» »

Formula 1 2018

Formula 1 2018

Temo vidijo: vsi
««
19 / 25
»»

TOP ::

Brez Alonsa in kaj si imel do sedaj od njega.Mislim da še nobeden 2 kratni svetovni prvak ni tako neslavno končal svojo kariero kot Alonso zakaj,ker je bil prepotenten.Kimi je pa spet ena velika pojava in s tisto ledenostjo je osvojil srca.Drugač pa ne pozabimo Ferrari ga je že enkrat nagnal iz ekipe in potem pa ga spet nazaj uzel,kot Alonsa sam da ga ni hotel več nobeden nazaj:D.Tako da brez teh dveh kljukcev ne bo prav nič umiralo.

Greg91 ::

Ja, to glede že skorajda podpisane pogodbe z Leclercom pred smrtjo Sergija sem slišal. Zatem sem prebral, da bi se naj situacija obrnila v prid Kimija. Glede teh zadnjih podatkov, da Kimija ne bo, pa res nisem zasledil nikjer. Vse kar sem v zadnjih novicah prebral je, da naj bi Camilleri izbiro voznika prepustil Arrivabenu.

Greg91 ::

Ja, to glede že skorajda podpisane pogodbe z Leclercom pred smrtjo Sergija sem slišal. Zatem sem prebral, da bi se naj situacija obrnila v prid Kimija. Glede teh zadnjih podatkov, da Kimija ne bo, pa res nisem zasledil nikjer. Vse kar sem v zadnjih novicah prebral je, da naj bi Camilleri izbiro voznika prepustil Arrivabenu.

buneech ::

Leclerc ima že pogodbo podpisano s Ferrarijem, saj je njihov voznik. V Sauber je bil postavljen da nabere izkušnje.
Ni pa nikjer še nič potrjeno za nobenega.

globoko grlo ::

A se tole še da gledat prek ACE playerja?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

McClane ::

Seveda, pojdi na reddit in motorsportstreams temo..tam imaš kup linkov.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

b3D_950 ::

to pa ne kaže dobro za RAI.
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: b3D_950 ()

billy ::

Zakaj ne

b3D_950 ::

bottas
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

abyssus ::

Torej po čem je Ferrari boljši kot Merc? Bottas s katastrofalnimi gumami je enostavno zadrževal Kimija zadaj, Hamilton pa potem bolj ali manj tudi enostavno mimo Kimija in mu tudi pobegnil, na 2 sekundi v enem krogu.

Vettel pa bedak, tudi si sam vse zajebal za letošnjo sezono.

Predator X ::

Huh, Bottas in Ham sta odpeljala odlično. Lepo je blo slišat, da Ham tud spoštuje Bottas, ko mu krije hrbet. Sicer sem si želel, da bi RAI dobil to tekmo... ampak sam proti dvema ni mogel.

springfield ::

abyssus je izjavil:

Torej po čem je Ferrari boljši kot Merc? Bottas s katastrofalnimi gumami je enostavno zadrževal Kimija zadaj, Hamilton pa potem bolj ali manj tudi enostavno mimo Kimija in mu tudi pobegnil, na 2 sekundi v enem krogu.

Vettel pa bedak, tudi si sam vse zajebal za letošnjo sezono.

Ko ni Hamilton najhitrejsi, je Ferrari hitrejsi avto.
Vettel in Ferrari si sama unicujeta prvenstvo. Brez vseh napak bi zelo vodili.

TOP ::

Vettla so zelo hitro,ko je bil še v Red bulu imeli za malega Šumija,ampak tale je pa daleč od Šumaherja,ker je tip totalni bebec in sv.prvak z Ferrarijem ne more bit,ker si sam tole uničuje,kolikokrat je letos že naredu neumnost,mislim da ne zaostaja dosti za Vestapnom,ki pa drugim uničuje dirke,ker tale tip je pa totalni idiot.Mislim da njega se bo v bodoče tako Ferrari kot Merdžo izogibal.Drugače pa bravo Lojze ki je pokazal tem Paštašutarjem,kako se dirka.

springfield ::

