» »

SOVA

SOVA

««
«
1 / 19
»»

Double_J ::

Levičarji na forumu še nič zgroženi?8-O

Daedalus ::

Glede česa?

A tega, da se določena oblast obnaša kot slon v trgovini s porcelanom? Da je pripravljena razsut pa magari celo državo, samo da bi se revanšistično znesla nad "ta rdečimi"? Smo že navajeni...itak delajo škodo predvsem sebi. Kolateralna škoda je pač vprašljiva kredibilnost in mednarodni ugled vlade, ki se zarad nekega spora na liniji Janez - Janez spušča v biznise tipa SOVA, iz tega pa potegne...račun za 300k, iz katerega je razvidno - nič?

JJ se mi vedno bolj zdi en tak self destruct tip politika. Ki se rajši ubada z neko domenvno udbaško strukturo, ki domnevno iz sence vodi Slovenijo, kot pa da bi se ubadal z recimo vedno slabšo mednarodno konkurenčnostjo Slovenije. IMO ga zna to pripelat tja, ko je LDS - ko je konec "velikih tem" pokazala na idejno izpraznjenost vladajoče politike. Janša pa - od reform nič, še naprej sicer izvaja totalen pohod na oblast (in si nabira vedno več sovražnikov), SOVA like eskapade pa samo kažejo, da ma lih tolko vizije, kaj s Slovenijo, kot jo je mela LDS. Nothing to see here, move on. V bistu je tale naša politična scena prav dolgočasna, sam reprodukcija že videnih debilizmov. Občasno se prefarbajo, to pa je tud vse. In pomoje bo tud SDS rabla en tak elektrošok, kot ga je doživela LDS, pa jih bo to mogoče spravlo k pameti.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Double_J ::

Kaj je narobe s tem, da se odkrije nepravilnosti ter se SOVO vrne v zakonske okvire?

jeryslo ::

Sova == Gestapo>:D

luli ::

Dedalus : Tukaj je stvar načelnosti!
Če pogledaš Svetovno banko in Wolfowitz-a ter Drnovška in Sovo. Wolfowitz (tako kot Drnovšek) dokazano tudi sam ni nič delal na svojo roko, ampak so jeb..na posla za njega opravljali drugi po njegovem naročilu. Si predstavljaš, da bi se Wolfowitz zagovarjal tako, da bi rekel komisiji, ki je zadevo preiskovala komisija za obrekovanje? Ali pa da bi rekel, da so odkriti posli tako male vrednosti za svetovno banko, da se zaradi njih ne splača razjebati cele institucije?

Sicer pa kaka služba sploh je SOVA, da se ukvarja s takimi stvarmi?

Thomas ::

To, da bi vlada ne smela (po)rihtati Sove, je debilizem.

Sploh ne vem, kako eni lahko peljejo floskulo, kako naj bi vlada "uničila Sovo, z vstopom v njene prostore". To je res kapitalni debilizem, ampak edina "obramba", ki jo še imajo.

Sova je vladna služba (včasih je bila pod parlamentom, vendar so jo pod Drnovškom podredili vladi, kar je čisto pametno). Ker je pa vladna služba, vlada sme in mora nadzirati njeno poslovanje. Ne pa da se grejo ene igrice po domače, na relaciji predsednik Drnovšek - old boyz na Sovi.

Nekaj čisto nezakonitega se je dogajalo in hvalabogu, tale vlada ima jajca pritisniti tele čuke.

Drnovškove izjave o "negativnih hudobcih in njihovem vodji", so pa tragikomične.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

luli ::

Daedalus : Od tebe sem res pričakoval boljšo argumentacijo kot kaj je 300 jurjev. Pri aferi (STA - Strojani tučejo Ambrus) so te bile polna usta pravne države, zdaj pa bi pravo najraje kar pozabil.

Icematxyz ::

Imam občutek da bo edini epilog te zgodbe močno razdeljena slovenska družba.

