» »

Google Pixel

Google Pixel

««
20 / 70
»»

greatdrakon ::

če nisi gamer je 3a zelo soliden telefon (vsakdanja raba + fotoaparat), ko pride dvojka bo cena temu verjetno še padla. če bo tam za 250 pa sploh top telefon.

MilkoLešnik ::

A uporablja kdo miracast na pixel 3a? Meni se tv in pixel ne najdeta.

Pa še debata od prej... Do sedaj telefon še niti odreagiral na "ok google". Isto velja za active edge.

Mavrik ::

Pixli ne podpirajo Miracasta.
The truth is rarely pure and never simple.

MilkoLešnik ::

Hvala za odgovor.

Sem mislil, da sta "miracast" in "predvajanje zaslona" ena in ista stvar.

Lp

Mavrik ::

Na žalost ne - podvajanje zaslona uporablja cast protokol (torej rabiš Chromecast ali Android TV), Miracast pa je nekaj kar jer Google na svojih telefonih odstranil že en čas na zaj. Na žalost :/
The truth is rarely pure and never simple.

kihc ::

Živijo,
Pixel 3a se še da kje dobit? Kje? Tukaj se mi zdi malo drago, a naj ne bi bila cena okrog 300EUR? 4a bo žal out of budget.
x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kihc ()

skyline ::

Saturn, Mediamarkt, ...
300 eur.

kihc ::

Pa res, Saturn vidim da drži, thnx!
x

matija14 ::

Je že mogoče kdo poskusil Android 11 Beta, ki je že na voljo od Pixla 2 naprej? Zanima me, če je že kdo poskusil kako in če sploh delujejo aplikacije od banke (Abanka)?

OK.d ::

Itak da ne dela, govorim na pamet glede na lanskoletne izkušnje z updatom na 10.
LPOK.d

Mavrik ::

matija14 je izjavil:

Je že mogoče kdo poskusil Android 11 Beta, ki je že na voljo od Pixla 2 naprej? Zanima me, če je že kdo poskusil kako in če sploh delujejo aplikacije od banke (Abanka)?


Ne, beta še ni šla čez CTS in SafetyNet status ne bo ok. Počakaj še malo :)
The truth is rarely pure and never simple.

Blaz90 ::

Ne dela Abadenarnica, NLB Pay, Flik Pay in Google Pay.
Itak pa ni nič kaj drastično novega v Android 11, se ne splača hiteti s posodobitvijo.

matija14 ::

Hvala vsem. Se spomnem lani za Android 10, ne Beta verzijo, da sem moral na abanko po novo kodo za aktivacijo abamobi...

mimo ::

Če ima kdo manjšega Pixla 4 (ne XL), naj prosim opiše svojo izkušnjo z battery life na dolgi rok? Se zavedam, da je odvisno od uporabnika pa vseeno so v skoraj vseh mainstream recenzijah odsvetovali manjšega pixla izključno zaradi battery life.
Je battery life še vedno prevelik kompromis, čeprav je cena telefona padla na okoli 500 eur ?

PrimozR ::

Trojka ni pretirano drugačna, na hitro čez palec, baterija je 2915 vs. 2800 mAh, ampak z njo nimam težav. Če telefon uporabljam malo, pridem iz službe (telefon odklopljen ~9 do 10 ur) s tudi 70 % baterije. Če ga precej uporabljam (SMS-i, Messenger in poslušanje glasbe) pa s tam do 50 %. Zdajle imam (iz garancijskih razlogov) sicer starega pol leta, na prejšnjem, starem eno leto, je bilo pa enako.

Ni idealno, da ima 'samo' 2800 mAh baterijo, ampak za uporabnike, ki ne tapkajo po telefonu ves čas, mislim da ne bi smelo biti težav.

OK.d ::

Kaj julija pa ne bo security updejta?
LPOK.d

matija14 ::

Jaz sem ga dobil danes.

