» »

Iz rač na TV

Iz rač na TV

GhEttO ::

V čem je finta ,da mi filmi na računalu laufajo,če ga hočem pa na TV gledat,pa eni delajo eni ne.Hvala za odgovore...

CaqKa ::

verjetno v overlayu.. menjaj predvajalnik pa preveri overlay nastavitve.

GhEttO ::

Do zdej mi dva filma nista delala ,eden je bil v MPEG,drug v AVI .Oba sm pol pretvoru MPEG v AVI,AVI pa v AVI z drugim kodekom in zdej mi filma tud na TV delata.A majo kodeki tud kej veze pr temu,kje film gledaš,na monitorju al na TV???

GhEttO ::

Pozabu sm dodat da mam BS player

GhEttO ::

BTW,ko dam ta film na TV,mam overlay nastavitve zasenčene,torej ne morem nč prestavlat...

GhEttO ::

Zunaj dosega vašega znanja???

podtalje ::

Mogoče si imel takrat ugasnjen televizor.

Vsaj povej, kaj točno misliš pod tem, da ti filmi ne delajo. Sicer lahko ugibam, da se
ti slika kaže samo na računalniku in ne na TV, vendar se ne meni in verjetnu tudi
komu drugemu ne da odgovarjati na vprašanja, ki so v stilu:
"Meni pa nekaj ne dela? Kaj je narobe?"

Malo se potrudi in točno opiši problem in tudi drugi se bodo potrudili in ti odgovorilli.

K0K0 ::

Probi tko naštelat da bo tv kot primarni zaslon če me razumeš."tv+analog display" sicer potem pa na računalniku ni filma (okna so) ampak se da preživt.

Preseren ::

No, po moji izkusnji je ravno to problem, nastavitve kaj je primar in kaj sekundary, ker ravno zato se ti kao namizje pa vse to pokaze (na TV recimo), okvir od BsPlayewra tud, filma pa ni. Malo se s tem poigraj, pa bo

P.

GhEttO ::

Ne vem če jo to problem,ker na TV mam jst samo ozadje ,ne pa celo namizje.Sicer je pa stver taka : kodeke mam ,ker mo filmi vsi delajo na računalniku,ko pa prestavim film na TV mi pa eni delajo eni pa ne.Zato sem sprašval ,če majo kodeki kej veze tud za TV.
SM pa tist film ,ki mi ni delu na TV v virtualdabu z drugim kodekom prekodiru,pa mi je film dalu tud na TV. Se pravi da je problem v kodeku al mogoče ne???

K0K0 ::

Ne kompliciraj pa probej narest tko kot sm ti reku :D. Nevem kaj točno je problem ampak tko se ga najlaži reši. Pr men je blo isto k pr teb no. Tko da ne kompliciraj >:D.

CaqKa ::

GhEttO tole si prebral?

pivmik ::

Poskusi uporabiti predvajalnik VideoLAN, ki je neodvisen od inštaliranih kodekov, ker ima čisto svoje kodeke že vgrajene. In prebavi vse žive formate, in pa tudi pokvarjene/nedokočnane datoteke.

http://www.videolan.org/vlc/download-windows.html
LP, Gregor GRE^

GhEttO ::

Videolan!!Super zadeva.HVALA


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

odpiranje flv formata

Oddelek: Pomoč in nasveti
81759 (1634) soncek27
»

DTS 5.1 Audio (DVD Audio)

Oddelek: Zvok in slika
71438 (1324) krneki
»

decoderi na kupu,.a film ne predvaja.

Oddelek: Zvok in slika
5826 (826) pivmik
»

File is corrupted. Seeking will be very slow.

Oddelek: Zvok in slika
5962 (774) boych
»

Šeranje zvoka preko mreže

Oddelek: Zvok in slika
141688 (1520) SasoS

Več podobnih tem