Slo-Tech
Prijavi se z GoogleID

» »

Google Pixel

Google Pixel

1
...
17 18
19
»

GupeM ::

RAM res ni problem. Tudi pri mojem 2XL ni nobenega zatikanja.

(Pre)več rama je lahko tudi minus, ker je RAM treba stalno osveževati, kar pa pomeni hitrejše praznjenje baterije.

Nexus 5X in Nexus 4 sta "počasna" zaradi procesorja, ne zaradi RAMa.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: GupeM ()

PrimozR ::

2GB RAMa je res malo malo, trojka bi pa tudi verjetno lahko imela 6 GB, glede na 3 leta podpore. Nexus 4 je verjetno res počasen tudi zaradi CPU-ja, je pa dejstvo, da je bil sestrin 5X BISTVENO bolj odziven, kot je moj. Pri mojem tarna, da je počasen, njen je bil OK. S tem da govorimo o enem letu mlajši matični plošči, jasno pa je nivo uporabe nekoliko drugačen. Glede na težave pri Pixel 2 (worn flash in upočasnitev v pol leta) je očitno to povezano.

Raje grem na Nokio 3310, kot da bi imel XL-a. Trojko sem itak vzel samo zato, ker je bolj ali manj zadnji spodoben telefon spodobne velikosti. To, da je manjši od 5X; je zgolj bonus.

Torej je jasno, niti slučajno ni na trgu boljše izbire, kot Pixel 3. Fun :)

Zgodovina sprememb…

• spremenil: PrimozR ()

ETI3n ::

PrimozR je izjavil:

2GB RAMa je res malo malo, trojka bi pa tudi verjetno lahko imela 6 GB, glede na 3 leta podpore. Nexus 4 je verjetno res počasen tudi zaradi CPU-ja, je pa dejstvo, da je bil sestrin 5X BISTVENO bolj odziven, kot je moj. Pri mojem tarna, da je počasen, njen je bil OK. S tem da govorimo o enem letu mlajši matični plošči, jasno pa je nivo uporabe nekoliko drugačen. Glede na težave pri Pixel 2 (worn flash in upočasnitev v pol leta) je očitno to povezano.

Raje grem na Nokio 3310, kot da bi imel XL-a. Trojko sem itak vzel samo zato, ker je bolj ali manj zadnji spodoben telefon spodobne velikosti. To, da je manjši od 5X; je zgolj bonus.

Torej je jasno, niti slučajno ni na trgu boljše izbire, kot Pixel 3. Fun :)

Copy that, ampak pri Pixel 3 je baterija porazna, kako za vraga niso dodali malo močnejšo kapaciteto baterije.

Probaj kak starejši telefon. Jaz sem s Pixlom hodil domov s šihta s 60 % baterije, pa sem pol šihta prek WiFi streamal musko s Plexa, poleg IM/SMS pa nekaj uporabe Chroma, maila, notificationi, itd. Nexus 4 je danes umrl :D

Z lahko uporabo sem s Pixlom domov prišel z 80 % baterije. V bistvu se mi je v enem letu samo parkrat zgodilo, da se mi je vklopil battery saver.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: PrimozR ()

WaterBoy ::

Zdravo. Se še komu dogaja da se telefon ful segreje če ga uporabljaš za navigacijo?
Imam počel 2.

Mavrik ::

WaterBoy je izjavil:

Zdravo. Se še komu dogaja da se telefon ful segreje če ga uporabljaš za navigacijo?
Imam počel 2.

To je normalno.
The truth is rarely pure and never simple.

OK.d ::

Normalno, edino bi bilo čudno da bi se recimo grel kadar je priklopljen na android auto v vozilu.
LPOK.d

Zakaj bi bilo pa to čudno? UI Android Auto sistema izrisuje (prek kabla) telefon, takisto preračunava navigacijo. Pa polni se zraven prek kabla. Torej edino, kar ne dela, je da ne napaja displeja, vse ostalo pa žge na polno, kot če bi na displeju telefona prikazoval navigacijo.

Mavrik ::

OK.d je izjavil:

Normalno, edino bi bilo čudno da bi se recimo grel kadar je priklopljen na android auto v vozilu.

To tudi ni kaj preveč čudno, ker se telefon polni (kar precej segreje baterijo) in sproti laufa GPS+CPU+Grafično+video encoder za renderiranje slike v avtu.
The truth is rarely pure and never simple.

Ne vem, moj 2 xl ni vroč tudi po 6-7 urah navigiranja in streamanja.
LPOK.d

LPOK.d

deleted ::

A lahko kak uporabnik Pixla 3a malo napiše o izkušnji? V novembru se ga je dalo dobit pod 300e vidim, zdej pa so cene spet na 350e, zgleda sem malo zamudu te posvečene nakupovalne dneve :))

skyline ::

Imam en mesec, nobene pripombe za ta denar. Dobil za 330 EUR iz DE.
1
...
17 18
19
»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google predstavil novi pametni telefon Pixel 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
867433 (2625) pirlo
»

Pixel 2 XL ima težave z zaslonom (strani: 1 2 )

508171 (5090) Machete
»

Google predstavil telefona Pixel 2 in Pixel 2 XL (strani: 1 2 )

9212828 (8065) erunno
»

Googlov dogodek: Pixel in Pixel XL, Google Home, Google Wifi, Chromecast Ultra (strani: 1 2 3 )

10218656 (10688) OK.d

Več podobnih tem