» »

Kako pod vlado Mira Cerarja v Sloveniji nastaja nova politična policija

1 2
3
»

zmaugy ::

poweroff je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Meni na primer komentarje z označeno besedo izbrišejo. Tebi?

Mi lahko podaš link na te izbrisane komentarje?

thramos je izjavil:

poweroff je izjavil:


In kaj zdaj, ko vsak svoje trdiva?


Vsak zase dobro veva, kdo ima kolege med moderatorji in kdo ne. :))

Ja, očitno jih imaš ti, ker dopuščajo tvoje komentarje. 8-)


Kako pa boš videl izbrisani komentar če nisi moderator?

Odgovor Mavrika na to temo:

https://slo-tech.com/forum/t530830/p542...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

poweroff ::

zmaugy je izjavil:

Kako pa boš videl izbrisani komentar če nisi moderator?

Ne skrbi zame kaj bom videl in kaj ne, ampak raje daj linke.
sudo poweroff

Cervantes ::

Ne brišejo več.
Je pa po zadnjih podatkih to kratica za Street Junkie Whore.
Na misel pridejo Aktivistke.
Bris, bris?

thramos ::

poweroff je izjavil:

Mimogrede, SJWji trdijo, da priviligirane skupine ne priznavajo diskriminacije (saj je ne vidijo). Belci tako ne priznavajo diskriminacije nad črnci, moški nad ženskami, Zahodnjaki nad begunci... Očitno so tipičen SJW zbluzenec in jamrač...:))


Tako je. In ker je slo-tech forum belih moških je na njemu veliko nepriznavanja diskriminacije žensk, priseljencev ipd.

Ti, član klike moderatorjev foruma, pa zelo podobno ne priznavaš diskriminacije članov foruma, katerih mišljenje se ne sklada z vašim.

Povsem pričakovano. Zelo verjetno glede na izkazano sposobnost samorefleksije, tako kot beli moški, to počneš nezavedno, slepo prepričan v svoj prav.

poweroff ::

thramos je izjavil:

Povsem pričakovano. Zelo verjetno glede na izkazano sposobnost samorefleksije, tako kot beli moški, to počneš nezavedno, slepo prepričan v svoj prav.

Seveda. Samo še v SDS se vpišem, pa sem zmagal... ups, ne bo šlo. SDS ni zavzela jasnega stališča proti temle zakonskim spremembam.
sudo poweroff

Gregor P ::

Malo še počakaj Matthai ... imajo v ponedeljek novinarsko konferenco;)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

gzibret ::

SimplyMiha je izjavil:

Vprašanje, ali nas sodelujoče v tej temi gleda Sova... Hu! Hu!8-O


Sem 100% prepričan, da redno spremljajo tole temo. Zato pazite, kaj napišete ;) Iz istega razloga se bom tudi jaz vzdržal mnenja.

Drugače pa malo offtopic - za vse paranojike, ki se zgražate, kako se vse tukaj briše... V tej temi so brisani le trije komentarji. 2 offtopica se nanašata zgolj na 2 posamezna uporabnika (stara trola stja), 1 pa na tehnično pomanjkljivost stja. Noben komentar, ki je vsaj malo imel veze s temo, ni bil izbrisan.
Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

RuskiHeker ::

Danes smo priča napadu izsiljevalskega virusa svetovnih razsežnosti - WannaCry / WCry. Zlonamerno kodo, ki jo omenjeni virus uporablja, je napisal NSA.

Kdo bo odgovarjal, ko v javnost pricurlja zlonamerna koda SOVA? V predlogu novega ZSOVA ni varovalk in ni videti, da bi za takšno napako kdorkoli odgovarjal, ali da bi kdorkoli za to sploh izvedel! Če v javnost pricurlja delovni osnutek novega zakona, bodo pricurljala tudi slovenska državna kiber orožja.

matijadmin ::

Se bomo pa na naravne zakone morali začeti bolj zanašati, uporabljati močne kripto primitive, offline sisteme, batine za vsiljivce, tako da jim bo prekleto žal naloge, službe, ki jo opravljajo. Kako bom pa jaz vedel, da me nekdo ne želi napasti ali me okrasti, če se ne bo želel izkazati, ko ga zalotim in pokazati (tajnega) naloga sodišča? :))
Vrnite nam techno!