No, Hamilton se lahko samo Bottasu zahvali, da je danes zmagal. Ceprav je Wolff za nemsko TV povedal, da je bila to zanj najbolj ugodna taktika :))

Zgodovina sprememb…

Predator X ::

springfield je izjavil:

No, Hamilton se lahko samo Bottasu zahvali, da je danes zmagal. Ceprav je Wolff za nemsko TV povedal, da je bila to zanj najbolj ugodna taktika :))


Nevem kaj ti sanjaš, ampak tud brez Bottasa, bi ga ujel in prehitel. Bottas mu je omogočil to na veliko lažji način.
HAM je bil veliko hitrejši na soft (odpeljal 1:22:500 - na prvi krog) - medtem ko je imel kimi še sveže gume se je odpeljal 1:23:500.

springfield ::

Si mogoce pomislil, da je Kimi prvi krog odpeljal kolikor je mogel, da je bil malo hitrejsi od Hamiltona, da si ne bi unicil gum? Kar si jih je potem za Bottasom.
Kako pa je s tistim pravilom, da mehaniki ne smejo zavajat s postanki? Ni bilo to pred casom sprejeto? Ker Mercedes ze celo leto pocne to.

TOP ::

Saj je prav povedal res je bila najbolj ugodna kasneje je šel v boks in do konca vozu do maksimuma,Kimi je pa padel v primež Botasa stem ko ga je želel prehiteti si je uničil gume.Brez Botasa bi Lojze malo težko ga prehitel,ker je Kimi imel lepo veliko prednost.Pač lepa taktika Merdžota,kar bi lahk tudi Ferrari imel,če ne bi tisti cepec od Vetla vse pokvaru.

springfield ::

Najboljsa za Bottasa je rekel. Da niso Bottasa zrtvovali za Hamiltona.

TOP ::

springfield je izjavil:

Si mogoce pomislil, da je Kimi prvi krog odpeljal kolikor je mogel, da je bil malo hitrejsi od Hamiltona, da si ne bi unicil gum? Kar si jih je potem za Bottasom.
Kako pa je s tistim pravilom, da mehaniki ne smejo zavajat s postanki? Ni bilo to pred casom sprejeto? Ker Mercedes ze celo leto pocne to.
Zdaj pa mi povej kdo ti tole lahko prepove pa ti lahko stistimi gumami tečeš,kakor želiš.Pač Paštašutarji so slabi taktiki,ko so v času Šumija bili prav v tem specjalisti sam takrat so bili drugi ljudje v vodstvu.

Predator X ::

springfield je izjavil:

Najboljsa za Bottasa je rekel. Da niso Bottasa zrtvovali za Hamiltona.


Dej se ti mal vprašaj. Je Bottas izgubil kakšno mesto zaradi tega?
HAM in celotna ekipa so se takoj zahvalili BOTTASu za pomogoč in upoštevanje ukazov... Bodi raje tiho, če si Vettlov fan in bodi vesel, da je MAX kekec in je dejansko pustil Vettlu nekaj točk.

Zgodovina sprememb…

springfield ::

TOP je izjavil:

springfield je izjavil:

Si mogoce pomislil, da je Kimi prvi krog odpeljal kolikor je mogel, da je bil malo hitrejsi od Hamiltona, da si ne bi unicil gum? Kar si jih je potem za Bottasom.
Kako pa je s tistim pravilom, da mehaniki ne smejo zavajat s postanki? Ni bilo to pred casom sprejeto? Ker Mercedes ze celo leto pocne to.
Zdaj pa mi povej kdo ti tole lahko prepove pa ti lahko stistimi gumami tečeš,kakor želiš.Pač Paštašutarji so slabi taktiki,ko so v času Šumija bili prav v tem specjalisti sam takrat so bili drugi ljudje v vodstvu.

Recimo FIA https://www.motorsport.com/f1/news/f1-t...

Predator X je izjavil:

springfield je izjavil:

Najboljsa za Bottasa je rekel. Da niso Bottasa zrtvovali za Hamiltona.