To pa je dobro ali slabo za čas po volitvah? :\

Daedalus ::

To, da bi vlada ne smela (po)rihtati Sove, je debilizem.

Itak. Sam pristop jih je malo zj*bal. Najprej malo po domače brskanja tam naokoli. Pol cover-up vladna skupina, katerih člani niso vedeli, da so člani (Erjavec et al). Pa "šokantna" odkritja prisluškovalnih naprav, za katere se je vedelo leta. In nazadnje govorjenje o nezakonitostih, pa še na po pravni poti ni nič dokazanega. Bo zgleda treba še malo počakat na kaj bolj resnega, kot neki računi za 300k ex SIT.

luli - Wolfi mora it...in tisto njegovo "nemoralno" početje je zgolj izgovor za odžaganje. Za pojasnilo glej odzive ob njegovi namestitvi na mesto predsednika Svetovne Banke. In spremenjeno notranjepolitično sliko ZDA. Načelnost? Politični fajt v zelo lepo razvidni obliki.

luli - tisto zgoraj je predvsem moj ciničen pogled na dogajanje. Ga bom drugič posebej označil.

Kar se tiče pravne države - valda. Sam nisem čisto prepričan, zakaj je blo potrebno tajno šnufanje po SOVI, ki se je legaliziralo šele, ko so jih dobili s hlačami dol. Če se že gremo pravno državo, a ne?
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

Icematxyz ::

Dejansko novinarji če bi bili za kaj bi govorili o notranje politični krizi ki hromi našo državo ne pa da so medij predvolilnih kampanj. Pograbijo vsako umazano potezo in jo še podpihujejo.

Sedaj ko imamo 2 bloka, ki sta ideološka nasprotnika in se bo vsak slovenec moral odločiti glede na ideološko prepričanje in ne več za neke skupne vseslovenske projekte, pa se bojim da bo po volitvah šele nastopila zapuščina tega, ki nebo pomoje tako kratkosežna v prihodnjost in nedolžna stvar.

Zmagovalca pomojem ne bo.

Zanima me le kaj bo z množico do sedaj neideološko opredeljenih ljudi (mladih in ljudi ki jim dol visi za preteklost) v naši državi, ki se bodo prisiljeni odločiti glede na ideološko prepričanje in ne več glede na neko politiko, ki jih nekam vodi in je slehernemu posamezniku vsaj v nečem blizu.

Torej kaj hočem povedati je to da stanje ki vlada v naši državi mislim da nam škoduje in pola ki sta se ustvarla sta sebična in jima ni več pomebno skupno dobro ampak le lasten prav. Novinarji pri tem pomagajo in seveda uspešno delijo slovenijo na dva dela.

Dejansko ta predvolilni boj bo vojna v pravem pomenu besede kjer bodo tudi trupla in zato zmagovalca pomoje ne bo. Obstali bosta le 2 oslabljeni strani z še globjimi ranami oziroma podoživeto preteklostjo, ki se bo zato nujno aktvirala in spet aktualizirala kot da bi živeli v nekem drugem času.

Stanje ki sedaj vlada bi jaz primerjal z slovensko - hrvaškimi odnosi in vprašanjem glede meje.

O tem se samo govori in podpihuje nihče pa ni sposoben narediti prav nič!

Se pravi so samo ideologije ni pa rešitev. In kam to vodi? Jaz sem prepričan da nazaj.

Bo pa v vsakem primeru lažje zadihati spet po volitvah v to sem prepričan.

nevone ::

> luli - tisto zgoraj je predvsem moj ciničen pogled na dogajanje. Ga bom drugič posebej označil.

luli - ne mu verjet.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Grey ::

Brezveze, spet neke bedarije. Kaj jih boli kurac račun za 300k SIT, če je iz črnega fonda sove?? Črni fond za vlado ne obstaja, ga ne more obravnavati in lahko SOVA z njim počne kar hoče. Ta denar lahko tudi zažgejo če ga čjo. Pizda zdej bojo ljudi lovili na to, da ne nosijo gat "ta priznane firme". Ma fuck off s tako vlado.

