» »

satelitski internet

satelitski internet

1
2
»

Go-ahead ::

AvAkl
A lahko še ti poveš ime programa. Zanima me ali si ga downloadal, inštaliral , če deluje in kje ga lahko dobim.

LP8-O

branko_bm ::

AvAkI, samo ime programa, ki dela brez narocnine povej!

Pa to cim prej, doma sem samo cez vikend.

HVALA!

V-i-p ::

Mene pa nekaj drugega zanima: kako za hudiča pa "ukazuješ" satelitu kaj boš skopiral na disk, če pa upload ne dela??? Če lahko samo dljaš?? Naj eden to razloži, plis...:\\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

ToniT ::

Saj ničesar ne ukazuješ. Ti samo pobiraš pakete, ki jih satelit pošilja - kot da gledaš televizijo. Poiščeš program in ga gledaš, če je zakodiran, pa rabiš dekoder, ki ti to dekodira.
Se pravi pobereš vso solato, ki se pošilja drugim in potem na disku ohraniš tisto, kar je uporabno (otrebiš solato) :D .

kuky ::

če koga zanima mu prodam sat kartico technisat za 9000 sit.


mail na delpjero@hotmail.com

brezplačni provider je zaenkrat eutelsat.com (opensky) testno

do 300 KB prenosa /s baje


zadevfe ne rabim več ker imam adsl


Go-ahead ::

Skušal sem se registrirati na http://opensky.eutelsat.net/registratio..., pa ni šlo. Odgovori mi Bad request. Naj poiskusi še kdo, mogoče bo imel več sreče.

branko_bm ::

Jaz sem ze predvcerjasnjim probal pa mi je napisalo da je ok in da dobim podatke na mail... vendar se do zdaj nisem nic dobil :(

drugace pa me se vedno zanima kako je ime programu za prestrig fajlov, ki deluje in je njegva uporaba for free !

Brane2 ::


brezplačni provider je zaenkrat eutelsat.com (opensky) testno

do 300 KB prenosa /s baje



pa kakšna je korist od tega ? Kokr sem vidu po dokumentaciji ob tistem programu, tam te ustrelijo, če prenašaš kup majhnih fajlov (< 3 Mb recimo).
Kaj je lahko takega v 300 kb fajlu ? Slovenski celovečerec ?

Go-ahead ::

Ponovno sem poskusil izpolniti obrazec za prijavo na opensky.eutelsat.net in mi je uspelo (izpustil sem čšž-je) Čakam email s podatki za priklop na satelit.:O

A bo kej al ne bo neč.

branko_bm ::

ce dobis mail sporoci

jaz ga do sedaj se nisem dobil in ga pomojem tudi nebom

se vedno pa cakam na ime programa...

(ce je sosed oddaljen 30 km ga vsaj poklici ali pa mu poslji mail in ga vprasaj po programu, da bo slo hitreje daj kar meni njegov mail ga bom sam vprasal)

LP B.

gorjanc ::

A je že kdo opazil da če kupiš isti paket pri erupaonline.com ali pa pri unem nategatorju ki prodaja v sloveniji ene 5 ceneje samo 59 evrov plus poštnina

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gorjanc ()

Hux ::

cuj meni sploh ni nic jasno tu. Kaj tocno rabis ce hoces samo z neta vlect brez satelitske televizije in podobnega samo download. Mam ze ISDN zastojn tak da gor povezava gre zaj pa rabim dol. Sej cool ampak 128kbps kar je 15kb/s v primerjavi z 250kb/s je pickina kocina.

Torej nekaj sem bral to in ugotovil da rabim karto in neko anteno. Kako anteno zavraga? Ce ti meni reces antena takoj pomislim na tiso veliko sranje na blokih. No kolk je te ta antena vlka in jaz recimo sem v bloku in sem htel nabavit Primere World ne ampak nimam okna na pravi smeri na streho pa kurc nemorem na bloku postavit. Torej a mora biti antena tudi usmerjena al lahko kr tak skozi okno vrzem al celo na balkon postavim al kajkoli? Recimo pod pojslo :)

Thx

krucymucy ::

Glih tako mora bit dokaj tocno usmerjena kot za TV programe ... saj je v bistvu isto!!!
Kako ti je ratalo isdn zastonj!

Hux ::

eh prek telekoma. Te pa nic nebo no kje pa je ta Astra satelit sploh? Ce mi reces neko frekvenzo al kot mi nic ne pomaga lol.

branko_bm ::

kako mas lahko isdn zastojn? ziher "mutni" posli, ali pa si pac eden od njih :) - telekomovec? zrihtaj si se adsl zastojn pa bos kar hiter

drugace bi to tudi vsi mi ostali imeli - povej kako si to staknil


aja se vedno ni bilo omenjeno ime programa z katerim gre downloadat, tako kot je prej slo z eontools od Andreas-a Kirbach-a

pivmik ::

ime programa je še vedno eontools, dobiš ga na www.eontools.de
pa naj e napis o ukinitvi ne zavede, scrollaj do dna strani pa malo preberi....
LP, Gregor GRE^

branko_bm ::

Kdo od vas osebno uporablja EONTOOLS - ima dvb kartico in lepo for free downloada?

Meni ne dela - mozno, da bi bilo kaj narobe z drajveri, samo ne verjamem, ker mi je pred letom dni delalo.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Softwersko DEKODIRANJE z SkyStar 2 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Strojna oprema
859128268 (29630) chrush
»

Za vse željne satelitskega interneta (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
374151077 (105979) amigo_no1
»

SATELITSKI INTERNET

Oddelek: Omrežja in internet
102560 (2173) Vom
»

Satelit v SLO ??

Oddelek: Omrežja in internet
142038 (1716) Dami
»

javi se (ADSL)

Oddelek: Omrežja in internet
372347 (1527) kuky

Več podobnih tem