Dej se ti mal vprašaj. Je Bottas izgubil kakšno mesto zaradi tega?
HAM in celotna ekipa so se takoj zahvalili BOTTASu za pomogoč in upoštevanje ukazov... Bodi raje tiho, če si Vettlov fan in bodi vesel, da je MAX kekec in je dejansko pustil Vettlu nekaj točk.

Prvic, sem Ferrari fan, ne Vettel.
Kot drugo pa mi je povem jasno, kaj so naredili, tudi me ne moti, kaj so naredili, ker je to ekipni sport. Hecno mi je sprenevedanje Wolffa, da so delali v najboljsem interesu Bottasa. Se strokovni komentator na nemski TV se je samo smejal zraven. Pa prej si se trdil, da bi Hamilton prav tako z lahkoto zmagal. Zakaj bi se potem zahvaljeval?

Zgodovina sprememb…

Predator X ::

springfield je izjavil:

TOP je izjavil:

springfield je izjavil:

Si mogoce pomislil, da je Kimi prvi krog odpeljal kolikor je mogel, da je bil malo hitrejsi od Hamiltona, da si ne bi unicil gum? Kar si jih je potem za Bottasom.
Kako pa je s tistim pravilom, da mehaniki ne smejo zavajat s postanki? Ni bilo to pred casom sprejeto? Ker Mercedes ze celo leto pocne to.
Zdaj pa mi povej kdo ti tole lahko prepove pa ti lahko stistimi gumami tečeš,kakor želiš.Pač Paštašutarji so slabi taktiki,ko so v času Šumija bili prav v tem specjalisti sam takrat so bili drugi ljudje v vodstvu.

Recimo FIA https://www.motorsport.com/f1/news/f1-t...


Eh, ja...

Merc se pripravi za postanek... to naredi Ferari v zandjem momentu in tako v zadnjem momentu Merc odpove postanek. To se je zgodil še enkrat ko so ugotovili, da je HAM še vedno hiter.

TOP ::

Ja in v čem je tukaj problem pač mehaniki so malo imeli telovadbe,Italjančki so pa pač se nasankal.

Vazelin ::

Če Ham ne odstopi kako dirko je za Fingerja koncano letos

springfield ::

Vecja verjetnost, da bo Vettel se kako neumnost naredo.

TOP ::

Ma to je že itak konec,ker Vetel sam skrbi za tole.:))

Predator X ::

TOP je izjavil:

Ja in v čem je tukaj problem pač mehaniki so malo imeli telovadbe,Italjančki so pa pač se nasankal.


Nevem.... očitno nekateri res sovražijo merca in še HAM-a. Ferrari je pri postaku čakal na Merca.
RAI še ni nikoli branil Vettlu hrbta, ampak ta se mu nonstop zahvaljuje za vso pomoč. :))

abyssus ::

Predator X je izjavil:

springfield je izjavil:

No, Hamilton se lahko samo Bottasu zahvali, da je danes zmagal. Ceprav je Wolff za nemsko TV povedal, da je bila to zanj najbolj ugodna taktika :))


Nevem kaj ti sanjaš, ampak tud brez Bottasa, bi ga ujel in prehitel. Bottas mu je omogočil to na veliko lažji način.
HAM je bil veliko hitrejši na soft (odpeljal 1:22:500 - na prvi krog) - medtem ko je imel kimi še sveže gume se je odpeljal 1:23:500.


Ne bodi tako prepričan, Kimi je uničil gume praktično takoj in to prav zaradi Botasa.

In ne vem, o kakšni taktiki govorite, ker Mercedes se je TAKTIČNO za*ebal, potem pa potopil Botasa, da so napako pokrili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abyssus ()

TOP ::

Seveda ni branu mu takole hrbta,ker Italjančki ne znajo narest take taktike in tudi ne morejo,ker Vettel vedno nekaj Za.....be.

abyssus je izjavil:

Predator X je izjavil:

springfield je izjavil:

No, Hamilton se lahko samo Bottasu zahvali, da je danes zmagal. Ceprav je Wolff za nemsko TV povedal, da je bila to zanj najbolj ugodna taktika :))


Nevem kaj ti sanjaš, ampak tud brez Bottasa, bi ga ujel in prehitel. Bottas mu je omogočil to na veliko lažji način.
HAM je bil veliko hitrejši na soft (odpeljal 1:22:500 - na prvi krog) - medtem ko je imel kimi še sveže gume se je odpeljal 1:23:500.