RuskiHeker ::

matijadmin je izjavil:

Se bomo pa na naravne zakone morali začeti bolj zanašati, uporabljati močne kripto primitive, offline sisteme, batine za vsiljivce, tako da jim bo prekleto žal naloge, službe, ki jo opravljajo. Kako bom pa jaz vedel, da me nekdo ne želi napasti ali me okrasti, če se ne bo želel izkazati, ko ga zalotim in pokazati (tajnega) naloga sodišča? :))

Ne, nočemo živet v taki državi. Ta zakon ne bo šel skozi. Ljudem že prekipeva, tadesnim in talevim, rdečim, črnim, zelenim...

kuglvinkl ::

v resnic nobenemu ne prekipeva. Samo eni so histerični. Ker se jih da z lahkoto manipulirat. Samo poglej "newsflashe" na Nova24, umori, posilstva, potresi, pogromi, jasno pa da ne pri nas.
Your focus determines your reallity

poweroff ::

RuskiHeker je izjavil:

Kdo bo odgovarjal, ko v javnost pricurlja zlonamerna koda SOVA?

Sorry, ampak iz SOVE lahko "pricurlja" samo kakšna darilna zlata ura... :))

Resno: ene stvari ne razumem. Vsi bi radi večja pooblastila, policija, SOVA. Ne zavedajo se pa, da zraven pride večja odgovornost. No, bi morala.

Policija je dobila dodatna pooblastila in čez eno leto jih bomo lahko vprašali: "kaj ste naredili". Koliko manj je kriminala, nesreč,...

Ampak bo verjetno odgovor isti, kot je bil pri višanju kazni v ZVCP...

Razumem, da ima SOVA glasbene želje, ampak naj najprej povedo kaj so naredili s tem, kar imajo sedaj. Talanje zlatih ur pa vsaj zaenkrat še ne šteje v večjo učinkovitost.
sudo poweroff

MrStein ::

Najbolje za Slovenijo bi bilo, da jajo 100% podpre ta predlog. Ker bi folk potem bil proti.

Ampak verjetno ne bo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

matijadmin ::

Ampak si mane roke, ker si obeta za svoj mandat epska pooblastila. Pa še kriv ne bo za nastalo sranje.
Vrnite nam techno!

MrStein ::

Kriv bo v vsakem primeru, no!

Cerarja, ki bo zadevo speljal, pa se bomo spominjali kot angela iz preteklosti in se nam bo tožilo po njem.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

matijadmin ::

MrStein je izjavil:

Kriv bo v vsakem primeru, no!

Cerarja, ki bo zadevo speljal, pa se bomo spominjali kot angela iz preteklosti in se nam bo tožilo po njem.

Tukaj pretežno po tej vladi udrihamo s kritiko, tako da tvojega pisanja v tem kontekstu ne razumem najbolje. A se pripravljate na volitve v vaši stranki?
Vrnite nam techno!

ZaphodBB ::

matijadmin je izjavil:

MrStein je izjavil:

Kriv bo v vsakem primeru, no!

Cerarja, ki bo zadevo speljal, pa se bomo spominjali kot angela iz preteklosti in se nam bo tožilo po njem.

Tukaj pretežno po tej vladi udrihamo s kritiko, tako da tvojega pisanja v tem kontekstu ne razumem najbolje. A se pripravljate na volitve v vaši stranki?

Pa ravno ti se boš drl kako je ravno Jajo najbolj kriv, ker v Cerarjevem mandatu ni zaradi tega ukrepa izvedel državnega udara.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: matijadmin ()

MrStein ::

matijadmin je izjavil:


Tukaj pretežno po tej vladi udrihamo s kritiko, tako da tvojega pisanja v tem kontekstu ne razumem najbolje. A se pripravljate na volitve v vaši stranki?

