potem ko si priključil na TV...?
+ note, da: obstajajo različni pretvorniki iz s-video v činč (različno število pinov)

Phantom20 ::

Tudi jas imam eno "večjo" težavo. Torej moj problem je naslednji:

Imam grafično kartico ATI Radeon X700 in si želim sliko prenesti na TV zaradi gledanja filmov. Ampak je težava v tem, da mi TV-ja sploh ne zazna in nemorem preklopiti. Ko odklukam možnost "Force detection of my TV" mi sicer televizijo zazna, ko pa želim preklopit pa ne dela. Problem po mojem nebi smel biti v kablih, ker so ravno ti kabli že bili uporabljeni na drugem računačniku in tudi z ATI-jevo grafično (Radeon 9600). Z televizijo pa tudi ne, ker je tudi že delalo, ampak pač na starejši grafični kartici GeForce 2. Probal sem tudi z vsemi programčki in ostalim na www.ati.com ampak tudi nič ne pomaga. Probal sem že več načinov, preko scart-a in S-Video, z ptretvornikom in direktno na TV v Video vhod, nič ne dela, enostavno mi ne zazna TV-ja.

Zato bi lepo prosil za pomoč če mi zna kdo pomagat, bil bi zelo hvaležen :)

LP, in hvala za odgovore

podtalje ::

Načelno je možno tudi, da se je pokvaril TV-out na kartici. Meni se je to enkrat že zgodilo, kartica pa je delovala naprej normalno.
Drugače pa kar se nastavitev tiče, zgleda vse OK. Mogoče bi bilo dobro probati še s kakšnim TV-jem, ki ima S-video vhod.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: podtalje ()
««
13 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povezava VGA na HDTV preko HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5219751 (9264) kozorog
»

povezava PC-TV?

Oddelek: Pomoč in nasveti
2610146 (9207) LordTado
»

PC NA TV

Oddelek: Strojna oprema
458355 (7750) opeter
»

Zakaj mi na GeforceFX5700 ne dela TVOUT :( ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
513877 (3384) KTr1sk
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505980 (4885) bbobst

Več podobnih tem