Ne bodi tako prepričan, Kimi je uničil gume praktično takoj in to prav zaradi Botasa.

+1 Res je končno eden ki je gledal dirko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

Predator X ::

abyssus je izjavil:

Predator X je izjavil:

springfield je izjavil:

No, Hamilton se lahko samo Bottasu zahvali, da je danes zmagal. Ceprav je Wolff za nemsko TV povedal, da je bila to zanj najbolj ugodna taktika :))


Nevem kaj ti sanjaš, ampak tud brez Bottasa, bi ga ujel in prehitel. Bottas mu je omogočil to na veliko lažji način.
HAM je bil veliko hitrejši na soft (odpeljal 1:22:500 - na prvi krog) - medtem ko je imel kimi še sveže gume se je odpeljal 1:23:500.


Ne bodi tako prepričan, Kimi je uničil gume praktično takoj in to prav zaradi Botasa.

In ne vem, o kakšni taktiki govorite, ker Mercedes se je TAKTIČNO za*ebal, potem pa potopil Botasa, da so napako pokrili.


No, no no... to ni res.. že prej se je vidl mehurje. Kimi pač vozi preveč agresivno.

springfield ::

LOL, ti si danes ocitno prvic gledal dirko. Mehurji se se pojavli, ko je vozil za Bottasom.
Hecni ste Hamilton navijaci, oglasite se samo, ko gre Hamiltonu vse na roko. Po prehitevanjih v Spaju in Avstriji, ste pa bili samo tiho. Aja, takrat je imel Ferrari hitrejsi avto...

Predator X ::

springfield je izjavil:

LOL, ti si danes ocitno prvic gledal dirko. Mehurji se se pojavli, ko je vozil za Bottasom.
Hecni ste Hamilton navijaci, oglasite se samo, ko gre Hamiltonu vse na roko. Po prehitevanjih v Spaju in Avstriji, ste pa bili samo tiho. Aja, takrat je imel Ferrari hitrejsi avto...


Nisem navijač HAM-a. Kr poglej še enkrat dirko in boš videl kdaj so prvič omenjali mehurje.

billy ::

Letos bo zgleda ne bo prvak tisti z najboljšim avtom, kdaj se je to nazadnje zgodilo? Na hitro bi rekel da Kimi?

springfield ::

Bi rekel, da sta Merc in Fer dokaj blizu. Prvo dirko je bil Merc obcutno hitrejsi. Trenutno je mogoce Ferrari malo spredaj. Ampak ja, bolj ali manj gre vodstvo Hamiltona in Merca na racun napak Ferrarija in Vettla.

billy ::

Predvsem vettla, ferari pa kriv toliko, da ne reče kimiju da pomaga vettlu

Predator X ::

billy je izjavil:

Predvsem vettla, ferari pa kriv toliko, da ne reče kimiju da pomaga vettlu


In kaj bi danes lahko naredil kimi?

BT52 ::

Če gledamo štart sem bil presenečen, da je Kimi presekal pot Vettlu. Kaj nebi bilo bolje za njih, da bi ga že v 1 ovinku na zaviranju pustil predse. Če pa bi se tam na zunanji mešal Hamilton pa ga pač potisneš na zunanjo stran. Sploh, ko imaš dva avta v šikani. Vettel pa res amatersko odprl vrata Hamiltonu na vhodu v drugo šikano. Dobro ker še tole ni bilo dovolj ga tipo hoče zapret pa trči vanj? Čista VET feler. Mogel bi se zavedat, da se dirke nebo dobivalo v 1 krogu.

Hamilton odpeljal MOJSTRSKO. Gladko DOTD.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

Predator X ::

Problem je bila prva šikana za vettla... zelo slab je odpeljal.

TOP ::

In kako naj bijo po vašem odpeljal,najbolje bi bilo da je še trčil v Kimija.:DEh če bi vi kdaj čuli za adrenalin.