Aja...btw očitno se nekdo boji, da kaka stvar ne bi prišlo na napačna ušesa, ker tako iščejo nepravilnosti in nezakonita prisluškovanja. Hlače so se začele tresti, zato je treba ukrepati na vse pretege. "Nezakonita" prisluškovanja pa ponavadi imajo nek namen - osumljencu ne dovoliti, da ve, da se mu prisluškuje. Torej - prisluškovali so nekomu iz vlade. Komu...to zaenkrat vedo samo oni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

nevone ::

> Pizda zdej bojo ljudi lovili na to, da ne nosijo gat "ta priznane firme". Ma fuck off s tako vlado.

Vi ne ločite med ljudmi, ki davke zgolj plačujejo in tistimi, ki davke razporejajo. Seveda bi bili nekateri radi bližje tistim, ki razporejajo, pa da lahko še malo po svoje mučkajo, sej itak dnar iz proračuna. Ma fuck off s takimi ljudmi.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

nevone ::

> Sedaj ko imamo 2 bloka, ki sta ideološka nasprotnika in se bo vsak slovenec moral odločiti glede na ideološko prepričanje in ne več za neke skupne vseslovenske projekte, pa se bojim da bo po volitvah šele nastopila zapuščina tega, ki nebo pomoje tako kratkosežna v prihodnjost in nedolžna stvar.

Ljudem se ni nič treba odločat ideološko. Ljudje morajo samo pretehtati, kaj eni in kaj drugi delajo. Ideologija je tako, za začimbo zraven. Gledati je treba, kakšne zakone sprejemajo, kako jih izvajajo itd. Pa ni treba biti vsakemu po desničarsko zapet, tako kot ni treba biti vsakemu po levičarsko skorumpiran. Dobr no, malo posplošujem, ampak probejte zastopit.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

WarpedGone ::

gray:
>> Črni fond za vlado ne obstaja, ga ne more obravnavati in lahko SOVA z njim počne kar hoče

Predvidevam, sa si še zlo mlad tko da ti ni jasno kaj sploh pišeš. Tale črni fond pomeni, da je sova delala naloge za neznane naročnike, ki niso del uradnega državnega aparata. Kar je nezakonito in IZREDNO NEVARNO. Praktično tako ni več servis vlade ampak servis enih XYZ oseb. To te ne moti? Res moraš bit mlad, naiven al pa slep. Al pa le neumen..
Zbogom in hvala za vse ribe

Silvo ::

Spet se pogreva stara juha....stalno isto.
Potreben je "nov-star" zakon,če kradeš ti odsekajo roko.
Predstavljajte si čisto vse naše vrle politike,koliko bi sploh imeli rok?
Nobene?? Prav čudno bi zgledali na TV-ju.
Kako bi šele zgledali,ko bi jih tazadnja zasrbela?
Škoda časa....rabimo nekaj svežega,ljudi z idejami,
delovna mesta,perspektivo za mlade....

lp
Silvo

Luka Percic ::

Potreben je "nov-star" zakon,če kradeš ti odsekajo roko.

No, pa da ne ideje šeriata ne širijo na zahod.
Mrš z temi primitivnimi idejami.

borchi ::

> Predvidevam, sa si še zlo mlad tko da ti ni jasno kaj sploh pišeš. Tale črni fond pomeni, da je sova delala naloge za neznane naročnike, ki niso del uradnega državnega aparata.

predsednik države ni del državnega aparata?! to morš bit pa mal usekan, ne sam mlad. sicer pa, v interesu države je, da je predsednik zdrav in zadovoljen, čeprav drnovšek že nekaj časa imho ni pri pravi, on pač je predsednik, jebat ga. tako kot ona frajla od drugega janeza okrog leta z njim na državne stroške in ruplova micka s službenim avtom nakupuje... BIG DEAL! pravtako so že povedali, da tisti famozni črni fond ni tako črni kot ga črni (kakšna ironija) malajo...