GupeM ::

Včeraj okrog osmih zvečer je prišla novica, da so začeli pošiljati update. Malo kasneje je bilo ta mesec, ker je prvi ponedeljek v mesecu padel šele na 6.

https://www.xda-developers.com/july-202...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Grephe76 ::

Sovražim posodobitve, stvari se naredijo toliko počasneje in vsakič se jezim.

acookook ::

https://www.gsmarena.com/google_pixel_4... rumored specsi za 4a, ki naj bi bil najavljen/celo izdan jutri. kje v naši bližini bo se ga dalo kupit?

edit: z garancijo seveda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acookook ()

WaterBoy ::

Iz anglije verjetno, google trgovina, ali kakšen mediamarkt ...

deleted ::

Google Store v DE ... 340€. Kar ok deal.

Jerry000 ::

Spotify je že prišel do nas, še Google store čakamo, fingers crossed

deleted ::

Jerry000 je izjavil:

Spotify je že prišel do nas, še Google store čakamo, fingers crossed


Niti ne čakam. Ker bo zihr ful dražje. Še v Italiji je Pixel 4a na Google Storu 389€. Z Nemčijo 50€ razlike torej.

WaterBoy ::

Če tak pogledaš, je telefon skoraj isti kot P2 :)

martincek1 ::

Pixel 3A nov 262eur. Predstavljajte si vse Slovence, ki bodo v prihodnjih mesecih pri raznih Simobilih in Telekomih kupovali krš za 300+ eur.

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

Kje pa je za tako ceno?

Ne govori od tega krša...

barakus ::

Kdaj bo 4a nam dostopen?

black ice ::

Ostalo mi je v spominu, da bi naj bil na voljo 20.8. pri ne-Google prodajalcih. Ne vem več, če sem prebral tule ali kje drugje. Bomo videli jutri.

acookook ::

Ju3 pride ven na GStoreu. Kakše so opcije, če nimam posrednika (mailbox,Cheap and more) za DE? Amazon?

sicer na amazonu, je samo og štirica in ne 4a

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acookook ()

PrimozR ::

barakus ::

acookook ::

@barakus kak pa je s pošiljanjem in garancijo?

acookook ::

Aja, pa dodal bi, da piše Lieferung im Oktober, bo boljš počakati na 10 september.

Skyfall ::

Upam, da se ga bo konec septembra že lahko kupilo pri nas. Pisal sem na Komdato, ki je do sedaj ponujala vse modele in ga bodo imeli, vendar še ne vedo kdaj...

Jerry000 ::

Če bi imel IP certifikat bi bil to top telefon

Frgazor ::

Skyfall je izjavil:

Upam, da se ga bo konec septembra že lahko kupilo pri nas. Pisal sem na Komdato, ki je do sedaj ponujala vse modele in ga bodo imeli, vendar še ne vedo kdaj...


Pa so cenovno konkurečni?

nemških 340€ je kar ugodnih...

acookook ::

Jerry000 je izjavil:

Če bi imel IP certifikat bi bil to top telefon



Boš ga potapljal, pral? Pač v nekaj nepremočljivega ga daš, pa je to, to.

Jerry000 ::

acookook je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Če bi imel IP certifikat bi bil to top telefon



Boš ga potapljal, pral? Pač v nekaj nepremočljivega ga daš, pa je to, to.

Nič od tega, v nekaj nepremočljivega dajat mi ni za mojo uporabo. In ne vzemam več telefona brez IP certifikata, slabe izkušnje.

Skyfall ::

Evo Pixel 4a je že na voljo v Sloveniji po ceni 399€

acookook ::

50€ too much.

Jerry000 je izjavil:

acookook je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Če bi imel IP certifikat bi bil to top telefon



Boš ga potapljal, pral? Pač v nekaj nepremočljivega ga daš, pa je to, to.

Nič od tega, v nekaj nepremočljivega dajat mi ni za mojo uporabo. In ne vzemam več telefona brez IP certifikata, slabe izkušnje.