Predator X ::

TOP je izjavil:

In kako naj bijo po vašem odpeljal,najbolje bi bilo da je še trčil v Kimija.:DEh če bi vi kdaj čuli za adrenalin.


Mah noben ne govorit tega.

Obe ekipi prioritizirata svojega favorita o tem ni dvoma. Če Vettel dela napake si je sam kriv.. kimi bi ga verjetno na štartu potem spustil mimo. Ni pa treba blefirat in razpravljat kako Bottas odlično uboga ukaze in se žrtvuje za HAMov naslov. Ker ni res... Oba imata podobne razmere za naslov, očitno je HAM dosti boljši.

buneech ::

Predator X je izjavil:

Ni pa treba blefirat in razpravljat kako Bottas odlično uboga ukaze in se žrtvuje za HAMov naslov. Ker ni res... Oba imata podobne razmere za naslov, očitno je HAM dosti boljši.

Seveda imata, se dobro vidi, da je Hamilton hitrejši. Danes je pa Bottas čisto lepo ubogal, ko so mu rekli, da zadrži Kimija. Kar je Mercedes taktično zelo lepo izpeljal.

Vazelin ::

Letos je Finger dokaj razočaranje. Moramo priznati

Predator X ::

Meni je zanimvo, kako se ostali sploh niso boril z Vettlom.

BT52 ::

Vettel me je recimo v 2015 res presenetil oz. prepričal, da 4 krat dobit naslov ni kar tako. Pravzaprav moraš biti neumen, da lahko sploh podvomiš v določene kvalitete dirkača. Samo letos pa je res uganka. Zgleda pod pritiskom uspeha Scuderije velikokrat poklekne. Lhako se šalim, da dobi v bližini Hamiltona meglo in se obnaša kot najstnica pred maturantskim. Recimo tudi lani Baku :D Onadva imata, kar zgodovino iz Formule F3. Kaj vsej vse je letos naredil dobrega?

Malo pregledal skozi sezono:
Baku - outbrake - vrgel stran zmago ~-13pik
Francija - nabasal Bottasa - 2 mesto ~-8pik
Nemčija - odstop - vrgel stran zmago ~-25pik
Italija - nabasal Ham - zavrgel zmago ~-13pik

Slučaji:
Kitajska - nabasan z strani VES -4mesto- ~-8pik

to je recimo čez palec: -67 pik na mizi. V idelanih okoliščinah bi prvenstvo lahko bilo celo odločeno. Ker bi se Hamiltonu v tem primeru celo jemale točke in bi VET 60 točk pretopilo v vsaj še dodatnih 10 točk plusa. Razlika bi lahko bila teoretično tudi 77 točk.

Vsekakor pa tudi pomoč Raikkonena in ekipe letos ni ravno pomoč. Nesreča pa od zataknjenih postankov, kočjivih strategij ipd. Koliko gledam. Vedno, ko bi mogel Rai jemat pike jih ne more, ker ga bodisi ekipa ali pa on poserje. Bottas je recimo velikrat dovolj blizu, da odpeljejo 1&2 v primeru "poloma" nasprotnikov. Letos Ferrari še ni imel 1&2 se mi zdi...

Je možno dobit nazaj 30 pik? Pomojem NE. Hamilton, če ga nebo kdo kaj nabasal ali pa mu bo kaj odpovedalo nebo delal takih bedarij. Kimi pa tudi dvomim, da bo imel boljšo priložnost.

kaj je letos Hamilton sploh kaj zajebal?

Nem kvalifikacije? Mogoče v delno Baku, kjer se je zabremzal. Vsekakor v obeh primerih je celo zmagal. Da ne govorim o Silverstonu, kjer je prišel do 2 mesta. PERFEKTNO.

Res, ko sta si vodilni ekipi tako blizu bo težko kaj naredit. Razen, če Ferrari pač vrže 70% sile v letošnji razvoj pa pač žrtvuje in tvega 2019. Jaz ne vidim, da lahko Vettel zmaga 80% dirk do konca. Hamilton bo vedno za njim. Slednji pa pač ne rabi biti več agresiven. Plus deževne dirke bodo vedno Hamiltonovo področje. Barzilija, Japonska so velika možnost za dež in strahove za Vettla. Pravzaprav je velika verjetnost, da bo prej naredil novo napako Vettel, kot Hamilton. Mogoče pa me demantira in se bo Vettel sprostil pa dobil vsejh 7 dirk do konca pa mi zaprl umazana usta. :D Recimo tisto leto 2012 je bil pravo posilstvo na suho.