bolj je problem, da sova pušča že od brejca naprej. in glede na to, da so janšo zasačli kako "nakupuje" v sovi, je tudi za pričakovati, da bo še naprej puščalo. ne verjamete? prvi leak je drnovškov mazač.
l'jga

jype ::

WarpedOne> Predvidevam, sa si še zlo mlad tko da ti ni jasno kaj sploh pišeš. Tale črni fond pomeni, da je sova delala naloge za neznane naročnike, ki niso del uradnega državnega aparata. Kar je nezakonito in IZREDNO NEVARNO. Praktično tako ni več servis vlade ampak servis enih XYZ oseb. To te ne moti? Res moraš bit mlad, naiven al pa slep. Al pa le neumen..

Morda mu je pa le, tako kot še nekaterim tukaj, všeč the american way :)

Thomas ::

Relativiziranje delovanja Sove, je več kot abotno. Pokazalo se je, da v njej še živi prejšnji režim v originalni obliki. Ne samo v glavah "demokratiziranih" levičarjev, ki se jim kolca po dobrih starih časih. Tudi v praksi so še lepo imeli ohranjeno neko svojo ustanovo, ki je delovala zanje. Košček zamrznjenega socializma.

Zdaj so njihovi apologeti tako polni velikih besed sprenevedanja, kot še nikoli.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

leinad ::

za mene in preostalo podalpsko ruljo je ta pometanje SOVE precej nepomembna stvar, a ena zelo redkih dobrih stvari, ki jih je JJ naredil. očitno mu gre bolj od rok pobiranje koščov nesnage z pinceto, kot pa da bi z metlo zamahnil tak ko je treba. klinc pa tak premier.

borchi ::

> očitno mu gre bolj od rok pobiranje koščov nesnage z pinceto, kot pa da bi z metlo zamahnil tak ko je treba.

pa še to bi jih on na skrivaj pobiral, ccc... btw, janši čisto paše sova kakršna je. janša je Komunist. večji kot so kučan, keber in kacin skupaj. metode ga izdajajo.
l'jga

Silvo ::

Luka Veliki>.... nekaj o rokah?
Silvo

Thomas ::

Klasičen prijem, borchi. "Janša je komunist, večji ...".

Nikakor. Imamo delovanje paleokomunistične frakcije znotraj Sove, ki se je je Janša lotil. Ne samo on, tudi Šinkovec in vlada. Kar je njihova dolžnost.

Opletanje z neumnostmi in spuščanje megle je pričakovano. Ampak premislite. Tajna služba s svojimi mohnjami NI nekaj, kar bi hoteli v katerikoli državi.

Smešno, da se moramo sploh pogovarjati o tem.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

donfilipo ::

Thomas>> Tajna služba s svojimi mohnjami NI nekaj, kar bi hoteli v katerikoli državi.

Bojim se, da brez tajnih služb s svojimi mohnjami ne deluje nobena država, ki se boji vojn, terorizma, organiziranega kriminala v funkciji religij, sekt ali celo internacionaliziranega, globalnega 'marija k sebi'. To da JJ dela red, je pozitivno...(da mi banda blokira tipkovnico pa ne>:D ...pustmo to ena mafijska zadeva mi jebe comp) ampak...v kolikor bo kdorkoli obtoženih dobil kazen vsaj, da javno zmoli 10 očenašev, potem verjamem v napredek, V kolikor bodo preiskave poniknile v vojnih, javnih in partijskih tajnah potem mi zdrava pamet pravi, tako kot se namiguje, da so na konspirativki ob pivu bivši partijci zasumili, da jim nadkomunisti s kučanovim klanom na čelu prisluškujejo, in da je treba narediti red, ker se drugače lahko zgodi, tako kot Trockemu>:D No tako hudo ni, ampak aferaštvo brez kazni ali vsaj odpustka ni nič drugega kot psychoweapon. Stane in ne zadane točno tja kamor cilja...ali pač ko ga spoznaš še bolj:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Saladin ::

Nihče tukaj ne zanika, da je bila vozovnica plačana na nepravilen način.
Ampak čeprav poudarjajo, da je vozovnica le vrh ledene gore in da se je šlo za siistematsko uporabo neupravičenih sredstev, v to močno dvomim.

