» »

Hell Let Loose

Hell Let Loose

puma982 ::

Nov mil-sim Multiplayer FPS a-la Squad, vendar WW2.
Bere so kot precej ambiciozen projekt z veliko potenciala.
4 kvadrat km mape, vozila, tanki, artilerija, taktičen gameplay, 100 igralcev (50v50),
nekaj inovativnih konceptov, itd.. Zgleda obetavno.

Pravkar so zaštartali Kickstarter.
https://www.kickstarter.com/projects/bl...

https://www.hellletloose.com/


oo7 ::

Kickstarter bo več kot uspešen :)

puma982 ::

Če koga zanimajo podrobnosti, so razvijalci trenutno aktivni na reddit.
Uradni forum bo odprt po koncu kickstarterja.

En citat glede gameplaya in podobnosti z drugimi vojnimi igrami :

We'll be dropping some more gameplay soon to showcase the Germans as we did the US! We're going to show a more open battle as well as how the sectors work in a strategic sense. We feel so far a better explanation of the game is "fps company of heroes" than "ww2 squad". I feel the most unique and potentially addictive feature of the title is the strategy and resources - as opposed to the OP spawning system. I think so far that's the area where we've struggled the most - to show what I feel is the most exciting difference about HLL. Planetside is even closer from a metagame perspective than Squad or PR (so far as territory capture and scale of conflict).

puma982 ::

Glavni kickstarter cilj dosezen.

Tu je en zanimiv Q&A z reddita.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: puma982 ()

oo7 ::

Sem rekel, da bo uspešen Kickstarter :)

puma982 ::

oo7 je izjavil:

Sem rekel, da bo uspešen Kickstarter :)

Yep. :D

Evo, nove igračke (stretch goals) že dosežene:

USD $110,000: Deployable Mortars (AUD 140,000)
USD $120,000: Foy Map (AUD 152,500)

Next: Flame thrower

Ciklamen ::

Mortarji, ugh. Upam da bodo neki dobri vsaj, ne kot v battlefieldu kjer spammaš ta mortar v nedogled
- End of the Post ->

oo7 ::

Hell Let Loose Reveal Trailer

puma982 ::

Kampanja je dobila zalet. So že čez 200k AUD oz. 150k USD.
Doseženih je bilo še nekaj novih ''stretch-goals'', med njimi par novih map, vključno
z Foy, Hurtgen forest in Utah Beach (D-day).

Dober intervju z enim od glavnih razvijalcev:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: puma982 ()

Sssaga ::

Končno špil, ki me bo odvrnil od RO2: HoS.
Zvok je fenomenalen (Z906 trese bajto), grafično na nivoju Crysis špilov (1080 Ti), je pa preklet zahtevn (i7 920@4G / 16 GB) za desetletje staro platformo. Pada frame pod 45 FPS.
Bo treba nadgradit.

Igral okoli 8 ur čez vikend, to je to. Ni pa to špil za COD igralce, ki mislijo, da so Rambo spawni.

Mikrofon je zelo zaželjen, če ne celo obvezen. Zelo zrela skupnost (nemški serverji), folk se zahvaljuje za reševanje (igram medic-a), o tečnih piskajočih mulcih ne duha ne sluha :)

PTSD simulator.

Miha81 ::

tako pa zgleda po update 6

Machete ::

Meni je zadeva fantastična. Sicer ni neke ogromne globine z neskončnim arzenalom in perki kot v cod ali celo BF, je pa nenormalno dober zvok, teamsko vzdušje in pa zelo velike mape s hosto, ki ima dejansko foliage, ki naredi mapo zelo vzdušno. Malce moteči so določen koridorji, kjer ne moreš skozi rastlinje (ploti itd.) Fajn je, ker večina folka ima mikrofon. Manj fajn je, da je veliko nemško govorečih serverjev.

Špila kdo? Jaz imam sedaj ene 3 ure in mi je zakon.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Machete ::

BUMP
Špila ne morem nehat igrat. Nujno si ga nabavte, če imate radi ww2 ali taktične fps.

Topništvo:

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Morientes ::

Jaz je tut ne morem nehat igrat, dobro leto je že naokoli odkar sem kupil. Super špil, itak je to edini špil, ki ga igram že nekaj časa.

Machete ::

Vedel sem, da je že nekaj časa zunaj, ne pa da je že 16 mesecev. Malo čudno, da je še kar early access.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zmajc ::

Kupil igro na steam salu, kaj si nor. Že dolgo nisem tak užival v streljačini. Ko maš dober team, ki komunicira in se kooridinira je čisti užitek igrat.

Priporočam vse, ki imajo radi WW2 obdobje ter taktične igre. Ni pa za rambo style solerje in CoD igralce, ki jih moti če umrejo in ne vejo komunicirat.

V vseh squdih, kjer sem bil so bili vsi nenormalno prijazni in potrpežljivi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Machete ::

Meni je všeč, ker ni balasta. Res se posvetiš lahko plazenju skozi travo, gozd.. in pa ciljanju s puško. Tako kot praviš, če se squad in ekipa poklopi, je fantastično. In-game voice chat je superioren. Res dobro FPS vzdušje. Mogoče bi se komu zdela malo pusta, mogoče res manjka kak bonbon za igralnost, kake finte s klasi ali kak gadet več, ampak je vseeno šuter za ww2 dušo. Ni pa za fene vozil, letal in brezglavega skakanja. Malo sem HLL opustil odkar je BF2042, samo se gotovo še vrnem. Edino ne vem, če so porihtali tisto izrisovanje šavja. To je en velik minus.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Partyzan07 ::

Tudi sam sem sprobal pa mi od vseh teh novodobnih streljačin ta še najbolj sede, čeprav se še lovim kot začetnik, je še kdo ki igra Hell let loose

oo7 ::

Kaj čaka igro leta 2024.

Machete ::

Super. :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 2042 [6] (2021) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26534339 (838) Skyman
»

Battalion 1944 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
547367 (931) Machete
»

Iron Harvest

Oddelek: Igre
182446 (765) oo7
»

Battlefield V (2018) (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
61273451 (30050) oo7
»

PC igre 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7522399 (15370) yayo

Več podobnih tem