BT52 ::

Predator X je izjavil:

Meni je zanimvo, kako se ostali sploh niso boril z Vettlom.


Meni pa ne, ker če gledamo kako so se obnašali v GBR in NEM proti Hamiltonu se mi zdi, da so lepo vrnili uslugo.

Razlika proti Ricciardu, ki mora divebombat na polno. Da lahko vozi te šajtrge on Red Bulla do zadnjega izdiha. :D

Predator X ::

BT52 je izjavil:

Predator X je izjavil:

Meni je zanimvo, kako se ostali sploh niso boril z Vettlom.


Meni pa ne, ker če gledamo kako so se obnašali v GBR in NEM proti Hamiltonu se mi zdi, da so lepo vrnili uslugo.

Razlika proti Ricciardu, ki mora divebombat na polno. Da lahko vozi te šajtrge on Red Bulla do zadnjega izdiha. :D


Ja res je ja.

Sicer so tiste točke idealizirane za vettla...

BT52 ::

Predator X je izjavil:

BT52 je izjavil:

Predator X je izjavil:

Meni je zanimvo, kako se ostali sploh niso boril z Vettlom.


Meni pa ne, ker če gledamo kako so se obnašali v GBR in NEM proti Hamiltonu se mi zdi, da so lepo vrnili uslugo.

Razlika proti Ricciardu, ki mora divebombat na polno. Da lahko vozi te šajtrge on Red Bulla do zadnjega izdiha. :D


Ja res je ja.

Sicer so tiste točke idealizirane za vettla...


Ja od napak. NE OD STRATEGIJ. Hamilton ni delal napak. Strateški blunderji, pa so bili pri obeh ekipah polno kapo. Tudi dvoji Merc DNF bi bil za upoštevat. Samo prepostavljamo, da se dirkaška sreča izravna oz. razplete, kot se pač je. Torej moje mnenje je, da bi bila prednost nekako močno obrnjena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

Nikec3 ::

Vettel dela nerazumljive napake, medtem ko Hamilton vozi kot profesor. Kjer obstaja najmanjša opcija za osvojit več točk, tam jih osvoji. Pa da ne bo pomote, Hamilton mi je vedno šel na živce in zelo sem bil vesel, ko mu je Rosberg odvzel naslov, ampak letos je resnično zanesljiv.

Pri Raikkonenu se je videlo na daleč, da je vozil preveč agresivno. Pri enem ovinku se je vsak krog peljal na pesek + klasična sumljiva Ferrarijeva taktika in rezultat je tukaj.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

billy ::

No, kot profesor ne, karkoli bi naj to že pomenilo sploh? Vseeno ne pozabit, da je merc zelo zelo hiter in zelo zelo zanesljiv avto. Meni deluje lojta in merc tako, kot da se sploh ne rabita preveč trudit. Itak vettel zajebe, če pa ne, pa je vseeno tu 2. mesto, kar je pa itak dovolj.

Prvenstvo se je pa pomojem zaćelo lomit takoj na začetku leta, ko je merc doumel, da je ferari hitrejši in so zaradi tega bottasa postavili na čisto mesto oprode. S tako kombinacijo lahko lojza dobi še kar nekaj naslovov, ker če letos ferariju ne uspe, vprašanje kaj bo drugo leto zaradi psihološkega efekta.

Ganon ::

Vandoorna bo prihodnjo sezono zamenjal Norris. To sem čakal! :D
««
19 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formula 1 2019 (strani: 1 2 3 430 31 32 33 )

Oddelek: Na cesti
1616168547 (103107)          
»

Formula 1 2017 (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Na cesti
1251172733 (104292) broken/link
»

Formula 1 2015 (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Na cesti
3430364064 (219659) BT52
»

Formula 1 2012 (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Na cesti
3664272731 (168199) ABX

Več podobnih tem