IMO se je bolj šlo za nesmotrnost predsednikovega finančnega sektorja. Kar pa ni razlog, za blatenje predsednika in delanje budal iz vladnih ustanov, zaradi ene banalnosti. Če govorijo o ledeni gori - potem naj jo pokažejo. Ne pa da najdejo eno nepravilnost in nareidjo tak cirkus.

Prvo naj pred svojim pragom pometejo, če so že tako pedantni.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

_marko ::

->Prvo naj pred svojim pragom pometejo, če so že tako pedantni.

Za njihovim pragom bo tudi naslednja vlada pometala. UPAJMO!

Eni pa očito tega nebi radi... :\
Včasih vas je res težko razumet.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

Thomas ::

Sej to pometajo pred svojim pragom. Ena od ustanov jih ne uboga, kot bi morala. Zato tamkajšnjim puntarjem navijajo ušesa.

Kaj bi še radi? Da jih kaznujejo. Po moje, se temu ne bo moč izogniti.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

_marko ::

sploh nevem zakaj levičarji toliko omenjate to neumno letalsko karto.
Počakajte, ko bo izdano končno poročilo - zaenkrat vlada trdi, da je letalska karta malenkost in je precej malo pomembna.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

WarpedGone ::

>> Bojim se, da brez tajnih služb s svojimi mohnjami ne deluje nobena država, ki se boji vojn, terorizma, organiziranega kriminala v funkciji religij, sekt ali celo internacionaliziranega, globalnega 'marija k sebi'

Ne ločiš med zakonito mohnjo in nezakonito mohnjo. Obstaja zakonita, ki je hudo tajna in pod strogim nadzorom. SOVA pa je imela pa še eno, o katerem uradna država ni vedela nič. Niti da obstaja. Načeloma služiš tistemu, ki te plačuje. Sova je očitno mela več naročnikov, ne samo uradno oblast, temveč še druge, 'sive naročnike'.

To je glavni problem.
Zbogom in hvala za vse ribe

Thomas ::

> To je glavni problem.

Če bi takole delali na ministrstvu za kmetijstvo in ribištvo, bi bil hud škandal. Če bi kjerkoli v službah vlade delali na ta način, bi bil hud škandal.

Ker so tako delali na Sovi, je to najhujši škandal. Smrdi po pučizmu, če mene vprašate. Sicer me ne, ampak vseeno povem.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

donfilipo ::

Warepdone>>Ne ločiš med zakonito mohnjo in nezakonito mohnjo...

Hm če sem iskren, moj kmečko trd ali proletarsko zdrav pogled govori, da mohnja, če je pravo ta pravo, ne more biti legalna. Ok ideala ni. In mohnenj legalnih in nelegalnih je zapisanih čez tono, denimo o idealu obveščevanja CIA-i..... V tem konkretnem primeru pa za tajni fond pletejo različne vesti...medtem, ko tožnik šepa in govori v cirilici in pod kapuco 'vojnih tajn'>:Dne pove nič konkretnega. Torej, da je SOVA delala za tuje naročnike brez odobritve vlade, ali kot pravijo drugi, da se na način tajnih gotovinskih plačil prikrije, da bi računovodkinja javila, da je Huso srditi musliman infiltriran v Alkajdo po plačilu CIE, ker pa ima stalno bivališče in državljanstvo v Sloveniji, pa ga nadzira in šofira SOVA...recimo. Torej, da je SOVA delala za CIO in MOSAD, brez odobritev o sodelovanju s strani ministrov, so po moji vednosti do sedaj le domneve, ki prinašajo denar dnevnikom, tednikom skratka novičarjem na splošno...rahlo plašijo, če pa bi se pokazale za resnične, potem bi moral nekdo od 'jačih' v zapor...mar ne? Imate pa prav...pod tako imenovano krinko tajnosti, se pogosto krije nič drugega kot plain and simple international and global 'marija k sebi'. Pa naj raziščejo če se da, navijam zanje, le bojim se da ne bo prave zmage.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

smetko ::

Skoraj vsaka ustanova ima kakšen skriven fond (na primer reprezentanca).