Me prav zanimajo tvoje izkušnje, čist iz firbca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acookook ()

Frgazor ::

Skyfall je izjavil:

Evo Pixel 4a je že na voljo v Sloveniji po ceni 399€


fajn bi bilo povedat tudi kje

Skyfall ::

Komdata, rok dobave 3-5 dni in baje, da imam servis pri njih, če gre kaj narobe. Nikoli še nič kupil pri njih, tako, da nevem kakšni so, če je treba uveljavljati garancijo. Sicer pa 50€ več pri nas odtehta razliko, če gre kaj narobe....

acookook ::

Daš link, na njihovi spletni strani ne vidim.

Skyfall ::

Sem jih klical in so rekli, da obnavljajo spletno stran. Ta link trenutno deluje.

http://webcache.googleusercontent.com/s...

acookook ::

Aja, jaz samo vidim 3ko. Pa samo 12 mesečna garancija? Od kdaj to?

Skyfall ::

Si kliknil na moj link? Bi ti moralo pokazati. Googlovi telefoni imajo vsi 1 leto garancije

OK.d ::

Skyfall je izjavil:

Komdata, rok dobave 3-5 dni in baje, da imam servis pri njih, če gre kaj narobe. Nikoli še nič kupil pri njih, tako, da nevem kakšni so, če je treba uveljavljati garancijo. Sicer pa 50€ več pri nas odtehta razliko, če gre kaj narobe....


Sem imel pozitvno izkušnjo z njimi, ne sicer z garancijo ampak z vračilom telefona drugi dan, potem ko sem doma ugotovil da ima napako na displeju, tako da priporočam.
LPOK.d

Jerry000 ::

acookook je izjavil:

50€ too much.

Jerry000 je izjavil:

acookook je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Če bi imel IP certifikat bi bil to top telefon



Boš ga potapljal, pral? Pač v nekaj nepremočljivega ga daš, pa je to, to.

Nič od tega, v nekaj nepremočljivega dajat mi ni za mojo uporabo. In ne vzemam več telefona brez IP certifikata, slabe izkušnje.

Me prav zanimajo tvoje izkušnje, čist iz firbca.

Tečem (po dežju, švicam,...) in je telefon vedno ob meni v takšnem taščku ki ni odporen na vodo. V neko vrečko ga ne mislim dajat ker ne mislim komplicirat s tem in vsakič ven in not dajat ter pazit da ne bo moker. Druga izkušnja, bil na vlaku poleti, gužva, vlažno, švical in mi je crknil telefon, potrdili na servisu. Tretje, ne mislim se sekirat ko sem na morju, ali kjer je voda da bo telefon moker. Ja, telefon imam ob sebi ker rad fotkam, včasih tudi telefon dam v vodo da kaj fotkam. Vesel?

PrimozR ::

Jaz sem vzel Pixla 3 (še preden je 3a prišel ven), ko mi je crknil fotič, sem pa vzel še enkrat trojko (za 600 EUR, torej brez vsakršnega prihranka, ker sem isti znesek dobil povrnjen) namest 3a, zaradi IP ratinga, če me na kolesu ujame dež. Iz istega razloga, da se ne sekiram. Sem pa februarja razbil displej, ampak sem g azamenjal z vsemi originalnimi deli in (upam da vsemi) novimi tesnili (na zvočnikih in mikrofonih) ter novim lepilom za hrbet. Upam, da je spet vodoodporen, vsaj na dež :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()
««
20 / 70
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Hočem mali Android telefon" (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
32150987 (2357) Karen
»

Mobitel z zelo dobro kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
889990 (6866) Leko
»

Telefoni Pixel 7 na voljo 13. oktobra

Oddelek: Novice / Android
146426 (2686) OK.d
»

Telefoni Pixel 6 prispejo naslednji teden

Oddelek: Novice / Android
4410173 (7184) blackbfm

Več podobnih tem