» »

AVI preview v eDonkeyu???

AVI preview v eDonkeyu???

teleban ::

Zanima me kako lahko (ce se da) pogledam datoteke AVI v eDonkeyu in eMule?
Sem ze probal z Avi Preview vse datoteke v mapi eMule pa eDonkeyu pa ni nikjer našlo taprave datoteke katero bi lahko pogledal. A je kakšen poseben program?
Na forumu (iskanje) sem vpisal ze vse mogoce (eDonkey preview, predogled, nedokoncano...) in vedno dobim kot rezultate kr neki.
Tko da če mi bo kdo odgovoru se mu vnaprej zahvaljujem, drugač pa tut ker je sploh to temo prebral :D !!!
  • premaknil: ToniT ()

Equinoxe ::

Jaz imam eMule.
Grem v mapo Temp in tam avi fajl, ki me zanima naredim (preimenujem iz nekaj.part v nekaj.avi).
Če imaš notri več fajlov pogledaš prej v eMule kjer prenašaš to dol kaj je za kateri fajl začasna (*.part) datoteka.
Ko to preimenujem lahko to odprem z vsemi playerji in potem seveda vidim delčke filma (kjer ni podatko ni nič).

Vendar to ne deluje vedno 100%. Tako, da je treba kdaj kar še malo počakati in še malo dol potegniti, da se lahko vse skupaj po nekih celotnih delčkih oblikuje.

teleban ::

Hvala za odgovor, sam men se zmerej ne prikaže, ker zdej v eMule snemam en AVI pa so v mapi temp 3 začasne datoteke ena je 002.part (velikost 697mb), ena je 002.part.met (velikost 1,54KB), ena pa je 002.part.met.BAK (velikost 1.54KB).In ko sm spremenu to največjo datoteko v avi mi je ni hotel nikjer prikazat (BS Player: Unkown file format!):(

BlackHole ::

Avi-je lahko gledaš samo, če imaš na disku že začetek filma. Tiste kose vmes pa ne moreš videt, dokler se ne povežejo z začetkom. Vsaj mislim, da je tako. Pa ni ti treba pretvarjat datotek v AVI, da bi ga pogledal, tako lahko Emule prenaša in ti lahko hkrati pregledujes AVI-je.

karafeka ::

Tule maš link do avipreviewC. Preverjeno deluje za tiste part fajle. Slaba stran je da moraš delati z njim v dos promptu. Sicer obstaja GUI za win vendar sam osebno tega nism probu oz. ni še (zaenkrat) nič gor.

krneki ::

Morš met konec in začetek .avi fileta. Potem jest enostavno skopiram .part filet na drug disk in odprem. Gledaš lahko vse kar si uspel downloadat, tisti drugi deli, ki jih pa še nisi, so pa tko neki bele farbe oz. neki zmazan.

Lith ::

ja, obstaja ja, in sicer eDwatch, men dela ok, vse tiste .part fajle poišče in kjer je, vidiš delček filma (vsaj nekaj MB pa moraš imet, da je nekaj) - tko sem jst vidu, da je Terminator 3 v resnici The Mummy al nekaj tazga... damn those b'stards
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

lopov ::

Poskusi z VLC - the cross-platform media player
VLC (VideoLAN Client) is a highly portable multimedia player for various audio and video formats (MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, mp3, ogg, ...) as well as DVDs, VCDs, and various streaming protocols.

Majhen, hiter, uporaben tudi kot samostojen predvajalnik.

Uporabljam eMule in imam vnesenega v nastavitvah za video player, potem pa samo desna tipka in kilk na Preview.

b.

PiEs: da ne bo zmede, DL je na naslovu http://www.videolan.org/vlc/, tako kot za ostale predvajalnike pa velja, da ce nimas zacetnega kosa moznosti za predogled ne bo mozno izbrati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

largie ::

jaz imam za preview player v emule nastavljen media player classic, ko imaš prvi kos se odpre v sekundi in pokaže vse kar imaš od filma

teleban ::

Jah kaj naj rečem hvala vam za pomoč, čeprav sem zaenkrat sprobal samo VideoLAN Client.
Se strinjam z lopovom da je VideoLAN Client zelo uporaben program :)) .
Zdej bom pa še ostale sporbu.

teleban ::

Mah ta eDonkey je kr neki!!! Presnel sm že 600mb (od 700mb) filma enga pa več kot 350mb pa ko hočem pogledat kaj sm posnel mi nč ne pokaže pr nobenmu filmu. Uporabljam pa VideoLAN! Pa zdej mam že posnete vse prve parte pa še zmer ni nč. Mam 1.1.part, 1.2.part, 1.3.part ... tko vse do 1.74.part pa vsak part je dolg 9,5mb.
No mi pa naj zdej kdo pove kaj je narobe! ;(( ;(( ;((

lp, teleban

BigWhale ::

Windows playerji in kodeki za AVI so precej braindead, saj ne znajo (ali pa to pocnejo zelo pocasi) rebuildad indexa za avi file. Preview v vecini primerov ne deluje, vsaj meni ne. :)

mplayer za linux zavrti film, ce je le cel header od filma ze na disku.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558422672 (5956) Freakylion
»

Iz rač na TV

Oddelek: Zvok in slika
131005 (834) GhEttO
»

Šeranje zvoka preko mreže

Oddelek: Zvok in slika
141689 (1521) SasoS
»

Kako pogledat 97% filma?

Oddelek: Programska oprema
91042 (748) jlpktnst
»

Edonkey2000 POMOČ ker znoritis dobivam!

Oddelek: Pomoč in nasveti
121035 (769) zile

Več podobnih tem