Že Napoleon je dejal da po dveh letih lahko daš ustreliti vsakega intendanta, ker če se drži vseh predpisov potem vojaki tako slabo preskrbljeni, da to ogroža vojsko. Če pa hoče da vojska deluje normalno, pa mora kdaj pa kdaj zaobiti predpise.
Kot vem pa Napoleon ni dal ustreliti nobenega intendanta.

Vlada se tudi v tem primeru ne zaveda, čemu je nastavljena. Volilci jo nismo volili zato da bo iskala okostnjake po omarah, temveč zato da bo sama bolje upravljala z državo. In ker ji to ne uspeva (propadle reforme, nastavljanje diletantov v podjetja), pač poizkuša prikazovati drugo stran kot same kriminalce.
Drugače pa tudi v teh primerih velja, da se za dobrim konjem vedno kadi.
No comment

WarpedGone ::

>> Volilci jo nismo volili zato da bo iskala okostnjake po omarah, temveč zato da bo sama bolje upravljala z državo

Tole je protislovje. Sam premisli zakaj.
Zbogom in hvala za vse ribe

smetko ::

Preberi še prva dva odstavka, in poveži vse v celoto
No comment

leinad ::

WarpedOne, smetko je precej zadel bistvo, tvoje namigovanje pa je precej bedno, da bo črni fond SOVE ogrožal izvajanje bistvenih reform in drugih TA POMEMBNIH stvari. ko zletiš izpit tudi nisi kriv ti, ampak neparna zokna na tvojih nogah aneda?:\

pri smetku bi še le dodal, da mene nič ne moti iskanje okostnjakov po omarah, v bistvu mi je dosti vseeno zanj, dokler opravljajo naloge za katere so bili izvoljeni ok.

WarpedGone ::

Carnivore, podnapise prosim. Ne uspem dekodirat, kaj te muči.
Zbogom in hvala za vse ribe

WarpedGone ::

Aaaa zdej mi je potegnilo.

Sploh vas ne moti, da vladne in državne ustanove ne spoštujejo lastne zakonodaje. Da se gredo fevdalce in lastninijo državno.
Demokracija je tko enostavna, da jo je zelo teško skapirat.
Zbogom in hvala za vse ribe

leinad ::

baje pomaga če si charset nastaviš na takšnega, ki podpira latinico.

leinad ::

pa žal ti ni potegnilo. preberi si zadnji stavek mojega predzadnjega posta še enkrat pa ti mogoče bo.

nevone ::

> Carnivore, podnapise prosim. Ne uspem dekodirat, kaj te muči.

Ti bom jest prevedla. On ni volil zato, da bi iskali okostnjake. Ne zanima ga pa, če pa morda je kdo volil zato. Torej, vlada mora delat tisto, za kar jo je Carnivore volil. Kar je povsem legitimen subjektiven pogled.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

WarpedGone ::

Carnivore:
>> pri smetku bi še le dodal, da mene nič ne moti iskanje okostnjakov po omarah, v bistvu mi je dosti vseeno zanj, dokler opravljajo naloge za katere so bili izvoljeni ok.

Da pa SOVA dela nekaj, za KAR nima pooblastil je pa OK?
Črni fond etc je takšna reč.
Zbogom in hvala za vse ribe

nevone ::

> Da pa SOVA dela nekaj, za KAR nima pooblastil je pa OK?
> Črni fond etc je takšna reč.

