» »

Satelitski internet-imam kartico in kaj zdaj

Satelitski internet-imam kartico in kaj zdaj

Nejc0 ::

Imam Skystar2 kartico, ki jo imam že cc. 1 leto. Uporabljal sem jo za gledanje TV. Sedaj pa me zanima kako lahko z njo prejemam datoteke iz satelita-obstaja kakšna brezplačna možnost prejemanja datotek, če ne obstaja-kje se lahko prijavim, da bom lahko prejemal datoteke itd..
Za odgovore se že v naprej zahvaljujem
Nejc
Pišete mi lahko tudi na e-mai umag@email.si
  • premaknilo: bastadu ()

l0wc4 ::

Zastonj storitev je zaenkrat samo Casablanca. Probaj to za začetek, potem pa če želiš vzemi naročnino pri kakem EOL-u.

Nejc0 ::

Mene zanima kako deluje Casablanca-kakor sem na njihovi spletni strani prebral si zamišljam to stvar takole-inštaliraš software itd. in potem se ti na računalnik ko imaš njihov program vklopljen nalagajo igre, programi, filmi, mp3 itd... - je tako ali je kako drugače?
Potem pa me zanima kje se da v sloveniji prijaviti-vzeti naročnino na EON?
Predvsem pa me zanima, če na casablanci prejemaš igre, filme (divx), mp3 itd?!
Za odgovore se že v naprej zahvaljujem!
Nejc

l0wc4 ::

Ne; s Casablanco ne prejemas iger, mp3jev, filmov ipd... Prejemas spletne strani, za katere uporabniki Casablance menijo, da so vredne ogleda. Potem si lahko te spletne strani ogledas, ko nisi povezan na internet. Imas pa se News Server, na katerega lahko das kaksen request za datoteke, toda v mislih so bolj kaki gonilniki ipd. Casablanca je servis, ki demonstrira uporabo PCja in SAT tehnologije.

EOL pa je najbolje narociti kar preko njih. :D

Nejc0 ::

A potem ni rešitve, da bi obstajal kak brezplačen program da bi dobival igre, filme.... itd. Ali obstaja kakšen skrekan program, da lahko brezplačno dobivaš igre, filme itd...-ker so nekje na forumu govorili, da obstajajo različni BREZPLAČNI programi, preko katerih dobivaš datoteke-in ti na dan na disk nabuta 5-10G datotek.?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Brezplačna programska oprema (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Programska oprema
1172487022 (10034) GupeM
»

Vsak ukraden album ne povzroči škode (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
577362 (5294) techfreak :)
»

Blu-Rayji na Japonskem vedno priljubljenejši

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
414849 (3473) PaX_MaN
»

Za vse željne satelitskega interneta (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
374151020 (105922) amigo_no1
»

satelitski internet (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
666948 (5432) branko_bm

Več podobnih tem