You tell me:

poweroff je izjavil:


Seveda. Samo še v SDS se vpišem, pa sem zmagal... ups, ne bo šlo. SDS ni zavzela jasnega stališča proti temle zakonskim spremembam.

matijadmin je izjavil:

Ampak si mane roke, ker si obeta za svoj mandat epska pooblastila. Pa še kriv ne bo za nastalo sranje.



PS: Volitve je omenil Brglez in njegova stranka ni moja. Lahko pa poveš bolj točno kako stranko si mislil.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

zmaugy ::

poweroff je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Kako pa boš videl izbrisani komentar če nisi moderator?

Ne skrbi zame kaj bom videl in kaj ne, ampak raje daj linke.

Torej, komentarji?

MrStein ::

Mimogrede, če pustimo "udrihanje s kritiko" in se vrnemo na temo: kaj je z napovedano novinarsko konferenco?
Mediji ne poročajo?
Bila preložena?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Gregor P ::

Očitno razen ustne napovedi ni nikjer zabeležena ...

... ker je kot kaže Grims samo podal neko kratko izjavo oz. odgovor na novinarsko vprašanje danes, da s tem predlogom še niso seznanjeni, saj ga še ni v nobenem uradnem vladnem postopku, a ga ne bi podprli.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

PaX_MaN ::

ni v nobenem uradnem vladnem postopku

To stranka k je polna komentarjev o ljudeh k sploh niso niti uradne osebe(="Murgle")?
Ja pa iiiiiiiiiii

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Gregor P ::

Danes je premier odgovarjal na to temo v DZ:
Objavljeno besedilo zakona o Sovi je po besedah Cerarja zgolj ena izmed starejših delovnih različic, ki ne predstavlja niti predloga osnutka zakona, kaj šele končnega predloga.

Cerar je v odgovoru pojasnil, da zdajšnja zakonska ureditev delovanja Sove izvira iz leta 1999, do danes pa je zaradi novih okoliščin (terorizma) in tehnologij, ki so se pojavile, postala zastarela. Zato je na svetu za nacionalno varnost prišlo do odločitve, da je treba zakonodajo s tega področja posodobiti, med drugim tudi zakon o Sovi, je dejal.
...
Strokovni osnutek zakona bo po njegovih besedah pripravljen do poletja, ko bo šel tudi v javno razpravo.
...
Cerar je zagotovil, da nikoli ni in ne bo dovolil, da na vlado pridejo gradiva, za katera bi pristojne službe ugotovile, da so neustavna.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

MrStein ::

"Cerar je zagotovil, da nikoli ni in ne bo dovolil, da na vlado pridejo gradiva, za katera bi pristojne službe ugotovile, da so neustavna."

Če pa so že, pa je OK, zgleda. Ampak od danes naprej pa res ne!
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PaX_MaN ::

"nikoli nisem in ne bom dovolil, da bi prišlo že na vlado, kaj šele, da bi vlada pošiljala v državni zbor kakršna koli gradiva, za katera bi pristojne službe, strokovnjaki ugotovili, da so protiustavna ali nezakonita."

inb4 ZTuj-2D

poweroff ::

MrStein je izjavil:

"Cerar je zagotovil, da nikoli ni in ne bo dovolil, da na vlado pridejo gradiva, za katera bi pristojne službe ugotovile, da so neustavna."

Če pa so že, pa je OK, zgleda. Ampak od danes naprej pa res ne!

Pa ograje tudi ne bomo postavili. Če pa že, bo pa tajna.
sudo poweroff
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SOVA še vedno skovika na vaših žicah

Oddelek: Novice / NWO
3711048 (7203) zmaugy
»

NSA sme vohuniti za 193 državami in mednarodnimi organizacijami

Oddelek: Novice / Zasebnost
137652 (5575) Fritz
»

Žiga Turk: kdor ni z nami, je proti nam (2) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
5125821 (21498) PaX_MaN
»

SOVA (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Problemi človeštva
91443637 (30276) Jst
»

Sprememba Zakona o SOVI - bo SOVA lahko neomejeno prisluškovala?

Oddelek: Novice / Zasebnost
177234 (6607) poweroff

Več podobnih tem