Sej ti je povedal, da je Napoleon tudi kršil pravila. In da če jih ne bi, bi mu vsa vojska pomrla. Kje pa vidijo paralelo s črnim fondom, pa ne vem. Morda bi kdo umrl, če ne bi bilo črnega fonda. Čisto možno. A se jest tudi lahko gor prklopim, če ne bom kar umrla!

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

leinad ::

ti sploh veš kaj je janša 2004 razlagal? Njegov program je ciljal predvsem na gospodarstvo, ne na "okostnjake". kot sem že v prvem postu rekel, je čist OK, da čisti SOVO, ampak dokler on ne naredi tega za kar smo ga volili, do takrat on v mojem pogledu ni naredil nič. ja vem politiki se lažejo in ne izpolnijo pol obljub, ampak JJ jih je izpolnil 0%(ta pomembnih, ostale me niso zanimale), celo tako malo, da sploh več desničar ni.

Mogoče ti bo ta analogija pomagala razumeti, kaj pravim:
Vpišeš se na faks, padeš letnik, od glavnih(ta težkih) predmetov nisi nobenega naredil, si pa naredil kakšnega brezveznega(ta simpl). verjetno te starci ne bodo na koncu potrepljali po rami rekoč: "dobro delo", kali?

Icematxyz ::

Dejansko Janša se je res izkazal za majn sposobnega voditelja.

Največ pa ima pomoje od vsega skupaj Nsi.

Prej bi rekel da oni vodijo našo državo kot pa Janša.

Morda je tudi tukaj problem.

Thomas ::

(Ne)sposobnost Janše, je tema druge teme, ki jo zato odprite!

Tukajle se pogovarjamo o (paleokomunističnem) pučizmu, ki se (IMHO) JE zaredil v Sovi.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

Icematxyz ::

Da na to temo pa lahko rečem le to da gre za ideološke težnje.

In dejansko mi ljudje (če nismo neposredno vpleteni v to - ideološko obremenjeni) nimamo od tega nič.

Tako da je to dejansko majn pomebna zadeva in pa prenapihnjena.

Se pravi če nimaš ideoloških interesov potem nebo škode če ti Sova pomeni isto kot nogometna tekma z povprečno predstavo ki ne navdošuje.

leinad ::

Meni so predvsem smešni marsikateri desničarji tukaj na forumu, ki še naprej zagovarjajo JJ, ne vidijo pa da jih bolj kot jih je izdal oz. njihove ideološke nazore, skoraj ne bi mogel. heh...

nevone ::

> Meni so predvsem smešni marsikateri desničarji tukaj na forumu, ki še naprej zagovarjajo JJ, ne vidijo pa da jih bolj kot jih je izdal oz. njihove ideološke nazore, skoraj ne bi mogel. heh...

Paleta tistih, ki so volili JJ ima celo paleto različic ideoloških nazorov. Ne vem zakaj vse tlačiš v isti koš.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Icematxyz ::

Da takrat bi jaz tudi rekel da ga je volila paleta različnih ljudi in ni bila pomebmna preveč ideologoja. Če že je bila neka druga ideologija v ospredju ki sedaj sploh ni več na jedilniku.

Sedaj so stvari pa seveda postale drugačne.

Če se mu je to splačalo bomo pa videli kaj bo pokazal čas.

Dejansko kdo je največ pridobil (se okoristil) s tem pa sem tako že napisal.

Zgodovina sprememb…

««
«
1 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SOVA še vedno skovika na vaših žicah

Oddelek: Novice / NWO
3711125 (7280) zmaugy
»

Pregon novinarjev (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5813012 (11366) ZaphodBB
»

Jansa - Sanader (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9813656 (10478) mtosev
»

Ustavno sodišče odločilo v zadevi SOVA

Oddelek: Novice / Zasebnost
175890 (4976) poweroff
»

Ali lahko zaupamo nadzornikom?

Oddelek: Novice / Zasebnost
323958 (3199) poweroff

Več podobnih tem