» »

PC na TV - splošni nasveti

PC na TV - splošni nasveti

««
40 / 40
»
»»

matobeli ::

Nič, napaka še vedno ostaja. Imam pa B450, tako da očitno se zadeve ponavljajo na različnih sistemih. Moram priklopit en HDMI razdelilec ki ima tudi SPDIF out da vidim če bo kaj bolje, pa nekje imam še eno zunanjo zvočno.

Dej poglej kaj ti piše kot audio device (broadcom, intel...)

SuperStipe ::

Realtek ALC897 7.1 CH HD

Zaenkrat sem rešel z navadnim audio kablom direkt na soundbar, samo mi ni ta rešitev prav všeč.

matobeli ::

Moja je Realtek ALC892. Če kaj najdem pametnega sporočim. Imam pa na sumu da bo šlo tako kot je prišlo, samo od sebe...

SuperStipe ::

Kot sem do zdaj prebral je problem v driverjih. Neke rešitve so potem še menjave voltage na procesorju pa še ostale eksotične rešitve.

SuperStipe ::

Problem je bil, ker je ITX plosca in potem imas bridge med video kartico ter maticno, kjer moras v BIOSu nastavit PCIE 3.0 in ne 4.

bonanno ::

kateri tv priporocate 65 inch... in da supporta xvid torrent filme? do 700-800eur

zavajon ::

Če imaš kolikor toliko normalen vid, ti res ne priporočam gledanje xvid filmov na 65" TV-ju. Že na 32" niso gledljivi.

Dominator ::

Da malo obudim staro temo ...

Menjal sem TV, z LG plazme sem šel na Philisa in Google TV. Prej je bilo streamanje filmov s podnapisi zlo simpl - LGjev Smartshare na PCju in TVju, dodeljena skupna mapa in sem iz nje na TVju zagnal film. Če so bili v mapi podnapisi, so normalno delali.

Pri Philipsu in Google TV pa ne najdem take praktične rešitve, bi mi pa blo zlo čudno, če ne bi obstajala. Iščem torej rešitev s katero preprosto na TVju gledam film s podnapisi, ki ga imam na disku na prenosniku. Pa brez kablov, seveda.

bigbada ::

Plex?
Ali pa daš na USB ključek in gledaš? Oz. zunanji externi disk?

Okapi ::

Jaz uporabljam VLC. Zna tudi na netu podnapise najti, če je treba.

bigbada ::

VLC direktno streama iz PCja na TV?

Okapi ::

Da. Vidi vse, kar je v tvojem omrežju.

Dominator ::

bigbada je izjavil:

Plex?
Ali pa daš na USB ključek in gledaš? Oz. zunanji externi disk?


Hvala za to. Plex je genialna zadeva.

anjica ::

super tema foruma za tiste, ki o tem nimamo pojma in si lahko tukaj vsaj nekaj preberemo in naučimo. Da bom vedela kaj kupiti in kaj iskati. zato hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: anjica ()
««
40 / 40
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povezava VGA na HDTV preko HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5219644 (9157) kozorog
»

povezava PC-TV?

Oddelek: Pomoč in nasveti
2610112 (9173) LordTado
»

PC NA TV

Oddelek: Strojna oprema
458306 (7701) opeter
»

Zakaj mi na GeforceFX5700 ne dela TVOUT :( ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
513804 (3311) KTr1sk
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505913 (4818) bbobst

Več podobnih tem